High League 3 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
High League 3 Kursy Bukmacherskie

Nowe gale MMA w Polsce wyrastają jak grzyby po deszczu, nic więc dziwnego, że gracze interesują się jak wyglądają kursy bukmacherskie na High League 3. Na portalu Kod Bonusowy znajdziesz wszystkie niezbędne informacje tj. gdzie odbędzie się High League 3, jak obejrzeć transmisję, który bukmacher ma kursy bukmacherskie na High League 3 i kiedy spodziewać się pełnej rozpiski walk. Zaczynamy!

1. High League numerem trzy na rynku? Co wydarzyło się na poprzedniej gali

Druga gala organizowana przez Malika Montanę okazała się sporym sukcesem. Wiele zależało tutaj od odpowiedniego doboru fighterów, nie brakowało tutaj znanych postaci i ciekawych zestawień. W walkach celebrytów aż pięciokrotnie doszło do zakończenia przed czasem.

Podobnie było w walce wieczoru. Pasha zmierzył się w niej z Owcą, a ten drugi musiał uznać wyższość byłego już e-sportowca. Debiut Pashy był na tyle obiecujący, że już teraz mówi się o szybkim powrocie na ring, a jego sytuację zaczeli sondować włodarze KSW... Dlatego spodziewaliśmy się, że Pasha może zawalczyć nawet na High League 3. Tak czy siak, nowa federacja już teraz znajduje się zaledwie za plecami KSW oraz Fame MMA i o miano numeru trzy rywalizuje z inną federacją gdzie walczą celebryci - Prime MMA.

2. Kiedy i gdzie High League 3: data, miejsce

Po udanej gali z 5 lutego nastał czas na kilkumiesięczną przerwę. Data High League 3 została wyznaczona na 4 czerwca 2022 roku. Miejscem wydarzenia będzie hala ERGO Arena w Gdańsku. Bilety na High League 3 rozchodzą się w szybkim tempie, więc jeśli chcecie obejrzeć wydarzenie na żywo to warto, abyście już teraz pomyśleli o zakupieniu wejściówek.

3. Karta walk na High League 3 – zawodnicy

Na ten moment nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów odnośnie karty walk na High League 3. Znamy główne walki i kilku fighterów, którzy wezmą udział w trzeciej edycji HL. Możemy tylko wyrokować, w jakie klimaty pójdzie Malik Montana i jego ludzie. Przede wszystkim spodziewamy się powrotu Josefa Bratana. Ten w pierwszej walce w federacji High League, podczas premierowego eventu, wygrał przez decyzję. Sam Bratan śmiał się, że miał walczyć z raperem, a dostał tik tokera, kto wie, być może tym razem Malik Montana spełni jego życzenie? Wiemy natomiast, że na gali powinien wystąpi brat Josefa – Alberto.

Kolejnym ważnym zawodnikiem na High League 3 mógł być Pasha Biceps. Na swoich social mediach e-sportowiec zapowiedział już rozpoczęcie treningów i to na krótko po pierwszej walce. Spodziewamy się, że tak szybko federacji nie zmieni, ale te kilka miesięcy to naprawdę dobry czas, aby jeszcze podszkolić się w formule MMA i wyszlifować formę na kolejną galę. Dlatego mieliśmy nadzieję, że po raz kolejny w walce wieczoru pojawi się Pasha, a kto będzie jego rywalem – zobaczymy. Niestety ze względu na inne zobowiązania, kolejny występ Pashy został odłożony na kolejną galę. Wielka szkoda, bo to zawodnik, przed którym może stać profesjonalna kariera w MMA i szczerze, trzymamy kciuki za taki rozwój wypadków.

Oczywiście opcji jest zdecydowanie więcej, ale nie chcemy wróżyć z fusów – wskazaliśmy opcję najbardziej możliwe patrząc po tym, kto już w ramach High League walczył. Wielkim hitem na pewno będzie starcie Alberto oraz powrót do oktagonu Roberta Burneiki.

Karta walk HIGH League 3

  • Alberto Bratan vs Marcin Dubiel
  • Ewa Brodnicka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Robur vs Robert Burneika
  • Denis Bad Boy Załęcki vs Mateusz Don Diego Kubiszyn
  • Lil Masti vs Zusje
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński
  • Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

4. Gdzie obstawiać High League 3? Zakłady bukmacherskie online z bonusem

Zakłady bukmacherskie na High League 3 będą się zapewne cieszyć duża popularnością. Dlaczego tak sądzimy? Ano dlatego, że po prostu tak było już w przypadku poprzednich gal Malika Montany. Zwłaszcza druga z hitową walką Owcy z Pashą zrobiła małą furorę. Raper na pewno wie, że musi iść za ciosem i liczymy na solidne pojedynki.

W odróżnieniu od wielu innych wydarzeń tego typu, zakłady na High League 3 obstawicie jedynie w Fortunie. To jeden z głównych sponsorów tej federacji i zapewnił sobie wyłączność jeśli chodzi o zakłady. To jednak bardzo dobra informacja dla graczy chcących się zarejestrować za pośrednictwem portalu Kod Bonusowy. Aby to zrobić zazwyczaj musisz użyć linku rejestracyjnego lub wpisać kod promocyjny przy rejestracji. Jak użyć kodu bonusowego dowiesz się w naszym opisie. W przypadku Fortuny wystarczy, że użyjesz naszego linku rejestracyjnego do tego serwisu, a otrzymasz ciekawe bonusy, w tym choćby do 600 PLN w ramach zakładu bez ryzyka! Więcej szczegółów oraz nasz link rejestracyjny, poniżej.

HIGH League w Fortunie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2720 PLN!

5. Typy i kursy bukmacherskie na High League 3

Na ten moment jeszcze jest za szybko nawet na wróżenie z fusów – nie znamy wszystkich walk, więc nie wskażemy najlepszego typu bukmacherskiego na High League 3. Możemy natomiast przeanalizować dostępne kursy bukmacherskie na High League 3. Kto jest faworytem walki Burneika vs Robur? I czy Alberto ma większe szanse niż Dubiel?

Robur WK vs Robert Burneika kursy bukmacherskie

Alberto Simao vs Marcin Dubiel kursy bukmacherskie

Niebawem kursy bukmacherskie na High League 3 to nie będą tylko zakłady na wygranego. To także sposób rozwiązania walki – na punkty czy przed czasem, a może w jaki sposób wygra dany zawodnik. Będziemy mogli również obstawić High League 3 pod kątem liczby rund, które odbędą się w ramach wskazanej walki. Kursy bukmacherskie na High League 3 powinny nas zaskoczyć mnogością i być przynajmniej tak rozbudowane, jak kursy na KSW – innej federacji, z którą Fortuna również ma stałą współpracę. Zanim kursy na High League 3 pojawią się w Fortunie, możesz sprawdzić nasz konkurs typowania za darmo.

6. HL3: Typ bukmacherski na Hardkorowy Koksu vs Robur WK

Jak obstawiać walkę High League 3: Burneika kontra Orzechowski? Robur teoretycznie jest faworytem walki z Hardkorowym Koksem, ale nie jesteśmy przekonani, że faktycznie wygra w tym pojedynku. Bilans 43-letniego kulturysty to 2-1 - przegrał jedynie z Popkiem, który jest naprawdę solidnym zawodnikiem. Do tego dochodzi różnica aż 30 kilogramów na korzyść Burneiki. Naszym zdaniem typ na High League 3: na wygraną Hardkorowego Koksa to dobry wybór.

7. HL3: Typ bukmacherski na Alberto vs Dubiel

Druga głośna walka na High League 3 to debiutanckie starcie Alberto z mającym bilans 2-1 Dubielem. Niewiele wiemy o tym w jakiej formie może wejść do oktagonu Alberto, ale jeżeli mamy wierzyć w jego zapowiedzi, walka powinna zakończyć się przed czasem i taki jest nasz typ bukmacherski na High League 3.

8. Transmisja z High League 3

Aby obejrzeć legalnie High League 3, stream będzie trzeba wykupić na oficjalnej stronie organizacji. Podobnie jak wiele innych wydarzeń tego typu, High League zdecydowało się postawić na PPV. Cena za obejrzenie całej gali będzie zapewne standardowa i będzie wynosiła około 30-40 PLN jak w przypadku innych gal.

Freebet na HIGH League

Fortuna
Fortuna
Bonus Bez depozytu
20 złotych bez depozytu !

9. High League 3 (FAQ)

9.1 🥊 Kiedy High League 3?

High League 3 odbędzie się 4 czerwca.

9.2 🥊 Gdzie odbędzie się High League 3?

Gala będzie miała miejsce w ERGO Arenie w Gdańsku.

9.3 🥊 Gdzie są najwyższe kursy bukmacherskie na High League 3?

Choć nie znamy jeszcze pełnej karty walk na High League 3, wiemy, że kursy bukmacherskie na High League 3 będą dostępne jedynie w Fortunie.

skomentuj HighLeague3KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie