Fame MMA 9 Typy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Fame MMA 9 Typy Bukmacherskie Fame mma typy bukmacherskie fortuna

Jeśli potrzebujecie miejsca, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 9 na zakłady to trafiliście idealnie. W poniższym artykule przedstawimy Wam nasze typy na zakłady na Fame MMA 9 - poznacie zawodników i zawodniczki, które zmierzą się podczas najbliższej gali, ich słabe i mocne strony, a także statystyki. Innymi słowy - wszystko to, co może przydać się Wam podczas obstawiania Fame MMA 9. Zapraszamy do lektury!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już osiem edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

2. Co działo się na gali Fame MMA 8?

Gala Fame MMA 8 była zapowiadana przede wszystkim jako starcie Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Nie była to - co prawda - walka wieczoru, jednak pojedynek “El Testosterona” z uczestnikiem programu Warsaw Shore najbardziej elektryzował fanów. Oczywiście, bardzo duże emocje wzbudzał również main event całej gali, czy starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Jak zakończyły się te walki?

Pierwsza z wymienionych zakończyła się skandalem: Marcin Najman przegrał z “Don Kasjo” przez dyskwalifikację. Mimo tego, że walka toczyła się w formule K-1, “El Testosteron” złamał przyjęte wcześniej zasady i użył zabronionych chwytów, znanych z MMA. Po zakończonej walce, w oktagonie miała miejsce awantura z udziałem narożników obu zawodników.

W jej trakcie, trener Marcina Najmana, Damian Herczyk skręcił nogę Życińskiemu. Na oświadczenie włodarzy Fame MMA nie trzeba było długo czekać - Marcin Najman został wykluczony z organizacji.

W starciu wieczoru, Kacper Błoński pokonał Marcina Dubiela. “Blonsky” był lepszy przez większość pojedynku i zyskało to uznanie w oczach sędziów, którzy jednogłośnie przyznali mu zwycięstwo. Wiele osób przyznało jednak, że walka mogła się podobać - mimo tego, że walczyło dwóch “amatorów”.

Na Fame MMA mieliśmy do czynienia również z pojedynkiem raperów - Filip “Filipek” Marcinek stanął w klatce naprzeciwko Michałowi “Sobocie” Sobolewskiemu. Młodszy z raperów okazał się lepszy - Filipek wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Fani obejrzeli również pojedynek Amadeusza “Ferrariego” Roślika z Maksymilianem Wiewiórką. “Wiewiór” - podobnie jak “Filipek” - wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zanim jednak doszło do najważniejszych walk na Fame MMA 8, gala rozpoczęła się od starcia Gamou Falla z Maciejem Szewczykiem. “Szewcu” przegrał przez techniczny nokaut.

Podczas 8. edycji Fame MMA, zaprezentował się jeszcze jeden uczestnik programu Warsaw Shore - Alan Kwieciński pokonał Piotra Pająka. W pozostałych starciach wygrywali Gabriel “Arab” Al-Sulwi (przeciwnik: Paweł “Tybori” Tyburski), Piotr “Bestia” Piechowiak (przeciwnik: Piotr Szeliga), “Zuzje” (przeciwniczka: Dagmara Szewczyk) oraz Patryk “Mortalcio” Barana (przeciwnik: Mariusz “Hejter” Słoński).

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2230 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2220 PLN

3. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 9?

Już od pewnego czasu znamy szczegóły dotyczące daty Fame MMA 9. Kolejny event spod szyldu tej freakowej organizacji odbędzie się 6 marca 2021 roku. Start wydarzenia zaplanowano na 19:30, jednak można się spodziewać, że pierwsza walka rozpocznie się około godziny 20:00.

Podobnie, jak w przypadku kilku ostatnich gal, miejscem Fame MMA 9 będzie studio telewizyjne. Wszystko łączy się z pandemią koronawirusa, a także obostrzeniami z tym związanymi. Niestety, przekłada się to również na to, że jedyne bilety na Fame MMA 9, jakie możecie kupić to te w postaci transmisji internetowej. Jednak o tym napiszemy na sam koniec naszego tekstu.

4. Fame MMA 9 - karta walk

Podczas Fame MMA 9 widzowie obejrzą aż 10 pojedynków. Po raz kolejny na Fame MMA 9 odbędzie się również walka kobiet - zmierzą się w niej “Zusje” z Kamilą Wybrańczyk. Druga z zawodniczek może być znana fanom, przede wszystkim, boksu zawodowego. Prywatnie, “Kamiszka” jest partnerką Artura Szpilki.

Na Fame MMA 9 wystąpią również “Blonsky” czy Sylwester Wardęga. Fani kanału Warszawski Koks również znajdą coś dla siebie, bo na Fame MMA 9 będzie walczył Paweł Sikora znany jako “Ponczek”. W starciu wieczoru zmierzą się raperzy: “Popek” stanie naprzeciwko “Kizo”.

Pełna karta walk Fame MMA 9

  • Patryk "Kizo" Woziński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
  • Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński
  • Jakub "Kubańczyk" Flas vs Marcin Malczyński
  • Kamila "Zusje" Smogulecka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs Filip Zabielski
  • Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska vs Anna Andrzejewska
  • Jakub "Kuba Post" Postaremczak vs Mikołaj “VanDal” Rdzanek
  • Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk "paTrykos" Domke
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasha” Muzheiko
  • Oleh "Oleg" Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś

5. Fame MMA 9 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 9 już niebawem pojawią się w najlepszych polskich serwisach do obstawiania. Możemy oczekiwać, że gdy tylko poznamy więcej szczegółów związanych z galą to kursy bukmacherskie na Fame MMA 9 znajdą się w ofertach topowych portali. Wielce prawdopodobne, że swoje typy bukmacherskie na Fame MMA 9 zrealizujecie w STS lub Fortunie.

W obu portalach znajdziecie również zakłady na inne organizacje związane z MMA, takie jak KSW czy UFC. Ponadto, każdy z tych portali zapewnia Wam szeroki dostęp do zakładów na inne sporty walki.

Do wyboru macie obstawianie zarówno na zwycięzcę walki, jak i na wiele zdarzeń dodatkowych: ilość rund w trybie under/over, dokładną ilośc rund czy potencjalny nokaut.

6. Fame MMA 9 Typy Bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy na początku naszego tekstu, w tym tekście przeczytacie o naszych typach bukmacherskich na Fame MMA 9. Pod lupę wzięliśmy - w mniejszym lub większym stopniu - większość z walk Fame MMA 9. Szczegóły i efekty naszych rozważań możecie sprawdzić poniżej.

6.1 Kizo - Popek Monster Typy bukmacherskie: Fame MMA 9

Tak, jak wspomnieliśmy, w starciu wieczoru zmierzą się Patryk “Kizo” Woziński z Pawłem “Popkiem Monsterem” Mikołajuwem. "Kizo" po raz ostatni walczył na Fame MMA podczas 4. gali. Wtedy to, ku zaskoczeniu fanów, przegrał z Marcinem “Mielonidasem” Makowskim. Dla porównania, “Popek” wygrał swoje debiutanckie starcie ze “Stiflerem”. Trzeba przypomnieć, że “Król Albanii” ma za sobą również zawodowe walki w formule MMA. Wydaje się, że faworyt tego pojedynku może być tylko jeden.

Typ od KodBonusowy: wygrana “Popka Monstera”

6.2 Wardęga - Blonsky Typy bukmacherskie: Fame MMA 9

Na Fame MMA 9 zadebiutuje również Sylwester Wardęga. Pierwszy, polski “prankster” będzie walczyć z Kacprem Błońskim, który na poprzednim Fame MMA stoczył swój pierwszy pojedynek. "Blonsky" jest młodszy od swojego rywala, a także przewyższa go warunkami fizycznymi (i to dosłownie) - Blonsky ma 186 centymetrów wzrostu przy 171 cm Sylwestra Wardęgi. Przekłada się to również na zasięg ramion obu zawodników. Mimo to, twórca internetowego hitu "Eluwina" pozostaje spokojny przed walką i podchodzi do swojego rywala z szacunkiem.

To, że ktoś jest mały nie znaczy, że nie jest groźny. Na pewno daje mi to jakąś przewagę, ale zobaczymy czy nie obróci się to w drugą stronę. - Kacper "Blonsky" przed walką z S. Wardęgą, źródło: MMA-Bądź na bieżąco

Warto dodać, że przed tą walką został ustalony limit wagowy. Nie wydaje się jednak, by miał on zniwelować różnicę wzrostu.

Typ od KodBonusowy: wygrana Kacpra Błońskiego

6.3 Kubańczyk - M. Malczyński Typy bukmacherskie: Fame MMA 9

Nie bez powodu jest to jedno ze starć, które niesamowicie elektryzuje fanów Fame MMA. Można oczekiwać, że pojedynek “Kubańczyka” z Marcinem Malczyńskim będzie jedną z najlepszych sportowo walk podczas nadchodzącej gali. Obaj zawodnicy mają rekord 2-0-0, a także dysponują dużą siłą oraz wyróżniają się umiejętnościami technicznymi na tle pozostałych zawodników Fame MMA. O końcowym rezultacie zadecydują detale. Jednym z nich może być zdecydowana przewaga wzrostu Malczyńskiego - 196 do 181 centymetrów. Sądzimy, że to może być decydujący czynnik.

Typ od KodBonusowy: wygrana Marcina Malczyńskiego

6.4 Zusje - Kamila Wybrańczyk Typy bukmacherskie: Fame MMA 9

W walce kobiet po raz kolejny zobaczymy Zusje. Szerszej publiczności, po raz pierwszy “zaprezentowała się” w teledysku Donatana. W kolejnych latach - jak sama wielokrotnie podkreśla - nie prowadziła odpowiedzialnego i zdrowego trybu życia. Musiała również udać się na odwyk. Walki w Fame MMA pozwalają jej wrócić na właściwe tory. Mimo wszystko, wydaje się, że po kilku miesiącach treningów i kilku stoczonych pojedynkach, może mieć problem z pokonaniem Kamili Wybrańczyk. Trzeba pamiętać, że “Kamiszka” ma skąd czerpać dobre nawyki związane ze sportami walki. Sądzimy, że to główny argument przeważający na korzyść Wybrańczyk.

Typ od KodBonusowy: wygrana “Kamiszki”

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

6.5 Krycha - Sasza Typy bukmacherskie: Fame MMA 9

Krystian Wilczak ma już za sobą trzy walki w Fame MMA. “Krycha” wystąpił na premierowej gali, a także na eventach oznaczonych numerem 3 oraz 5. Wilczak wygrał pojedynki z Hubertem “Kenem” Korczakiem, a także z Bartłomiejem “Rubym” Brzezińskim - obaj zawodnicy znani byli z programu “Ex Na Plaży”. W trzeciej walce - z Kamilem “Kastim” Stępińskim przegrał po jednomyślnej decyzji sędziów. Dla porównania, jego rywal nie ma na swoim koncie jeszcze ani jednej walki. "Sasha" Murzheiko może być wielu widzom znany z programu Top Model. Prywatnie jest przyjacielem Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego i niejednokrotnie bywał w jego narożniku podczas walk w Fame MMA. Brak doświadczenia w walkach w klatce nie oznacza jednak, że stoi na przegranej pozycji. Wspólne treningi z Kasjuszem oraz jego sztabem z pewnością mu pomagają. Ponadto, jest nieco wyższy od swojego rywala (187 do 183 cm wzrostu). Wydaje nam się, że Murzheiko jest w stanie sprawić niespodziankę.

Typ od KodBonusowy: wygrana “Saszy”.

6.6 Pozostałe typy bukmacherskie na Fame MMA 9:

+ Hejter - Zabielski Typy bukmacherskie: wygrana “Hejtera”

+ Way of Blonde - Andrzejewska Typy bukmacherskie: wygrana "Way of Blonde"

+ Kuba Post - VanDal Typy bukmacherskie: wygrana “Kuby Posta”

+ Ponczek - paTrykos Typy bukmacherskie: wygrana “Ponczka”

+ Oleg - Ryba Typy bukmacherskie: Fame MMA 9: wygrana “Ryby”

7. Stream z Fame MMA 9: transmisja w internecie, koszt PPV

Transmisja z gali Fame MMA 9 zostanie przeprowadzona w systemie pay-per-view, czyli podobnie, jak w przypadku poprzednich eventów spod znaku tej organizacji. Dostęp do relacji będzie można wykupić poprzez oficjalną stronę Fame MMA. Koszt transmisji z Fame MMA 9 to - co najmniej - 19,99 PLN, czyli tyle, ile w przypadku poprzednich gal spod tego szyldu.

Przypomnijmy, że na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 9 - kto wie, być może przydadzą się Wam one podczas obstawiania.

skomentuj FameMma9TypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie