Fame MMA 12 Typy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
Fame MMA 12 Typy Bukmacherskie

Jeśli potrzebujecie miejsca, gdzie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 12 na zakłady to trafiliście idealnie. W poniższym artykule przedstawimy Wam nasze typy na zakłady na Fame MMA 12 - poznacie zawodników i zawodniczki, które zmierzą się podczas najbliższej gali, ich słabe i mocne strony, a także statystyki. Innymi słowy - wszystko to, co może przydać się Wam podczas obstawiania Fame MMA 12. Zapraszamy do lektury!

1. Czym jest Fame MMA?

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest organizacja Fame MMA, przedstawiamy krótkie wyjaśnienie. Wydarzenia spod jej szyldu polegają na walkach - jak łatwo się domyślić - w formule MMA.

W galach nie biorą jednak udziału profesjonalni zawodnicy i zawodniczki, a osoby znane z, szeroko rozumianego, showbusinessu. Są to celebryci, muzycy czy youtuberzy. Do tej pory odbyło się już dziesięć edycji wydarzeń pod hasłem Fame MMA. Swój udział zaznaczyli w nich: Marcin Najman, Marek „Kruszwil” Kruszel, Aniela „Lil Masti” Bogusz, Marta Linkiewicz czy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Nazwisk na tej liście jest jednak o wiele więcej. Możemy być też pewni, że będzie się ona powiększać.

Fame MMA to nie jedyna organizacja sportów walki, w której startują - szeroko rozumiani - celebryci. Na KodBonusowy znajdziecie również artykuł, jakie kursy bukmacherskie na Punch Down znajdziecie w serwisach do obstawiania, a także na czym polegają starcia w ramach tej organizacji.

2. Co działo się na gali Fame MMA 11?

Podczas Fame MMA 11 odbyło się 11 walk. Wśród nich znalazło się miejsce dla jednej walki kobiet. Zmierzyły się w niej Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska oraz Patrycja Wieja. Górą była pierwsza z wymienionych, a o wyniku zadecydowała punktacja sędziów.

Gala Fame MMA 11 nie rozpoczęła się jednak od walki pań. Event został zainaugurowany starciem Piotra Szeligi z Krzysztofem “Wujaszkiem Fericze” Ferencem. “Szeli” znokautował swojego rywala i wygrał przed czasem. W kolejnym pojedynku zmierzyły się, wspomniane już, “Way of Blonde” oraz Patrycja Wieja. Górą okazała się Karolina Brzuszczyńska, która wygrała po jednogłośnej decyzji sędziów. Zwycięstwami swoje pojedynki zakończyli również, między innymi, Arkadiusz Tańcula, Krystian “Krycha” Wilczak czy Danny Ferreri.

W starciu wieczoru zmierzyli się Borys Mańkowski oraz Norman Parke. Wielu fanów MMA - i nie tylko - czekało na tę walkę. Wszyscy byli ciekawi jak przebiegnie pojedynek dwóch zawodowców w nie do końca naturalnych dla nich warunkach. Zawodnicy mierzyli się w boksie, a nie klasycznym MMA, co miało sprawić, że pojedynek będzie jeszcze ciekawszy. Szybko okazało się, że zdecydowanie lepiej (w tej płaszczyźnie) radzi sobie Borys Mańkowski. Podobnego zdania byli sędziowie, którzy uznali, że lepszy - w przekroju całego pojedynku - był Polak i to on wygrał starcie wieczoru.

3. Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 12?

Już od pewnego czasu znamy szczegóły dotyczące daty Fame MMA 12. Kolejny event spod szyldu tej freakowej organizacji odbędzie się 20 listopada 2021. Start wydarzenia zaplanowano na 20:00.

Podobnie, jak w przypadku ostatniej gali, Fame MMA odbędzie się przy udziale publiczności. Ważną informacją jest to, że wciąż możecie nabyć bilety na Fame MMA 12. Miejscem zmagań będzie ERGO Arena w Sopocie.

4. Fame MMA 12 - karta walk

Jako, że do Fame MMA 12 nie pozostało już wiele czasu, organizatorzy mają już przygotowaną kartę walk. Na Fame MMA 12 zobaczymy 9 walk - podobnie jak w trakcie poprzedniej edycji eventu. Najciekawszym pojedynkiem - tym, który w znaczący sposób elektryzuje kibiców - będzie starcie pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Obaj zawodnicy są bardzo pewni siebie - każdy z nich jest przekonany o swojej wygranej. Ponadto, na Fame 12 ponownie spotkamy się z walką kobiet: Anna Andrzejewska zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk. Ponadto: czekają nas występy w oktagonie w wykonaniu byłych uczestników programu "Ex Na Plaży" czy freestylowców.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2720 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2620 PLN

4.1 Pełna karta walk Fame MMA 12

 • Main event: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Co-main event: Mateusz "Fitlovers" Janusz vs Kacper Blonsky
 • Maksymilian "Wiewór" Wiewiórka vs Adrian "Polak" Polański
 • Mateusz "Muran" Murański vs Arkadiusz Tańcula
 • Marta "Martirenti" Rentel vs Zusje
 • Krzysztof "Radzik" Radzikowski vs Piotr "Bestia" Piechowiak
 • Maciej "Szewcu" Szewczyk vs Krystian "Krycha" Wilczak
 • Kornel "Koro" Regel vs Patryk "Ryba" Karaś
 • Anna "Anna IFBB Pro" Andrzejewska vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
 • Finał turnieju Road To Armia: Adrian Wieliczko vs Jakub "Dragon" Kaczmarski

5. Fame MMA 12 Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 12 już niebawem pojawią się w najlepszych polskich serwisach do obstawiania. Możemy oczekiwać, że gdy tylko poznamy więcej szczegółów związanych z galą to kursy bukmacherskie na Fame MMA 12 znajdą się w ofertach topowych portali. Wielce prawdopodobne, że swoje typy bukmacherskie na Fame MMA 12 zrealizujecie w STS lub Fortunie.

W obu portalach znajdziecie również zakłady na inne organizacje związane z MMA, takie jak KSW czy UFC. Ponadto, każdy z tych portali zapewnia Wam szeroki dostęp do zakładów na sporty walki. Swoją drogą, jeśli interesuje Was jak obstawiać walki to poradnik na ten temat znajdziecie na KodBonusowy.

Do wyboru macie obstawianie zarówno na zwycięzcę walki, jak i na wiele zdarzeń dodatkowych: ilość rund w trybie under/over, dokładną ilość rund czy potencjalny nokaut.

6. Fame MMA 12 Typy Bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy na początku naszego tekstu, w tym tekście przeczytacie o naszych typach bukmacherskich na Fame MMA 12. Pod lupę wzięliśmy - w mniejszym lub większym stopniu - większość z walk Fame MMA 12. Szczegóły i efekty naszych rozważań możecie sprawdzić poniżej.

6.1 Wrzosek - Don Kasjo Typy Bukmacherskie

Na Fame MMA 12 odbędzie się kolejna walka pomiędzy zawodowcem, a amatorem. Po tym, jak Don Kasjo mierzył się z Normanem Parke, czeka go kolejna rywalizacja przeciwko zawodnikowi, który ma za sobą występy, między innymi, w organizacji KSW. Życiński był bliski wygrania z Normanem Parke, więc nie może dziwić, że chce się sprawdzić z kolejnym zawodowcem. Dość powiedzieć, że przegrana z Irlandczykiem była dopiero pierwszą porażką Życińskiego w Fame MMA. Wrzosek ma za sobą aż 21 walk w formule MMA (14 wygranych). Trzeba jednak pamiętać, że pojedynek z Życińskim będzie toczyć się w formule bokserskiej. W tej sytuacji, duże znaczenie będzie miał np. wzrost i zasięg ramion, a w tej sytuacji bardziej uprzywilejowany jest “Don Kasjo”.

Typ KodBonusowy: wygrana Kasjusza Życińskiego

6.2 Mateusz “Fitlovers” - Blonsky Typy Bukmacherskie

Mateusz Janusz z kanału Fitlovers zadebiutuje na Fame MMA. I już w debiucie dostał od włodarzy możliwość walki z jednej z 2 najważniejszych rywalizacji tego wieczoru. Z kolei jego rywal, Kacper Blonsky ma już za sobą dwie walki w tej federacji - z Marcinem Dubielem oraz Sylwestrem Wardęgą. Sądzimy, że to doświadczenie sprawi, że Blonsky wygra ten pojedynek. Taki jest nasz typ na tę walkę na Fame MMA 12.

Typ KodBonusowy: wygrana Kacpra Błońskiego

6.3 Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula Typy Bukmacherskie

W poprzednim starciu obu tych zawodników zwyciężył Arkadiusz Tańcula. Sądzimy, że w nadchodzącym pojedynku będzie podobnie. “Aroy” ma zdecydowanie większe doświadczenie wwalkach w oktagonie i sądzimy, że przełoży to na końcowy wynik w tej walce. Ponadto, Tańcula ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne - jest wyższy, a także ma lepszy zasięg ramion.

Typ KodBonusowy: wygrana Arkadiusza Tańculi

6.4 Pozostałe typy bukmacherskie na Fame MMA 12

 • “Wiewiór” vs “Polak”: typ bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana Polaka
 • Radzikowski vs "Bestia" Piechowiak: typ bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana “Bestii”
 • “Szewcu” vs “Krycha”: typ bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana Krychy
 • “Koro” vs “Ryba”: typ bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana “Koro”
 • Martirenti - Zusje: typy bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana “Martirenti”
 • "Anna IFBB Pro" vs “Kamiszka": typ bukmacherski na Fame MMA 12 - wygrana “Kamiszki”
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

7. Stream z Fame MMA 12: transmisja w internecie, koszt PPV

Transmisja z gali Fame MMA 12 zostanie przeprowadzona w systemie pay-per-view, czyli podobnie, jak w przypadku poprzednich eventów spod znaku tej organizacji. Dostęp do relacji będzie można wykupić poprzez oficjalną stronę Fame MMA. Koszt transmisji z Fame MMA 12 to - co najmniej - 19,99 PLN, czyli tyle, ile w przypadku poprzednich gal spod tego szyldu.

Przypomnijmy, że na naszej stronie znajdziecie typy bukmacherskie na Fame MMA 12 - kto wie, być może przydadzą się Wam one podczas obstawiania.

8. Fame MMA 12 - FAQ

8.1 💭 Kiedy odbędzie się Fame MMA 12?

Fame MMA 12 zaplanowano na 20 listopada 2021 roku.

8.2 💭 Gdzie oglądać Fame MMA 12?

Transmisję z gali numer 12 znajdziecie na oficjalnej platformie eventu, czyli na FAME MMA TV.

8.3 💭 Gdzie znaleźć dobre typy na Fame MMA 12?

Typy bukmacherskie na Fame MMA 12 przedstawiliśmy w naszym artykule na portalu KodBonusowy - a dzięki nim dowiecie się, jakie walki obstawiać i w jaki sposób!

skomentuj FameMma12TypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie