Duda vs Trzaskowski Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Duda vs Trzaskowski Kursy Bukmacherskie Duda vs trzaskowski kursy bukmacherskie fortuna

Stało się to, co przewidywało większość osób w przypadku przełożenia głosowania dotyczącego wyborów prezydenckich 2020. Wyznaczono nową datę wyborów prezydenckich 2020, a ustanowione przepisy postanowiła wykorzystać Platforma Obywatelska. Zdobywającą coraz niższe wyniki w sondażach, Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpił Rafał Trzaskowski, czyli aktualny prezydent Warszawy. Wykorzystali to błyskawicznie gracze portali hazardowych, którzy zaczęli poszukać miejsc, gdzie na starcie Duda vs Trzaskowski kursy bukmacherskie są dostępne. Dlaczego akurat takie zestawienie? Cóż, to bardzo prawdopodobny zestaw II tury wyborów prezydenckich 2020. Ten tekst poświęcimy właśnie temu, potencjalnemu “pojedynkowi”.

1. Andrzej Duda - czy wygra w I turze?

Obecnie urzędujący prezydent, już kilka miesięcy temu, zapowiedział walkę o druga kadencję. Andrzej Duda przez wiele miesięcy prowadził w sondażach prezydenckich 2020. Można wręcz powiedzieć, że wygrywał w każdym z nich, a - dodatkowo - większość z nich wskazywała na jego wygraną już w pierwszej turze głosowania.

Andrzej Duda w rekordowym momencie mógł liczyć nawet na 63% poparcia! Sytuacja zmienia się jednak dynamiczne, a wyniki - mimo wszystko - uzależnione są od urzędu przeprowadzającego ankietę, a także metody, jaką dane badanie jest wykonywane. Mimo to, niemal pewnym jest, że jeśli dojdzie do drugiej tury - Andrzej Duda się w niej znajdzie.

Byłaby to powtórka z rozrywki z 2015 roku. Obecna głowa państwa swój urząd objęła również po wygranej w II turze głosowania. Andrzej Duda wygrał wówczas z Bronisławem Komorowskim. Kandydat wspierany przez Prawo i Sprawiedliwość zwyciężył również w pierwszej turze głosowania.

Andrzej Duda rozpoczął swoją przygodę z polityką jeszcze w XX wieku. W 2005 roku rozpoczął współpracę z Prawem i Sprawiedliwością. Był też jednym ze współpracowników ś.p. Lecha Kaczyńskiego, zasiadał w Radzie Miasta Krakowa, a także w Sejmie oraz Parlamencie Europejskim. Czy obywatele zaufają mu po raz kolejny, wybierając go na drugą kadencję prezydencką? Czas pokaże.

2. Rafał Trzaskowski na prezydenta?

Rafał Trzaskowski jest aktualnie urzędującym, prezydentem Warszawy. W 2018 roku, kandydat Koalicji Obywatelskiej wygrał w wyścigu o prezydenturę w stolicy z Patrykiem Jakim (Zjednoczona Prawica). Zastąpił on na tym stanowisku Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Urodzony w 1972 roku, polityk zajął miejsce, w wyścigu o fotel prezydenta RP, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jego kandydatura była rozważana przez całą Koalicję Obywatelską. Inną z opcji było także postawienie na Radosława Sikorskiego, jednak ostatecznie KO zdecydowało się na Rafała Trzaskowskiego.

Na swojej liście doświadczenia politycznego, Trzaskowski ma pracę z Parlamencie Europejskim, Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Sejmie. Największą rozpoznawalność przyniosło mu kandydowanie w 2018 roku na stanowisko prezydenta Warszawy. Tak, jak wspomnieliśmy, Rafał Trzaskowski wygrał te wybory.

Idę walczyć o państwo, dla którego bezpieczeństwo jest najważniejsze. Państwo silne, demokratyczne i oparte o rządy prawa. Sytuacja nie jest łatwa, to wymaga od nas wszystkich pełnej konsolidacji. Wszyscy musimy do tych wyborów pójść i zagłosować - Rafał Trzaskowski, oficjalny profil Platformy Obywatelskiej na Twitterze

Teraz otrzymuje szansę na zostanie prezydentem Polski, po tym jak z walki o urząd zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska. Oficjalny powód nie został przedstawiony, jednak nietrudno się domyślić, że zmiana ta została spowodowana coraz niższym poparciem w sondażach prezydenckich 2020 dla kandydatki KO. Czy prezydent Warszawy zdoła wygrać najbliższe głosowanie?

3. Duda vs Trzaskowski - kiedy wybory 2020?

Pierwotnie, wybory prezydenckie 2020 miały odbyć się 10 maja. Jednak, w związku z naporem opozycji, a także decyzjami wewnątrz partii rządzącej, zdecydowano się na zmianę terminu głosowania. Wprowadza ustawa sprawiła również, że partie mogły zmienić swoich kandydatów. Tak poczyniła KO, która postawiła na Rafała Trzaskowskiego. Dzięki temu, mamy szansę na pojedynek Duda vs Trzaskowski. Czy dojdzie do bezpośredniego starcia? Od tego zależą wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020. Kiedy odbędą się wybory prezydenckie 2020? Oficjalnej daty jeszcze nie podano, ale przewiduje się, że głosowanie nastąpi 28 czerwca.

4. Duda vs Trzaskowski Zakłady Bukmacherskie Online

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie, a szeroką ofertę znajdziecie w najlepszych serwisach do obstawiania. Czy to oznacza, że są też tam dostępne na starcie Duda vs Trzaskowski kursy bukmacherskie? Na ten moment nie ma kursów na Duda vs Trzaskowski, jako na pojedynek H2H. Można jednak oczekiwać, że gdy dojdzie do drugiej tury to takie zakłady na Duda vs Trzaskowski się pojawią.

Czy to oznacza, że w ogóle nie ma kursów na wybory 2020? Nic z tych rzeczy! Wobec tego, jak wyglądają kursy na wybory 2020? Faworytem jest Andrzej Duda (1.40), ale Rafał Trzaskowski jest tuż za nim w notowaniach (2.35). Oznaczać to może tyle, że jeśli dojdzie do II tury wyborów prezydenckich 2020, czeka nas wyrównana walka.

Gdzie znajdziemy atrakcyjne kursy na wybory prezydenckie 2020, a co za tym idzie - kursy bukmacherskie na Duda - Trzaskowski? Oferują je portale STS, Fortuna oraz BetFan. Przypominamy również, że w każdym z tych portali możecie liczyć na atrakcyjne promocje powitalne z kodami od naszego portalu. Szczegóły na ten temat zamieszczamy poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Kod promocyjny
KBVIP
Idź do BetFan

5. Typy na starcie Andrzej Duda vs Rafał Trzaskowski

Jeśli nie będzie drugiej tury wyborów - jesteśmy niemalże pewni, że wygra je Andrzej Duda. Jednak, gdyby się okazało, że potrzebne jest drugie głosowanie - tutaj już takiej pewności nie mamy. Pokazują to także przeliczniki dostępne u bukmacherów, które jednoznacznie wskazują, że, ewentualna, walka w II turze byłaby bardzo wyrównana.

Żeby jednak jednoznacznie ocenić, czy opłaca się grać na starcie Duda vs Trzaskowski, musimy poczekać na ostateczne kursy bukmacherskie na ten “pojedynek”. Pamiętajcie też, że w każdej chwili możecie sprawdzić jak kształtują się kursy na Duda vs Hołownia - czyli kolejną, potencjalną "parę" w drugiej turze głosowania.

6. Transmisja wieczoru wyborczego 2020: Duda vs Trzaskowski. Gdzie śledzić wyniki wyborów?

Transmisja wieczoru wyborczego, a co za tym idzie - wyników wyborów prezydenckich 2020 oraz starcia Duda vs Trzaskowski - będzie dostępna w każdym programie informacyjnym. Oznacza to, że zarówno w TVP, TVN, jak i na Polsacie będzie mogli obejrzeć transmisję wieczoru wyborczego 2020. Czy wybory prezydenckie 2020 przebiegną tak, że ich głównym tematem będzie starcie Duda vs Trzaskowski? Podsumowanie "batalii" nadejdzie w dniu głosowania po godzinie 21.

skomentuj DudaVsTrzaskowskiKursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Powiązane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie