Mr Bet Kod Promocyjny

Mr Bet Kod Promocyjny

Informacja: Opis:
Bonus powitalny: Informacje na temat bonusu powitalnego pojawią się wraz ze startem Mr Bet
Bonus Bez Depozytu: Informacje na temat potencjalnego bonusu bez depozytu pojawią się wraz ze startem Mr Bet
Mr Bet Kod Promocyjny: Informacje na temat kodu promocyjnego pojawią się wraz ze startem Mr Bet

Mogłoby się wydawać, że długo będziemy czekać na kolejnego, legalnego bukmachera na polskim rynku. Tymczasem, kolejna firma uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności o tym charakterze. To spółka "Mr Bet Zakłady Bukmacherskie"! Pewnie się zastanawiacie, czy posiadamy do Mr Bet kod promocyjny, który pozwoli Wam na uzyskanie ekskluzywnej premii powitalnej. Wszystkie informacje związane z kodem bonusowym do MrBet zgromadziliśmy dla Was w poniższym artykule. Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy? Jeśli tak, koniecznie przeczytajcie ten tekst!

1. Mr Bet Polska - kto stoi za tym bukmacherem?

Mr Bet max bonus (maksymalny bonus online)
Mr Bet Kod bonusowy styczeń 2023
Mr Bet Kod bonusowy luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Firma Mr Bet Zakłady Bukmacherskie została założona we wrześniu 2018 roku. Spółka ma swoją siedzibę w Cieszynie przy ulicy Pochyły 7. Dokładne, zarejestrowane dane firmy to: KRS - 0000748281, NIP - 5482704652, REGON - 381380504. Prezesem zarządu jest Konrad Łabudek.

Co ciekawe, w Cieszynie swoją siedzibę ma również bukmachera Fortuna. Bukmacher MrBet otrzymał licencję na prowadzenie działalności internetowej w zakresie oferowania bukmacherskich zakładów wzajemnych na początku stycznia 2020 roku.

2. Kiedy start MrBet PL?

Nie mamy jeszcze informacji na temat daty oficjalnego startu strony bukmachera. Możemy jednak przypuszczać, że ten moment nastąpi jeszcze w 2021 roku. Skąd ta myśl? Po wpisaniu w pasku adresu przeglądarki wyrażenia „mrbet” ukaże nam się informacja o zarejestrowanej domenie.

Wydaje się więc, że kwestią czasu jest umieszczenie na niej odpowiedniego oprogramowania pozwalającego na zawieranie zakładów bukmacherskich online. Z bliźniaczą sytuacją mieliśmy do czynienia w przypadku marki Superbet. Długo nie było wiadomo, kiedy wystartują. Tymczasem, serwis jest już dostępny online, a i można sprawdzić, co oferuje nam kod promocyjny Superbet. O marce przeczytacie na naszej stronie.

3. Mr Bet Kod Bonusowy

Oczywiście, wobec tego, że nie wystartował jeszcze portal bukmachera MrBet, trudno o znajomość jakiegokolwiek kodu promocji do Mr BET. Jednak, jesteśmy wręcz pewni, że gdy tylko legalny bukmacher Mr BET wystartuje, od razu poznamy dostępny w tym serwisie kod rabatowy. Mr BET będzie chciał, z pewnością, dorównać najlepszym graczom na polskim rynku bukmacherów internetowych i udostępni swoim użytkownikom kod rejestracyjny. W Mr BET, tak jak pisaliśmy, powinien się on od razu pojawić. Jednak, nawet jeśli nie doświadczymy go tuż po uruchomieniu portalu, nie ma co się martwić. Uważamy, że nie będziemy musieli długo czekać.

Prędzej, czy później, podczas rejestracji w Mr BET będziemy mogli wpisać kod vouchera lub kod polecający do MrBet, pozwalający, prawdopodobnie, na odebranie ekskluzywnego bonusu startowego.

Gdybyście pilnie szukali haseł premiowych do innych portali bukmacherskich, zawsze możecie sprawdzić pozostałe kody rabatowe, które dla Was przygotowaliśmy!

4. Mr Bet Bonus na start

Skoro nie mamy informacji na temat tego, jaki będzie w MrBET kod promocyjny, trudno też podać informacje na temat potencjalnego bonusu powitalnego w Mr BET.

Jak najbardziej, wszyscy mają nadzieję, że będzie on bardzo wysoki i pozwoli na atrakcyjną grę na zakładach bukmacherskich, już od pierwszego dnia „pobytu” w tym serwisie. Na ten moment nie mamy jednak informacji, jak będzie prezentować się bonus na start w MrBet. Podobne dywagacje są u osób, które czekają na start innych bukmacherów i tego, co zyskają, gdy wpiszą np. kod promocyjny BetX.

Możemy mieć tylko nadzieję, że Mr Bet nawiąże, choć w małym stopniu, do liderów rynku bukmacherskiego w Polsce, czyli STS, Fortuny oraz BetFan.

Czekając na ofertę powitalną od MrBet, warto przypomnieć sobie, co możemy zyskać, wpisując w tych serwisach hasła promocyjne, uzyskane od portalu KodBonusowy. Tym sposobem:

- stosując w STS kod BCVIP możecie zgarnąć bonus na start o wartości nawet 1259 złotych. Składa się on z dwóch części - premii powitalnej od wpłaconego depozytu (100% do 1230 PLN), a także freebetu o wartości 29 złotych;

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1690 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

- kod promocyjny do Fortuny należy odkryć na naszej stronie. Pozwoli on Wam na uruchomienie dostępu do premii do 2230 złotych. W tym przypadku mamy do czynienia z trzema składowymi - bonusem od wpłaty (100% do 2000 PLN), premii w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus (20 PLN na zakłady) oraz zakładem bez ryzyka (nawet do 210 złotych!);

- z kolei w BetFan kod promocyjny KBVIP gwarantuje dostęp do ekskluzywnego bonusu powitalnego w kwocie nawet 3100 PLN! Dzięki podanemu hasłu premiowemu, możecie odebrać bonus od depozytu do 3000 PLN, a także 100-złotowy zakład bez ryzyka!

Standardowy bonus na BetFan
Bonus do 1600 PLN!

5. Zakłady w Mr Bet - oferta

Wydawać by się mogło, że to, jak będzie się prezentować oferta MrBet to sprawa oczywista, ale czy na pewno? Jak najbardziej, w MrBet powinniśmy mieć dostęp do zakładów na najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie - mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, igrzyska olimpijskie czy rozgrywki rodzimych lig.

Każda dyscyplina sportu powinna mieć swoją oddzielną kategorię z mnóstwem zakładów do wyboru. Czy tak będzie? Najpewniej tak. Można liczyć też na rozbudowaną sekcję e-sportową czy sportów wirtualnych. Obie cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowników zakładów bukmacherskich. Wprowadzenie sekcji wirtualnej planuje również bukmacher BestBet24. Recenzję samej marki, jak i tego, co dostaniecie, gdy wprowadzicie w Best Bet24 kod promocyjny poznacie dzięki portalowi KodBonusowy. Sprawdźcie, jeśli jesteście ciekawi.

6. Mr Bet - pierwsze wrażenia, opinie, podsumowanie

Ciężko jest wykreować opinie na temat tej wstępnej "recenzji" marki Mr BET. Mimo to, można być przekonanym, że firma stanie na wysokości zadania. Bardzo prawdopodobne, że oprócz kompleksowej oferty na zakłady bukmacherskie w MrBet do dyspozycji graczy zostanie oddana również aplikacja mobilna do Mr Bet, która ułatwi grę na smartfonie czy tablecie.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

Ponadto, możemy być przygotowani na obsługę wielu popularnych metod płatności w Mr Bet. Nic, tylko czekać na start nowego, legalnego bukmachera.

7. Mr BET - FAQ

7.1 Czy Mr BET to zaufana marka?

Jak najbardziej. Dzięki licencji wydanej przez polskie Ministerstwo Finansów, Mr BET jest legalnym operatorem bukmacherskim. To sprawia, że marka MrBet może być uznana za, w pełni, zaufaną.

7.2 Czy w Mr BET jest dostępny kod promocyjny?

Nie wiemy jeszcze, czy i kiedy będzie dostępny w Mr Bet kod promocyjny, który może zapewnić ekskluzywny bonus powitalny u tego bukmachera. Możecie być jednak pewni, że gdy tylko się pojawi, dostaniecie taką informację od portalu KodBonusowy.

7.3 Kiedy start MrBet?

Firma Mr BET nie podała jeszcze do wiadomości publicznej daty oficjalnego startu serwisu Mr BET. Wydaje się jednak, że moment ten nastąpi w drugiej połowie 2021 roku.

skomentuj MrBetKodPromocyjny
Komentarze (2)
Becruily
Becruily prawie 3 lata temu
Chyba, ze nazywasz sie Betfan i startujesz tak jak oni @login-pierwszego slightly_smiling_face na pewno bonus bez depozytu by się przydał w mr becie:)
Graj odpowiedzialnie