KodBonusowy.com pl

Zakłady Na Sporty Wirtualne

przez Kod Bonusowy z
Zakłady Na Sporty Wirtualne

Zakłady na sporty wirtualne są często postrzegane jako alternatywa do kasyn online. W Polsce ma to o tyle sens, że mamy przecież na rynku tylko jedno takie kasyno – serwis prowadzony przez Totalizator Sportowy.

Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy postanowili uzupełnić swoją podstawową ofertę o typowanie sportów wirtualnych. W praktyce to coś pomiędzy slotami a bukmacherką, bo przecież przedmiotem obstawiania są świetnie wszystkim znane dyscypliny, tyle że wyniki meczów generuje algorytm sportów wirtualnych.

W tym tekście szczegółowo zaprezentujemy Wam tę kategorię hazardu. Wybraliśmy trzy serwisy, które idealnie zobrazują nam, co tak naprawdę oznacza obstawianie sportów wirtualnych.

1. Sporty wirtualne: zakłady bukmacherskie w LVBet, STS i Fortunie

Gra na sportach wirtualnych jest dość powszechną opcją na polskim rynku bukmacherskim. Można to robić zarówno na desktopie, jak i urządzeniu mobilnym. Swoją drogą, na naszej stronie przeczytacie, jaka jest obecnie najlepsza aplikacja bukmacherska.

Główną zaletą sportów wirtualnych jest to, że są w pełni cyfrowe, czyli nie trzeba czekać, aż zdarzenia rozpoczną się w czasie rzeczywistym. Jak grać, i jak wygrywać na sportach wirtualnych?

„Uruchamiają się” one co parę minut, więc własny system gry na sportach wirtualnych możecie rozpisać całkowicie po swojemu. Chcecie grać w środku nocy? Super, Wasz wybór i bukmacherzy dają Wam taką możliwość.

Na naszej stronie dowiecie się, jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest internetowe obstawianie meczów. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że forma grania na żywo jest bardzo podobna do sportów wirtualnych, tyle że... bez prawdziwych spotkań (co jest oczywiste). Zwłaszcza, że to nie jest tylko przypadkowe typowanie, za każdym razem od zera generowanych spotkań.

Przy sportach wirtualnych wyniki też są ważne, bo możecie sprawdzać, jak „Wasza” drużyna radziła sobie w ostatnim czasie i na tej podstawie analizować dostępne kursy. Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na sporty wirtualne. Trzeba dokonywać dokładnych analiz.

Ponadto, co ważne, wszystkie wydarzenia można oglądać na generowanych komputerowo animacjach – to bardzo fajne urozmaicenie tych zakładów!

W Polsce tylko pojedyncze serwisy nie mają u siebie tej kategorii typowania. Nie będziemy jednak szczegółowo opisywać wszystkiego, co można w tym temacie znaleźć na rynku. Proponujemy Wam po prostu skorzystanie ze sprawdzonych zakładów u kilku liderów. To najlepszy wybór, bo w każdej chwili będziecie mogli przestawić się ze sztucznego sportu na typowanie prawdziwych zdarzeń i to w oparciu o najlepsze oferty zakładów.

W tym celu chcemy Wam wskazać oferty bukmacherów: LVBet, STS i Fortuna.

2. Sporty wirtualne w LVBet

W tym serwisie można obstawiać trzy dyscypliny: piłkę nożną, tenis i wyścigi. Wydaje się, że LVBet nie ma najbardziej rozbudowanych zakładów na sporty wirtualne. Pod hasłem „wyścigi” kryją się: gonitwy koni, wyścigi psów, żużel i kolarstwo. Można więc powiedzieć, że łącznie mamy sześć różnych opcji.

Typować można nie tylko proste zakłady w rozumieniu „kto wygra”. Możliwości jest dużo, tak samo jak w przypadku obstawiania prawdziwych zdarzeń. Co jest interesujące, to możliwość obstawiania nie tylko najbliższego meczu, ale też z wyprzedzeniem, bo kalendarz jest podzielony na poszczególne tzw. dni meczowe, jeśli posłużymy się przykładem z sekcji piłkarskiej.

Pamiętajcie też, żeby zaglądać do zakładki z promocjami, bo LVBet ma oferty kierowane konkretnie do sekcji wirtualnej. Przykładem jest premia „Dwie dychy na sporty wirtualne” – obstawiasz je za 100 zł w tygodniu, a w kolejnym dostajesz 20 zł.

Odbierz bonus na start od LVBet!

3. Sporty wirtualne w STS

STS podchodzi do sportów wirtualnych w nieco inny sposób. Tutaj możemy typować piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi koni i psów. Przy nazwach dyscyplin wyświetlane są czasy pozostałe do najbliższego meczu czy wyścigu. Także mamy tu dni meczowe i podział na sezony (dzięki obstawianiu w trybie 24/7 liczby są porażające, np. sezon nr 15206…) czy szereg różnych rodzajów zakładów na poszczególne zdarzenia.

W STS-ie nie ma obecnie promocji dedykowanej konkretnie sportom wirtualnym, ale jest szereg innych premii. Bądźcie więc na bieżąco z tym, co pojawia się w zakładce „Bonusy”.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

4. Sporty wirtualne w Fortunie

Fortuna udostępnia graczom sześć możliwości obstawiania: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel, tenis. Sekcja ze sportami wirtualnymi nie różni się pod względem mechanizmu działania od dwóch serwisów opisanych powyżej. Tym bardziej, że polega to dokładnie na tym samym, co typowanie prawdziwych meczów. Nie bójcie się więc, że czegoś nie zrozumiecie lub nie będziecie umieli zrobić.

Obecnie w Fortunie także nie ma promocji uszytej konkretnie pod sporty wirtualne. Sprawdzajcie jednak e-shop tego serwisu, czy przypadkiem nie pojawia się oferta na tę kategorię zakładów do kupienia, za gromadzone w czasie typowania punkty.

Uzyskaj bonus powitalny w Fortunie!

5. Bonusy po rejestracji u bukmacherów

Trzeba wskazać jeszcze jedną ważną rzecz związaną ze wspomnianymi bukmacherami. W każdym z nich czeka na Was wysoki bonus powitalny. W trakcie przeprowadzania procesu rejestracji, pamiętajcie o naszych kodach premiowych. O tym, jak wykorzystać kod promocyjny do konkretnego bukmachera, też u nas przeczytacie. Macie w tym działaniu "interes", bo podniesiecie nimi wysokość podstawowego bonusu.

Sprawdźmy, jak to się prezentuje:

- LVBet: kod promocji to BCVIP, za który dostaniecie bonus do 1500 zł od dwóch pierwszych depozytów i jeszcze 70 zł bez wpłaty,

- Fortuna: kod promocyjny musicie odkryć na naszej stronie, a premia składa się z: bonusu 100% do 1000 PLN po pierwszym depozycie, 125 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł w ramach FKP,

- STS: kod promocyjny: BCVIP, a sam bonus to 100% do 1230 zł od początkowej wpłaty i do tego freebet do 29 zł.

Warto jeszcze raz to podkreślić: w każdym z tych serwisów, bonus powitalny, "uzupełniony" o nasz kod, jest większy od promocji przyznawanej bez kodu. To ważne, bo przecież w bukmacherce każdy grosz się liczy, prawda? Pamiętajcie o tym, decydując się na zakłady na sporty wirtualne.

skomentuj ZakładyNaSportyWirtualne
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie