KSW 50 Kursy

KSW 50 Kursy

Już są! Można już zawierać zakłady na KSW 50 u najlepszych, polskich, legalnych bukmacherów! Zastanawiacie się, jak to zrobić? Gdzie są dostępne kursy na KSW 50? Razem z KodBonusowy poznasz informacje bukmacherskie dotyczące tego wydarzenia, a także zdobędziesz wiedzę na temat samych zawodników, którzy wejdą do oktagonu podczas kolejnej edycji tego eventu – co z pewnością – pomoże w obstawianiu. Wszystko to, w poniższym artykule.

1. Jak przebiegło KSW 49?

Na KSW 49, które odbyło się w Gdańsku, zobaczyliśmy 9 walk. Jako starcie wieczoru zapowiadano pojedynek Roberto Soldicia z Krystianem Kaszubowskim. Była to rywalizacja o pas KSW w wadze półśredniej (do 77,1 kg).

Gala rozpoczęła się jednak od walki Leszka Krakowskiego z Michaelem Duboisem. Polak, który był faworytem bukmacherów, wygrał tę rywalizację, ale nie zrobił tego bezproblemowo. Jego zwycięstwo ogłosili dopiero sędziowie – i to nie po jednogłośnej decyzji.

W kolejnym pojedynku, Luis Henrique mierzył się z Michałem Andryszakiem. Zdecydowanym faworytem był Polak. Z drugiej strony – Brazylijczyk dopiero debiutował w KSW. Mimo to, Henrique wygrał z Andryszakiem, lecz podłoże zwycięstwa miało wiele kontrowersji. Według oficjalnego protokołu, Brazylijczyk wygrał przez poddanie rywala. Andryszak twierdził, że takie nie miało miejsca i sztab zdecydował się na złożenie protestu. Wynik walki nie uległ jednak zmianie.

W rywalizacji, w kategorii do 61,2 kg, Antun Racic wygrał walkę z Pawłem Polityło, po niejednogłośnej decyzji sędziów. W kategorii do 93 kg mieliśmy kolejną niespodziankę. Skazywany na pożarcie – Martin Zawada wygrał z, wyżej notowanym, Thiago Silvą.

Następnie, Erko Jun, z łatwością, uporał się z Akopem Szostakiem, a Norman Parke wygrał z Arturem Sowińskim. Ostatnią walką, która nie była starciem o pas mistrzowski, Damian Grabowskim znokautował Karola Bedorfa, co też można było uznać za małą niespodziankę.

W walce o pas wagi średniej – Scott Aksham wygrał z Michałem Materlą. Szkot znokautował Polaka w trzeciej rundzie. Walką wieczoru było, wspomniane wyżej, starcie o pas wagi półśredniej – Roberto Soldić vs Krystian Kaszubowski. Chorwat zakończył walkę już w pierwszej rundzie.

2. KSW 50 - gdzie się odbędzie?

Po tym, jak edycja nr 49 miała miejsce w Gdańsku, jubileuszowa – 50. gala została zaplanowana w Londynie. Natomiast kiedy KSW 50 się odbędzie? Jako datę wydarzenia wyznaczono 14 września 2019 roku w SSE Arena – naprzeciwko słynnego stadionu Wembley.

Skoro gala odbędzie się w Wielkiej Brytanii, część Polaków, mieszkająca na Wyspach, może z tego faktu skorzystać i pokusić się o bilety na KSW 50. Jaka jest ich cena? Kwota, jaką trzeba zapłacić za najtańsze wejściówki to minimum 35 funtów. Najdroższe kosztują nawet 10 razy tyle! Mimo to, znajdą się z pewnością takie osoby, które kupią KSW 50 bilety.

3. Karta walk KSW 50

Skoro mowa o samym wydarzeniu, warto co nieco powiedzieć przecież też o głównych jego aktorach. Jakie na KSW 50 walki są zaplanowane? Wiemy, że podczas gali w Londynie odbędą się aż cztery walki o pas mistrzowski. A jak to wygląda w całości?

De Fries zmierzy się z Luisem Henrique, a Norman Parke z Marcinem Wrzoskiem. Szanse na pas będą też mieli Tomasz Narkun oraz Roberto Soldić – ich rywalami będą, odpowiednio, Przemysław Mysiala oraz Michał Pietrzak.

Kolejną potwierdzoną informacją jest, że na KSW 50 Janikowski też wystąpi. Polak zmierzy się z Tonym Gilesem. Swoją obecność potwierdził również Antoni Chmielewski, który zawalczy z Jasonem Radcliffem. Pozostałe dwie walki to Dricus de Plessis - Joilton Santos Lutterbach oraz Aleksandra Rola - Catherine Costigan.

4. KSW 50 Zakłady bukmacherskie online

Skoro już wiemy, że pary na KSW 50 są znane, warto przejść do kolejnego etapu – poznania miejsc, gdzie możliwe jest KSW 50 obstawianie. Swoje typy na KSW 50 można już realizować u bukmachera Fortuna!

Przypomnijmy, że w jednym z najlepszych polskich „buków” na hasło, które odkryjecie na naszej stronie dostajecie dostęp do ekskluzywnego bonusu powitalnego do 1000 PLN, a także zakład bez ryzyka do 125 PLN! Może warto to wykorzystać akurat na obstawianie KSW 50?

Tak, jak wspomnieliśmy, w Fortunie dostępne są KSW 50 kursy. Jak się one przedstawiają? Damian Janikowski jest zdecydowanym faworytem w starciu z Tonym Gilesem (1,13 do 5,10). Z kolei szanse Jasona Radcliffa są minimalnie wyżej oceniane od umiejętności Antoniego Chmielewskiego (1,5 – 2,41).

Bardzo podobnie prezentują się kursy w przypadku walki Norman’a Parke’a z Michałem Ziółkowskim. Wszystkie przeliczniki prezentujemy poniżej.

5. Typowanie KSW 50

Czy warto sugerować się kursami, realizując swoje KSW 50 typy? Nie do końca. To znaczy – często mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale zdarzają się też przypadki, jak podczas KSW 49, że dochodziło do niespodzianek. Warto mieć to na uwadze, biorąc się za KSW 50 typowanie.

Tego samego dnia odbędą się także walki freaków podczas 5. edycji gali federacji Fame. Już teraz możecie sprawdzać kursy na Fame MMA 5 na stronie oficjalnego partnera tej gali, czyli LVBet.pl. To również świetna opcja na obstawianie.

6. Transmisja KSW 50

Tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich edycji eventu, KSW 50 transmisja również będzie dostępna do obejrzenia na oficjalnej stronie federacji. Jeśli chodzi o KSW 50 w TV to należy posiadać Cyfrowy Polsat, aby mieć taką możliwość. Oczywiście, KSW 50 live stream to inwestycja. Relacja zostanie przeprowadzona w systemie PPV. Przypomnijmy, że data startu wydarzenia to 14 września o 19:00.

skomentuj KSW 50 Kursy

Polecane artykuły:
Komentarze (1)
Ostatni komentarz Replignigh Replignigh Parke i De Fries to raczej pewniaczki, Janikowski chyba też. Ciekawe jak pozostali, Soldić i cała reszta... około miesiąc temu ...
Graj odpowiedzialnie