eSport Zakłady Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
eSport Zakłady Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na eSport cieszą się bardzo dużą popularnością. Obstawianie meczów DOTA 2? Jak najbardziej. Obstawianie Starcfrata? Pewnie. Bukmacher z zakładami na LOL-a? Bardzo proszę. Łatwość dostępu do zakładów bukmacherskich na esport jest niewyobrażalna. Coraz większa liczba graczy na polskim rynku hazardowym decyduje się na wprowadzenie do swoich ofert zakładów bukmacherskich na CS:GO czy League of Legends.

Wiecie czemu bukmacherzy dają wam możliwość obstawiania esportu? Najkrócej mówiąc: to gigantyczna gałąź biznesu i bardzo popularna na całym świecie rozrywka. Czyli jest na takie zakłady popyt!

Żeby nie było, że posługujemy się ogólnikami, spójrzcie na kilka danych z raportu "Newzoo Global Esports Market Report 2019":

- e-gaming ma publiczność przekraczającą 450 mln ludzi, z których aż 201 mln to tzw. hard userzy,

- wartość esportowego rynku na świecie szacowana jest na ponad 1 mld dolarów w 2019 r., co oznacza wzrost o prawie 27% w porównaniu z wcześniejszym rokiem,

- do 2022 r. esport ma osiągnąć roczną wartość na poziomie 1,8 mld dolarów.

Robi wrażenie, prawda? A przecież mówimy „tylko” o grach komputerowych. Fakty są takie, że to dziś potężny, cyfrowy przemysł, który ma wiernych fanów i, na których można zarobić.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

Zrozumiałe, że chcą się pod to podłączyć bukmacherzy, więc oferują zakłady na esport. To świetna wiadomość, bo tym samym dają szansę na zarobek typerom, którzy są skłonni „zanurzyć się” w obstawianiu LoL-a czy innych popularnych gier. W tym tekście zebraliśmy dla Was informacje o typowaniu i obstawianiu e-sportu.

Artykuł zawiera szczegóły, o konkretnych możliwościach obstawiania esportu u wybranych bukmacherów. W tym o bonusach, które możecie u nich otrzymać, jeśli użyjecie kodów promocyjnych z naszego portalu.

Gotowi? To zobaczmy, jak wyglądają zakłady bukmacherskie na eSport!.

1. Gdzie jest możliwe obstawianie meczów e-sportu?

Zacznijmy od serwisów, z których warto korzystać. Przede wszystkim dlatego, że znajdziecie w nich powitalne bonusy na esport. To nie są specjalne premie e-gamingowe, ale ważne jest to, że bukmacherzy nie zastrzegają, że nie można ich użyć na grach komputerowych. Czyli za sam fakt rejestracji dostaniecie okazję na otrzymanie środków do wykorzystania.

W każdym z serwisów działają nasze kody premiowe – pamiętajcie o tym, bo one powiększą Wasz bonus! W szczegółach wygląda to tak:

- w STS-ie czeka na Was pakiet na start: po pierwszym depozycie bonus 100% do 1230 zł i do tego freebet w wysokości 29 zł. Kod premiowy do STS to hasło BCVIP.

Tyle o bonusach startowych w STS. Nie zapominajmy jednak, że są również premie przyznawane w ramach codziennej gry. One, niekiedy, są konkretnie „szyte” pod e-gaming. Żeby jednak być na bieżąco, polecamy Wam śledzenie naszego portalu, a także strony bukmachera STS.

Niejednokrotnie znajdziecie promocje na freebety, zakłady bez ryzyka czy podwyższenie przelicznik. W tym miejscu część graczy zapyta: jak znaleźć najwyższe kursy bukmacherskie? Podpowiadamy na portalu KodBonusowy. Gdy już zdobędziecie wiedzę na ten temat, warto to wykorzystać.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

- z kolei w Fortunie czeka na Was bonus o łącznej wartości nawet 2230 PLN! 2000 złotych możecie otrzymać w ramach bonusu od pierwszego depozytu, a na pozostałą kwotę bonusową składają się zakład bez ryzyka (do 210 PLN), a także 20 PLN bez depozytu. Ostatnią część oferty powitalnej odbieracie w ramach punktów Fortuna Klub Plus (a otrzymaną premię wykorzystujecie na zakłady bukmacherskie) Potrzebny kod promocyjny odkryjecie na naszej stronie.

Oczywiście, w Fortunie również możecie liczyć na specjalne promocje związane z zakładami na esport. STS nie jest w tym jedyny.

Te przykładowe oferty marek Fortuna oraz STS pokazują, że bukmacherzy potrafią pamiętać o e-sporcie i coraz częściej przygotowują dla graczy specjalne oferty.

Ciężko wybrać, który bukmacher jest najlepszy do zakładów na esport. Wiecie już jednak, gdzie obstawiać esport. Bukmacherzy STS oraz Fortuna posiadają nie tylko wysokie bonusy, ale i szeroką ofertę zakładów esportowych.

2. Obstawianie meczów esportu

Wiemy już, gdzie możecie zrealizować typy na esport. Po wyborze bukmachera i założeniu konta, czas na główny punkt programu, czyli obstawianie e-sportu. Przede wszystkim, pojawia się pytanie, jakie dokładnie gry można typować.

Jest kilku bukmacherskich faworytów. Trzeba wśród nich wymienić przede wszystkim: League of Legends (LoL), Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), Dota 2 i Starcraft 2.

Zakłady bukmacherskie na esport znajdziecie, zazwyczaj, na liście głównych kategorii u danego bukmachera. Niektórzy z nich „wyciągają” e-gaming do osobnej sekcji, która jest dostępna z poziomu górnego menu. To dodatkowo ułatwia nawigację po dostępnych zakładach.

Oczywiście, wymienione gry nie zamykają wszystkiego, czego można się po bukmacherach spodziewać. Jeszcze raz przywołajmy tu STS i Fortuna. bo te serwisy wyjątkowo kompleksowo podchodzą do tematu e-gier.

Czy granie na kuponach na e-sport kończą się na zakładach bukmacherskich na League of Legends czy CS:GO? Uważamy, że jest wiele ciekawych opcji. Dlatego też zakłady u bukmacherów na esport cieszą się tak wielką popularnością. Oprócz wymienionych pozycji znajdziemy u nich także na zakłady bukmacherskie na esport na zmagania w: Call of Duty, Overwatch, Rainbow Six, Fifę czy Rocket League. Alternatywną rozrywką mogą być też zakłady na sporty wirtualne, o których także, co nieco, napisaliśmy na naszej stronie.

W skrócie: tam, gdzie odbywa się ważne wydarzenie ze świata gier, możecie spodziewać się zakładów i przygotować się na obstawianie e-sportu. The International, Intel Extreme Masters, ICE Challenge, World Championship w League of Legends – to tylko wierzchołek góry lodowej, więc nie bójcie się: nie zabraknie Wam eventów do typowania!

3. Co można obstawiać?

Możliwości obstawiania i typowania esportu są przeogromne. Najprostszy podział, o którym koniecznie trzeba napisać, to zakłady przedmeczowe i live. Tak, zmagania graczy można nie tylko śledzić jako sieciowe transmisje z esportu, lecz na żywo można też obstawiać je u bukmacherów.

Mecze e-sportu rozpisywane są na tyle kategorii zakładów, że można je pod tym względem porównać z piłką nożną czy koszykówką. Weźmy dla przykładu obstawianie CS:GO. W naszym portalu przeczytacie na czym polega obstawianie meczów CS:GO, a teraz poznacie, jakie możliwości gry dają Wam bukmacherzy:

- obstawianie wyniku meczu (1X2, ale także w opcji zakładu bez remisu lub z handicapem),

- liczba map rozegrana podczas spotkania,

- liczba rund w meczu (poniżej/powyżej, także z handicapem),

- kto wygra na danej mapie,

- ile rund zostanie rozegranych na danej mapie, dokładny wynik konkretnej mapy,

- czy dany zespół wygra na co najmniej jednej mapie (tak/nie),

- liczba zabójstw wykonanych przez jednego zawodnika.

Obstawianie i typowanie LOL, Starcrafta czy dowolnej innej gry można by rozpisać w podobny sposób. To pokazuje, o jak bardzo rozwiniętej i profesjonalnej kategorii zakładów bukmacherskich mówimy.

Dodajmy też, że esportowe rozstrzygnięcia można też obstawiać w dłuższej perspektywie. Mamy na myśli grę z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem np. tego, kto wygra Intel Extreme Masters w Katowicach w danym roku. Dotyczy to także innych – mniejszych i większych – turniejów.

Jak widzicie, zakłady bukmacherskie na eSport to obszerna kategoria.

skomentuj EsportZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie