LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

W październiku 2019 roku, w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie, odbyła się gala Fame MMA 5. Po raz kolejny, pobiła rekordy oglądalności. Organizatorzy są zachwyceni tym, jak rozwija się federacja Fame i już planują kolejne wydarzenia.

Entuzjaści Fame MMA w Polsce czekali długo informację, kiedy odbędzie się Fame MMA 6. W końcu - doczekaliśmy się.

Znamy już też pełną kartę walk na Fame MMA 6. Wzyscy miłośnicy gry na zakładach, czekają na kursy na Fame MMA 6. Czy na LVBet Fame MMA 6 kursy bukmacherskie są już dostępne? Jeśli tak, gdzie je znajdziecie? Kto może grać „pierwsze skrzypce” na gali nr 6? Przekonajmy się!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już pięć edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

2. Co działo się na gali Fame MMA 5?

Podczas gali, która odbyła się 26 października 2019 roku w ERGO Arenie, miało miejsce 8 walk. Wydarzenie otworzyło starcie Kamila „Hassiego” Hassana z Olehem Riaszeńczewem. Walka rozbudziła apetyty miłośników Fame MMA, gdyż pojedynek stał na wysokim poziomie sportowym, czego zwieńczeniem był nokaut przez high-kick w wykonaniu Hassana.

W drugiej walce, Kamil Stępiński mierzył się z Krystianem „Krychą” Wilczakiem. „Kasti” przeważał przez cały pojedynek, jednak nie zdołał znokautować swojego przeciwnika. Mimo to, Stępiński wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jedyna walka kobiet podczas Fame MMA 5, została zaplanowana jako trzecia w kolejności. Gwiazda programu Warsaw Shore, Ewelina „Ewelona” Kubiak stanęła do walki w oktagonie przeciwko Monice Godlewskiej. „Esmeralda” stała się rozpoznawalna dzięki polskiej edycji programu „Ex na plaży”. Do pojedynku przeciwko Godlewskiej, „Ewelonę” przygotowywał Marcin Wrzosek. Przygotowania pod okiem profesjonalisty przełożyły się na przebieg rywalizacji. Kubiak znokautowała rywalkę już w pierwszej rundzie.

W walce o pas wagi półśredniej, Dawid Malczyński mierzył się z Tomaszem Olejnikiem. Jako zdecydowanego faworyta wskazywano jednego z braci Malczyńskich. Jak pokazała walka - nie bez przyczyny. Malczyński zakończył pojedynek, jeszcze w pierwszej rundzie, silnym kopnięciem na wątrobę.

Nokautem zakończyła się także rywalizacja Szymona „IsAmU” Kasprzyka z Marcinem „Rafonixem” Krasuckim. Kasprzyk wygrał przez „duszenie”.

Jednym z dwóch najbardziej wyczekiwanych pojedynków wieczoru było starcie Lorda Kruszwila z Mini Majkiem. Kruszel miał zdecydowaną przewagę wzrostu, co przełożyło się na przebieg walki. Mini Majk nie był w stanie rywalizować, jak równy z równym, ze swoim przeciwnikiem. Kruszel wygrał przez TKO w 2. rundzie.

Przedostatnia walka to kolejna rywalizacja o wysokim poziomie sportowym. Drugi z braci Malczyńskich - Marcin mierzył się z Markiem „AdBusterem” Hoffmanem. Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak ostatecznie to Malczyński cieszył się ze zwycięstwa. O tryumfie zadecydowały punkty sędziowskie.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu!
Zgarnij bonus na Fame MMA w LVBET!

W ostatnim starciu wieczoru, Marcin Najman stanął do rywalizacji z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem. Doświadczenie na zawodowym ringu zrobiło swoje - Najman wygrał przez TKO już w 1. rundzie.

3. Fame MMA 6: kiedy i gdzie?

Przez długi czas nie było wiadome, gdzie i kiedy odbędzie się 6. edycja Fame MMA. W końcu jednak uzyskaliśmy tę informację! Fame MMA 6 zostało zaplanowane na 28 marca 2020 roku. Areną zmagań będzie hala sportowa w Częstochowie.

4. Karta walk Fame MMA 6

Na Fame MMA 6 ponownie ujrzymy starcie kobiet. Do oktagonu wraca Marta Linkiewicz (kurs 1,47), która zmierzy się z Luxurią Astaroth (kurs 2,00), znaną m.in. z teledysków Donatana. Na kolejnej gali z rzędu, wystąpi również Marcin Najman (kurs 1,75), który przyjął wyzwanie rzucone przez strongmana, Piotra „Bestię” Piechowiaka (kurs 1,65).

Do walki w klatce miał stanąć kolejny, po Mini Majku, członek „ekipy Friza”. Mateusz „Tromba” Trąbka przyjął wyzwanie Kacpra Błońskiego. Jednak Tromba ostatecznie zrezygnował z udziału w Fame MMA 6, argumentując to chęcią skupienia się na dotychczasowych projektach.

Podczas gali Fame MMA 5, swój udział w kolejnej edycji praktycznie wykluczył Mini Majk. W ostatnim czasie, pojawiła się jednak informacja, że walki z Mini Majkiem chciałby… Mini Jack. Czy to oznacza, że ponownie zobaczymy Mateusza Krzyżanowskiego w oktagonie? Na Fame MMA 6 na to się nie zanosiło i - faktycznie - tej walki nie będzie.

Oprócz wspomnianych już pojedynków, na Fame MMA 6 zobaczymy także starcie jednego z włodarzy gali, Wojciecha Goli (kurs 1,57). Stanie on w klatce naprzeciwko Rafonixa (kurs 1,85). Marcin Krasucki przegrał swoją ostatnią walkę, ale teraz liczy, z pewnością, na wygraną. Trzeba przyznać, że będzie to jedno z ciekawszych starć podczas Fame MMA 6.

Konfliktem, który ma wyjaśnić walka na najbliższej gali jest również pojedynek Mateusza “L PRO” Łapota (brak kursu) z Jakubem “Kubańczykiem” Flasem (kurs 1,01). Z kolei “Don Kasjo” (kurs 1,31) zmierzy się z Maciejem Ratajem (kurs 2,40), uczestnikiem jednej z edycji programu Ex Na Plaży.

Ci, którzy gustują w “imprezowej” muzyce, będą natomiast zachwyceni starciem Cypisa (kurs 2,05) z Qbikiem (kurs 1,45). Innym z celebrytów, który weźmie udział w Fame MMA 6 jest Alan Kwieciński (kurs 1,27). Były uczestnik Warsaw Shore stanie do walki z Arkadiuszem “Aroyem” Tańculą (kurs 2,55).

Całą galę rozpocznie pojedynek Macieja Szewczyka (kurs 1,75) - uczestnika pierwszej edycji programu “Love Island” - z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem (kurs 1,65). Ten drugi swoje ostatnie starcie przegrał, ze wspomnianym wyżej, Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Organizatorzy zapewniają również, że tak, jak w przypadku poprzednich gal, kibicom zgromadzonym w hali w Częstochowie, czas umili występ jednej z gwiazd muzycznych. Jednak na ten moment nie mamy jeszcze informacji na ten temat.

5. LVBet Fame MMA 6 Zakłady bukmacherskie online

Skoro mamy już informacje na temat karty walk oraz to, jakie są na LVBet Fame MMA 6 kursy bukmacherskie, warto pomyśleć, gdzie zrealizować swoje typy. Wiemy natomiast, gdzie obstawianie Fame MMA 6 jest możliwe! Nasze typy na Fame MMA 6 możemy zagrać w serwisie LVBet!

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Odbierz bonus od LVBet!

Wspomniany bukmacher jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Zakłady na Fame MMA 6 sąą dostępne w tym serwisie. Ponadto, w LVBet na hasło BCVIP macie możliwość zgarnięcia ekskluzywnej oferty powitalnej! Jak się ona prezentuje? Gracz, który wykorzysta specjalne hasło od naszego portalu, ma okazję zdobyć nawet 1500 PLN bonusu powitalnego. Jego wysokość zależy od kwoty dwóch pierwszych wpłat. Ponadto, bukmacher oferuje 70 PLN premii bez depozytu! Na Fame MMA 6 bonus, który odbierzecie możecie bez problemu wykorzystać.

6. LVBet Fame MMA 6 Transmisja na żywo: w TV, live stream w internecie

Transmisja z Fame MMA 6 na żywo odbędzie się w systemie PPV. Będzie można ją wykupić (i oglądać) na stronie FameMMA.TV. Jej koszt to niecałe 20 złotych. Przekaz gali Fame MMA 6 nie będzie dostępny w żadnej polskiej TV.

skomentuj LVBET Fame MMA 6 Kursy bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie