KodBonusowy.com pl

Konkurs Global Leagues

przez Kod Bonusowy z
Konkurs Global Leagues

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że jest na naszej stronie dostępny typer piłkarski, który polega na przewidywaniu wyników meczów piłkarskich, teraz czas na konkurs Global Leagues. W związku z tym, że w pierwszym wspomnianym typerze skupiamy się na dużych, europejskich ligach, dla typerów gustujących w nieco bardziej niszowych czy egzotycznych z perspektywy europejskiego widza, mamy niespodziankę!

Nasz kolejny konkurs Global Leagues to coś dla fanów piłki w USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji, czyli celujemy w rozgrywki, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Na czym polega ten konkurs typerski lig egzotycznych i jak można wziąć w nim udział?

1. Darmowy konkurs typerski Global Leagues - informacje i zasady, jak grać

Czy wiecie, że istnieją gry na których można zarobić, nie wydając przy tym choćby 1% naszych pieniędzy? Taką możliwość daje Wam Liga Typerów Global Leagues! Zasady udziału w konkursie są bardzo proste. Można wręcz powiedzieć, że są bardzo podobne, jak nie identyczne, jak w przypadku Darmowego Konkursu 1X2. Nie wszyscy jednak pewnie pamiętają, co należy po kolei zrobić, aby wziąć udział w naszej zabawie.

Należy zacząć od rzeczy najważniejszej - czyli dołączenia do społeczności portalu KodBonusowy. W tym celu, musicie przejść do ekranu rejestracji poprzez kliknięcie opcji „Zarejestruj się”, która znajduje się w prawym, górnym rogu naszej witryny.

Jedyne, co musicie podać to: wybraną przez siebie nazwę użytkownika (lub jak kto woli - login), adres mailowy, a także hasło. Oczywiście, przed dołączeniem do serwisu, należy zapoznać się z regulaminem, byście mieli klarowną sytuację na temat postanowień portalu.

Po tym, jak załatwicie wszystkie formalności, związane z dołączeniem do portalu KodBonusowy, w celu wzięcia udziału w naszej zabawie, musicie przejść do konkursu, który znajduje się pod tym linkiem. Oczywiście, możecie to także zrobić poprzez naciśnięcie - z pozycji górnego menu - przycisku „Konkurs Global Leagues”.

Zanim jednak dołączymy do eventu, warto zapoznać się również z zasadami, jakie panują w naszym konkursie. Przede wszystkim - każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Zabawa polega - jak sama nazwa wskazuje - na typowaniu wyników meczów lig niszowych.

Spotkania są dodawane do bazy pytań przez administratora. Typ na każdą z drużyn jest obarczony określonym kursem, który jest zarazem liczbą punktów. Oczywiście, im drużyna jest lepsza i jest określana faworytem danego starcia, tym liczba punktów za jej zwycięstwo będzie odpowiednio niższa od „stawki”, która jest zaproponowana za wygraną przeciwnika.

Najwyższy bonus na rynku
Wygrywaj w darmowym konkursie od KodBonusowy tygodniowo nawet €185!

W przypadku trafionego wyniku, gracz otrzymuje na swoje konto liczbę punktów, określoną za zwycięstwo danej drużyny. Administrator konkursu uaktualnia wyniki i rankingi, maksymalnie 72 godziny od zakończenia danego dnia typerskiego.

Nasz konkurs Global Leagues jest podzielony na cykle. Każdy jeden cykl trwa siedem dni. Tygodniowa pula nagród wynosi aż 150 dolarów! Jest więc o co walczyć. A fakt, że, w każdym nowym cyklu, w puli znajduje się podana kwota pieniędzy powoduje, że nawet jeśli w jednym tygodniu idzie nam słabiej, w kolejnym mamy szansę na rehabilitację.

Aby wytypować zdarzenia, należy przejść do zakładki „Dzisiejsze pytania”. W niej, wykonać typowanie meczów lig egzotycznych na dany dzień poprzez zaznaczenie zwycięzcy, a następnie kliknąć „Zapisz kupon”. Nasze typy piłkarskie na ligi spoza top 5 za darmo zostaną zapisane. I to wszystko! Proste, prawda?

2. Konkurs typerski lig spoza top 5 z nagrodami - ile i jak?

Tak, jak wspomnieliśmy, tygodniowa pula nagród w naszej światowej lidze typerów to aż 150 $. Co się na nią składa? Przede wszystkim należy podkreślić, że w danym tygodniu wygrywa minimum 7 osób. Dlaczego minimum?

Zacznijmy od tego, że siedmiu użytkowników, z największą liczbą punktów w danym tygodniu, dzieli między siebie pulę 150 dolarów. Najlepszy gracz otrzymuje kwotę 50 dolarów, drugie miejsce - 25 dolarów, trzecie miejsce - 20 dolarów, czwarte miejsce - 15 dolarów, a miejsca od piątego do siódmego – 5 dolarów.

Należy jednak pamiętać, że jeśli więcej niż jeden użytkownik uzyska taką samą sumę punktów - nagroda z danej puli jest dzielona przez liczbę graczy, która zdobędzie daną sumę oczek. Dotyczy to zarówno kwot bonusowych, jak i puli podstawowej.

Minimalna kwota wypłaty nagrody przez użytkownika to 1 euro. W przypadku, gdy po podziale nagrody, gracz uzyskuje premię w wysokości mniejszej niż 1 euro - suma ta jest wtedy zaokrąglana na korzyść gracza.

Dla przykładu - użytkownik wygrał 0.3 euro, więc otrzymuje od portalu KodBonusowy nagrodę w wysokości 1 euro.

3. Gdzie sprawdzić ranking typerów Global Leagues?

Aktualny ranking, a w tym także zajmowane przez nas miejsce, możecie sprawdzić korzystając z zakładki „Ranking”, widocznej po prawej stronie, głównego ekranu konkursu. Wystarczy, że wpiszecie swój login w wyszukiwarkę, a uzyskacie dokładną informację na temat zajmowanej pozycji, a także ilości wygranych pieniędzy oraz sumy uzyskanych punktów w danym cyklu.

Z kolei, swoje typy z danego dnia, a nawet tygodnia, zawsze możecie sprawdzić w zakładce „Moje typy”. Wystarczy, że po wejściu na podaną podstronę, wybierzecie, z rozwijanego menu, interesujący Was cykl, a wytypowane zdarzenia pojawią się w tabelce po prawej stronie.

Najwyższy bonus na rynku
Konkurs Global Leagues z tygodniową pulą nagród 185$!

4. Darmowe typowanie lig egzotycznych na KodBonusowy - jak wypłacić nagrody?

Walka na typowanie lig egzotycznych za darmo to nie tylko rywalizacja, ale również - tak, jak wspomnieliśmy - atrakcyjne nagrody. Gdy już uda nam się wygrać określoną kwotę, będziemy chcieli, z pewnością, ją wypłacić. Aby to zrobić, należy mieć przypisany adres Paypal do swojego konta.

Jest to rzecz niezbędna, aby portal KodBonusowy dokonał przekazania Wam wygranych pieniędzy. Oczywiście, o czym też wspominaliśmy, jeden gracz może posiadać - tylko i wyłącznie - jedno konto.

W przypadku posiadania więcej niż jednego konta, organizator konkursu ma prawo zablokować konto użytkownika oraz unieważnić jego wygrane.

5. Liga Typerów Global Leagues - podsumowanie

Wiecie już, na czym polega nasza darmowa liga typerów - jakie są zasady i co trzeba zrobić, aby wygrać nagrody. Czy nasz globalny konkurs z nagrodami posiada jakieś wady? Szczerze musimy przyznać, że ich nie widzimy. Czy są natomiast jakieś zalety? Całe mnóstwo!

Przede wszystkim, nasz darmowy konkurs lig światowych jest, i kropka. To pierwsza, podstawowa zaleta. Druga - macie możliwość trenowania swoich umiejętności w obstawianiu. I nie mamy na myśli tylko ligi MLS czy saudyjskiej, ale lig z całego świata. Jest to idealna opcja, zarówno, dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i dla doświadczonych typerów, potrzebujących odskoczni od gry na prawdziwe pieniądze online.

Kolejnym, wartym odnotowania, faktem jest to, że nasz konkurs piłkarskich lig niszowych to gwarancja świetnej zabawy! Macie możliwość zmierzenia się - nie tylko z graczami z całego świata, co przecież już jest niesamowitą atrakcją - ale także ze swoimi znajomymi.

Miłośnicy piłki mają więc u nas doskonałą okazję, aby sprawdzić czy obstawianie mniej popularnych lig na pieniądze miałoby sens w ich wykonaniu. A jak już poznają na to odpowiedź - to na pytanie jakiego bukmachera wybrać odpowiadamy w jednej z naszych analiz rynku.

Jak widzicie, Darmowy konkurs typerski Global Leagues to same plusy i brak, jakichkolwiek, minusów. Czemu macie z tego nie skorzystać? Dołączcie do naszej DARMOWEJ zabawy już dziś!

skomentuj KonkursGlobalLeagues
Komentarze (1)
Tatakae
Tatakae 4 miesiące temu
Będzie liga boliwijska? Moja ulubiona, overki siadają jak złoto (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Graj odpowiedzialnie