Fame MMA 11 Typy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
Fame MMA 11 Typy Bukmacherskie

Jeśli potrzebujecie miejsca, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 11 na zakłady to trafiliście idealnie. W poniższym artykule przedstawimy Wam nasze typy na zakłady na Fame MMA 11 - poznacie zawodników i zawodniczki, które zmierzą się podczas najbliższej gali, ich słabe i mocne strony, a także statystyki. Innymi słowy - wszystko to, co może przydać się Wam podczas obstawiania Fame MMA 11. Zapraszamy do lektury!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już dziesięć edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

Fame MMA to nie jedyna organizacja sportów walki, w której startują - szeroko rozumiani - celebryci. Na KodBonusowy znajdziecie również artykuł, jakie kursy bukmacherskie na Punch Down znajdziecie w serwisach do obstawiania, a także na czym polegają starcia w ramach tej organizacji.

2. Co działo się na gali Fame MMA 10?

Podczas Fame MMA 10 odbyło się 10 walk. Wśród nich znalazło się miejsce dla jednej walki kobiet. Zmierzyły się w niej Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila Wybrańczyk. Górą była pierwsza z wymienionych, a o wyniku zadecydowała punktacja sędziów.

Gala Fame MMA 10 nie rozpoczęła się jednak od walki pań. Event został zainaugurowany starciem Dawida “Ambro” Ambroziaka z Piotrem “Miejskim Drwalem” Szczurkiem. Drugi z zawodników, w swoim debiucie w Fame MMA, wygrał przez decyzję sędziów. W kolejnym pojedynku zmierzyli się uczestnicy programu “Top Model”, czyli Michał Gała oraz Mikołaj Śmieszek. Ku zaskoczeniu części ekspertów i fanów - walka zakończyła się zwycięstwem pierwszego z nich. Decyzje sędziów wyłoniły zwycięzców jeszcze w czterech innych walkach. Zwyciężyli w nich Gabriel “Arab” Al-Sulwi, Arkadiusz Tańcula, Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Norman Parke.

Przed końcem czasu, swoje pojedynki zakończyli Amadeusz “Ferrari” Roślik, Piotr Pająk, Adrian “Polak” Polański oraz Marcin Dubiel.

W starciu wieczoru zmierzył się, już wcześniej wymieniony, Norman Parke z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Wielu fanów MMA - i nie tylko - czekało na tę walkę. Wszyscy byli ciekawi jak amator poradzi sobie w starciu z zawodowcem. I trzeba przyznać, że “Don Kasjo” zaprezentował się naprawdę dobrze. Zawodnicy mierzyli się w boksie, a nie klasycznym MMA, co miało sprawić, że szanse będą bardziej wyrównane. Szybko okazało się, że Kasjusz potrafił odpierać ataki dużo bardziej doświadczonego rywala i skutecznie go, kilkukrotnie, kontrować. Mimo to, sędziowie uznali, że lepszy - w przekroju całego pojedynku - był Norman Parke i to Irlandczyk wygrał starcie wieczoru.

3. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 11?

Już od pewnego czasu znamy szczegóły dotyczące daty Fame MMA 11. Kolejny event spod szyldu tej freakowej organizacji odbędzie się 2 października 2021 roku. Start wydarzenia zaplanowano na 20:00.

Podobnie, jak w przypadku ostatniej gali, Fame MMA odbędzie się przy udziale publiczności. Ważną informacją jest to, że wciąż możecie nabyć bilety na Fame MMA 11. Miejscem zmagań będzie "Arena Gliwice".

4. Fame MMA 11 - karta walk

Jako, że do Fame MMA 11 nie pozostało już wiele czasu, organizatorzy mają już przygotowaną kartę walk. Na Fame MMA 11 zobaczymy 10 pojedynków - podobnie jak w trakcie poprzedniej edycji eventu. Najciekawszym pojedynkiem - tym, który w znaczący sposób elektryzuje kibiców - będzie starcie pomiędzy Normanem Parke, a Borysem Mańkowskim. Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie - każdy z nich jest przekonany o swojej wygranej. Ponadto, na Fame 11 ponownie spotkamy się z walką kobiet: Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska zmierzy się z Patrycją Wieją. Ponadto: czekają nas występy w oktagonie w wykonaniu byłych uczestników programu "Top Model" czy "Ex Na Plaży".

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2720 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2620 PLN

4.1 Pełna karta walk Fame MMA 11

Borys Mańkowski vs Norman Parke - walka wieczoru Fame MMA 11

  • Wojtek Przeździecki (WiP Bros) vs Marcin Dubiel
  • Norbert “Smolasty” Smoliński vs Piotr “Miły Pan” Kołaczyński
  • Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja
  • Marcin Malczyński vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula
  • Michał “Boxdel” Baron vs Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
  • Filip “Filipek” Marcinek vs Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksandr “Sasha” Muzheiko
  • Piotr “Szeli” Szeliga vs Krzysztof “Fericze” Ferenc
  • Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs Piotr “Popo” Węgrzyn

5. Fame MMA 11 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 11 już niebawem pojawią się w najlepszych polskich serwisach do obstawiania. Możemy oczekiwać, że gdy tylko poznamy więcej szczegółów związanych z galą to kursy bukmacherskie na Fame MMA 11 znajdą się w ofertach topowych portali. Wielce prawdopodobne, że swoje typy bukmacherskie na Fame MMA 11 zrealizujecie w STS lub Fortunie.

W obu portalach znajdziecie również zakłady na inne organizacje związane z MMA, takie jak KSW czy UFC. Ponadto, każdy z tych portali zapewnia Wam szeroki dostęp do zakładów na sporty walki. Swoją drogą, jeśli interesuje Was jak obstawiać walki to poradnik na ten temat znajdziecie na KodBonusowy.

Do wyboru macie obstawianie zarówno na zwycięzcę walki, jak i na wiele zdarzeń dodatkowych: ilość rund w trybie under/over, dokładną ilośc rund czy potencjalny nokaut.

6. Fame MMA 11 Typy Bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy na początku naszego tekstu, w tym tekście przeczytacie o naszych typach bukmacherskich na Fame MMA 11. Pod lupę wzięliśmy - w mniejszym lub większym stopniu - większość z walk Fame MMA 11. Szczegóły i efekty naszych rozważań możecie sprawdzić poniżej.

6.1 Mańkowski - Parke Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Zaczniemy od typów na walkę wieczoru podczas Fame MMA 11. Spotkają się w niej zawodnicy znani głównie z występów w organizacji KSW. Teraz zmierzą się w rywalizacji na gali freaków - również w nietypowym pojedynku - “dirty boxing”. Cała walka będzie trwać maksymalnie 15 minut - bez podziału na rundy. Trzeba przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie było w polskim MMA. Warto jednak dodać, że obaj zawodnicy mierzyli się już ze sobą. Stało się to podczas KSW 47. Wówczas górą był Irlandczyk, który wygrał przez decyzję sędziów. Sądzimy, że tym razem będzie podobnie i to ostatecznie Parke będzie cieszył się ze zwycięstwa.

Typ od Kod Bonusowy: zwycięstwo Normana Parke

6.2 Smolasty - Miły Pan Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Podczas Fame MMA 11 czeka nas również starcie muzyczne. Rap vs disco polo. Smolasty kontra Miły Pan. Wśród fanów danego gatunku muzyki, są to postacie bardzo rozpoznawalne. Na konferencji prasowej oraz podczas F2F przyznali, że nie zamierzają tworzyć sztucznego konfliktu, a jedynie stoczyć dobrą, sportową walkę. Wydaje się, że “Miły Pan” jest pewniejszy siebie przed tym pojedynkiem. Przyznał, że niejednokrotnie wdawał się w uliczne bójki, gdy wymagała tego sytuacja. Wydaje się to niewiele, jednak w przypadku, gdy walka dotyczy dwóch amatorów, nawet tego rodzaju “doświadczenie” może okazać się bardzo przydatne. Tym bardziej, że jego rywal - Smolasty przyznał, że na swoim “koncie” również ma kilka bójek.

Zdarzyło mi się kilkanaście razy bić. Coś mi to dało, bo nie boję się dostać w mordę. Kiedyś, gdy byłem w podstawówce się bałem. Gimbaza trochę zmieniła. To jest najważniejsze, by nie bać się dostać w ryj. Kiedy się boisz jest asekuracja, nie podejmujesz agresji i ryzykownych ruchów w oktagonie. - Smolasty w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego, źródło transkrypcji: Rap News

Obaj zawodnicy są nowicjuszami, więc warto sprawdzić jak przedstawiają się ich warunki fizyczne. Smolasty jest wyższy (182 do 177 cm), a także ma większy zasięg rąk (183 do 177 cm). Jest również kilka kilogramów cięższy (80 do 75 kg). W tej walce, stawiamy na Norberta Smolińskiego.

Typ od Kod Bonusowy: zwycięstwo Smolastego

6.3 Boxdel - Maksymalnie Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Dla Boxdela będzie to już trzecia walka w historii występów w MMA, jednak pierwsza po ponad 2-letniej przerwie. Z kolei Maksym Ziółkowski to absolutny debiutant. Maksym z kanału “Maksymalnie” jest trenerem personalnym. Fakt, że na co dzień ma do czynienia ze sportem może stanowić duży atut w walce z Boxdelem. Czy jednak to wystarczy do wygranej? Warto pamiętać, że Michał Baron jest ponad 25 kilogramów cięższy od swojego rywala. Wydaje nam się, że jeśli walka przeniesie się do parteru - Boxdel może wyjść z niej zwycięsko. Nie sądzimy, że będzie to jednostronny pojedynek, a o zwycięstwie prawdopodobnie zdecydują detale.

Typ od Kod Bonusowy: walka zakończona po decyzji sędziów

6.4 Filipek - Ferrari Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Czas na typ na walkę, której nie mogli doczekać się nie tylko fani, ale i sami zawodnicy. Filip “Filipek” Marcinek zmierzy się z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Panowie nie szczędzili sobie uszczypliwości podczas konferencji prasowych - także przed poprzednimi eventami spod szyldu Fame MMA. Teraz będą mieli okazję sprawdzić się w oktagonie. Bilans walk mają bardzo zbliżony (z minimalną przewagą Marcinka; Filipek: 2-1, Ferrari: 2-3). Z kolei jeśli chodzi o warunki fizyczne - w tym aspekcie minimalnie przeważa Roślik (177 do 170 cm wzrostu, a także o kilka centymetrów większy zasięg). Podobnie jak w przypadku walki Boxdela z Ziółkowskim, nie jesteśmy pewni, kto jest większym faworytem tego starcia, dlatego proponujemy Wam grę na zdarzenia dodatkowe.

Typ od Kod Bonusowy: walka zakończona przed czasem

6.5 Krycha - Sasha Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Walka między Krystianem Wilczakiem a Aleksandrem Muzheiko miała odbyć się już podczas Fame MMA 9, czyli na początku marca 2021 roku. Jednak w związku z kontuzją odniesioną przez “Sashę”, zdecydowano się na przełożenie pojedynku. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by do tego pojedynku faktycznie doszło. Minimalną przewagę warunków fizycznych ma po swojej stronie “Sasha”, lecz doświadczenie stoi po stronie “Krychy”. Sądzimy, że w przypadku tego pojedynku - wygra doświadczenie.

Typ od Kod Bonusowy: zwycięstwo Krychy

6.6 Pozostałe typy bukmacherskie na Fame MMA 11:

Wojtek Przeździecki (WiP Bros) - Marcin Dubiel: typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Typ KodBonusowy: wygrana Marcina Dubiela

Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska - Patrycja Wieja: typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Typ KodBonusowy: wygrana “Way of Blonde”

Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula: typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Typ KodBonusowy: wygrana Marcina Malczyńskiego

Piotr “Szeli” Szeliga - Krzysztof “Fericze” Ferenc: typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Typ KodBonusowy: wygrana Szeligi

Mikołaj “Mixer” Magdziarz - Piotr “Popo” Węgrzyn: typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Typ KodBonusowy: wygrana “Popo”

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

7. Stream z Fame MMA 11: transmisja w internecie, koszt PPV

Transmisja z gali Fame MMA 11 zostanie przeprowadzona w systemie pay-per-view, czyli podobnie, jak w przypadku poprzednich eventów spod znaku tej organizacji. Dostęp do relacji będzie można wykupić poprzez oficjalną stronę Fame MMA. Koszt transmisji z Fame MMA 11 to - co najmniej - 19,99 PLN, czyli tyle, ile w przypadku poprzednich gal spod tego szyldu.

Przypomnijmy, że na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 11 - kto wie, być może przydadzą się Wam one podczas obstawiania.

8. Fame MMA 11 - FAQ

8.1 Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Fame MMA 11 zaplanowano na 2 października 2021 roku.

8.2 Gdzie oglądać Fame MMA 11?

Transmisję z gali numer 11 znajdziecie na oficjalnej platformie eventu, czyli na FAME MMA TV.

8.3 Gdzie znaleźć dobre typy na Fame MMA 11?

Typy bukmacherskie na Fame MMA 11 przedstawiliśmy w naszym artykule na portalu KodBonusowy - a dzięki nim dowiecie się, jakie walki obstawiać, i w jaki sposób!

skomentuj FameMma11TypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie