Duda vs Trzaskowski Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Duda vs Trzaskowski Kursy Bukmacherskie

Duda vs Trzaskowski Kursy Bukmacherskie

Zakład: Kurs bukmacherski: Bukmacher:
Andrzej Duda wygra w II turze: 1.52 Fortuna
Rafał Trzaskowski wygra w II turze: 2.66 Fortuna
Frekwencja w II turze poniżej 65%: 1.75 STS

Stan kursów bukmacherskich aktualny na 10.07.2020

Prezydenckie wybory w 2020 roku to istna wycieczka kolejką górską. Najpierw przełożenie głosowania dotyczącego wyborów prezydenckich 2020. Potem wyznaczono nową datę wyborów prezydenckich 2020 na 28 czerwca 2020 roku, a ustanowione przepisy postanowiła wykorzystać Platforma Obywatelska. Zdobywającą coraz niższe wyniki w sondażach, Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpił Rafał Trzaskowski, czyli aktualny prezydent Warszawy. Wykorzystali to błyskawicznie gracze portali hazardowych, którzy zaczęli szukać miejsc, gdzie na starcie Duda vs Trzaskowski kursy bukmacherskie są dostępne. I mieli racje, bo taki właśnie będzie skład II tury wyborów prezydenckich 2020. Jak wygląda pojedynek Duda kontra Trzaskowski u bukmacherów i kto ma większe szanse na zwycięstwo? Sprawdźmy, jak kształtują się na pojedynek Duda - Trzaskowski kursy bukmacherskie na II turę!

1. Andrzej Duda - przewaga w I turze utrzyma się w drugiej?

Obecnie urzędujący prezydent, już kilka miesięcy temu, zapowiedział walkę o druga kadencję. Andrzej Duda przez wiele miesięcy prowadził w sondażach prezydenckich 2020. Można wręcz powiedzieć, że wygrywał w każdym z nich, a - dodatkowo - większość z nich wskazywała na jego wygraną już w pierwszej turze głosowania.

Andrzej Duda w rekordowym momencie mógł liczyć nawet na 63% poparcia! Sytuacja zmieniała się jednak dynamiczne, a wyniki - mimo wszystko - uzależnione są od urzędu przeprowadzającego ankietę, a także metody, jaką dane badanie jest wykonywane. Od pewnego momentu jasne stało się, że prawie na pewno dojdzie do drugiej tury i to właśnie Andrzej Duda się w niej znajdzie.

To zresztą powtórka z rozrywki z 2015 roku. Obecna głowa państwa swój urząd objęła również po wygranej w II turze głosowania. Andrzej Duda wygrał wówczas z Bronisławem Komorowskim. Kandydat wspierany przez Prawo i Sprawiedliwość zwyciężył również w pierwszej turze głosowania. Czy tak będzie i tym razem?

Andrzej Duda rozpoczął swoją przygodę z polityką jeszcze w XX wieku. W 2005 roku rozpoczął współpracę z Prawem i Sprawiedliwością. Był też jednym ze współpracowników ś.p. Lecha Kaczyńskiego, zasiadał w Radzie Miasta Krakowa, a także w Sejmie oraz Parlamencie Europejskim. Czy obywatele zaufają mu po raz kolejny, wybierając go na drugą kadencję prezydencką? Czas pokaże.

2. Rafał Trzaskowski na prezydenta?

Rafał Trzaskowski jest aktualnie urzędującym, prezydentem Warszawy. W 2018 roku, kandydat Koalicji Obywatelskiej wygrał w wyścigu o prezydenturę w stolicy z Patrykiem Jakim (Zjednoczona Prawica). Zastąpił on na tym stanowisku Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Urodzony w 1972 roku, polityk zajął miejsce, w wyścigu o fotel prezydenta RP, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jego kandydatura była rozważana przez całą Koalicję Obywatelską. Inną z opcji było także postawienie na Radosława Sikorskiego, jednak ostatecznie KO zdecydowało się na Rafała Trzaskowskiego.

Na swojej liście doświadczenia politycznego, Trzaskowski ma pracę w Parlamencie Europejskim, Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Sejmie. Największą rozpoznawalność przyniosło mu kandydowanie w 2018 roku na stanowisko prezydenta Warszawy. Tak, jak wspomnieliśmy, Rafał Trzaskowski wygrał te wybory.

Idę walczyć o państwo, dla którego bezpieczeństwo jest najważniejsze. Państwo silne, demokratyczne i oparte o rządy prawa. Sytuacja nie jest łatwa, to wymaga od nas wszystkich pełnej konsolidacji. Wszyscy musimy do tych wyborów pójść i zagłosować - Rafał Trzaskowski, oficjalny profil Platformy Obywatelskiej na Twitterze

Teraz otrzymuje szansę na zostanie prezydentem Polski, po tym jak z walki o urząd zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Oficjalny powód nie został przedstawiony, jednak nietrudno się domyślić, że zmiana ta została spowodowana coraz niższym poparciem w sondażach prezydenckich 2020 dla kandydatki KO. Czy prezydent Warszawy zdoła wygrać najbliższe głosowanie? Wiemy póki co tyle, że w pierwszej turze poradził sobie bardzo dobrze, zwłaszcza jak na tak krótką kampanię.

3. Wyniki I tury wyborów prezydenckich 2020 - II tura Duda vs Trzaskowski

28 czerwca 2020 roku równo o 21 wszystko stało się jasne. Choć poznaliśmy wtedy tylko wyniki exit poll wyborów prezydenckich 2020, to różnice były na tyle duże, że otrzymaliśmy odpowiedzi na dwa bardzo ważne pytania. Po pierwsze: że będzie II tura wyborów prezydenckich 2020 w Polsce. Po drugie, dojdzie w niej do starcia Trzaskowski vs Duda.

Wyniki głosowania w I turze wyborów prezydenckich 2020 w Polsce

Kandydat Wynik*
Andrzej Duda 43,50%
Rafał Trzaskowski 30,46%
Szymon Hołownia 13,87%
Krzysztof Bosak 6,78%
Władysław Kosiniak-Kamysz 2,36%
Robert Biedroń 2,22%

*Oficjalne wyniki ogłoszone przez PKW 30.06.

Pierwsze wyniki I tury wyborów prezydenckich 2020 wskazywały na około 11 procent różnicy pomiędzy Dudą a Trzaskowskim (41,8% do 30,4%). Jak się jednak okazało, ostateczna różnica to ok. 13%. Można więc powiedzieć, że 2 tura, czyli starcie Duda vs Trzaskowski zapowiada się znakomicie. Podobnie jak zakłady bukmacherskie na Duda vs Trzaskowski.

4. Duda czy Trzaskowski - kiedy wybory 2020?

Pierwotnie, wybory prezydenckie 2020 miały odbyć się 10 maja. Jednak, w związku z naporem opozycji, a także decyzjami wewnątrz partii rządzącej, zdecydowano się na zmianę terminu głosowania. Kto wie co by się wydarzyło, gdyby nie zmiana daty wyborów? Sondaże w kwietniu czy maju dawały większą szansę Andrzejowi Dudzie, na wygraną już w I turze. Wprowadzona ustawa sprawiła również, że partie mogły zmienić swoich kandydatów. Tak poczyniła KO, która postawiła na Rafała Trzaskowskiego. Dzięki temu, pojawiły się szansę na pojedynek Duda vs Trzaskowski. Tak jak się spodziewaliśmy, dojdzie do takiego starcia w II turze. Od tego zależą wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich 2020 - przed zmianą kandydata wiele wskazywało, że w szranki z Dudą stanie kto inny, niż Małgorzata Kidawa-Błońska. Kiedy odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich 2020? Głosowanie będzie miało miejsce 12 lipca - równo dwa tygodnie po pierwszej turze.

5. Duda vs Trzaskowski Zakłady Bukmacherskie Online

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie, a szeroką ofertę znajdziecie w najlepszych serwisach do obstawiania. Czy to oznacza, że są też tam dostępne na starcie Duda vs Trzaskowski kursy bukmacherskie? Oczywiście kursy na Duda - Trzaskowski są już dostępne. W pierwszej turze trudno było o Duda vs Trzaskowski kursy H2H, ale teraz na placu boju pozostało tylko dwóch kandydatów, więc odpowiedź jest oczywista - tak. Zakłady na Duda - Trzaskowski pojawiły się już u największych bukmacherów.

I tu musimy przyznać, że najwięksi bukmacherzy postarali się. W STS kursy na II turę na Duda vs Trzaskowski dostępne były już od 29 czerwca, Fortuna również nie kazała długo czekać na obstawianie Duda vs Trzaskowski II tura. Wobec tego, jak wyglądają kursy na wybory 2020? Faworytem nadal jest Andrzej Duda, ale Rafał Trzaskowski w notowaniach nie jest pozostawiany bez szans. Oznaczać to może tyle, że w czasie II tury wyborów prezydenckich 2020, czeka nas wyrównana walka. Widać to było zresztą zwłaszcza po wynikach exit poll, o których już wspominaliśmy.

Gdzie znajdziemy atrakcyjne kursy na wybory prezydenckie 2020, a co za tym idzie - kursy bukmacherskie na Duda - Trzaskowski? Oferują je portale STS oraz Fortuna. Przypominamy również, że w każdym z tych portali możecie liczyć na atrakcyjne promocje powitalne z kodami od naszego portalu. Szczegóły na ten temat zamieszczamy poniżej:

Zakłady na Duda vs Trzaskowski z bonusem

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!

6. Typy na starcie Andrzej Duda vs Rafał Trzaskowski

Przed I turą wyborów prezydenckich byliśmy w 99% pewni - brak drugiej tury oznacza reelekcję Andrzeja Dudy. Żaden inny kandydat nie miał poparcia bliskiego 50% i potwierdziły to zresztą wyniki I tury wyborów prezydenckich 2020 w Polsce. Druga tura to jednak zupełnie inna sprawa - tutaj już takiej pewności co do wygranej Dudy nie mamy.

Pokazują to także przeliczniki dostępne u bukmacherów, które jednoznacznie wskazują, że, walka w II turze będzie bardzo wyrównana. Potwierdzają to sondaże na linii Duda - Trzaskowski przed II turą wyborów. Zgodnie z danymi przygotowanymi przez Kantar dla TVN i TVN24 - Andrzej Duda może liczyć na 45,4% poparcia, Rafał Trzaskowski 44,7%, a prawie 10% jeszcze się zastanawia. Wiele będzie zależało od działań kandydatów w ostatnich dniach przed II turą.

Zadajecie sobie zapewne pytanie czy opłaca się grać u bukmachera na starcie Duda vs Trzaskowski? Obecnie kursy bukmacherskie na zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich są bardzo przyzwoite. Trudno przewidzieć jak będą kształtowały się sondaże i kursy w najbliższych dniach, ale możemy przypuszczać, że to notowania kandydata partii opozycyjnej będą rosnąć w górę. Dlatego jeśli interesują Was kursy bukmacherskie na zwycięstwo Andrzeja Dudy w II turze wyborów prezydenckich, możemy się spodziewać, że mimo dużej szansy na ponowny wybór, obstawianie reelekcji obecnego prezydenta korzystniejsze będzie bliżej 12 lipca. Jeszcze jedna rada - sprawdzajcie codzienne informacje na KodBonusowy i aktualne kursy. Tym bardziej, że zmieniają się one dynamicznie, a obstawianie starcia Duda vs Trzaskowski w 2. turze jeszcze trochę potrwa.

Jeśli natomiast wahacie się na kogo postawić, to w Fortunie pojawiły się już kursy bukmacherskie na zakłady na Duda vs Trzaskowski z handicapem. Tutaj dla niezdecydowanych wybór może być nieco łatwiejszy.

7. Transmisja wieczoru wyborczego 2020: Duda vs Trzaskowski. Gdzie śledzić wyniki wyborów?

Jeśli chodzi o relację z II tury wyborów, to będzie to wyglądało bliźniaczo podobnie jak w pierwszej. Transmisja wieczoru wyborczego, a co za tym idzie - wyników wyborów prezydenckich 2020 oraz starcia Duda vs Trzaskowski - będzie dostępna w każdym programie informacyjnym. Oznacza to, że zarówno w TVP, TVN, jak i na Polsacie będzie mogli obejrzeć transmisję wieczoru wyborczego 2020. Czy wybory prezydenckie 2020 przebiegną tak, że ich głównym tematem będzie starcie Duda vs Trzaskowski? Podsumowanie "batalii" nadejdzie w dniu głosowania (12 lipca) po godzinie 21. Biorąc jednak pod uwagę jak kształtują się sondaże, może dojść do sytuacji, w której pewność co do zwycięzcy pojedynku Duda vs Trzaskowski w drugiej turze będziemy mieli dopiero po ogłoszeniu wyników przez PKW.

8. Duda - Trzaskowski: FAQ

8.1 Duda czy Trzaskowski: kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Minimalnym faworytem, według bukmacherów, jest Andrzej Duda. Urzędujący prezydent zdobył najwyższy wynik w pierwszej turze, jednak w drugiej, obaj kandydaci mają równe szanse. Warto zatem sprawdzać aktualne kursy i sondaże na KodBonusowy.

8.2 Gdzie znajdziecie zakłady bukmacherskie na wybory?

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie znajdziecie w topowych portalach do obstawiania: STS i Fortuna. Na KodBonusowy dokładnie opisaliśmy ofertę każdego z tych serwisów.

8.3 Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Gdzie oglądać?

Część z Was zastanawia się, gdzie oglądać wieczór wyborczy, podczas którego zostaną podane wyniki wyborów prezydenckich 2020. Transmisja będzie dostępna we wszystkich, polskich stacjach informacyjnych.

skomentuj DudaVsTrzaskowskiKursyBukmacherskie
Komentarze (11)
Randiall
Randiall około 2 lata temu
@Froin1953 część ludzi na wakacjach, pewnie nie każdy zagłosuje, a w 1. turze bylo 64,5%. Jak na moje pewniaczek, idealny do ako 👍
Graj odpowiedzialnie