Betters Kod Promocyjny

Zastanawiasz się, jaki bonus dostaniesz na start od bukmachera Betters i liczysz, że kod promocyjny Betters go Tobie zagwarantuje? W poniższym tekście poznasz recenzję oraz kod bonusowy do Betters. Zapewni on Tobie grę z bonusem we wszystkich dostępnych sekcjach tego portalu, czyli na zakładach bukmacherskich, zakładach live oraz sportach wirtualnych. Żeby zgarnąć kod promocyjny do Betters, wystarczy, że zastosujecie link rejestracyjny od portalu KodBonusowy.

Typ bonusu: Opis bonusu:
Bonus na start w Betters: Freebet do 20 PLN
Freebety na start w Betters: Nawet 60 PLN dodatkowego bonusu do zgarnięcia!
Betters Kod Promocyjny Odkryj nasz kod

1. Betters już wystartował!

Betters max bonus (maksymalny bonus online)
Betters Kod promocyjny grudzień 2022
Betters Kod promocyjny styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Przez długi czas nie posiadaliśmy dokładnej informacji, kiedy wystartuje bukmacher Betters. Data startu nie była też podawana przez samą firmę. Można było jednak zakładać, że stanie się to już niedługo. Tym bardziej, że domena Betters była już online już w kwietniu 2021 roku, a na stronie Betters widniał komunikat o zapowiadanym uruchomieniu portalu. Ostatecznie Betters wystartował w czerwcu 2021 roku, a my jak zawsze dostarczymy Wam najlepsze kody bonusowe do bukmachera.

2. Betters Kod Bonusowy - gdzie wpisać?

Jako, że serwis Betters został już uruchomiony, możemy Wam przekazać informację na temat tego, gdzie wpisać kod promocyjny do Betters. Należy to zrobić w pierwszym kroku rejestracji w Betters. Poza polem “kod promocyjny Betters” musicie wypełnić pola i podać: adres mailowy, login, jakiego będziecie używać w serwisie, hasło oraz numer telefonu. Co należy wpisać jako kod bonusowy do Betters? Żeby go zdobyć, wystarczy, że wykorzystacie nasz link rejestracyjny. To właśnie odnośnik aktywacyjny od portalu KodBonusowy pełni rolę kodu promocyjnego do Betters!

2.1 Kod to nie wszystko. Rejestracja w Betters - krok po kroku

Co jednak dalej? Kod promocyjny Betters to przecież nie wszystko. Do przebrnięcia pozostają Wam jeszcze dwa kroki rejestracji w Betters. W drugim podajecie imię i nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL i swoje źródło dochodów. Po tym jak poprawnie wypełnicie wspomniane pola, czeka na Was ostatni krok rejestracji. W nim musicie ustalić swój dzienny limit stawek, a także zaakceptować wymagane regulaminy.

Ostatnią wymaganą czynnością jest, co oczywiste, potwierdzenie wcześniej wprowadzonych danych. Gdy dokonacie już wszystkich, wymaganych czynności związanych z dołączeniem do grona graczy opisywanego portalu, jedyne co Wam pozostanie to pierwsze logowanie do Betters.

3. Bonus powitalny Betters

Zanim Betters wystartował, mogliśmy jedynie przewidywać, jaki bonus otrzymają nowi użytkownicy Betters. Spekulowano, że premia startowa może zawierać najpopularniejsze opcje na rynku tj. bonus od pierwszego depozytu czy premię typu cashback. Nie było jednak powiedziane, że Betters nawiąże do najwyższych ofert na rynku. Z tym bywało różnie - nie zawsze przecież nowi legalni bukmacherzy proponowali swoim nowym klientom najwyższe bonusy bukmacherskie.

Standardowy bonus na Betters
Threebet w Betters do 60 PLN we freebetach!

Ostatecznie postawiono na freebet o wartości 20 PLN. W porównaniu do liderów rynku bukmacherskiego w Polsce nie jest to dużo - można byłoby wręcz napisać, że bardzo mało. Dla porównania możecie w sprawdzić w innym naszym artykule, jak prezentuje się freebety za rejestrację u topowych bukmacherów. Warto jednak zwrócić uwagę na mało wymagające warunki obrotu przyznanym bonusem. Pierwszym wymogiem otrzymania premii powitalnej jest premierowy depozyt o wartości co najmniej 20 PLN. Wtedy też Betters przyzna Wam freebet w podanej wyżej kwocie. W ciągu 3 dni od daty rejestracji, musicie postawić zakład o wartości 20 PLN i musi on spełniać tylko jeden warunek - musi być to kupon SOLO lub KOMBI. Co warto również zaznaczyć - wskaźnik klasycznego zakładu to 0.88 (biorąc pod uwagę 12% podatek), podczas gdy wskaźnik freebetu w Betters jest równy 1.00! To duży plus dla bukmachera.

20 PLN na start od Betters to jednak nie wszystko. Gracze mają możliwości odbioru promocji Threebet, gdzie mogą zgarnąć łącznie nawet 3 freebety o wartości 20 PLN każdy! Warunki minimalnie różnią się - w porównaniu z freebetem na start w kwocie 20 PLN. W przypadku tej promocji musicie postawić zakład o wartości 50 PLN z kursem całkowitym 3.00 lub wyższym. Gdy to zrobicie, zostaniecie zakwalifikowani do promocji. Następnie, w ciągu 72 godzin musicie postawić kolejne dwa zakłady - oparte na tych samych warunkach. Gdy to zrobicie - otrzymacie 3 freebety o wartości 20 PLN każdy!

Ponadto, co 50-ty zarejestrowany użytkownik Betters ma okazję zgarnąć kolejny bonus - dodatkowe 50 PLN na zakłady w Betters. Jak oferta wypada na tle globalnej marki Bwin, przekonasz się czytając naszą recenzję, w której opisujemy bonus w Bwin.

4. Zakłady bukmacherskie Betters - co w ofercie?

Patrząc na to, jak prezentują się oferty nowych legalnych bukmacherów online, można było mieć pewne wyobrażenie na temat potencjalnej listy zakładów bukmacherskich w Betters, które mogą mieć do wyboru użytkownicy. Nie było więc zaskoczeniem, że gracze otrzymali możliwość gry na zakładach na sporty zespołowe, F1, skoki narciarskie, MMA czy tenis. Patrząc na kształt rynku bukmacherskiego w Polsce, można było też spodziewać się obecności zakładów na żywo czy obstawiania sportów wirtualnych. Jeśli interesują Was zakłady w czasie rzeczywistym, w naszym poradniku wyjaśniamy jak obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo z kodem bonusowym.

Wydaje się, że są to absolutne “podstawy”, jednak może cieszyć, że Betters nie zawiódł w tym aspekcie.

5. Aplikacja Betters i metody płatności

Wiele serwisów nie decyduje się na uruchomienie aplikacji mobilnej tuż po starcie serwisu. Tak też się stało w przypadku Betters. Można być nieco zaskoczonym tym ruchem, ponieważ znaczna część graczy korzysta z usług bukmacherów z poziomu swojego smartfona czy tabletu. Kto wie, być może już niedługo Betters uzupełni swoją ofertę o “apkę”. Czy tak się stanie i aplikacja mobilna Betters będzie dostępna? Czas pokaże. Póki co możecie za to dowiedzieć się, jak obstawiać w aplikacji mobilnej Fortuny.

Betters
Betters
Bonus Zakłady
Freebet 20 PLN
Kod promocyjny
JBVIP

Wiele osób zastanawia się również: a jak to jest z płatnościami w Betters? W obecnych czasach, większość graczy korzysta z płatności kartami kredytowymi, BLIKiem czy za pośrednictwem serwisów do obsługi płatności elektronicznych. Nie mogło tego zabraknąć w Betters. Są to absolutne podstawy, jeśli chodzi o metody płatności. W Betters również są one dostępne.

6. Pierwsze opinie o Betters

Betters wystartował w czerwcu 2022 roku, więc możemy już - z dużym spokojem - przedstawić naszą opinię o tym serwisie. Jak wypadła recenzja Betters? Przed startem Betters można było przypuszczać, że serwis będzie charakteryzował się dużym wyborem zdarzeń do obstawiania, a także atrakcyjnym bonusem powitalnym - bez obu tych rzeczy, trudno byłoby rywalizować marce Betters z innymi graczami na polskim rynku hazardowym. Trzeba jednak przyznać, że w obu kwestiach Betters nie należy do bukmacherskiego topu, jednak kto wie - być może za jakiś czas się to zmieni.

7. FAQ - najczęściej zadawane pytania o Betters

7.1 Czy Bettters to legalna marka❓

Tak, Betters posiada odpowiednie zezwolenia, które sprawiają, że Betters jest legalnym, polskim bukmacherem.

7.2 Ile wyniesie bonus na start w Betters❓

W Betters możecie zgarnąć freebet powitalny o wartości 20 PLN. Pula freebetów nie zamyka się jednak wyłącznie w 20 PLN. Każdy użytkownik ma okazję wykorzystać promocję Threebet (3 freebety na start o wartości 20 PLN każdy). Dodatkowo, co 50-ty zarejestrowany użytkownik może zgarnąć dodatkową premię w kwocie 50 PLN.

7.3 Jaki jest kod promocyjny do Betters❓

Kod promocyjny do Betters znajdziecie na stronie KodBonusowy - żeby go zdobyć, wystarczy, że wykorzystacie nasz link aktywacyjny.

skomentuj BettersKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie