Fame MMA 7 Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Fame MMA 7 Kursy Bukmacherskie Fame mma kursy bukmacherskie fortuna

W związku z pandemią koronawirusa opóźniano podanie informacji o gali Fame MMA 7. Wielu kibiców zaczęło się zastanawiać, kiedy odbędzie się Fame MMA 7. Pod koniec czerwca 2020 roku podano do wiadomości publicznej, że gala została zaplanowana na 5 września. Kto zawalczy na Fame MMA 7 i co warto obstawiać? Prześledźmy najważniejsze informacje dotyczące Fame MMA 7 i sprawdźmy, jak przedstawiają się na Fame MMA 7 kursy bukmacherskie!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już sześć edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

2. Co działo się na gali Fame MMA 6?

Event odbył się 28 marca 2020 roku w Częstochowie. Do końca nie było potwierdzenia, czy dojdzie on do skutku, ponieważ jego organizacja zbiegła się z rozszerzaniem obostrzeń przez polski rząd w związku z pandemią koronawirusa. Ostatecznie, udało się przenieść galę do centrum telewizyjnego i tam, z zachowaniem wymogów sanitarnych, przeprowadzić Fame MMA 6.

Gala rozpoczął się od od walki Dawida “Ambro” Ambroziaka z Maciejem “Szewcu” Szewczykiem. Wygrał ją pierwszy z nich, dzięki decyzji sędziów. Kolejnym “konfliktem” do rozwiązania było starcie Alana Kwiecińskiego z Arkadiuszem Tańculą. “Aroy” pokonał faworyzowanego rywala przez jednogłośną decyzję arbitrów. Trzecią walką na Fame MMA 6 było prawdziwe starcie “freaków”. Zmierzyli się w nim twórcy muzyki "imprezowej" - Cypis oraz Qbik. Cyprian Racicki, ku zdziwieniu większości kibiców oraz obserwatorów, pokonał Bartosza Kubika. Qbik poddał się w trakcie wykonywania duszenia przez Cypisa.

Podczas Fame MMA 6 swoją kolejną walkę w oktagonie stoczył także Kasjusz Życiński. “Don Kasjo” - dotąd niepokonany w Fame MMA - po raz kolejny górował nad swoim przeciwnikiem. Życiński pokonał Macieja Rataja przez duszenie gilotynowe w drugiej rundzie pojedynku.

Drugą walkę w Fame MMA wygrał także Jakub “Kubańczyk” Flas. Jego przeciwnikiem był Mateusz “L-Pro” Łapot. Flas pokonał swojego rywala bez większych problemów, nokautując go jeszcze w pierwszej rundzie walki.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 2230 PLN!
Obstawiaj MMA z premią od Fortuny!

Jednym z najbardziej wyczekiwanych starć podczas Fame MMA 6 była walka Piotra Piechowiaka z Marcinem Najmanem. “Bestia” wyzwał “El Testosterona” na pojedynek podczas Fame MMA 5. Wielu ludzi upatrywało w Najmanie faworyta tego pojedynku, głównie ze względu na jego doświadczenie w boksie oraz kickboxingu. Nieoczekiwanie, były kulturysta pokonał Najmana w stójce. Uderzeniem lewym sierpowym, Piechowiak posłał rywala na deski i serią ciosów w parterze zakończył pojedynek.

Na Fame MMA 6 w klatce zaprezentował się również jeden z włodarzy organizacji, Wojciech Gola. “WG” pokonał Marcina “Rafonixa” Krasuckiego już w pierwszej rundzie. Walka zakończyła się przez techniczny nokaut.

W ostatniej walce wieczoru doszło do starcia kobiet. Kamila “Zusje” Smogulecka, znana również jako “Luxuria Astaroth”, stanęła naprzeciwko Marcie “Linkimaster” Linkiewicz. Gwiazda Instagrama nie bez problemów, ale pokonała swoją rywalkę, dzięki jednogłośnej decyzji sędziów.

3. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 7?

Na ten moment wiemy, że gala odbędzie się 5 września 2020 roku - co już napisaliśmy na początku naszego artykułu. Wstępnie Fame MMA 7 miało odbyć się już 22 sierpnia, jednak doszło do zmiany terminu. Wiadomo już również, gdzie odbędzie się Fame MMA 7. Event miał zostać zorganizowany na Hali Widowiskowo-Sportowej w Częstochowie. Szczegóły na ten temat poznaliśmy podczas pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 7. Podobnie jak w przypadku terminu - lokalizacja również została zmienione. [key]Fame MMA 7 odbędzie się w Łodzi[key].

4. Karta walk Fame MMA 7

Poza kwestiami organizacyjnymi, pierwsza konferencja Fame MMA 7 pozwoliła na poznanie odpowiedzi na pytania związane z kartą walk na Fame MMA 7. Już przed nią dowiedzieliśmy, się, że podczas tego eventu dojdzie do dwóch, rewanżowych starć. Kamil “Hassi” Hassan zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką, a Amadeusz Ferrari sprawdzi Adriana Polaka.

W karcie walk Fame MMA 7 znajduje się aż 10 walk. Jedną z nich będzie pożegnalne starcie Marcina Najmana. Wiele osób zastanawiało się, kto stanie do starcia z Najmanem. W gronie potencjalnych rywali wymieniało się - przede wszystkim - Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego, czyli zawodnika dotąd niepokonanego w Fame MMA. Ostatecznie przeciwnikiem Najmana będzie Dariusz “Lew” Kazimierczuk. Jest to 46-letni zawodnik, który swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2018 roku. Rekord Kazimierczuka na przestrzeni całej kariery to 1-8. Trzeba przyznać, że - przynajmniej na papierze - Marcin Najman nie ma wymagającego przeciwnika.

Potwierdzono też, z kim w oktagonie zmierzy się Popek. Przeciwnikiem Pawła Mikołajuwa będzie Damian “Stifler” Zduńczyk. Gwiazdor Warsaw Shore zapewnia, że już od dłuższego czasu przygotowuje się do starcia z “Popkiem Monsterem”.

Wiem, że przygotowuje się do tej walki bardzo sumiennie, więc bym go nie lekceważył. Myślę, że ta walka (Popek vs Stifler) będzie bardzo emocjonująca. - Wojciech Gola o "Stiflerze", pierwsza konferencja przed Fame MMA 7

Jednak, tak jak napisaliśmy, walk na Fame MMA 7 będzie o wiele więcej. Warto też dodać, że od momentu ogłoszenia gali, doszło już do kilku zmian w karcie walk Fame MMA 7. Po raz kolejny na Fame MMA pojawi się Arkadiusz “Aroy” Tańcula. Jego przeciwnikiem będzie uczestnik Paweł Tyburski - uczestnik reality-show Love Island. Na Fame MMA 7 miał pojawić się także niepokonany dotąd w walkach w tej organizacji - Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Jednak kontuzja ucha, której nabawił się gwiazdor Warsaw Shore, wykluczyła go z najbliższej gali. Jego miejsce, w pojedynku z Łukaszem Lupą, zajął Marcin “Mielonidas” Makowski. W karcie walk Fame MMA 7 znalazło się jeszcze miejsce dla jednego z włodarzy organizacji, czyli Wojciecha Goli. “WG” stanie do walki w oktagonie z Dawidem Malczyńskim, który ma już za sobą występy podczas Fame MMA. Trzeba przyznać, że w przypadku tego starcia będzie bardzo ciężko o wytypowanie zdecydowanego faworyta.

Tak, jak wspomnieliśmy, to nie jedyna zmiana, jaka zaszła w karcie walk Fame MMA 7. W oktagonie pojawi się także Ztrolowany. Youtuber zmierzy się w “klatce” z Maciejem Ratajem. Na Fame MMA 7 zabraknie natomiast starcia “Krychy” z “Szewcem”. Pierwszy z wymienionych nabawił się niedawno kontuzji, która uniemożliwia mu udział w Fame MMA 7.

Do walk powraca również Tomasz Olejnik. Zmierzy się on z Mariuszem “Hejterem” Słońskim. Na Fame MMA 7 po raz kolejny pojawi się także walka kobiet. Do walki ponownie stanie Marta Linkiewicz. Tym razem, “Linkimaster” stanie naprzeciwko gwiazdy social media - Marty Rentel. Dla “Martirenti” będzie to debiut w formule MMA.

5. Fame MMA 7 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 7 już niebawem pojawią się w najlepszych polskich serwisach do obstawiania. Możemy oczekiwać, że gdy tylko poznamy więcej szczegółów związanych z galą to na Fame MMA 7 kursy bukmacherskie znajdą się w ofertach topowych portali. Wielce prawdopodobne, że swoje typy bukmacherskie na Fame MMA 7 zrealizujecie w STS lub Fortunie.

W obu portalach znajdziecie również zakłady na inne organizacje związane z MMA, takie jak KSW czy UFC. Ponadto, każdy z tych portali zapewnia Wam szeroki dostęp do zakładów na inne sporty walki.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1259 PLN!
Lubisz obstawiać MMA? Zgarnij bonus od STS!

6. Fame MMA 7 Typy Bukmacherskie

Skoro znamy już wszystkie walki, które odbędą się podczas Fame MMA 7, a także miejsca, gdzie najpewniej znajdziecie kursy bukmacherskie na Fame MMA 7, możemy napisać co nieco o naszych przewidywaniach na tę galę. Zdaniem portalu KodBonusowy, obstawianie Fame MMA 7 może być dla Was opłacalne. Oczywiście, wszystko zależy od tego, które walki dodacie do swojego kuponu.

Doświadczeni gracze wiedzą zapewne, że nie zawsze warto dodawać wszystkie zakłady do swojego kuponu. Jednak, zrozumiemy też tych, którzy zechcą obstawić “taśmę”. Każdy ma swój, sprawdzony sposób. Tak, czy inaczej, nasze typy bukmacherskie na Fame MMA 7 to zwycięstwo “Popka Monstera” ze “Stiflerem” oraz Marty Linkiewicz z “Martirenti”. To są nasi faworyci podczas gali Fame MMA 7.

Pozostałe walki, naszym zdaniem, nie wyglądają już tak "pewnie". W starciu Adriana Polańskiego z Adameuszem Roślikiem, stawialibyśmy na wygraną tego pierwszego. Wydaje się również, że Marcin Najman wygra swoją pożegnalną walkę z Dariuszem Kazimierczukiem. Duże szanse na zwycięstwo powinien mieć również Arkadiusz "Aroy" Tańcula. Jak widzicie, wiele z tych pojedynków ma swoich faworytów.

7. Fame MMA 7 Transmisja na żywo: w TV, live stream w internecie

Transmisja z gali Fame MMA 7 zostanie przeprowadzona w systemie pay-per-view, czyli podobnie, jak w przypadku poprzednich eventów spod znaku tej organizacji. Dostęp do relacji będzie można wykupić poprzez oficjalną stronę Fame MMA. Koszt transmisji z Fame MMA 7 prawdopodobnie wyniesie 20 PLN, czyli tyle, ile w przypadku poprzednich gal spod tego szyldu.

skomentuj FameMma7KursyBukmacherskie

Komentarze (0)
Przegląd legalnych bukmacherów w Polsce
Fortuna
Bonus do 2230 PLN! Zobacz recenzje >
STS
Bonus do 1259 PLN! Zobacz recenzje >
KodBonusowy Humor
Humor na dzisiaj
Long time memes
Zobacz więcej humoru
Graj odpowiedzialnie