Piast Gliwice - BATE Borysów Kursy

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Piast Gliwice - BATE Borysów Kursy

Po bardzo dobrym, pierwszym spotkaniu rozgrywanym na wyjeździe, Piast Gliwice wciąż ma realne szanse na awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jak poradzi sobie mistrz Polski w meczu na własnym stadionie? Poznajcie najlepsze typy na Piast Gliwice - BATE Borysów i rozpocznijcie obstawianie razem z BonusCodes!

1. Analiza pierwszego spotkania

Podopieczni Waldemara Fornalika wyszli na mecz bardzo zmotywowani. Nie pozwalali, na wiele, zawodnikom gospodarzy, co było sporym zaskoczeniem (oczywiście, pozytywnym). Piłkarze polskiego zespołu bardzo dobrze rozgrywali futbolówkę, długo się przy niej utrzymywali i było widać, w ich poczynaniach, pomysł na grę.

Już w 14. minucie, doskonałą okazję do zdobycia gola miał Alan Czerwiński, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Toma Hateleya. Kilka chwil później, znów zrobiło się gorąco w polu karnym gospodarzy – swojego szczęścia próbowali Felix oraz Dziczek. Niewykorzystane sytuacje Piasta, chciał wykorzystać Stasiewicz, ale na szczęście mistrzów Polski, wynik pozostał bez zmian.

W 36. minucie, Piast wyszedł na prowadzenie. Kontrę zapoczątkował Czerwiński, a następnie swoje „trzy grosze” dorzucili Valencia i Felix. Ostatecznie, piłkę do pustej bramki, po dobitce, skierował Piotr Parzyszek.

W drugiej połowie, blisko opuszczenia boiska, z powodu czerwonej kartki, był Patryk Dziczek. Jednak, na szczęście Gliwiczan, arbiter nie zdecydował się skierować młodego piłkarza do szatni. Zrobił to Waldemar Fornalik, czego nie mógł zrozumieć sam zawodnik. Dziczek i Fornalik starli się przy linii bocznej, tuż po przeprowadzonej zmianie. Wiele osób skrytykowało piłkarza za okazany brak szacunku do trenera (Dziczek nie podał dłoni trenerowi).

Ponadto, po zmianie stron, Piast zdecydowanie oddał inicjatywę swoim rywalom. Był to jednak duży błąd. BATE wykorzystało to w 64. minucie. Podawał Igor Stasiewicz, a gola zdobył Stanislau Drahun. Pod koniec spotkanie, strzelec bramki dla BATE ujrzał jeszcze czerwoną kartkę. Gole jednak już nie padły i Piast wywiózł z Białorusi korzystny bramkowy remis (1:1).

2. Obstawianie Piast Gliwice - BATE Borysów

Jeśli chodzi o Piast Gliwice - BATE Borysów zakłady bukmacherskie to są one prowadzone u polskich, legalnych bukmacherów. Ofertę, na ten mecz, mają już przygotowaną: LV Bet, Totolotek oraz Fortuna.

Kursy na Piast Gliwice - BATE Borysów wskazują Gliwiczan jako faworyta spotkania rewanżowego. Przed pierwszym meczem, zawodnicy Fornalika, byli skazywani na „pożarcie”. Teraz jest już zupełnie inaczej. Postawa, w rywalizacji na Białorusi, spowodowała, że sam zespół BATE podejdzie, z pewnością, także z większym respektem do mistrza Polski.

Obstawiając w LVBet możemy liczyć na kurs na Piast równy 1,99. Remis to gwarancja 3,35-krotności postawionej kwoty, a za zwycięstwo BATE można zainkasować 3,6 PLN na każdym 1 PLN.

W Totolotku, przelicznik na wygraną Gliwiczan jest jeszcze większy i wynosi 2,05. Za remis otrzymamy 10 groszy mniejszą kwotę, niż w LVBet, a przy wygranej Białorusinów będzie to, z kolei, aż 40 groszy więcej!

Inne Piast Gliwice - BATE Borysów kursy znajdziemy także w Fortunie. U tego „buka”, przelicznik na wygraną Piasta to 2,10. W przypadku remisu oraz wygranej gości - wynoszą one, odpowiednio, 3,45 oraz 3,40.

Jeśli spojrzymy na kursy na awans to tutaj również „góruje” Piast. Stawiając na zespół z Gliwic możemy wygrać w LVBet „zaledwie” 1,42 PLN (przy postawionym 1 PLN). Natomiast na BATE jest to 2,6 PLN.

Oczywiście, pierwsze spotkanie pokazało, że nie zawsze należy sugerować się kursami, a samo typowanie Piast Gliwice - BATE Borysów nie będzie takie łatwe, jak się wydaje. Mimo to, zakłady na Piast Gliwice - BATE Borysów nie pozostawiają złudzeń, kto według bukmacherów jest faworytem tego starcia.

Idąc za głosem serca, a także patrząc na dobrą grę w pierwszym meczu, nasze Piast Gliwice - BATE Borysów typy również kierujemy w stronę mistrza Polski.

3. Transmisja Piast Gliwice - BATE Borysów w TV

Podobnie, jak w przypadku pierwszego meczu, spotkanie rewanżowe będzie transmitowane przez Telewizję Polską. Mecz mistrza Polski, na pewno, ujrzymy na TVP Sport, a także na stronie SPORT.TVP.PL, gdzie będzie prowadzona relacja live stream Piast Gliwice - BATE Borysów.

Przypominamy, że w trakcie spotkania będą także dostępne zakłady na żywo na Piast Gliwice - BATE Borysów, więc warto śledzić na bieżąco poczynania podopiecznych Waldemara Fornalika. Czy uda im się awansować do kolejnej rundy eliminacji Champions League? Odpowiedź poznamy w środę, 17 lipca, co najmniej, po godzinie 22.

skomentuj Piast Gliwice - BATE Borysów Kursy
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie