Pudzianowski - Bombardier Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
Pudzianowski - Bombardier Kursy Bukmacherskie

Jedną z walk, która odbędzie się podczas KSW 64, będzie starcie Pudzianowski - “Bombardier”, a kursy bukmacherskie znajdziecie już w najlepszych portalach z zakładami. Kto jest faworytem walki Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane Dia? Na tę chwilę, niższy przelicznik znajdziecie na wygraną Pudziana. Kurs bukmacherski na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem to 1.35. Dla porównania, Senegalczyk może liczyć na przelicznik o wartości 3.45. W tym tekście postaramy się Wam pomóc w obstawianiu walki wieczoru na KSW 64.. Gdzie znajdziecie zakłady bukmacherskie na walkę Pudzian - Bombardier? Tę kwestię również poruszymy. Chcecie poznać odpowiedzi na wszystkie, powyższe pytania? W takim razie zapraszamy do naszego tekstu.

1. Kiedy odbędzie się walka Pudzian - Bombardier?

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem odbędzie się podczas KSW 64. Oznacza to, że Pudzian na KSW 64 zmierzy się z Ousmane Dią 23 października 2021 roku. Wstępnie, walka miała odbyć się już 20 marca, jednak Senegalczyk doznał kontuzji na kilka godzin przed pojedynkiem i ostatecznie do starcia nie doszło w pierwotnym terminie.

Starcie Pudziana z Bombardierem będzie toczyć się w kategorii powyżej 120,2 kg. Mimo, że czeka nas pojedynek w wadze OPEN, pojedynek Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane Dia nie będzie starciem wieczoru najbliższej gali Konfrontacji Sztuk Walki. To miano przypadło pojedynkowi Sebastiana Przybysza z Bruno dos Santosem.

2. Mariusz Pudzianowski - sylwetka zawodnika

“Najsilniejszy człowiek świata” już od ponad 10 lat zajmuje się mieszanymi sztukami walki. Swój debiut zaliczył właśnie w organizacji KSW - 11 grudnia 2010 roku. Jego pierwszym rywalem był Marcin Najman. Pudzian - przy wsparciu publiczności zgromadzonej na warszawskim Torwarze - znokautował swojego rywala. Przez ponad dekadę zdołał stoczyć łącznie 20 walk - 13 z nich wygrał. Polak ośmiokrotnie wygrywał przed czasem. Bilans 13-7 nie jest może szczytem marzeń, jednak bez wątpienia należy docenić klasę sportową Mariusza Pudzianowskiego.

W lutym 2021 roku, Polak skończył 44 lata. Ponadto, ma 185 centymetrów wzrostu, a jego waga to - w tym momencie - 117,9 kilograma. Sam jednak zapowiadał (już w marcu 2021 roku), że w trakcie walki planuje ważyć 125 kilogramów.

Zmieniliśmy jedzenie. Nie ma już jedzenia czekoladek, nie ma cukru, soli, Mam dietę. Jest obok mnie jedna firma, która codziennie przywozi mi 5-6 posiłków, około 5000 kalorii i dbają o mnie. Pilnuję się. Pracujemy nad wydolnością oraz wytrzymałością, bo w tej walce będzie przede wszystkim na to nastawienie - “kto kogo przetrwa” - M. Pudzianowski przed walką z "Bombardierem", źródło: Polsat Sport

3. Serigne Ousmane Dia “Bombardier” - sylwetka zawodnika

Serigne Ousmane Dia pochodzi z Senegalu. Zawodnik jest znany w środowisku sportowym pod pseudonimem “Bombardier”. Przez większość swojej kariery był związany z zapasami senegalskimi. W 2002 roku oraz 2014 roku został mistrzem świata w tej dyscyplinie. To jednak go nie zadowoliło. W 2018 roku zdecydował się na zmianę “profesji”. Bombardier postawił na MMA. Do tej pory stoczył dwie walki w swojej karierze i - co ciekawe - obie wygrał. Pierwszym jego przeciwnikiem był Amadou Papis Konez. Starcie miało miejsce podczas SHC 12. Bombardier wygrał walkę przez techniczny nokaut - już w pierwszej rundzie, po zaledwie 72 sekundach walki.

Swoje drugie zwycięstwo odniósł w lutym 2020 roku. Jego rywalem był Dan Podmore. Podobnie jak w swojej debiutanckiej walce, Bombardier wygrał starcie poprzez TKO. Tym razem uczynił to jeszcze szybciej - w 59 sekund. Dia mierzy 190 centymetrów, a jego waga to 140 kilogramów.

4. Pudzian - Bombardier Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem znajdziecie już w Fortunie oraz STS. Kursy na walkę Pudziana z Bombardierem faworyzują - w tej chwili - polskiego zawodnika. Tak, jak wspomnieliśmy na samym początku naszych rozważań, przelicznik na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego to 1.35. Wyższy kurs jest na wygraną Bombardiera (3.45). Pamiętajcie jednak, że kursy bukmacherskie na walkę Pudzian vs Bombardier, a także inne starcia na KSW 64 będą dostępne również w trybie live, w trakcie gali.

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2720 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

O czym jeszcze warto pamiętać? Chociażby o tym, że stosując kody promocyjne od naszego portalu - zarówno w Fortunie, jak i STS - możecie liczyć na ekskluzywne bonusy powitalne. Co mamy na myśli pisząc ekskluzywne? Są to premie zdecydowanie większe, niż te, które otrzymacie w ramach standardowej promocji. Wystarczy, że podczas rejestracji w STS wpiszecie kod BCVIP, a w celu dołączenia do Fortuny zastosujecie nasz link aktywacyjny - w ten sposób hasło promocyjne zostanie za Was uzupełnione automatycznie.

Na KodBonusowy opisaliśmy również pozostałe bonusy bukmacherskie na start, jakie dostaniecie także w innych, polskich legalnych serwisach - w końcu nie tylko STS oraz Fortuna je posiadają!

5. Typy bukmacherskie na walkę Pudzian vs Bombardier

Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę tylko i wyłącznie statystyki - Mariusz Pudzianowski jest murowanym faworytem. Ba, bukmacherzy również uważają, że klarowny typ na walkę Pudzian vs Bombardier to wygrana Polaka. Czy tak faktycznie jest? Rzeczywiście, Polak ma na swoim koncie już stoczonych 20 profesjonalnych walk przy zaledwie dwóch Senegalczyka.

Ponadto, Pudzian to przecież były, wielokrotny mistrz świata strongmanów. Warto jednak pamiętać, że Bombardier ma doświadczenie w zapasach co może przełożył się na jego dobrą walkę w parterze. Ponadto, Dia jest cięższy oraz wyższy od Polaka. Jesteśmy wręcz przekonani, że pojedynek nie będzie odbywał się w stójce - tym bardziej, że Pudzian równie często rezygnuje z tej płaszczyzny. Kto wyjdzie na tym lepiej? Okaże się 23 października. Sam Pudzianowski podkreśla jednak, że nie będzie chciał dać się zdominować przez rywala - tym bardziej w parterze, gdzie liczyć będą się “kilogramy” Bombardiera.

W tym momencie - biorąc pod uwagę wszystkie czynniki - sądzimy, że wygra Pudzian. Może jest to nieco “patriotyczne” przewidywanie, jednak ten typ bukmacherski na starcie Pudzianowskiego z Dią ma też swoje poparcie odpowiednimi argumentami. Jeśli zastanawiacie się, jak obstawiać sporty walki, zawsze możecie sprawdzić nasz poradnik na ten temat.

6. Transmisja walki Pudzianowski - Bombardier. Gdzie obejrzeć KSW 64?

Transmisja gali KSW 64 - a w tym i również pojedynku Pudziana z Bombardierem - będzie dostępna w internecie w systemie PPV. Dostęp do gali wykupicie za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji. Poza platformą KSW TV, jest wielce prawdopodobne, że KSW 64 obejrzycie również w TV. Transmisję KSW 64 w telewizji - jeśli faktycznie będzie dostępna - znajdziecie w Cyfrowym Polsacie. Na ostateczną decyzję musimy jednak poczekać. Na ten moment wiemy, że wspomniany event będzie dostępny w trybie live streamu. Walka Pudzianowski - Bombardier będzie przedostatnią w kolejności, jaka odbędzie się podczas KSW 64.

Przypomnijmy, że kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski - Bombardier znajdziecie już w Fortunie oraz STS.

7. Pudzian vs Bombardier - FAQ

7.1 Gdzie odbędzie się walka Pudziana z Bombardierem?

Walka Pudzianowski vs Bombardier będzie jedną z “pozycji” podczas KSW 64, które odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

7.2 Kto jest faworytem walki Pudzian vs Bombardier?

Faworytem bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski. Kurs na jego zwycięstwo to zaledwie 1.35.

7.3 Gdzie znaleźć zakłady na walkę Pudzianowskiego z Dią?

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski - Bombardier (a także na pozostałe pojedynki na KSW 64) znajdziecie w najpopularniejszych polskich serwisach, czyli STS oraz Fortunie.

skomentuj Pudzianowski-BombardierKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie