Eliminacje MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Eliminacje MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

Na 2021 rok nie tylko zaplanowano mistrzostwa Europy, ale i eliminacje MŚ 2022, a kursy bukmacherskie na te piłkarskie rozgrywki pojawiły się w polskich serwisach do obstawiania tuż po losowaniach grup. Kto ma największe szanse na awans na MŚ 2022 ze strefy europejskiej? Jakie zakłady bukmacherskie na el. MŚ 2022 znajdziecie w największych portalach? Najważniejsze informacje o przebiegu eliminacji, a także realizacji typów bukmacherskich na eliminacje MŚ 2022 poznacie dzięki poniższemu tekstowi. Mamy nadzieję, że zebrane przez nasz portal informacje i propozycje gry na zakładach na el. MŚ 2022 przypadną Wam do gustu. Zanim zaczniemy, wspomnimy tylko, że kurs na wygraną Polaków w eliminacjach do MŚ 2022 to 5,50 w STS (kod promocyjny: BCVIP).

1. Europejskie el. MŚ 2022: zasady rozgrywania, przebieg

Tak, jak nadmieniliśmy na początku tekstu - w tym artykule skupimy się przede wszystkim na eliminacjach w strefie europejskiej. Oczywiście, wspomnimy też w kilku zdaniach o pozostałych rejonach kwalifikacji. Łącznie jest ich sześć. Oprócz europejskiej, reprezentacje walczą w strefach: afrykańskiej, południowoamerykańskiej, północnoamerykańskiej, azjatyckiej oraz Oceanii. Co ciekawe, ostatnia ze stref - jako jedyna - nie ma pewnego uczestnika w mistrzostwach świata 2022.

W strefie europejskiej występuje 55 zespołów, a na Mundial bezpośredni awans uzyska 10 z nich. Będą to zwycięzcy grup eliminacyjnych MŚ 2022. Ostatnie trzy miejsca zajmą triumfatorzy meczów barażowych. Do nich zostaną zakwalifikowane wszystkie zespoły z 2. miejsc z każdej grupy eliminacyjnej. Dodatkowo, w barażach znajdzie się miejsce również dla dwóch najlepszych reprezentacji z Ligi Narodów.

Rozgrywki grupowe w eliminacjach odbywają się w systemie “każdy z każdym” w formie mecz-rewanż. Poniżej możecie sprawdzić, jak przedstawiają się grupy el. MŚ 2022 w strefie europejskiej.

Grupy eliminacji MŚ 2022:

 • Grupa A: Portugalia, Serbia, Irlandia, Luksemburg, Azerbejdżan;
 • Grupa B: Hiszpania, Szwecja, Grecja, Gruzja, Kosowo;
 • Grupa C: Włochy, Szwajcaria, Irlandia Płn., Bułgaria, Litwa;
 • Grupa D: Francja, Ukraina, Finlandia, Bośnia i Hercegowina, Kazachstan;
 • Grupa E: Belgia, Walia, Czechy, Białoruś, Estonia;
 • Grupa F: Dania, Austria, Szkocja, Izrael, Wyspy Owcze, Mołdawia;
 • Grupa G: Holandia, Turcja, Norwegia, Czarnogóra, Łotwa, Gibraltar;
 • Grupa H: Chorwacja, Słowacja, Rosja, Słowenia, Cypr, Malta;
 • Grupa I: Anglia, Polska, Węgry, Albania, Andora, San Marino;
 • Grupa J: Niemcy, Rumunia, Islandia, Macedonia Płn., Liechtenstein.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski jest przekonany o tym, że reprezentacja szybko przystosuje się do nowego stylu gry. Mówił o tym na pierwszej konferencji w nowej roli.

Ufam w zdolności naszych zawodników, zrozumieją koncepcje jakie chce im zaproponować i poradzą sobie fantastycznie, wygrają pierwszy mecz, który jest dla nas szalenie istotny, aby zakwalifikować się na kolejne MŚ. - Paulo Sousa, źródło: Łączy nas Piłka

1.1 Pozostałe strefy eliminacji MŚ 2022: CONMEBOL, CONCACAF i inne

Na MŚ 2022 zagrają 32 zespoły, a wszystkie ekipy walczą o 31 wolnych miejsc. Jedynym “pewniakiem” na MŚ 2022 jest Katar - gospodarz turnieju. Do tej drużyny dołączy jest 13 ekip z Europy, 5 drużyn ze strefy afrykańskiej, 4 z Azji, 4 z Ameryki Południowej oraz 3 z Ameryki Północnej. O ostatnie dwa miejsca powalczą drużyny z ostatnich trzech, wymienionych wcześniej, kontynentów, a także jedna ekipa z Oceanii.

Jeżeli chodzi o same podstawy - to tyle. Zanim przejdziesz dalej, sprawdź kursy na faworytów grup eliminacji Mistrzostw Świata 2022 poniżej!

2. Terminarz eliminacji Mistrzostw Świata

Kiedy odbywają się el. MŚ 2022 w strefie europejskiej? Ich początek zaplanowano na 25 marca 2021 roku, a finałowa kolejka zakończy się 16 listopada 2021 roku. Baraże el. MŚ 2022 zostaną rozegrane w marcu 2022 roku. Przypomnijmy, że ze względu na wysokie temperatury panujące w Katarze w okresie letnim, mistrzostwa świata 2022 zostaną wyjątkowo rozegrane w listopadzie oraz grudniu, a nie na przełomie czerwca i lipca, jak to miało miejsce w każdej z poprzednich edycji turnieju.

3. El. MŚ 2022 Zakłady Bukmacherskie - gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na el. MŚ 2022 znajdziecie w najlepszych polskich serwisach. Obstawianie eliminacji MŚ 2022 jest możliwe również z bonusem! Najlepsze bonusy bukmacherskie na start oferują serwisy Fortuna oraz STS. U każdego z tych bukmacherów możecie zgarnąć ekskluzywne oferty na start. W tym celu powinniście użyć naszych kodów promocyjnych. W pierwszym z wymienionych serwisów wystarczy, że zastosujecie specjalny link, który jednocześnie pełni funkcję kodu promocyjnego do Fortuny, a w drugim z portali należy wpisać kod BCVIP podczas rejestracji. Wspomniany ekskluzywny bonus jest zdecydowanie wyższy niż standardowy - a użycie naszych kodów bonusowych nic nie kosztuje. Oczywiście, to do Was należy ostateczna decyzja, czy wykorzystacie nasze hasła premiowe.

Zakłady na eliminacje MŚ 2022 zawierają nie tylko możliwość obstawiania konkretnych spotkań, ale i klasyfikacji końcowych w danych grupach. W ofercie na każde pojedyncze spotkanie w eliminacjach MŚ 2022 znajdziecie kursy bukmacherskie nie tylko na wynik meczu, ale i na liczbę goli, kartek, rzuty rożne czy strzelców bramek. Jak widzicie, oferta kursów na zakłady bukmacherskie na eliminacje Mistrzostw Świata 2022 jest taka sama, jak na inne turnieje i ligi piłkarskie.

Najlepsze zakłady sportowe

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!

4. Eliminacje MŚ 2022 Typy Bukmacherskie - kto jest faworytem?

Faworytów eliminacji MŚ 2022 w strefie europejskiej jest kilku. Oczywiście, trzeba pamiętać, że 55 drużyn zostało przydzielonych do 10 grup, a w każdej z nich toczy się osobna rywalizacja. Przed rozpoczęciem kwalifikacji MŚ 2022, faworyci mogli być wymienieni jedynie “na papierze”. Wszystkie przewidywania zawsze “na końcu” i tak weryfikuje boisko.

Logicznym jest, że przy każdych kwalifikacjach, drużyna losowana z pierwszego koszyka jest wskazywana jako faworyt danego zestawienia - i nie można się temu dziwić. Historia eliminacji MŚ (czy mistrzostw Europy) uczyła jednak niejednokrotnie - kibiców czy ekspertów - pokory. Nie można wskazać jednoznacznych typów na eliminacje MŚ 2022. Obstawianie el. MŚ 2022 powinno odbywać się na bieżąco - podobnie jak typowanie el. MŚ 2022 w kontekście ostatecznych kolejności w danych grupach. Sport jest przecież nieprzewidywalny. Jeśli szukacie konkretnych typów na el. MŚ 2022 to nasze stanowisko jest “jasne” - śledźcie rozgrywki i obstawiajcie na bieżąco. Jeśli jednak lubicie ryzyko - pamiętajcie, że w każdej chwili możecie postawić kasę na końcową klasyfikację i zwycięstwa Niemców czy Hiszpanów w swoich grupach.

5. Transmisja el. MŚ 2022 w TV oraz internecie (live stream)

Czy transmisje z meczów eliminacji mistrzostw świata 2022 znajdziemy w polskiej TV? Jak najbardziej. Mecze można oglądać zarówno w TVP, jak i na antenie Polsatu Sportu. Nie może być to zaskoczeniem dla polskich kibiców - tym bardziej, że obaj nadawcy już od kilku(nastu) lat dostarczają fanom zmagania reprezentacyjne na najwyższym poziomie w formie transmisji telewizyjnych (bądź internetowych).

Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi. Tutaj również należy przypomnieć, że Fortuna, jak i STS, od długiego czasu pozwalają graczom na realizację swoich typów na poszczególne mecze i turnieje reprezentacyjne. Pamiętajcie, że kursy bukmacherskie na el. MŚ 2022 są dostępne i będą widniały na stronach oferujących obstawianie aż do końca trwania eliminacji.

6. Baraże do MŚ 2022 Kursy Bukmacherskie

Po zakończonych eliminacjach poznaliśmy zestawienie drużyn europejskich, które zagrają w barażach do MŚ 2022 - kursy bukmacherskie oraz zakłady na zwycięzców oczywiście już są dostępne u największych bukmacherów w naszym kraju. Zatem przyjrzyjmy się teraz jak prezentują się zestawienia drużyn, a także zakłady na baraże do MŚ.

Ścieżka A Ścieżka B Ścieżka C
Walia - Austria Rosja* - Polska Włochy - Macedonia Północna
Szkocja - Ukraina Szwecja - Czechy Portugalia - Turcja

*Rosjanie zostali zdyskwalifikowani przez FIFA i UEFA. Organizatorzy rozgrywek jeszcze nie podjęli decyzji dot. rywala lub wolnego losu dla Polaków.

Mecze barażowe MŚ 2022 zostaną rozegrane odpowiednio:

 • Półfinały - 24 marca
 • Finały - 29 marca

Skoro już wszystkie kwestie organizacyjne mamy omówione, przejdźmy do kursów na baraże MŚ 2022, które znajdziemy m.in. w Fortunie:

Kursy na Baraże MŚ 2022 w Fortunie:

 • Walia (2.86) - Austria (2.55)
 • Szkocja (2.50) - Ukraina (2.93)
 • Szwecja (2.10) - Czechy (3.50)
 • Portugalia (1.40) - Turcja (7.30)
 • Włochy (1.22) - Macedonia Płn. (13.00)
skomentuj EliminacjeMś2022KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie