KSW 53 Kursy bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
KSW 53 Kursy bukmacherskie Ksw kursy bukmacherskie fortuna Ksw kursy bukmacherskie sts

Już 21 marca 2020 roku odbędzie się 53. edycja gali Konfrontacji Sztuk Walki. Czy bukmacherzy już teraz oferują obstawianie KSW 53? Przekonajmy się! Zanim jednak napiszemy co nieco o zakładach na KSW 53, przeanalizujmy to wydarzenie pod kątem pewnych typów na KSW 53!

1. KSW 53 - kiedy i gdzie?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, 21 marca 2020 roku odbędzie się KSW 53. Event będzie miał miejsce w łódzkiej Atlas Arenie.

2. KSW 52 - co działo się na poprzedniej gali?

KSW 52 odbyło się w Arenie Gliwice 7 grudnia 2019 roku. Podczas gali doszło do 9 walk. Starciem wieczoru okrzyknięto pojedynek Scotta Askhama z Mamedem Chalidowem. Pierwszy z wymienionych był zdecydowanie lepszym zawodnikiem w tej walce i pokonał rywala po jednogłośnej decyzji sędziów.

Innym z pojedynków, który elektryzował publiczność, było starcie dwóch olimpijczyków - Szymona Kołeckiego oraz Damiana Janikowskiego. Wiele osób stawiało przed pojedynkiem na wygraną Janikowskiego, między innymi ze względu na duże doświadczenie w zapasach.

Jednak Szymon Kołecki potwierdził swoją niewiarygodną siłę. Były sztangista wygrał przez techniczny nokaut w 2-ej rundzie.

W walce o pas tymczasowy w kategorii piórkowej Salahdine Parnasse pokonał Ivana Buchingera. W pozostałych siedmiu walkach zwyciężali: Shamil Musaev (walczył z Grzegorzem Szulakowskim), Karolina Owczarz (przeciwnik: Aleksandra Rola), Artur Sowiński (przeciwnik: Vinicius Bohrer), Michał Włodarek (przeciwnik: Srdan Marović), Maciej Kazieczko (przeciwnik: Michael Dubois) oraz Michał Michalski (przeciwnik: Albert Odzimkowski).

3. Co nas czeka podczas KSW 53?

Niestety, na tę chwilę nie jest znana jeszcze pełna karta walk KSW 53. Wiemy już jednak, że czekają nas pojedynki z udziałem trzech topowych zawodników sceny MMA, które są zarazem “twarzami” federacji KSW. O kim mowa? Swój udział na KSW 53 zapowiedzieli już: Mariusz Pudzianowski, Roberto Soldić oraz Karol Bedorf. Potwierdziło się więc, że na KSW 53 Pudzian też wystąpi, czego spodziewało się wielu kibiców. To wszystko sprawia, że większość graczy nie może już się doczekać, żeby zawrzeć zakłady na KSW 53.

Ile łącznie czeka nas pojedynków podczas KSW 53? Tak, jak napisaliśmy, na KSW 53 karta walk nie jest jeszcze w pełni znana, ale wiemy już, że włodarze planują 9 walk - podobnie jak podczas KSW 52. Gdy już pełne zestawienie się pojawi - z pewnością Was o tym poinformujemy, i to jak najszybciej. Wystarczy, że będziecie na bieżąco śledzili informacje, które będą pojawiać się na naszym portalu.

4. Bilety na KSW 53

Wejściówki na KSW 53 może nabyć każdy - można to zrobić także za pośrednictwem strony internetowej federacji Konfrontacji Sztuk Walki. Ceny biletów na KSW 53 wahają się od 90 do nawet 650 złotych. Najwyższa cena za wejściówkę przysługuje, oczywiście, sektorowi mieszczącemu się tuż pod samym oktagonem.

5. KSW 53 Zakłady bukmacherskie online

Skoro nie znamy jeszcze wszystkich zawodników, którzy zawalczą podczas KSW 53, nie może być mowy o zakładach na KSW 53. Jednak już teraz możemy stwierdzić, że - z dużą dozą prawdopodobieństwa - na KSW 53 kursy bukmacherskie pojawią się w ofertach najlepszych polskich serwisów do obstawiania. U kogo dokładnie?

Nie będzie zaskoczeniem, że podamy tutaj przykład serwisów LVBet, Fortuna oraz STS. Każda z tych firm posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Do tej pory, na każde wydarzenie związane z galą federacji Konfrontacji Sztuk Walki, każda z tych marek także proponowała kursy na KSW. Nie możecie się więc dziwić naszym przypuszczeniom.

Ponadto, każdy z tych serwisów zapewni Wam atrakcyjny bonus powitalny na start za rejestrację konta. Wystarczy, że spełnicie warunki określone w ramach promocji za dołączenie do serwisu. Jednym z wymagań, żeby otrzymać ekskluzywną premię, jest użycie naszych kodów promocyjnych.

W przypadku, gdy zastosujecie kod BCVIP w serwisie LVBet, wasza premia na start wzrośnie ze standardowej kwoty 1550 PLN do 1570 PLN. Składa się na to bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 PLN, a także premia bez depozytu o maksymalnej wartości 70 złotych.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Wykorzystaj bonus od LVBet!

Gdy natomiast użyjecie kodu promocyjnego do Fortuny, który należy odkryć na naszej stronie, wasza premia powitalna może wynieść nawet 1145 PLN. Jest ona złożona z bonusu 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty, zakładu bez ryzyka do 125 PLN (czyli po prostu cashbacku), a także premii 20 PLN do wykorzystania na obstawianie w ramach punktów programu Fortuna Klub Plus.

Do ostatniego z podanych przez nas serwisów, czyli STS, także należy użyć kodu BCVIP. Dla porównania, u tego bukmachera bonus na start to premia 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Standardowo byłaby Wam przyznana, maksymalnie, kwota 1225 PLN - 1200 PLN bonusu od wpłaty oraz freebetu o wartości 25 PLN.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Skorzystaj z kodu i odbierz premię w STS!

6. KSW 53 Typy

Ciężko typować KSW 53 nie znając jeszcze ostatecznej karty walk na KSW 53. Z pewnością, czekają nas ciekawe pojedynki. Żeby jednak podpowiedzieć Wam w kwestii typowania KSW 53, musimy poczekać aż wszystkie walki na KSW 53 zostaną potwierdzone.

Bez tego trudno przecież o typy na KSW 53. Obstawianie KSW 53 w takiej sytuacji nie jest zbyt rozsądne. Tym bardziej musicie śledzić nasz portal, żeby być na bieżąco.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Zdobądź bonus powitalny od Fortuny!

7. Transmisja KSW 53

Z KSW 53 transmisja będzie przeprowadzona przez system PPV. Dostęp do niego można wykupić poprzez oficjalną stronę federacji czyli kswmma.com, a także - prawdopodobnie - będzie można to zrobić również przez Cyfrowy Polsat. To w tych dwóch miejscach obejrzymy KSW 53. Kosz PPV do tej pory wynosił 40 PLN. Nie sądzimy, żeby coś miało się zmienić w tej kwestii.

Dla przypomnienia: wydarzenie odbędzie się 21 marca 2020 roku w Łodzi, w Atlas Arenie. Początek o godzinie 19:00. Czekamy na wielkie widowisko!

skomentuj Ksw53KursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie