LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

Za nami piąta edycja Fame MMA. Gala nr 5 odbyła się w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie i, po raz kolejny, pobiła rekordy oglądalności. Organizatorzy są zachwyceni tym, jak rozwija się federacja Fame i już planują kolejne wydarzenia.

W grudniu 2019 roku, Fame MMA po raz pierwszy odbędzie się poza granicami Polski. Wydarzenie będzie miało miejsce w Wielkiej Brytanii, a jego oficjalna nazwa to „Fame MMA UK”. Będzie ono skierowane do wyspiarskiej publiczności, a na gali zobaczymy osobowości ze świata brytyjskiego showbusinessu.

Entuzjaści Fame MMA w Polsce czekają natomiast na informację, kiedy odbędzie się Fame MMA 6. Już w trakcie „piątki” poznaliśmy zestaw kilku par, które zmierzą się w oktagonie. Nie znamy jednak jeszcze całej karty walk na Fame MMA 6.

Z bukmacherskiego punktu widzenia jest to rzecz najważniejsza, gdyż wszyscy miłośnicy gry na zakładach, czekają na kursy na Fame MMA 6. Gdzie je znajdziecie? Kto może grać „pierwsze skrzypce” na gali nr 6? Przekonajmy się!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już pięć edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

2. Co działo się na gali Fame MMA 5?

Podczas gali, która odbyła się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie, miało miejsce 8 walk. Wydarzenie otworzyło starcie Kamila „Hassiego” Hassana z Olehem Riaszeńczewem. Walka rozbudziła apetyty miłośników Fame MMA, gdyż pojedynek stał na wysokim poziomie sportowym, czego zwieńczeniem był nokaut przez high-kick w wykonaniu Hassana.

W drugiej walce, Kamil Stępiński mierzył się z Krystianem „Krychą” Wilczakiem. „Kasti” przeważał przez cały pojedynek, jednak nie zdołał znokautować swojego przeciwnika. Mimo to, Stępiński wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jedyna walka kobiet podczas Fame MMA 5, została zaplanowana jako trzecia w kolejności. Gwiazda programu Warsaw Shore, Ewelina „Ewelona” Kubiak stanęła do walki w oktagonie przeciwko Monice Godlewskiej. „Esmeralda” stała się rozpoznawalna dzięki polskiej edycji programu „Ex na plaży”. Do pojedynku przeciwko Godlewskiej, „Ewelonę” przygotowywał Marcin Wrzosek. Przygotowania pod okiem profesjonalisty przełożyły się na przebieg rywalizacji. Kubiak znokautowała rywalkę już w pierwszej rundzie.

W walce o pas wagi półśredniej, Dawid Malczyński mierzył się z Tomaszem Olejnikiem. Jako zdecydowanego faworyta wskazywano jednego z braci Malczyńskich. Jak pokazała walka - nie bez przyczyny. Malczyński zakończył pojedynek, jeszcze w pierwszej rundzie, silnym kopnięciem na wątrobę.

Nokautem zakończyła się także rywalizacja Szymona „IsAmU” Kasprzyka z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. Kasprzyk wygrał przez „duszenie”.

Jednym z dwóch najbardziej wyczekiwanych pojedynków wieczoru było starcie Lorda Kruszwila z Mini Majkiem. Kruszel miał zdecydowaną przewagę wzrostu, co przełożyło się na przebieg walki. Mini Majk nie był w stanie rywalizować, jak równy z równym, ze swoim przeciwnikiem. Kruszel wygrał przez TKO w 2. rundzie.

Przedostatnia walka to kolejna rywalizacja o wysokim poziomie sportowym. Drugi z braci Malczyńskich - Marcin mierzył się z Markiem „AdBusterem” Hoffmanem. Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak ostatecznie to Malczyński cieszył się ze zwycięstwa. O tryumfie zadecydowały punkty sędziowskie.

W ostatnim starciu wieczoru, Marcin Najman stanął do rywalizacji z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem. Doświadczenie na zawodowym ringu zrobiło swoje - Najman wygrał przez TKO już w 1. rundzie.

3. Fame MMA 6: kiedy i gdzie?

Nie podano jeszcze informacji, gdzie i kiedy odbędzie się 6. edycja Fame MMA. Możemy być jednak pewni, że gdy tylko zapadnie decyzja w tej sprawie, włodarze organizacji poinformują o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

4. Karta walk Fame MMA 6

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, nie znamy jeszcze wszystkich uczestników gali Fame MMA 6. Mimo to, kilka pojedynków zostało już potwierdzonych.

Na Fame MMA 6 ponownie ujrzymy starcie kobiet. Do oktagonu wraca Marta Linkiewicz, która zmierzy się z Luxurią Astaroth, znaną m.in. z teledysków Donatana. Na kolejnej gali z rzędu, wystąpi również Marcin Najman, który przyjął wyzwanie rzucone przez strongmana, Piotra „Bestię” Piechowiaka.

Ponadto, do walki w klatce stanie kolejny członek „ekipy Friza”. Mateusz „Tromba” Trąbka zmierzy się z innym internetowym twórcą - Kacprem Błońskim. Swoją obecność na Fame MMA 6 potwierdził już Damian „Stifler” Zduńczyk. Przeciwnik gwiazdy Warsaw Shore nie jest jednak jeszcze znany. Wstępnie mówi się o Merghanim. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Soboty. Raper weźmie udział w Fame MMA 6, ale jego rywal nie jest jeszcze znany.

Podczas gali Fame MMA 5, swój udział w kolejnej edycji praktycznie wykluczył Mini Majk. W ostatnim czasie, pojawiła się jednak informacja, że walki z Mini Majkiem chciałby… Mini Jack. Czy to oznacza, że ponownie zobaczymy Mateusza Krzyżanowskiego w oktagonie? Czas pokaże.

5. LVBet Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie online

Skoro nie mamy jeszcze wszystkich informacji na temat karty walk na LVBet Fame MMA 6 kursy bukmacherskie także nie są jeszcze znane. Wiemy natomiast, gdzie będzie możliwe obstawianie Fame MMA 6! Nasze typy na Fame MMA 6 będziemy mogli zrealizować w serwisie LVBet!

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Odbierz bonus od LVBet!

Wspomniany bukmacher jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Już niedługo, zakłady na Fame MMA 6 będą dostępne w tym serwisie. Ponadto, w LVBet na hasło JOHNNYBET macie możliwość zgarnięcia ekskluzywnej oferty powitalnej! Jak się ona prezentuje? Gracz, który wykorzysta specjalne hasło od naszego portalu, ma okazję zdobyć nawet 1500 PLN bonusu powitalnego. Jego wysokość zależy od kwoty dwóch pierwszych wpłat. Ponadto, bukmacher oferuje 70 PLN premii bez depozytu! Na Fame MMA 6 bonus, który odbierzecie możecie bez problemu wykorzystać.

6. LVBet Fame MMA 6 Transmisja na żywo: w TV, live stream w internecie

Transmisja z Fame MMA 6 na żywo odbędzie się w systemie PPV. Będzie można ją wykupić (i oglądać) na stronie FameMMA.TV. Jej prawdopodobny koszt to niecałe 20 złotych. Przekaz gali Fame MMA 6 nie będzie dostępny w żadnej polskiej TV.

skomentuj LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie