Szwajcaria - Turcja Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Szwajcaria - Turcja Kursy Bukmacherskie Szwajcaria turcja kursy bukmacherskie fortuna Szwajcaria turcja kursy bukmacherskie betfan

Wszyscy fani piłki nożnej ubolewali, gdy dowiedzieli się, że mistrzostwa Europy zostaną przełożone. Oczywiście, każdy miał i ma świadomość, że jest to sytuacja wyjątkowa, spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, który wpłynął na życie ludzi na całym świecie.

Ostatecznie, impreza została przeniesiona o rok i zostanie rozegrana w dniach 11 czerwca - 11 lipca 2021 roku. Zmieniły się daty, jednak mecze, które zostały zaplanowane - zostaną, co jasne, rozegrane między wylosowanymi zespołami. To się nie zmieniło.

Jedną z par, która spotka się podczas mistrzostw Europy w 2021 roku będzie Szwajcaria i Turcja. Wymienione drużyny, pojedynkiem przeciwko sobie, zakończą rywalizację w grupie A. Czy znamy już na spotkanie Szwajcaria - Turcja kursy bukmacherskie, które pozwolą określić, kto jest faworytem tego spotkania? Przeczytajcie poniższy tekst od KodBonusowy i przekonajcie się sami!

1. Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Szwajcaria - Turcja na Euro 2021?

Wstępnie, mecz zaplanowano na 20 czerwca 2020 roku. Wiemy jednak, że w związku z przesunięciem imprezy, spotkanie nie zostanie rozegrane w pierwotnym terminie.

Patrząc na datę przełożenia mistrzostw Europy, można się spodziewać, że mecz Szwajcaria - Turcja zostanie rozegrany 19 czerwca 2021 roku. Jednak nie jest to data potwierdzona. Gdy poznamy ostateczny terminarz mistrzostw Europy 2021 - podamy Wam dokładny dzień i godzinę rozpoczęcia meczu. Teraz możemy jedynie przewidywać. Areną zmagań będzie Stadion Olimpijski w Baku.

2. Historia spotkań Szwajcaria - Turcja: H2H

Zanim przeanalizujemy drogę obu reprezentacji na Euroczempionat, warto sprawdzić, jak układały się bezpośrednie mecze między tymi drużynami.

Szwajcaria i Turcja grały przeciwko sobie do tej pory aż 15-krotnie. Turcy mają zdecydowaną przewagę w bilansie spotkań. Piłkarze z tego kraju tryumfowali aż 8 razy. Trzykrotnie padł remis, a Szwajcarzy cieszyli się z wygranej 4 razy.

Pierwsze spotkanie zostało rozegrane już w 1952 roku. Wówczas, w meczu towarzyskim, Turcja przegrała aż 1:5. Ostatnie ze spotkań zostało rozegrane w 2008 roku. Podczas mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii, gospodarze przegrali 1:2. Pojedynek miał miejsce w fazie grupowej. Jak się później okazało, Turcja była jedną z rewelacji turnieju i dotarła aż do półfinału.

3. Eliminacje do Euro - Szwajcaria

Szwajcarzy znaleźli się w grupie D eliminacji do mistrzostw Europy. Piłkarzom Vladimira Petkovicia przyszło w niej rywalizować z Danią, Irlandią, Gruzją oraz Gibraltarem. Oczywiście, juz przed rozpoczęciem zmagań, eksperci przewidywali, że głównymi kandydatami do awansu będą Duńczycy oraz opisywani Szwajcarzy. Kwalifikacje potwierdziły przypuszczenia. Helweci zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i zdobyli 17 na 24 możliwe punkty. Złożyło się na to 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka.

Jak nietrudno zgadnąć - Szwajcarzy swoje jedyne, przegrane spotkanie rozegrali przeciwko Duńczykom. 12 października 2019 roku ulegli na Parken w Kopenhadze 0:1. Katem Helwetów okazał się Yusuff Poulsen.

Szwajcaria wyprzedziła w tabeli Duńczyków o jeden punkt - mimo, że zawodnicy Age Hareide nie ponieśli ani jednej porażki w kwalifikacjach. Trzecia Irlandia straciła do Danii trzy, a do Szwajcarii cztery punkty.

4. Eliminacje do Euro - Turcja

Turcja okazała się jednym z głównych zaskoczeń kwalifikacji do mistrzostw Europy. Co oczywiste - w tym pozytywnym znaczeniu.

Piłkarze Senola Gunesa zajęli 2. miejsce w tabeli grupy H, ustępując jedynie Francji. Piłkarze "Gwiazd Półksiężyca" zdobyli 23 punkty w 10 spotkaniach. Przegrali tylko jeden mecz (z Francją) oraz zanotowali dwa remisy - pozostałe spotkania, co jasne, wygrali.

Oprócz Trójkolorowych, Turcy rywalizowali z Islandią, Albanią, Andorą oraz Mołdawią. W 10 spotkaniach stracili tylko 3 bramki, a strzelili 18. Spowodowało to, że Turcja miała jedną z najskuteczniejszych defensyw w całej stawce eliminacji do Euro 2020.

Najwięcej bramek dla "Gwiazd Półksiężyca" w eliminacjach do ME 2021 zdobył Cenk Tosun (5).

Nasi piłkarze są młodzi. To dopiero początek drogi i w tej chwili jesteśmy usatysfakcjonowani ich występami - Şenol Güneş (selekcjoner rep. Turcji) po meczu z Andorą (2:0), TFF

5. Szwajcaria - Turcja Zakłady Bukmacherskie

Zakłady na mecz Szwajcaria - Turcja były dostępne u topowych, polskich bukmacherów. Oczywiście, w związku z tym, że mistrzostwa Europy zostały przesunięte - kursy na mecz Szwajcaria - Turcja zniknęły z ofert portali do obstawiania.

Jednak, zdajemy sobie sprawę z tego, że na mecz Szwajcaria - Turcja kursy bukmacherskie powrócą, a gdy to się stanie - znajdziemy je w portalach STS, BetFan oraz Fortuna. Z pewnością, obstawianie meczu Szwajcaria - Turcja przyciągnie wielu sympatyków piłki nożnej.

Jeśli zdecydujecie się na realizację typów na mecz Szwajcaria - Turcja u tych bukmacherów - pamiętajcie, że od KodBonusowy możecie zyskać specjalny bonus. Jedyne, co musicie zrobić to użyć naszych kodów promocyjnych do tych serwisów. Cel tej czynności jest prosty - odblokowanie dostępu do atrakcyjnych premii powitalnych. Szczegóły przedstawiamy poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1259 PLN + 250 PLN zakład bez ryzyka
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 3000 PLN + 100 PLN zakład bez ryzyka
Kod promocyjny
KBVIP
Idź do BetFan

6. Szwajcaria - Turcja: typy na mecz Euro

Typy na Szwacjaria - Turcja zrealizujecie u najpopularniejszych bukmacherów - to już wiecie. Przykłady zaufanych serwisów podaliśmy wyżej. Jednak pozostaje jeszcze jedna niewiadoma - jakie są na mecz Szwajcaria - Turcja typy bukmacherskie od portalu KodBonusowy?

Spodziewamy się wyrównanego spotkania. Obie drużyny stać na zwycięstwo w tym pojedynku. Mimo to, należy mieć z tyłu głowy, że w rywalizacji H2H to Turcja ma lepsze statystyki.

Warto mieć też na uwadze fakt, że piłkarze Senola Gunesa grają z roku na rok coraz lepiej, czego potwierdzeniem są udane eliminacje do Euro. Z kolei Szwajcarzy to drużyna, która na wielkich turniejach potrafi grać bardzo dobrze i meldować się w fazie pucharowej rozgrywek. Każda ze stron ma swoje atuty. Wobec tego, nasz typ na mecz Szwajcaria - Turcja to remis.

7. Transmisja meczu Szwajcaria - Turcja

Jak już zapewne wiecie, głównym dostawcą sygnału telewizyjnego w Polsce, podczas mistrzostw Europy w 2021 roku, będzie Telewizja Polska.

Publiczny nadawca otrzymał licencję na pokazywanie tej imprezy. Mecze będzie można oglądać na kanałach tej stacji. Co za tym idzie - transmisja ze spotkania Szwajcaria - Turcja także znajdzie się w ramówce. Ponadto, jeśli interesuje Was live stream z rywalizacji Szwajcaria - Turcja, dostaniecie go na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.

skomentuj Szwajcaria-TurcjaKursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Powiązane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie