KSW 53 Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
KSW 53 Kursy Bukmacherskie Ksw kursy bukmacherskie sts

Już 11 lipca 2020 roku odbędzie się 53. edycja gali Konfrontacji Sztuk Walki. Czy bukmacherzy już teraz oferują obstawianie KSW 53? Przekonajmy się! Zanim jednak napiszemy co nieco o zakładach na KSW 53 i jak prezentują się na KSW 53 kursy bukmacherskie, przeanalizujmy to wydarzenie pod kątem pewnych typów na KSW 53!

1. KSW 53 - kiedy i gdzie?

W związku z pandemią koronawirusa, KSW 53, które było początkowo zaplanowane na 21 marca w Atlas Arenie w Łodzi, zostało przeniesione. Nowa data KSW 53 to 11 lipca 2020 roku. Zmieniła się również lokalizacja wydarzenia. KSW 53 odbędzie się w Warszawie.

2. KSW 52 - co działo się na poprzedniej gali?

KSW 52 odbyło się w Arenie Gliwice 7 grudnia 2019 roku. Podczas gali doszło do 9 walk. Starciem wieczoru okrzyknięto pojedynek Scotta Askhama z Mamedem Chalidowem. Pierwszy z wymienionych był zdecydowanie lepszym zawodnikiem w tej walce i pokonał rywala po jednogłośnej decyzji sędziów.

Innym z pojedynków, który elektryzował publiczność, było starcie dwóch olimpijczyków - Szymona Kołeckiego oraz Damiana Janikowskiego. Wiele osób stawiało przed pojedynkiem na wygraną Janikowskiego, między innymi ze względu na duże doświadczenie w zapasach.

Jednak Szymon Kołecki potwierdził swoją niewiarygodną siłę. Były sztangista wygrał przez techniczny nokaut w 2-ej rundzie.

W walce o pas tymczasowy w kategorii piórkowej Salahdine Parnasse pokonał Ivana Buchingera. W pozostałych siedmiu walkach zwyciężali: Shamil Musaev (walczył z Grzegorzem Szulakowskim), Karolina Owczarz (przeciwnik: Aleksandra Rola), Artur Sowiński (przeciwnik: Vinicius Bohrer), Michał Włodarek (przeciwnik: Srdan Marović), Maciej Kazieczko (przeciwnik: Michael Dubois) oraz Michał Michalski (przeciwnik: Albert Odzimkowski).

3. Co nas czeka podczas KSW 53?

Karta walk KSW 53 zawiera 8 walk. Gala już 11 lipca, więc co oczywiste - znamy już pełen zestaw pojedynków. Początkowo na KSW 53 Pudzian miał się pojawić, ale aktualnie próżno szukać jego nazwiska na karcie walk KSW 53.

Ostatecznie organizatorzy zdecydowali się na dwie walki wieczoru. Jedną z nich będzie starcie Mateusza Gamrota z Normanem Parke - niekwestionowaną gwiazdą KSW. W drugim z tych pojedynków - Borys Mańkowski zmierzy się w oktagonie z Marcinem Wrzoskiem. Innym z potwierdzonych pojedynków jest ten pomiędzy Romanem Szymańskim, a Filipem Pejiciem.

R. Szymański vs F. Pejić
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
R. Szymański Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.50
Obstaw
F. Pejić Obstawiaj z STS
Kurs 2.75
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373218

W kategorii do 70,3 kg Artur Sowiński zawalczy z Gracjanem Szadzińskim, a do 61,2 kg - Przybysz zmierzy się z Wikłaczem.

S. Przybysz vs J. Wikłacz
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
S. Przybysz Obstawiaj z STS
Kurs 2.15
Obstaw
J. Wikłacz Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.77
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373196

Rywala poznał również Tomasz Drwal. W kategorii do 83,9 kg będzie on walczył z Łukaszem Bieńkowskim.

T. Drwal vs Ł. Bieńkowski
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
T. Drwal Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.63
Obstaw
Ł. Bieńkowski Obstawiaj z STS
Kurs 2.75
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373145

W pozostałych dwóch starciach zmierzą się: Grzebyk z Jakubcem oraz Szymuszowski z Pietrzakiem. Potwierdzono je jako ostatnie. Kursy na zwycięstwo poszczególnych zawodników w obu walkach prezentujemy w poniższym zestawieniu.

A. Grzebyk vs T. Jakubiec
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
A. Grzebyk Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.57
Obstaw
T. Jakubiec Obstawiaj z STS
Kurs 2.60
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373118
K. Szymuszowski vs M. Pietrzak
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
K. Szymuszowski Obstawiaj z STS
Kurs 2.60
Obstaw
M. Pietrzak Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.52
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373091

4. Bilety na KSW 53

Mogłoby się wydawać, że nabyć bilet na KSW 53 może każdy, jednak nie do końca tak jest. W związku z ograniczeniami i reżimem sanitarnym, impreza odbędzie się, prawdopodobnie, bez udziału publiczności. Jednak organizatorzy zapowiadają, że będą walczyć o możliwość pojawienia się kibiców na gali.

Jednak na tę chwilę, w sekcji “Bilety” na stronie KSWMMA, kibice mogą jedynie wykupić dostęp do transmisji w systemie pay-per-view, o której kilka słów więcej napiszemy nieco później.

Już 11 lipca organizacja KSW powróci ze swoim kolejnym wydarzeniem. Galę KSW 53: Reborn będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV, wyjątkowo za jedyne 29 zł - Oficjalna strona organizacji KSW

5. KSW 53 Zakłady Bukmacherskie Online

Skoro znamy już wszystkich zawodników, którzy zawalczą podczas KSW 53, logiczne, że możemy mówić o zakładach na KSW 53. Już jakiś czas temu, z dużą dozą prawdopodobieństwa, można było przypuszczać, że na KSW 53 kursy bukmacherskie pojawią się w ofertach najlepszych polskich serwisów z zakładami. Gdzie obstawiać KSW 53?

Na liście miejsc, gdzie jest to możliwe, znajdują się Fortuna oraz STS. Każda z tych firm posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Do tej pory, na każde wydarzenie związane z galą federacji Konfrontacji Sztuk Walki, każda z tych marek także proponowała kursy na KSW. Tak też jest i tym razem.

Ponadto, każdy z tych serwisów zapewni Wam atrakcyjny bonus powitalny na start za rejestrację konta. Wystarczy, że spełnicie warunki określone w ramach promocji za dołączenie do serwisu. Jednym z wymagań, żeby otrzymać ekskluzywną premię, jest użycie naszych kodów promocyjnych.

Gdy użyjecie kodu promocyjnego do Fortuny, który należy odkryć na naszej stronie, wasza premia powitalna może wynieść nawet 2230 PLN. Jest ona złożona z bonusu 100% do 2000 PLN od pierwszej wpłaty, zakładu bez ryzyka do 210 PLN (czyli po prostu cashbacku), a także premii 20 PLN do wykorzystania na obstawianie w ramach punktów programu Fortuna Klub Plus.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 200 PLN + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 210 PLN! + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Zdobądź bonus powitalny od Fortuny!

Do kolejnego z podanych przez nas serwisów, czyli STS, także należy użyć kodu BCVIP. Dla porównania, u tego bukmachera bonus na start to premia 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Standardowo byłaby Wam przyznana, maksymalnie, kwota 1225 PLN - 1200 PLN bonusu od wpłaty oraz freebetu o wartości 25 PLN. Widzicie więc, że zanim sprawdzicie na KSW 53 kursy bukmacherskie, warto użyć naszych kodów promocyjnych.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet + 250 PLN zakład bez ryzyka
Skorzystaj z kodu i odbierz premię w STS!

6. KSW 53 Typy Bukmacherskie

Znamy już wszystkie walki na KSW 53. Sprawia to, że wielu graczy myśli już, jakie na KSW 53 zakłady bukmacherskie zawrzeć. Jak najbardziej, mimo obecnie panującej sytuacji, możemy przygotować się na wysoki poziom sportowy. Oczywiście, typowanie wyników KSW 53 nie będzie należało do łatwych zadań. Żeby mieć szansę na wygraną, należy przygotować dobre typy na KSW 53.

Walki na KSW 53 odbędą się 11 lipca, a zakłady na KSW 53 są już dostępne. Dzięki temu, możemy już Wam przekazać nasze typy na KSW 53.

6.1 Polecane typy bukmacherskie na KSW 53 od KodBonusowy:

- Boryś Mańkowski wygra z Marcinem Wrzoskiem;

B. Mańkowski vs M. Wrzosek
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
B. Mańkowski Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.45
Obstaw
M. Wrzosek Obstawiaj z STS
Kurs 2.85
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373069

- Mateusz Gamrot pokona Normana Parke;

M. Gamrot vs N. Parke
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
M. Gamrot Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.42
Obstaw
N. Parke Obstawiaj z STS
Kurs 3.20
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373042

- G. Szadziński wygra z A. Sowińskim.

A. Sowiński vs G. Szadziński
Kurs
Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej
A. Sowiński Obstawiaj z Fortuna
Kurs 1.77
Obstaw
G. Szadziński Obstawiaj z STS
Kurs 2.35
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1594373025

7. Transmisja KSW 53

Tak, jak wspomnieliśmy, z KSW 53 transmisja będzie prowadzona w trybie PPV. Koszt za oglądanie KSW 53 w internecie to kwota 29 PLN.

Dla przypomnienia: wydarzenie odbędzie się 11 lipca 2020 roku w Warszawie. Początek o godzinie 19:00. Czekamy na wielkie widowisko!

skomentuj Ksw53KursyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie