KodBonusowy.com pl

Zakłady Bukmacherskie Tenis Ziemny

przez Kod Bonusowy z
Zakłady Bukmacherskie Tenis Ziemny

W wielu serwisach bukmacherskich, tenis jest drugą po piłce nożnej dyscypliną pod względem liczby wydarzeń dostępnych do obstawienia. Niemal codziennie rozgrywane są mniej lub bardziej prestiżowe turnieje w różnych zakątkach świata. Zakłady na tenis są wyjątkowo popularne, a to sprawia, że wielu bukmacherów dąży do poszerzania oferty zdarzeń w obrębie tej dyscypliny. Czym charakteryzuje się obstawianie tenisa? Czy jest to opłacalna dyscyplina z perspektywy typera?

1. Specyfika zakładów na tenis ziemny

Tenis ziemny to dyscyplina dwudrogowa. Każdy mecz kończy się zwycięstwem jednej ze stron; nie wyróżniamy tu remisów. W odróżnieniu od piłki nożnej czy hokeja, mamy tu zatem tylko dwie opcje do wytypowania wyniku. To z kolei sprawia, że zakłady na tenis posiadają niższy kurs.

Oczywiście możemy typować także inne aspekty gry: liczbę punktów, gemów, setów, asów serwisowych, a także dokładny wynik całego spotkania. W przypadku kreczu, czyli przerwania meczu na skutek kontuzji zawodnika, kupony na wynik mogą zostać rozliczone, jeśli rozegrany został przynajmniej jeden set. W innym razie, zakład jest anulowany, a gracz otrzymuje zwrot stawki.

Odbierz bonus powitalny w Fortunie!

2. Jakie czynniki należy uwzględnić w analizie bukmacherskiej?

Obstawianie meczów tenisowych nie jest zadaniem łatwym. Biorąc pod uwagę stosunkowo niskie kursy, a także sporą liczbę niespodzianek, wielu typerów w perspektywie długoterminowej notuje straty.

O ile gdy mamy na myśli na piłkę nożną typy, to skuteczność ich trafień nie jest tak istotna. Tutaj wymagają jednak już wysokiej skuteczności, jeśli zależy nam na notowaniu zysków. Decydując się na zakłady bukmacherskie tenis ziemny musimy znać od podszewki. Kluczem do sukcesu jest analiza przedmeczowa, w której należy uwzględnić następujące elementy:

- Bilans H2H – czołowi tenisiści dosyć często wpadają na siebie w kolejnych turniejach. Sprawdzając bilans H2H (bezpośrednich pojedynków), możemy sprawdzić, który z zawodników częściej schodzi z kortu jako zwycięzca.

- Nawierzchnia kortu – wyróżniamy korty ziemne, betonowe, trawiaste, dywan, a także specyficzne mieszanki. Niektórzy zawodnicy znacznie lepiej czują się na kortach szybkich (np. trawa), a zawodzą na kortach wolnych (mączka). Dlatego też, obstawianie tenisa wymaga sprawdzenia nawierzchni oraz statystyk zawodników na danym rodzaju kortów.

- Ranga turnieju – w tenisie najcenniejsze są wielkie szlemy: Australian Open, Roland Garros, Wimbledon oraz US Open. Typujesz mecz zawodnika z czołówki w pierwszej rundzie mniej istotnego turnieju, podczas gdy za tydzień zaczyna się turniej wielkoszlemowy? W takich sytuacjach często dochodzi do niespodzianek.

- Doniesienia medialne – obstawiając zakłady online na tenis warto interesować się tą dyscypliną i śledzić aktualności. W ten sposób możesz się np. dowiedzieć o drobnej kontuzji zawodnika, która może wpłynąć na końcowy wynik meczu.

3. Sposoby na zyskowne obstawianie tenisa

Obstawianie pewniaków tenisowych na dziś z kursem poniżej 1,50 na kuponach pojedynczych, wcześniej czy później prowadzi do strat. Należy pamiętać, że ciężko znaleźć najpewniejsze typy bukmacherskie na sport, które będą ciągle przynosić zyski - co nieco o takich "pewniakach" przeczytacie też na naszej stronie i poznacie naszą opinię na ten temat. Obstawiając typy na tenis warto tworzyć kupony z kursem powyżej 2,00.

Istnieją dwa sposoby na obstawianie tenisa, które pozwalają uzyskać taki efekt: szukanie valuebetów, czyli zawyżonych kursów, gdzie prawdopodobieństwo danego scenariusza jest całkiem spore, a także tworzenie kuponów combi z dwoma lub trzema zdarzeniami.

Możemy również wybrać obstawianie tenisa live, w którym możemy obserwować mecz i wykorzystać bieżącą analizę przebiegu gry.

4. Najczęściej popełniane błędy w zakładach na tenis

Popularne błędy w obstawianiu zakładów na tenis, czy to na dziś, czy na jutro to przede wszystkim gra na pewniaki z niskimi kursami. Biorąc pod uwagę liczbę niespodzianek oraz niski kurs, Yield wielu graczy w perspektywie czasu jest ujemny.

Kolejnym błędem jest tworzenie tasiemców, czyli bardzo rozbudowanych kuponów akumulowanych z ponad pięcioma typami na tenis. Wielu doświadczonych graczy stawia zakłady AKO, ale wybiera tylko dwa typy na tenis ziemny do kuponu. W innym razie, zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo, że jedno z kilku spotkań popsuje nasz zakład.

5. Typy bukmacherskie na tenis - gdzie ich szukać?

Cennym wsparciem w obstawianiu zakładów na tenis mogą być rzetelne analizy i typy bukmacherskie ekspertów na tenis tworzone przez innych graczy. Znajdziemy je na forach, a także ligach typerskich.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Profesjonalny typer może pochwalić się wysoką skutecznością trafień, a także dodatnim Yieldem zbudowanym na przestrzeni kilku miesięcy. Pamiętajmy jednak, że nawet najlepsze typy tenisowe ekspertów na zakłady bukmacherskie mogą okazać się zawodne. Taki jest urok tej dyscypliny.

6. Gdzie możemy obstawić zakłady na tenis?

Opłacalność zakładów na tenis zależy w dużej mierze od wybranego bukmachera. Dużym wsparciem mogą okazać się ciekawe promocje oraz bonusy dla stałych klientów.

Typy na tenisa na dziś, na jutro czy na każdy inny dzień tygodnia, polecamy wykorzystać w legalnych serwisach Fortuna, Lvbet oraz STS. W wymienionych serwisach możesz otworzyć konto z naszym kodem promocyjnym, dzięki czemu otrzymasz ekskluzywny bonus na start.

W serwisie Lvbet, kod promocyjny BCVIP pozwala zgarnąć nawet do 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach oraz 70 PLN bez depozytu. Z tym samym kodem otworzysz konto w serwisie STS. Tutaj czeka na Ciebie bonus 100% do 1230 PLN oraz freebet o wartości 29 PLN.

Uzyskaj bonus powitalny w LVBET!

Opłacalne zakłady bukmacherskie przez Internet na tenis proponuje także serwis Fortuna. Tutaj, wykorzystując kod bonusowy otrzymasz 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, zakład bez ryzyka 125 PLN, a także 20 PLN bez depozytu w ramach programu Fortuna Klub Plus. O tym, jak użyć kodu promocji - zarówno do tych trzech serwisów, jak i wszystkich innych - przeczytacie u nas!

7. Typowanie tenisa ziemnego - podsumowanie

Skuteczne obstawianie tenisowych zakładów bukmacherskich przez Internet wymaga sporej wiedzy, umiejętności analitycznych, a także doświadczenia. Warto zatem uzbroić się w atrakcyjny bonus powitalny, który znacznie zwiększy nasze możliwości.

Zawsze możemy także sięgnąć po typy na tenis zakłady bukmacherskie na forum przygotowane przez innych graczy. Pamiętajmy jednak, że nic nie zastąpi samodzielnej, precyzyjnej analizy interesujących nas spotkań.

skomentuj ZakładyBukmacherskieTenisZiemny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie