Szwajcaria - Turcja Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Szwajcaria - Turcja Kursy Bukmacherskie Szwajcaria turcja kursy bukmacherskie fortuna Szwajcaria turcja kursy bukmacherskie betfan

Wszyscy fani piłki nożnej ubolewali, gdy dowiedzieli się, że mistrzostwa Europy zostaną przełożone. Oczywiście, każdy miał i ma świadomość, że jest to sytuacja wyjątkowa, spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, który wpłynął na życie ludzi na całym świecie.

Ostatecznie, impreza została przeniesiona o rok i zostanie rozegrana w dniach 11 czerwca - 11 lipca 2021 roku. Zmieniły się daty, jednak mecze, które zostały zaplanowane - zostaną, co jasne, rozegrane między wylosowanymi zespołami. To się nie zmieniło.

Jedną z par, która spotka się podczas mistrzostw Europy w 2021 roku będzie Szwajcaria i Turcja. Wymienione drużyny, pojedynkiem przeciwko sobie, zakończą rywalizację w grupie A. Czy znamy już na spotkanie Szwajcaria - Turcja kursy bukmacherskie, które pozwolą określić, kto jest faworytem tego spotkania? Przeczytajcie poniższy tekst od KodBonusowy i przekonajcie się sami!

1. Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Szwajcaria - Turcja na Euro 2021?

Wstępnie, mecz zaplanowano na 20 czerwca 2020 roku. Wiemy jednak, że w związku z przesunięciem imprezy, spotkanie nie zostanie rozegrane w pierwotnym terminie.

Patrząc na datę przełożenia mistrzostw Europy, można się spodziewać, że mecz Szwajcaria - Turcja zostanie rozegrany 19 czerwca 2021 roku. Jednak nie jest to data potwierdzona. Gdy poznamy ostateczny terminarz mistrzostw Europy 2021 - podamy Wam dokładny dzień i godzinę rozpoczęcia meczu. Teraz możemy jedynie przewidywać. Areną zmagań będzie Stadion Olimpijski w Baku.

2. Historia spotkań Szwajcaria - Turcja: H2H

Zanim przeanalizujemy drogę obu reprezentacji na Euroczempionat, warto sprawdzić, jak układały się bezpośrednie mecze między tymi drużynami.

Szwajcaria i Turcja grały przeciwko sobie do tej pory aż 15-krotnie. Turcy mają zdecydowaną przewagę w bilansie spotkań. Piłkarze z tego kraju tryumfowali aż 8 razy. Trzykrotnie padł remis, a Szwajcarzy cieszyli się z wygranej 4 razy.

Pierwsze spotkanie zostało rozegrane już w 1952 roku. Wówczas, w meczu towarzyskim, Turcja przegrała aż 1:5. Ostatnie ze spotkań zostało rozegrane w 2008 roku. Podczas mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii, gospodarze przegrali 1:2. Pojedynek miał miejsce w fazie grupowej. Jak się później okazało, Turcja była jedną z rewelacji turnieju i dotarła aż do półfinału.

3. Eliminacje do Euro - Szwajcaria

Szwajcarzy znaleźli się w grupie D eliminacji do mistrzostw Europy. Piłkarzom Vladimira Petkovicia przyszło w niej rywalizować z Danią, Irlandią, Gruzją oraz Gibraltarem. Oczywiście, juz przed rozpoczęciem zmagań, eksperci przewidywali, że głównymi kandydatami do awansu będą Duńczycy oraz opisywani Szwajcarzy. Kwalifikacje potwierdziły przypuszczenia. Helweci zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i zdobyli 17 na 24 możliwe punkty. Złożyło się na to 5 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka.

Jak nietrudno zgadnąć - Szwajcarzy swoje jedyne, przegrane spotkanie rozegrali przeciwko Duńczykom. 12 października 2019 roku ulegli na Parken w Kopenhadze 0:1. Katem Helwetów okazał się Yusuff Poulsen.

Szwajcaria wyprzedziła w tabeli Duńczyków o jeden punkt - mimo, że zawodnicy Age Hareide nie ponieśli ani jednej porażki w kwalifikacjach. Trzecia Irlandia straciła do Danii trzy, a do Szwajcarii cztery punkty.

4. Eliminacje do Euro - Turcja

Turcja okazała się jednym z głównych zaskoczeń kwalifikacji do mistrzostw Europy. Co oczywiste - w tym pozytywnym znaczeniu.

Piłkarze Senola Gunesa zajęli 2. miejsce w tabeli grupy H, ustępując jedynie Francji. Piłkarze "Gwiazd Półksiężyca" zdobyli 23 punkty w 10 spotkaniach. Przegrali tylko jeden mecz (z Francją) oraz zanotowali dwa remisy - pozostałe spotkania, co jasne, wygrali.

Oprócz Trójkolorowych, Turcy rywalizowali z Islandią, Albanią, Andorą oraz Mołdawią. W 10 spotkaniach stracili tylko 3 bramki, a strzelili 18. Spowodowało to, że Turcja miała jedną z najskuteczniejszych defensyw w całej stawce eliminacji do Euro 2020.

Najwięcej bramek dla "Gwiazd Półksiężyca" w eliminacjach do ME 2021 zdobył Cenk Tosun (5).

Nasi piłkarze są młodzi. To dopiero początek drogi i w tej chwili jesteśmy usatysfakcjonowani ich występami - Şenol Güneş (selekcjoner rep. Turcji) po meczu z Andorą (2:0), TFF

5. Szwajcaria - Turcja Zakłady Bukmacherskie

Zakłady na mecz Szwajcaria - Turcja były dostępne u topowych, polskich bukmacherów. Oczywiście, w związku z tym, że mistrzostwa Europy zostały przesunięte - kursy na mecz Szwajcaria - Turcja zniknęły z ofert portali do obstawiania.

Jednak, zdajemy sobie sprawę z tego, że na mecz Szwajcaria - Turcja kursy bukmacherskie powrócą, a gdy to się stanie - znajdziemy je w portalach STS, BetFan oraz Fortuna. Z pewnością, obstawianie meczu Szwajcaria - Turcja przyciągnie wielu sympatyków piłki nożnej.

Jeśli zdecydujecie się na realizację typów na mecz Szwajcaria - Turcja u tych bukmacherów - pamiętajcie, że od KodBonusowy możecie zyskać specjalny bonus. Jedyne, co musicie zrobić to użyć naszych kodów promocyjnych do tych serwisów. Cel tej czynności jest prosty - odblokowanie dostępu do atrakcyjnych premii powitalnych. Szczegóły przedstawiamy poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 1600 PLN!
Kod promocyjny
KBVIP
Idź do BetFan

6. Szwajcaria - Turcja: typy na mecz Euro

Typy na Szwacjaria - Turcja zrealizujecie u najpopularniejszych bukmacherów - to już wiecie. Przykłady zaufanych serwisów podaliśmy wyżej. Jednak pozostaje jeszcze jedna niewiadoma - jakie są na mecz Szwajcaria - Turcja typy bukmacherskie od portalu KodBonusowy?

Spodziewamy się wyrównanego spotkania. Obie drużyny stać na zwycięstwo w tym pojedynku. Mimo to, należy mieć z tyłu głowy, że w rywalizacji H2H to Turcja ma lepsze statystyki.

Warto mieć też na uwadze fakt, że piłkarze Senola Gunesa grają z roku na rok coraz lepiej, czego potwierdzeniem są udane eliminacje do Euro. Z kolei Szwajcarzy to drużyna, która na wielkich turniejach potrafi grać bardzo dobrze i meldować się w fazie pucharowej rozgrywek. Każda ze stron ma swoje atuty. Wobec tego, nasz typ na mecz Szwajcaria - Turcja to remis.

7. Transmisja meczu Szwajcaria - Turcja

Jak już zapewne wiecie, głównym dostawcą sygnału telewizyjnego w Polsce, podczas mistrzostw Europy w 2021 roku, będzie Telewizja Polska.

Publiczny nadawca otrzymał licencję na pokazywanie tej imprezy. Mecze będzie można oglądać na kanałach tej stacji. Co za tym idzie - transmisja ze spotkania Szwajcaria - Turcja także znajdzie się w ramówce. Ponadto, jeśli interesuje Was live stream z rywalizacji Szwajcaria - Turcja, dostaniecie go na stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.

skomentuj Szwajcaria-TurcjaKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie