KodBonusowy.com pl

MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z

Już w niedzielę 20 listopada rozpoczną się MŚ 2022, a kursy bukmacherskie na największe piłkarskie wydarzenie tego roku już są dostępne! Faworytem są aktualni mistrzowie świata czyli Francuzi (kurs na ich wygraną to 7.00). Taki sam kurs na wygraną w MŚ 2022 znajdziemy na Brazylię (7.00), a tuż za nimi plasuje się Anglia, Hiszpania czy Niemcy. Gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze? Kursy bukmacherskie - razem z naszymi typami - przedstawiliśmy w poniższym artykule.

1. Czy Polska zagra w MŚ 2022?

Od momentu zakończenia pierwszej fazy eliminacji do MŚ, wielu kibiców zadaje sobie pytanie - czy Polacy zagrają na Mistrzostwach Świata w 2022 roku? Odpowiedzi na nie należy szukać w wynikach meczów barażowych o MŚ. Jako, że Polska zajęła drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej (przegrywając z Anglią), musiała wziąć udział w play offach o awans na Mundial. W nich Biało-czerwoni wygrali ze Szwecją, dzięki czemu zagrają na najbliższych MŚ.

2. Mistrzostwa Świata w 2022 roku - kiedy i gdzie?

MŚ 2022 odbędą się w Katarze. Pierwszy mecz turnieju zaplanowano na 20 listopada. Z kolei finał odbędzie się 18 grudnia. Wyboru gospodarza dokonano jeszcze w 2010 roku i nie obyło się bez kontrowersji. Ponadto, warto zaznaczyć, że MŚ w 2022 roku będą pierwszymi w historii, które zostaną rozegrane jesienią.

3. Terminarz MŚ 2022

31 marca 2022 odbyło się losowanie fazy grupowej MŚ 2022 roku. Dzięki temu, poznaliśmy też daty i godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań. Jednocześnie pojawiły się również pełne kursy bukmacherskie na MŚ 2022 - także na poszczególne spotkania fazy grupowej.

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, mecz otwarcia zostanie rozegrany 20 listopada, a pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 17:00 (czasu polskiego).

4. Kursy na MŚ w 2022 roku

Zakłady bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze są już dostępne! Gdzie je znaleźć? Cóż, kursy bukmacherskie na MŚ 2022 znalazły się już w ofertach STS oraz Fortuny, czyli w tym przypadku mowa o topowych polskich serwisach do obstawiania. Można było spodziewać się, że to w tych miejscach bardzo szybko znajdziemy kursy na MŚ 2022 w Katarze.

W obu tych serwisach możecie skorzystać z atrakcyjnej, ekskluzywnej oferty powitalnej dla nowych użytkowników - a stanie się tak po wykorzystaniu haseł promocyjnych od portalu KodBonusowy. Pamiętajcie również, że jeśli preferujecie grę za pośrednictwem urządzeń mobilnych - u tych bukmacherów macie taką możliwość. Zakłady w aplikacji mobilnej Fortuna oraz STS - nie tylko na MŚ, ale i inne turnieje - są dostępne!

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny

Jakie zakłady na MŚ 2022 są dostępne? W tym momencie możecie grać na kuponach zdarzenie związane ze zwycięzcą najbliższego Mundialu.

Faworytem bukmacherów jest Francja - aktualni mistrzowie świata. Kurs na ich wygraną na MŚ w 2022 roku to 7.00. Takie same kursy bukmacherskie na MŚ w 2022 roku znajdziemy na Brazylię, która bardzo dobrze poradziła sobie na Copa America, a także w eliminacjach do mistrzostw świata.

Wśród faworytów wymienia się również Anglię czy Hiszpanię. Kursy bukmacherskie na MŚ 2022 na czołowe reprezentacje znajdziecie w poniższej tabeli.

Można było spodziewać się, że tuż po losowaniu grup, w STS oraz Fortunie znajdziecie także kursy na MŚ 2022 na poszczególne spotkania. Tak też się stało! W każdym z tych serwisów możecie już obstawiać mecze najbliższego czempionatu!

5. Typy bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze

Co prawda nie znamy jeszcze wszystkich kursów bukmacherskich na MŚ 2022 (np. te na fazę pucharową zostaną udostępnione dopiero po zakończeniu pierwszej części turnieju), jednak nie ma co się oszukiwać - najwięksi faworyci nadchodzących mistrzostw zameldowali się już w turnieju głównym. Oczywiście, wiele zależało od losowania grup, jednak doszło tylko do jednej sytuacji, w której to dwóch faworytów turnieju znalazło się w tej samej grupie (Hiszpania i Niemcy). Można jednak spodziewać się, że obie ekipy zagrają w 1/8 finału.

Bazując na wiedzy, jaką aktualnie posiadamy, możemy stwierdzić, że kursy na MŚ 2022 zostały ustalone poprawnie, tj. jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, walka o tytuł powinna rozegrać się między Francją, Brazylią, Hiszpanią oraz Anglią. Oczywiście, do walki mogą się włączyć jeszcze Niemcy czy reprezentacja Argentyna - czyli zwycięzcy ostatniej edycji Copa America.

Jeśli mielibyśmy podać Wam jeden z naszych typów bukmacherskich na MŚ 2022 w Katarze byłoby to… nie granie na końcowe zwycięstwo Francuzów. Dlaczego tak sądzimy? Patrząc na historię, od wielu lat nie zdarzyła się sytuacja, by ten sam kraj wygrał Mundial dwa razy z rzędu. Oczywiście - to tylko statystyka, jednak trzeba przyznać, że jest ona bardzo wymowna.

6. Transmisje z meczów MŚ 2022. Która telewizja pokaże mecze?

W przypadku wielkich turniejów, takich jak MŚ, zawsze pojawia się pytanie - gdzie obejrzeć mecz? Mistrzostwa świata w 2022 roku będzie można śledzić za pośrednictwem Telewizji Polskiej. W tym przypadku mowa zarówno o TV (TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport), a także internecie. Live streamy z MŚ 2022 w Katarze będą dostępne na stronie internetowej TVP Sport.

Niestety, ze względu na ograniczenie w przyznawaniu praw telewizyjnych, transmisje z meczów MŚ 2022 (prawdopodobnie) nie będą dostępne w STS oraz Fortunie.

Co innego kursy bukmacherskie na MŚ 2022. Przypominamy, że zakłady na MŚ 2022 już teraz są dostępne w ofertach dwóch, wymienionych wyżej portali. W zależności od tego, jakie rodzaje zakładów bukmacherskich są przez Was preferowane, będziecie mogli obstawiać MŚ w 2022 roku na wiele różnych sposobów.

7. MŚ 2022 w Katarze - FAQ

7.1 Gdzie odbędą się MŚ w 2022 roku?

Mistrzostwa świata w 2022 roku zostaną rozegrane w Katarze.

7.2 Chcę obstawiać MŚ 2022, jak to zrobić?

Wystarczy, że założysz konto u interesującego Cię bukmachera (z hasłem promocyjnym od KodBonusowy uzyskasz dodatkowe korzyści). Po wpłaceniu depozytu, nic nie stanie Tobie na przeszkodzie, by skorzystać z dostępnych zakładów bukmacherskich na MŚ 2022.

7.3 Kto jest faworytem MŚ 2022?

Na ten moment, kursy bukmacherskie na MŚ 2022 wskazują na Francję oraz Brazylię jako faworytów nadchodzącego, światowego czempionatu.

skomentuj Mś2022KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie