Dania - Finlandia Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Dania - Finlandia Kursy Bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Dania - Finlandia stawiają w roli faworytów pierwszy z wymienionych zespołów. Przelicznik na Danię to 1.50, a kurs na Finów to aż 7.00. Kursy nie są przecież jednak wszystkim...

Czas na przeanalizowanie pierwszego spotkania grupy B podczas mistrzostw Europy 2020. W nim, Dania zmierzy się z Finlandią! Co czeka nas w tej rywalizacji? Spróbujemy przewidzieć! Najlepsi internetowi bukmacherzy już teraz mają w swojej ofercie zakłady na Dania - Finlandia! Jak prezentują się kursy na ten mecz? Spokojnie, o tym wszystkim napiszemy. Wspomnimy także o naszych typach na Dania - Finlandia. Najpierw jednak, czas na wnikliwą analizę!

1. Dania i Finlandia - jak znalazły się na Euro 2020?

Na samym początku, warto prześledzić kwalifikacje w wykonaniu obu drużyn. Duńczycy znaleźli się w grupie eliminacyjnej ze Szwajcarią, Irlandią, Gruzją oraz Gibraltarem. Pierwsi z wymienionych rywali okazali się najlepsi w grupie D eliminacji do Euro 2020.

Duńczykom przypadła 2. pozycja. Zawodnicy prowadzeni wówczas przez Age Hareide zgromadzili 16 na 24 możliwych punktów. Co ciekawe, Duńczycy nie przegrali ani jednego spotkania! Piłkarze tego zespołu 4-krotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy, i tyle samo razy dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami.

I to właśnie od dwóch remisów rozpoczęli swoją przygodę w eliminacjach. Najpierw padł wynik 3:3 w meczu ze Szwajcarią, a następnie 1:1 z Irlandią. Jednak Duńczycy wygrali 4 z 5 kolejnych spotkań i było pewnym, że znajdą się na Euro 2020. W ostatnim meczu eliminacyjnym zremisowali z… Irlandią, ponownie, 1:1.

Najskuteczniejszym zawodnikiem duńskiego zespołu w eliminacjach był Christian Eriksen. Pomocnik strzelił 5 bramek, a do tego dołożył jeszcze 4 asysty.

Jak natomiast radzili sobie Finowie? Ekipa Markku Kanervy trafiła na Włochów, Greków, Bośniaków, Ormian i Liechtenstein.

Jeszcze przed rozpoczęciem eliminacji można było założyć, że to ekipa Italii będzie wiodła prym w tym zestawieniu. Jak się później okazało - wszystkie założenia i przewidywania się potwierdziły. Walka toczyła się zatem o drugie miejsce, które również było premiowane awansem.

Z tej batalii, obronną ręką wyszli Finowie. Zgromadzili oni 18 punktów i o cztery wyprzedzili Greków, którzy ukończyli eliminacje na trzeciej pozycji.

Zawodnicy Markku Kanervy 6-krotnie zwyciężyli, a także ponieśli 4 porażki. Dość powiedzieć, że Finowie bardzo utrudnili sobie drogę na Euro 2020, gdyż 3 z tych 4 przegranych zanotowali w ostatnich 5 spotkaniach eliminacyjnych!

W 10 meczach, Finlandia zdobyła 16 bramek, a straciła 10. Można więc powiedzieć, że jest to bilans niezły, zważywszy na fakt, że ponieśli aż 4 porażki. Mimo to, dopięli swego i znaleźli się na Euro 2020.

2. Dania - Finlandia H2H

W ostatnich latach, Duńczycy zdominowali rywalizację z Finami. Na 5 ostatnich, rozegranych meczów wygrali aż 4. Raz padł remis. Należy jednak zauważyć, że te spotkania odbyły się dość dawno, jak na sportowe standardy.

Ostatnia bezpośrednia rywalizacja miała miejsce w 2011 roku, kiedy to Duńczycy wygrali z Finami - w ramach meczu towarzyskiego - 2:1.

3. Kiedy odbędzie się mecz Dania - Finlandia na Euro 2020?

Spotkanie zaplanowano na 12 czerwca 2021 roku na godzinę 18:00. Będzie to pierwszy mecz grupy B na mistrzostwach Starego Kontynentu. Arena zmagań to kopenhaski stadion Parken.

4. Dania - Finlandia Zakłady bukmacherskie online

Zakłady na mecz Dania - Finlandia znajdziecie już u bukmacherów Fortuna oraz STS. Są to zdecydowani liderzy polskiego rynku serwisów do obstawiania. Podane marki należą też do portali godnych zaufania.

To legalni operatorzy na polskim rynku bukmacherskim. Do każdego z nich posiadamy kody promocyjne, które zapewnią Wam atrakcyjny bonus powitalny.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

Podczas rejestracji w serwisie STS należy wpisać kod BCVIP, w odpowiednim do tego polu. Do bukmachera Fortuna należy odkryć kod, poprzez uruchomienie bezpośredniego odnośnika rejestracyjnego. To sprawi, że odblokujecie dostęp do pakietu powitalnego na Waszym nowym koncie gracza.

Oczywiście, u każdego z bukmacherów możecie zarejestrować się “standardową” metodą. Wtedy jednak nie otrzymacie dodatkowej, ekskluzywnej premii na start.

Wracając jednak do sprawy przeliczników na opisywaną rywalizację. Na Dania - Finlandia kursy bukmacherskie wskazują na Duńczyków. Ekipa Hjulmanda jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji u “buków”.

Kurs na zwycięstwo "Duńskiego Dynamitu" to 1.50, przy przeliczniku na Finlandię wynoszącym 7.00. Natomiast stawiając 1 PLN na remis w tym meczu, możecie wygrać 4.20 PLN. We wspomnianych serwisach znajdziecie też na mecz Belgia - Rosja kursy bukmacherskie. To kolejne ze spotkań grupy B.

5. Dania - Finlandia: Typy od KodBonusowy

Nasz typ na mecz Dania - Finlandia jest prosty - wygrana tych pierwszych. Nie będziemy specjalnie oryginalni. Udowodnili oni w ostatnich turniejach, a także kilku poprzednich eliminacjach, że potrafią grać na wysokim poziomie.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2720 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2620 PLN

Szczególnie mogą to pamiętać piłkarze, chociażby, reprezentacji Polski, którzy mimo wygranej grupy eliminacyjnej do MŚ 2018, swoją jedyną, wtedy, porażkę ponieśli właśnie z Duńczykami, przegrywając aż 0:4.

Co natomiast możemy powiedzieć o reprezentacji Finlandii? Z całym szacunkiem, ale nie powinna stanowić dla Duńczyków przeszkody, nie do przeskoczenia. Sądzimy, że drużyna prowadzona przez Kaspera Hjulmanda dopisze sobie 3 punkty po 90 minutach tej rywalizacji.

6. Dania - Finlandia - transmisja na żywo

Transmisja live z meczu Dania - Finlandia będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Ponadto, live stream z tego spotkania zostanie udostępniony na portalu TVP Sport. To wszystko za sprawą Telewizji Polskiej, która jest licencjonowanym nadawcą mistrzostw Europy 2020.

To dobra informacja dla wszystkich kibiców, którzy mogą ekscytować się zmaganiami najlepszych drużyn Starego Kontynentu na publicznych, otwartych kanałach.

Podobnie jest z ofertą na zakłady. Dla przypomnienia - kursy bukmacherskie na Dania - Finlandia są już dostępne w STS oraz Fortunie.

7. FAQ

7.1 Gdzie obejrzeć mecz Dania - Finlandia?

Mecz Dania - Finlandia będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport oraz w internecie.

7.2 Kiedy odbędzie się mecz Dania - Finlandia?

Rywalizację zaplanowano na 12 czerwca 2021 roku na godzinę 18:00.

7.3 Jakie są kursy na mecz Dania - Finlandia?

Kursy bukmacherskie na Dania - Finlandia premiują zawodników Kaspera Hjumlanda - przelicznik to 1.50.

skomentuj Dania-FinlandiaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie