KSW 57 Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
KSW 57 Kursy Bukmacherskie Ksw kursy bukmacherskie sts

Zbliża się ostatnia gala największej polskiej federacji MMA w tym roku, a kursy bukmacherskie na KSW 57 znajdziecie już u najlepszych bukmacherów. Poznaliśmy również kartę walk na KSW 57, wiemy kiedy odbędzie się KSW57, a także gdzie obstawiać najbliższą galę. Przede wszystkim zgromadziliśmy również najlepsze typy bukmacherskie na KSW 57 i prześledziliśmy jak wyglądają zakłady tak, abyście wiedzieli czego się można spodziewać po tym niewątpliwie ważnym wydarzeniu, tak pod względem sportowym jak i w kontekście zakładów. Zaczynamy!

1. Kiedy odbędzie się KSW 57?

Jak już wspomnieliśmy, to ostatnia gala KSW w tym roku. Standardowo właściciele zachowali odstęp nieco ponad miesiąca. Poprzednia gala miała miejsce 14 listopada. Natomiast data KSW 57 to 19 grudnia 2020 roku. Godzina rozpoczęcia gali to tradycyjne 20, czyli jak już zdążyliśmy przywyknąć, cała impreza zakończy się w okolicach północy. Jeśli zastanawiacie się czy bilety na KSW 57 będą dostępne, to tutaj ze względu na obecną sytuację pandemiczną nic na to nie wskazuje. Wobec tego zapewne będzie to kolejna gala KSW rozgrywana bez obecności kibiców.

2. Co działo się na KSW 56?

Zanim przejdziemy do tego co czeka nas na najbliższej gali, warto przypomnieć sobie czego byliśmy świadkami jeszcze niedawno. Cała gala KSW 56 była sygnowana przez pojedynek Soldić kontra Materla. Ten nie potrwał jednak zbyt długo, bo Soldić rozbił Materlę tuż przed końcem pierwszej rundy. Chorwat zaznaczył swoją przewagę już na początku pojedynku, kiedy było blisko porażki Polaka. Był w stanie wydostać się z opresji i zablokować kolejne uderzenia rywala, ale to tyle na ile było go stać z młodszym i znacznie bardziej dynamicznym rywalem. Nie było również niespodzianki w starciu Tomasza Narkuna z Ivanem Erslanem. Polak wygrał przez poddanie w drugiej rundzie. To już jego 14 wygrana w ten sposób i 17 zwycięstwo przed czasem.

Co nie oznacza, że obyło się bez zaskoczeń. Większość pojedynków poszła zgodnie z „planem” - a raczej przewidywaniami bukmacherów – ale schody zaczęły się przy walce numer 5. Tutaj poważnej kontuzji doznał zdecydowany faworyt Andrzej Grzebyk (kurs przed walką na zwycięstwo wynosił 1,10), który złamał nogę i ostatecznie sędzia musiał przerwać walkę. Walkę w ten sposób bardzo niespodziewanie wygrał 40-letni Marius Zaromskis. W kolejnej potyczce sędziowie musieli decydować o zwycięstwie i skończyło się znowu niespodziewanie. Faworytem jedynej kobiecej walki była Karolina Owczarz, jednak po 3 rundach lepsza okazała się Justyna Haba.

3. KSW 57 - Karta walk, zawodnicy

Kto wystąpi na KSW 57? W porównaniu z poprzednią galą możemy stwierdzić, że organizatorzy nie spuszczają z tonu i nadal trzymają bardzo wysoki poziom. Będzie tu na pewno kilka pojedynków, na których warto rzucić okiem i pewnie obstawianie KSW 57 będzie dzięki temu jeszcze ciekawsze. Obecnie znamy już pełną kartę walk na KSW 57. Co bardzo ciekawe, tym razem podzas gali KSW będziemy świadkami aż trzech walk mistrzowskich, tym pas pozostawiony po odejściu Mateusza Gamrota. Aktualną kartę walk KSW 57 znajdziecie poniżej.

Karta walk KSW 57

  • De Fries vs Kita (120,2 kg) 🏆
  • Racić vs Santos (61,2 kg) 🏆
  • Ziółkowski vs Szymański (70,3 kg) 🏆
  • Sowiński vs Mańkowski (70,3 kg)
  • Kęsik vs Magomedov (83,9 kg)
  • Drwal vs Kincl (83,9 kg)
  • Odzimkowski vs Eckerlin (77,1 kg)
  • Krakowiak vs Koziorzębski (80 kg)

Karta walk na KSW 57 została uzupełniona w ostatnim czasie przez dwa pojedynki plus rywala dla Racicia - Brazylijczyka dos Santosa. Dziwi nas, że i tym razem nie będziemy świadkami jakiejś kobiecej walki, zwłaszcza, że starcie Haby z Owczarz stało naprawdę na niezłym poziomie i kibice nie mogli narzekać na nudę.

Trzy wielkie walki + hit Sowiński vs Mańkowski to naprawdę doskonały powód, żeby obejrzeć całą galę i przy okazji postawić na zwycięzców. Wydawało się, że może tu dojśc jeszcze coś specjalnego, ale to byłoby już chyba za wiele. Po gali KSW56 ciekawej wypowiedzi udzielili jednak organizatorzy gali.

Na pewno kolejnym pretendentem w tej kategorii wagowej jest Mamed Khalidov. Ambicje i pazur Roberto jest od dawna znany i będziemy rozmawiali na ten temat. Pamiętajmy jednak, że mamy jeszcze po drodze zakończenie trylogii z Askhamem. - Martin Lewandowski po KSW56, źródło: kanał KSW na YT

4. KSW 57 Zakłady Bukmacherskie

Jak się pewnie domyślacie, jako, że do KSW 57 pozostało niewiele czasu, kursy bukmacherskie na KSW 57 pojawiły się już u bukmacherów. Co znajdziecie w ofercie zakładów na KSW 57? Przede wszystkim, możecie obstawiać zwycięzców poszczególnych walk. Im bliżej gali, tym będziecie mogli się spodziewać większej liczby zdarzeń do wyboru. Jesteśmy wręcz przekonani, że będziecie mieli do dyspozycji kursy na ilość rund czy nokaut w danej walce.

Gdzie znaleźć kursy bukmacherskie na KSW 57? Każdy chciałby obstawiać po najbardziej atrakcyjnych kursach. W tym celu polecamy Wam sprawdzenie ofert serwisów Fortuna oraz STS - choć w tym momencie przeliczniki nie są jeszcze dostępne w drugim z tych portali. Pierwszy z nich jest oficjalnym partnerem wydarzenia, więc można było się spodziewać, że kursy na KSW 56 pojawią się tam bardzo szybko. Poniżej prezentujemy Wam, jak prezentują się przeliczniki na faworytów poszczególnych walk tej gali:

Szczególnie ciekawie prezentują się przeliczniki na walkę wieczoru KSW 57. Kurs bukmacherski na zwycięstwo De Friesa w Fortunie to 1.32 (odkryj kod promocyjny na naszej stronie!) przy 3.09 na Kitę.

Pamiętajcie, że przy graniu swoich typów na KSW 57 warto skorzystać z naszych kodów promocyjnych. Jeśli chcecie obstawiać KSW 57 z bonusem - wtedy z pewnością się Wam one przydadzą. Pragnąc odebrać bonus o łącznej wartości nawet 1259 PLN w STS, musicie skorzystać z kodu promocyjnego BCVIP. Natomiast w Fortunie kod promocji zostanie uzupełniony za Was automatycznie, jeśli tylko wykorzystacie nasz link aktywacyjny. W tym przypadku bonus na start to pakiet powitalny o łącznej wartości maksymalnej 2230 PLN. U obu bukmacherów możecie zyskać takie bonusy jak: klasyczna premia od złożonego depozytu czy promocja bez wpłaty.

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Idź do STS

5. Typy bukmacherskie na KSW 57

W odróżnieniu od poprzedniej gali, tym razem będziemy mieli do czynienia z pojedynkami, które zapowiadają się na bardziej wyrównane, przynajmniej na papierze. Zdecydowanie jesteśmy ciekawi jak będą prezentować się kursy bukmacherskie na Mańkowski – Sowiński, kiedy bukmacherzy pozwolą na coś więcej niż tylko wytypowanie zwycięzcy. Teoretycznie Mańkowski jest tu dużym faworytem, ale niczego nie możemy przesądzać na 100% przed walką.

Jakie typy bukmacherskie na walkę Borys Mańkowski - Artur Sowiński mogą przynieść największy zysk? Teoretycznie Mańkowski jak wspomnieliśmy, jest tutaj tym, którego wskazują eksperci. Prawda jest jednak taka, że obaj Panowie w ostatnim czasie zanotowali po dwie wygrane, a wcześniej odbili się od czołowych zawodników KSW, jak Norman Parke czy Roberto Soldić. Obaj zawodnicy mają wiele do udowodnienia i choć kusi typ na zakończenie walki werdyktem, tym razem skłaniamy się do postawienia na zwycięstwo przed czasem jednego z fighterów. To bardzo ważna walka i zawodnicy powinni zrobić wszystko, aby ją wygrać.

Mańkowski vs Sowiński - Najlepsze kursy
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
Wygra Mańkowski
1.42
1.40
Wygra Sowiński
2.65
2.96
Kod promocyjny
Odkryj kod J3B2dFer43
Bonus do 2230 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Bonus do 1459 PLN!
Obstawiaj z bonusem Obstawiaj z bonusem
Ostatnia aktualizacja: 1608293015

Szczególnym zainteresowaniem będą się cieszyć zakłady bukmacherskie na De Fries – Kita mogą być ciekawe. W tym drugim przypadku mówimy jednak raczej o czymś więcej niż typowym wskazaniu zwycięzcy. Philip De Fries ma na rozkładzie między innymi Tomasza Narkuna czy Karola Bedorfa, a w przeszłości walczył w UFC. 40-letni Kita nie będzie tutaj faworytem i nasz typ bukmacherski na De Fries – Kita to po prostu zwycięstwo Anglika przez poddanie. Zerknijmy jeszcze jak wyglądają kursy bukmacherskie na outsiderów w STS oraz Fortunie. Tym razem obyło się bez kursów bardzo wysokich - jak choćby przed walką Grzebyka z Zaromskisem.

Kursy na zwycięzców podczas KSW 57 - outsiderzy - Najlepsze kursy
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
Bruno Santos
3.83
4.29
Michał Kita
3.09
2.87
Chrisitan Eckerlin
2.94
3.21
Tomasz Drwal
2.73
2.53
Artur Sowiński
2.65
2.96
Kod promocyjny
Odkryj kod J3B2dFer43
Bonus do 2230 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP
Bonus do 1459 PLN!
Obstawiaj z bonusem Obstawiaj z bonusem
Ostatnia aktualizacja: 1608292750

Jakie inne typy na KSW 57 warto rozważyć? Magomedov to zawodnik bardzo uniwersalny, ma kończące uderzenie, ale potrafi poddać rywala (poprzednią walkę wygrał przez poddanie po 47 sekundach) czy wytrzymać na pełnym dystansie i również wygrać. Jesteśmy przekonani, że tutaj z kursami bukmacherzy się nie pomylili i Magomedov wygra w konfrontacji z niepokonanym Kęsikiem.

A Wy? Jakie macie przemyślenia dotyczące obstawiania KSW 57? Podzielcie się swoimi typami bukmacherskimi w komentarzach!

6. Transmisja KSW 57. Gdzie oglądać galę w internecie i TV?

Jak zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia, galę KSW 57 będzie można oglądać jedynie w systemie pay-per-view. Na ten moment nie mamy informacji, czy obejrzymy KSW 57 w TV, czy tylko w internecie. Cena za PPV na KSW 57 to 40 PLN. Jeśli transmisja KSW 57 będzie dostępna jedynie w internecie, z pewnością stream z KSW 57 znajdziecie na oficjalnej platformie federacji, czyli KSW TV. Gdyby jednak była możliwość oglądania KSW 57 w TV, należy się spodziewać, że za transmisję będzie odpowiedzialny Cyfrowy Polsat.

Ci, którzy chcieli obejrzeć KSW 57 z bliska, muszą obejść się smakiem. W przeciwieństwie do KSW 55, bilety na KSW 57 nie są dostępne w sprzedaży. W związku z koronawirusem, w Polsce uległa zmianie sytuacja epidemiologiczna, co spowodowało, że wszystkie wydarzenia (także te sportowe) muszą odbywać się bez udziału publiczności. Kibicom pozostaje więc transmisja KSW 57 w internecie oraz TV.

Pamiętajcie, że w trakcie trwania relacji live z KSW 57, będziecie mogli obstawiać na żywo. W czasie KSW 57, kursy bukmacherskie będą dostępne w zakładce “LIVE” u obu wspomnianych w tym tekście bukmacherów, czyli w Fortunie oraz STS.

skomentuj Ksw57KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie