KSW 51 Kursy

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
KSW 51 Kursy Ksw kursy bukmacherskie lvbet

KSW 50 już za nami, więc czas na kolejną edycję Konfrontacji Sztuk Walki! Włodarze tej federacji ogłosili już, że najbliższa gala odbędzie się 9 listopada w Chorwacji! Czas poznać kursy na KSW 51, a także najlepsze typy na zakłady na KSW 51. Zapraszamy do naszego tekstu, który pomoże Wam w tej ważnej czynności, jaką jest obstawianie KSW 51!

1. Co się działo na KSW 50?

Zanim sprawdzimy dokładnie KSW 51 zakłady bukmacherskie, warto przejrzeć, co się działo na poprzedniej gali. Przypomnijmy, że KSW 50 odbyło się w hali na londyńskim Wembley. Podczas eventu na Wyspach Brytyjskich odbyło się łącznie 8 walk - w tym aż 4 o pas mistrzowski.

Wśród zdobywców pasów federacji KSW znaleźli się: Phil de Fries, który pokonał na punkty Luisa Henrique, czy Tomasz Narkun. W „bratobójczym” pojedynku z Przemysławem Mysialą, Narkun wygrał poprzez KO.

W walce w kategorii półśredniej, Roberto Soldić wygrał, jednogłośnie na punkty, z Michałem Pietrzak, a w wadze lekkiej Norman Parke, również przez decyzję arbitrów, zwyciężył w walce przeciwko Marcinowi Wrzoskowi.

Walki, które nie były objęte dodatkowym ciężarem gatunkowym, jakim jest mistrzowski pas, częściej kończyły się przed czasem.

Jason Radcliffe jako jedyny, w tych pozostałych czterech starciach, wygrał na punkty. Zrobił to w walce z Antonim Chmielewskim - po jednogłośnej decyzji sędziów. Oprócz tego - Damian Janikowski wygrał z Tonym Gilesem, Dricus de Plessis pokonał Joiltona Santosa Lutterbacha, a Aleksandra Rola wygrała w walce kobiet z Catherine Costigan.

Dość powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku dni przed planowaną galą, zmianie uległa karta walk. Trzeba więc być zadowolonym, że gala w ogóle doszła do skutku i przebiegła bez większych utrudnień. Mimo to, niesmak pozostał. Tym bardziej, że była to jubileuszowa 50. edycja.

2. KSW 51 - co nas czeka na najbliższej gali?

Wiemy kiedy i gdzie KSW 51 się odbędzie. Dokładnym miejscem wydarzenia będzie hala w Zagrzebiu.

Jest już dostępna pełna karta walk KSW 51, więc znamy zawodników, którzy wystąpią na evencie w Zagrzebiu. Łącznie było planowanych 9 walk, ale ostatecznie odbędzie się ich aż 10!.

W kategorii do 120,2 kg zawalczy na KSW 51 Mariusz Pudzianowski z Erko Junem. Drugim z potwierdzonych starć jest walka Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakoceviciem. Wiele osób zastanawiało się czy na KSW 51 Borys Mańkowski wystąpi, ale teraz już wiemy, że tak będzie.

Walka w kategorii do 61,2 kg będzie miała szczególny wymiar. Zostanie stoczona o pas federacji KSW. Antun Racić zmierzy się w niej z Damianem Stasiakiem.

W pozostałych starciach zmierzą się: Filip Pejić z Danielem Torresem (do 65,8 kg) oraz Aleksandar Ilić z Cezarym Kęsikiem (do 83,9kg). Ivan Erslan zawalczy z Darwinem Rodriguezem (kategoria do 93 kg), a Milos Janicić stanie naprzeciwko Romana Szymańskiego.

Krystian Kaszubowski stanie do oktagonu przeciwko Aleksandarowi Rakasowi, a Ante Delija zawalczy z Olim Thompsonem. Ostatnim z pojedynków będzie walka Sebastiana Przybysza z Lemmym Krusiciem.

3. KSW 51 obstawianie z bonusem

Nasze typy na walki KSW 51 będzie można realizować w serwisach LVBet oraz Fortuna. Biorąc się za realizację naszych zakładów, warto pamiętać o tym, że u obu bukmacherów znajdziemy specjalne kody promocyjne, które pozwolą nam na grę z bonusem.

W LVBet na hasło JOHNNYBET gracz otrzymuje premię powitalną do 1500 PLN, od złożonych depozytów (pierwszych dwóch), a także dostęp do ekskluzywnej oferty bez wpłaty do 70 złotych!

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z premii od LVBet!

Fortuna oferuje natomiast 1000 zł dla swoich graczy - w ramach maksymalnej premii depozytowej od pierwszej wpłaty. Ponadto, ten serwis proponuje graczom uzyskanie zakładu bez ryzyka, nawet do 125 PLN. Oba bonusy dostaniecie, jeśli do rejestracji odkryjecie kod, dostępny na naszej stronie i użyjecie naszego linku.

Który bonus jest lepszy? Każdy ma swoje preferencje i wymagania. Wiemy jednak, że oba idealnie nadają się na grę na zakłady na KSW 51 i nie tylko. W ofercie obu bukmacherów znajdziemy zakłady na wiele innych sportów, a także wydarzenia rozrywkowe czy polityczne.

4. Typy na KSW 51

Wiemy już, gdzie najlepiej zrealizować nasze KSW 51 typy, ale czy w wymienionych serwisach są już dostępne KSW 51 kursy bukmacherskie? Odpowiedź jest twierdząca.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 200 PLN + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 210 PLN! + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus od Fortuny!

Mamy dwa miejsca do obstawiania, więc warto zastanowić się na kogo zagrać. Patrząc na historię KSW, a w szczególności na zawirowania wokół ostatniej gali, wielu graczy będzie obawiać się ostatecznych rozstrzygnięć.

Jakie więc rzeczy wziąć pod uwagę przy typowaniu KSW 51? Na pewno na doświadczenie, a także na wyniki ostatnich walk. Nie jest to nic specjalnego. Jak natomiast przedstawiają się kursy na KSW 51? Prezentujemy je poniżej:

Przypomnijmy, że zakłady na KSW można zrealizować przed wydarzeniem, a także w ramach oferty KSW 51 zakłady live. Część skusi się, z pewnością, na drugą z tych opcji lub obstawi zaledwie kilka dni przed eventem. Wszystko po to, aby być pewnym, że dana walka się odbędzie.

5. KSW 51 transmisja: w TV, w internecie

Został nam ostatni punkt, czyli gdzie KSW 51 będzie można obejrzeć. Oczywiście, wszyscy chętni mogą nabyć bilety na KSW 51. Teraz jednak skupimy się na oglądaniu KSW, nie będąc w Chorwacji.

Jak przypadku poprzednich gali, transmisja KSW 51 będzie dostępna w systemie Pay-Per-View (PPV). Doświadczymy jej, prawdopodobnie, w Cyfrowym Polsacie, ale także jako KSW 51 live stream w internecie - na stronie kswmma.com.

Przypomnijmy, że gala rozpocznie się 9 listopada 2019 roku o godzinie 19.

skomentuj Ksw51Kursy

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie