KodBonusowy.com pl

Punch Down kursy bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Punch Down kursy bukmacherskie

Zastanawiacie się, gdzie znajdziecie kursy bukmacherskie na Punch Down? Zakłady bukmacherskie na ten event cieszą się dużym zainteresowaniem graczy - zarówno jeśli chodzi o zakłady pre-match, jak i live. Gdzie je znaleźć? Jak obstawiać Punch Down? Jak tworzyć typy bukmacherskie na Punch Down? Odpowiedzi na te pytania postaramy się Wam udzielić w poniższym tekście. Jeśli jesteście ciekawi, jak przedstawiają się zakłady na walki Punch Down - ten tekst jest dla Was!

1. Punch Down - co to jest?

Gale Punch Down opierają się na walce na tzw. “liście”. Podczas każdego eventu, do walki staje 16 uczestników. Zawodnicy rywalizują ze sobą w pojedynkach 1vs1. Każdy pojedynek składa się z maksymalnie 6 uderzeń - po 3 każdego z uczestników. Gdy po wszystkich rundach nie zostanie wyłoniony zwycięzca (np. przez nokaut) - o wygranej decydują sędziowie. Pula nagród w Punch Down zwiększa się z edycji na edycję, a sam event cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Właścicielami organizacji są Jakub “Ptyś” Henke oraz Patryk “Easy” Dzięcioł. Pierwszy z nich może kojarzyć się głównie fanom programu Warsaw Shore, w którym “Ptysiu” występował przez kilka lat. Z kolei “Easy” to twarz znana głównie fanom gry Counter Strike.

2. Kto walczy w Punch Down?

Warto dodać, że w walkach Punch Down wzięły już (do tej pory) udział osoby znane z wielu reality show. W tym gronie można wymienić Łukasz Lupę, Damiana “Dzika” Grafa, Esmeraldę Godlewską czy Anastasiyę Yandaltsavą. Wydaje się, że grono znanych osób, chcących wystąpić w walkach na Punch Down będzie przybywać z edycji na edycję - podobnie jak widzów. Podobnie jak np. podczas eventów Fame MMA, gale Punch Down uświetniają gwiazdy muzyczne, które występują w przerwach między starciami.

3. Punch Down zakłady bukmacherskie

Zakłady na Punch Down znajdziecie u głównego sponsora wydarzeń spod tego szyldu, czyli Totalbet. W tym serwisie możecie zgarnąć nawet 5000 PLN w ramach premii powitalnej. To jedna z najwyższych ofert powitalnych na polskim rynku bukmacherskim. Żeby to zrobić, wystarczy, że wykorzystacie nasz link aktywacyjny. Możecie także skorzystać z innych kodów promocyjnych na zakłady u bukmacherów na naszej stronie KodBonusowy . com. Bonusy to jednak nie wszystko. Ważne są również inne aspekty funkcjonowania serwisu. W tej kwestii - z pewnością - warto skłonić się w kierunku liderów rynku bukmacherskiego w Polsce, czyli STS oraz Fortuny.

Tak się składa, że posiadamy kody promocyjne do obu portali. Dzięki nim, zgarniecie bonusy jeszcze wyższe niż te, które są dostępne w standardowej ofercie. Wystarczy, że podczas rejestracji zastosujecie kod vouchera STS, którym jest BCVIP, a uzyskacie dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego o wartości nawet 1259 PLN.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Z kolei w Fortunie czeka na Was premia do 2720 PLN, na którą składa się zakład bez ryzyka, bonus od drugiego depozytu, a także freebet, który odbieracie w ramach punktów FKP. W tej sytuacji musicie zastosować nasz link rejestracyjny do portalu eFortuna.

Odbierz bonus na walki w Fortunie

Zakłady na Punch Down działają podobnie jak zakłady na inne sporty walki. To znaczy tyle, że kursy bukmacherskie na Punch Down zawierają przeliczniki na zwycięzcę pojedynku czy liczbę “rund” podczas danej walki. To daje Wam swobodę w obstawianiu walk Punch Down.

4. Punch Down typy bukmacherskie

Wielu użytkowników portali do obstawiania zastanawia się: jak dobrze obstawiać walki Punch Down. Cóż, nie ma “złotej zasady” jak to robić - i nie można się temu dziwić. Tak, jak to bywa w sporcie, zdarzają się czasami niespodzianki - na to nie mamy wpływu. Oczywiście, cały szkopuł polega na tym, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko “wpadki”. W przypadku walk Punch Down jest nieco prościej niż gdy obstawiacie walki bokserskie czy w MMA. Jeśli chcecie realizować typy na Punch Down, warto byście sprawdzili warunki fizyczne uczestników przed danym starciem - tym bardziej, że cała rywalizacja opiera się przecież o walkę ”na liście”. Oczywiście, uderzenia należy wyprowadzać nie tylko z należytą siłą, ale i techniką. Walory fizyczne są jednak “premiowane” w tym sporcie. Trzeba o tym pamiętać.

5. Gdzie oglądać walki Punchdown?

Transmisja walk Punch Down jest dostępna w systemie PPV. Walki Punch Down możecie oglądać na oficjalnej stronie eventu. Koszt PPV na Puch Down to kwota 19.99 PLN. Patrząc na koszt innych, płatnych transmisji z wydarzeń związanych ze sportami walki, nie jest to wygórowana cena. Oczywiście, można ubolewać, że walki Punch Down nie są transmitowane przez Polsat Sport czy TVP Sport, jednak z jednej strony nie można się dziwić konieczności wykupienia PPV - tym bardziej, że większość transmisji sportów walki w Polsce działa w ten sposób.

Pamiętajcie również, że przy każdym kolejnym evencie dostępne są kursy bukmacherskie na Punch Down - a jeśli lubicie obstawiać sporty walki, jest to dla Was kolejna alternatywa.

skomentuj PunchDownKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie