eSport Zakłady Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
eSport Zakłady Bukmacherskie

Wiecie czemu bukmacherzy dają wam możliwość obstawiania esportu? Najkrócej mówiąc: to gigantyczna gałąź biznesu i bardzo popularna na całym świecie rozrywka. Czyli jest na takie zakłady popyt!

Żeby nie było, że posługujemy się ogólnikami, spójrzcie na kilka danych z raportu Newzoo Global Esports Market Report 2019:

- e-gaming ma publiczność przekraczającą 450 mln ludzi, z których aż 201 mln to tzw. hard userzy,

- wartość esportowego rynku na świecie szacowana jest na ponad 1 mld dolarów w 2019 r., co oznacza wzrost o prawie 27% w porównaniu z wcześniejszym rokiem,

- do 2022 r. esport ma osiągnąć roczną wartość na poziomie 1,8 mld dolarów.

Robi wrażenie, prawda? A przecież mówimy „tylko” o grach komputerowych. Fakty są takie, że to dziś potężny, cyfrowy przemysł, który ma wiernych fanów i, na których można zarobić.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 200 PLN + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 210 PLN! + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odkryj kod i odbierz bonus powitalny w Fortunie!

Zrozumiałe, że chcą się pod to podłączyć bukmacherzy, więc oferują zakłady na esport. To świetna wiadomość, bo tym samym dają szansę na zarobek typerom, którzy są skłonni „zanurzyć się” w obstawianiu LoL-a czy innych popularnych gier. W tym tekście zebraliśmy dla Was informacje o typowaniu e-sportu.

Artykuł zawiera szczegóły, o konkretnych możliwościach obstawiania esportu u wybranych bukmacherów: LVBet, Fortuna oraz STS. W tym o bonusach, które możecie u nich otrzymać, jeśli użyjecie kodów promocyjnych z naszego portalu.

Gotowi? To zobaczmy, jak wyglądają na eSport zakłady bukmacherskie.

1. Gdzie jest możliwe obstawianie meczów e-sportu?

Zacznijmy od serwisów, z których warto korzystać. Przede wszystkim dlatego, że znajdziecie w nich powitalne bonusy na esport. To nie są specjalne premie e-gamingowe, ale ważne jest to, że bukmacherzy nie zastrzegają, że nie można ich użyć na grach komputerowych. Czyli za sam fakt rejestracji dostaniecie okazję na otrzymanie środków do wykorzystania.

W każdym z serwisów działają nasze kody premiowe – pamiętajcie o tym, bo one powiększą Wasz bonus! W szczegółach wygląda to tak:

- w LVBet promocja wynosi nawet 1500 zł przy dwóch pierwszych depozytach oraz 70 zł za darmo, czyli bez wpłaty; podstawowy warunek otrzymania bonusu w tej wysokości: wpisanie kodu BCVIP w formularzu rejestracyjnym,

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Zgarnij premię od LVBet!

- w Fortunie, premia ma kilka elementów: bonus 100% do 1000 zł przy początkowej wpłacie, 125 zł jako zakład bez ryzyka i 20 zł w ramach systemu punktowego FKP; w tym przypadku, kod musicie odkryć na naszej stronie, a potem wpisać go przy zakładaniu konta,

- w STS-ie czeka na Was pakiet na start: po pierwszym depozycie bonus 100% do 1230 zł i do tego freebet w wysokości 29 zł. Kod premiowy do STS to hasło BCVIP.

Tyle o bonusach startowych. Nie zapominajmy jednak, że są również premie przyznawane w ramach codziennej gry. One, niekiedy, są konkretnie „szyte” pod e-gaming.

Na przykład STS ma ofertę: „Esportowe 25 zł co tydzień”. Podstawowa kwestia: należy zagrać kupon SOLO na zdarzeniu z kursem na poziomie minimum 1.85. Po ewentualnej przegranej, do salda bonusowego dodane zostanie 10% wkładu. Maksymalnie tygodniowo dostaniecie w ten sposób do 25 zł, jak to jest zapisane w nazwie promocji. Jak znaleźć najwyższe kursy bukmacherskie? Podpowiadamy na portalu KodBonusowy. Gdy już zdobędziecie wiedzę na ten temat, warto to wykorzystać.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Wykorzystaj kod i zgarnij bonus w STS!

Oprócz tego, serwis STS prowadzi też, związaną z typowaniem gier komputerowych, akcję rankingową z wysoką pulą nagród – 5000 zł do podziału na graczy.

Te przykładowe oferty marki STS pokazują, że bukmacherzy potrafią pamiętać o e-sporcie i coraz częściej przygotowują dla graczy specjalne oferty.

2. Obstawianie meczów esportu

Wiemy już, gdzie możecie zrealizować typy na esport. Po wyborze bukmachera i założeniu konta, czas na główny punkt programu, czyli obstawianie e-sportu. Przede wszystkim, pojawia się pytanie, jakie dokładnie gry można typować.

Jest kilku bukmacherskich faworytów. Trzeba wśród nich wymienić przede wszystkim: League of Legends (LoL), Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), Dota 2 i Starcraft 2.

Zakłady bukmacherskie na esport znajdziecie, zazwyczaj, na liście głównych kategorii u danego bukmachera. Niektórzy z nich, tak jak zrobiły to STS oraz LVBet, „wyciągają” e-gaming do osobnej sekcji, która jest dostępna z poziomu górnego menu. To dodatkowo ułatwia nawigację po dostępnych zakładach.

Oczywiście, wymienione gry nie zamykają wszystkiego, czego można się po bukmacherach spodziewać. Jeszcze raz przywołajmy tu STS i LVBet, bo te serwisy wyjątkowo kompleksowo podchodzą do tematu e-gier.

Oprócz wymienionych pozycji znajdziemy u nich także na esport zakłady bukmacherskie na zmagania w: Call of Duty, Overwatch, Rainbow Six, Fifę czy Rocket League. Alternatywną rozrywką mogą być też zakłady na sporty wirtualne, o których także, co nieco, napisaliśmy na naszej stronie.

W skrócie: tam, gdzie odbywa się ważne wydarzenie ze świata gier, możecie spodziewać się zakładów i przygotować się na obstawianie e-sportu. The International, Intel Extreme Masters, ICE Challenge, World Championship w League of Legends – to tylko wierzchołek góry lodowej, więc nie bójcie się: nie zabraknie Wam eventów do typowania!

3. Co można obstawiać?

Możliwości typowania esportu są przeogromne. Najprostszy podział, o którym koniecznie trzeba napisać, to zakłady przedmeczowe i live. Tak, zmagania graczy można nie tylko śledzić jako sieciowe transmisje z esportu (np. w LVBet), lecz na żywo można też obstawiać je u bukmacherów.

Mecze e-sportu rozpisywane są na tyle kategorii zakładów, że można je pod tym względem porównać z piłką nożną czy koszykówką. Weźmy dla przykładu obstawianie CS:GO. W naszym portalu przeczytacie na czym polega obstawianie meczów CS:GO, a teraz poznacie, jakie możliwości gry dają Wam bukmacherzy:

- obstawianie wyniku meczu (1X2, ale także w opcji zakładu bez remisu lub z handicapem),

- liczba map rozegrana podczas spotkania,

- liczba rund w meczu (poniżej/powyżej, także z handicapem),

- kto wygra na danej mapie,

- ile rund zostanie rozegranych na danej mapie, dokładny wynik konkretnej mapy,

- czy dany zespół wygra na co najmniej jednej mapie (tak/nie),

- liczba zabójstw wykonanych przez jednego zawodnika.

Typowanie LOL, Starcrafta czy dowolnej innej gry można by rozpisać w podobny sposób. To pokazuje, o jak bardzo rozwiniętej i profesjonalnej kategorii zakładów bukmacherskich mówimy.

Dodajmy też, że esportowe rozstrzygnięcia można też obstawiać w dłuższej perspektywie. Mamy na myśli grę z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem np. tego, kto wygra Intel Extreme Masters w Katowicach w danym roku. Dotyczy to także innych – mniejszych i większych – turniejów. Jak widzicie, na eSport zakłady bukmacherskie to obszerna kategoria.

skomentuj EsportZakładyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie