KodBonusowy.com pl

Pudzianowski - Khalidov Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z

Długo wyczekiwane starcie dwóch największych gwiazd stało się faktem, na gali XTB KSW 77 dojdzie do walki Pudzianowski - Khalidov - kursy bukmacherskie w Fortunie od samego początku wyraźnie wskazują, że będzie to bardzo wyrównany pojedynek! Chwilę po oficjalnym ogłoszeniu walki przeliczniki na walkę Pudzian vs Mamed prezentowały się następująco: Pudzianowski - 1.90, Khalidov - 1.90. Jednak im bliżej walki, tym coraz większym faworytem u bukmacherów stawał się Khalidov. Jakie są aktualne kursy na Pudziana z Khalidovem? O tym w poniższym tekście!

Nie mamy żadnych wątpliwości, że będzie to najgłośniejsza walka w całej historii KSW i zainteresowanie nią będzie kolosalne ze względu na status w tej federacji obu fighterów. Mamed to niekwestionowana legenda MMA, a Pudzian stale krok po kroku podnosi sobie poprzeczkę. Czy ten pojedynek okaże się jego sufitem, a może trampoliną do walki o mistrzowski pas? Tego dowiecie się z naszego artykułu, w którym oprócz omówienia najważniejszych informacji dotyczących walki oraz zakładów i kursów, podpowiemy Wam, jak wybrać najlepsze typy na walkę Pudzianowski - Khalidov.

1. Pudzian vs Mamed - jak do tego doszło?

W przeciwieństwie do Zenka my wiemy! Pudzian na KSW zadebiutował w 2009 roku i powolutku budował swoją renomę. Już po wygranej z Bombardierem mówiło się o tym, aby w końcu Pudzianowski sprawdził się z prawdziwym fighterem (nie umniejszając jego poprzednim przeciwnikom) i już wtedy kibice wymieniali nazwisko Khalidova. Jednak zanim doszło po poważnych rozmów pojawiła się propozycji walki z Michałem Materlą. Do tej walki doszło w maju tego roku i ku zaskoczeniu wszystkich Pudzian znokautował zawodnika ze Szczecina już w pierwszej rundzie. Zaraz po niej do oktagonu wszedł Mamed i rzucił wyzwanie byłemu strongmanowi. Tak to wygląda w skrócie, więc teraz już możemy skupić się na zakładach i kursach na walkę Pudziana z Mamedem.

2. Data walki Pudzianowski - Khalidov

O tym zestawianiu mówiło się już od dłuższego czasu i wraz z naszymi użytkownikami nieustannie staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pytanie-kiedy walka Pudziana z Mamedem. Aż tu nagle, bez większych zapowiedzi włodarze KSW zorganizowali konferencję prasową (5.10.2022 r.), na której pojawiło się tych dwóch dżentelmenów. Tak więc oficjalnie i z nieskrywaną radością możemy zakomunikować, że walka Pudzianowski vs Khalidov odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładniej 17 grudnia 2022 roku!

Sprawdźcie, co o tej walce mówi sam Mariusz Pudzianowski, którego czeka prawdopodobnie najważniejszy sprawdzian w klatce.

Ja nie wierzę, że to się dzieje. Kiedyś stanąć obok Mameda to było dla mnie niemożliwe. Otwierałem japę, patrzyłem jak on to robi. A dzisiaj? Mam możliwość stanąć z nim w klatce. - Mariusz Pudzianowski, źródło: TVP Sport

Walka odbędzie się w Arenie Gliwice, w obiekcie, który może pomieścić ok. 17 000 widzów. Jesteśmy w pełni przekonani, że obiekt w pełni zostanie zapełniony przez miłośników MMA, więc jeśli planujecie się wybrać to radzimy Wam szybki zakup biletów, bo z pewnością będzie to historyczne wydarzenie w historii KSW!

3. Zakłady bukmacherskie na walkę Pudzianowski - Khalidov

Tutaj mamy też same dobre informacje, bo zakłady na walkę Pudziana z Mamedem znajdziemy już w ofercie najpopularniejszych polskich bukmacherów tj. Fortuna i STS. Jednak z racji, że ten artykuł zaprezentowaliśmy Wam chwilę po ogłoszeniu tego starcia to w tamtym momencie były dostępne jedynie kursy na Pudzianowski - Khalidov dotyczące zwycięzcy. Jednak tak jak pisaliśmy, było tylko kwestią czasu kiedy pojawią się rozszerzone zakłady na walkę Pudziana z Mamedem. Tak też się stało i już teraz oferta kursów na walkę Pudziana z Mamedem jest jeszcze większa!

W tym momencie nie ma widocznej różnicy w kwestii oceny tej walki przez analityków, bo kursy na walkę Pudzianowskiego z Mamedem są bardzo podobne w wyżej wspomnianych serwisach do obstawiania. W Fortunie kurs na Pudziana wynosi 2.21, a na Mameda jest on równy 1.74. Minimalnie inaczej widzi to STS - 1.70 na Khalidova przy kursie 2.15 na Pudzianowskiego. Jednak kto wie, jak będą prezentować się kursy na Pudzianowski - Khalidov na kilka minut przed walką - tym bardziej, że już niejednokrotnie uległy one zmianie. A czyje zwycięstwo warto obstawiać opisujemy poniżej w naszych typach na walkę Pudzianowski vs Khalidov.

Teraz jeszcze szybko przypomnimy Wam, że na naszym portalu znajdziecie darmowe kody bonusowe na zakłady bukmacherskie online do najlepszych bukmacherów, które możecie wykorzystać np. obstawiając walkę Pudziana z Mamedem. W tabelce poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o aktualnych bonusach. Jednak musicie pamiętać, że aby móc zgarnąć pełne kwoty bonusów musicie skorzystać z naszych kodów. Wystarczy kliknąć w pole wybranego bukmachera i zostaniecie przeniesieni bezpośrednio na bezpieczną stronę wybranego serwisu, gdzie będziecie mogli dokończyć rejestrację.

Sprawdź ekskluzywne bonusy dostępne dla użytkowników naszego portalu!

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

4. Pudzianowski - Khalidov Typy Bukmacherskie

W poprzedniej swojej walce Pudzian spektakularnie rozprawił się z Materlą nokautując go niesamowitym ciosem podbródkowym i to samo może przydarzyć się Mamedowi, jeśli choć na chwilę straci koncentrację. Ci, którzy w ostatnim czasie nie śledzili poczynań, muszą wiedzieć, że były strongman zmienił swoją sylwetkę i już nie jest tak wielki gabarytowo, a co ważniejsze nie jest ledwo poruszającym się Pudzianem z początku swojej przygody w KSW. Sam zapowiada, że będzie gotowy na walkę w pełnym 3-rundowym pojedynku. Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę, że na Mameda to nie wystarczy i żeby spróbować wygrać będzie musiał poszukać nokautu lub poddania.

O Mamedzie moglibyśmy rozpisywać się godzinami, ale każdy przecież go i jego dokonania zna bardzo dobrze. W ostatnim swoim pojedynku uległ Soldiciowi, który wygrał właśnie dzięki potężnemu ciosowi na szczękę Mameda. Jeśli nadzieje się na potężny cios Pudziana to pojedynek może skończyć się podobnie.

Ciężko wyrokować kto w tym momencie ma większe szanse, bo w wadze ciężkiej dosłownie sekunda nieuwagi może spowodować, że walka rozstrzygnie się na korzyść przeciwnika. Poszukując najlepszych typów na walkę Pudzianowski - Khalidov najlepiej będzie się skupić na przebiegu walki. Jesteśmy przekonani, że walka zakończy się przed czasem przez KO/TKO. W oktagonie będzie piekielna mieszanka siły z doświadczeniem, więc jest bardzo mało prawdopodobne, aby o wyniku decydowali sędziowie.

W tym momencie są już dostępne kursy na walkę Pudziana z Mamedem dotyczące sposobu zakończenia walki, więc możemy przedstawić Wam przelicznik na ten typ. Pudzianowski vs Khalidov to mocna promowana walka, więc bukmacherzy odpowiedzieli na zapotrzebowanie typerów i udostępnili rozszerzone oferty zakładów na walkę Pudzianowski - Khalidov. Kurs na proponowane przez nas zdarzenie to... 1.15.

Teraz zachęcamy Was jeszcze do zapoznania się z naszym tekstem dotyczącym tego, jak obstawiać sporty walki i na co w szczególności zwracać uwagę. Tę wiedzę będziecie mogli później wykorzystać np. do analizy zakładów i kursów na walkę Pudzianowskiego z Khalidovem.

5. Transmisja walki Pudziana z Mamedem. Gdzie oglądać?

Tutaj również sprawa jest bardzo prosta, bo transmisję walki Pudzianowski - Khalidov, jak i całej gali KSW znajdziemy wyłącznie na platformie ViaPlay. Jest to jedyne miejsce, gdzie będzie można znaleźć legalny stream walki Pudziana z Mamedem w Polsce. Jeżeli w dniu gali będziecie przebywać poza terytorium naszego kraju to dostęp będziecie mogli wykupić za pośrednictwem KSWTV. Jeśli chodzi o koszta to w przypadku ViaPlay jest to 34 zł za miesięczny dostęp do platformy, a za dostęp do KSWTV zapłacicie 40 zł.

Warto również pamiętać, że podczas trwania całej gali będziecie mogli obstawiać wszystkie walki na żywo. Kursy live na Pudzianowski - Khalidov z pewnością znajdziecie w Fortunie.

Obstawiaj KSW w Fortunie z bonusami!

6. Pudzianowski - Khalidov: FAQ

6.1 ➡️ Kiedy odbędzie się walka Pudziana z Mamedem?

Walka Pudziana z Mamedem odbędzie się 17 grudnia 2022 roku na gali KSW 77.

6.2 ➡️ Gdzie są dostępne zakłady na walkę Pudzianowski vs Khalidov?

Już teraz zakłady na walkę Pudziana z Mamedem znajdziecie w Fortunie i STS. Kody bonusowe do tych serwisów znajdziecie na naszym portalu!

6.3 ➡️ Kto jest faworytem walki Pudzianowski - Khalidov?

Dostępne w STS oraz Fortunie kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski - Khalidov w roli faworyta stawiają Mameda - 1.74 vs 2.21 na Pudziana.

skomentuj Pudzianowski-Khalidov kursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie