Don Kasjo - Parke Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Don Kasjo - Parke Kursy Bukmacherskie Kasjo parke kursy bukmacherskie fortuna

Podczas Fame MMA 10 czeka nas najgłośniejszy pojedynek w historii tej organizacji: Don Kasjo - Parke, a kursy bukmacherskie już od dłuższego czasu interesują użytkowników portali do obstawiania. Gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na walkę Normana Parke z Don Kasjo? W poniższym artykule przedstawimy Wam wszystkie informacje związane z walką wieczoru na Fame MMA 10!

1. Kiedy odbędzie się walka Don Kasjo - Norman Parke?

Starcie Don Kasjo z Normanem Parke będzie main eventem podczas jubileuszowej, dziesiątej gali Fame MMA. Kiedy odbędzie się Fame MMA 10? Data eventu to 15 maja 2021 roku. W związku z obostrzeniami panującymi w Polsce, wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Miejscem wydarzenia - podobnie jak w przypadku kilku poprzednich gal - będzie studio telewizyjne umiejscowione w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi.

2. Don Kasjo - imprezowicz i “Król” Fame MMA w jednej osobie

Kasjusz Życiński jest znany wielu osobom (przede wszystkim) ze swoich występów w reality show “Ex Na Plaży” oraz “Warsaw Shore”. Udział w tych dwóch programach przysporzył mu popularności, czego efektem był angaż w Fame MMA. Mimo swojego imprezowego stylu życia, którego sam zainteresowany się nie wstydzi, nie można mu jednak odebrać umiejętności. Nie bez powodu “Don Kasjo” wygrał wszystkie swoje walki w Fame MMA. Do tej pory stoczył ich cztery. W pierwszym starciu wygrał z Adrianem Polakiem. W kolejnych rozprawił się z Dawidem Ambro Ambroziakiem oraz Maciejem Ratajem. W swoim ostatnim starciu, podczas Fame MMA 8, Kasjo wygrał z Marcinem Najmanem. Co ciekawe, pojedynek z “El Testosteronem” zakończył się po dyskwalifikacji 47-latka. Wiele osób twierdziło wówczas, że Najman przestraszył się kompromitacji jaką - bez wątpienia - byłaby jego porażka z amatorskim zawodnikiem.

Don Kasjo jest jednak przekonany o swoich umiejętnościach. Nie bez powodu sam nazywa się “Królem” Fame MMA.

3. Norman Parke - od KSW, przez UFC do Fame MMA

W przeciwieństwie do Kasjusza, Norman Parke może powiedzieć o sobie “profesjonalista”, i to przez duże “P”. Irlandczyk walczył w wielu szanowanych organizacjach - między innymi w KSW, ACB czy UFC. W Polsce stał się popularny dzięki pojedynkom w Konfrontacjach Sztuk Walki. Na swoim koncie ma 35 starć. Parke wygrał 28 z nich - z czego 16 przed czasem. Parke wygrywał między innymi z Marcinem Wrzoskiem, Arturem Sowińskim czy Borysem Mańkowskim. Swoją ostatnią walkę stoczył przeciwko Mateuszowi Gamrotowi. Stało się to 11 lipca 2020 roku podczas KSW 53. Wówczas Polak “obił” swojego rywala do tego stopnia, że lekarz zdecydował się przerwać pojedynek. Zwycięstwo zapewniło Gamrotowi (poniekąd) angaż w UFC. Od tego momentu, Parke nie pojawił się w “klatce”.

Czy walka Parke z Kasjo na Fame MMA 10 oznacza, że Irlandczyk zdecydował się na zakończenie profesjonalnej kariery i postawienie na freak fighty? O tym przekonamy się w nadchodzących miesiącach.

4. Norman Parke - Don Kasjo Zakłady bukmacherskie online

Punktem kulminacyjnym naszego tekstu - jak to bywa w zwyczaju - jest opis kursów bukmacherskich na dane wydarzenie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Gdzie znajdziecie kursy bukmacherskie na walkę Parke - Kasjo? Zakłady bukmacherskie na sporty walki zwykle znajdziecie w portalach STS oraz Fortuna. Na ten moment, nie są tam dostępne kursy na walkę Parke vs Don Kasjo. Czy się pojawią? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Tym bardziej, że tak, jak wspomnieliśmy, zarówno w Fortunie, jak i STS możecie liczyć na dużą dostępność zakładów na sporty walki. To nie jedyne plusy tych serwisów. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o bonusach powitalnych. Mogą być one jeszcze większe niż standardowe - wystarczy, że wykorzystacie hasła premiowe od portalu KodBonusowy.

W STS jest to kod BCVIP, a kod promocyjny do Fortuny odkryjecie przy aktywowaniu specjalnego przycisku, dostępnego między innymi w tym artykule. Szczegóły dotyczące promocji powitalnych u obu tych bukmacherów znajdziecie poniżej:

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

5. Typy bukmacherskie na walkę Parke - Don Kasjo

Na pierwszy rzut oka, wszystko wydaje się jasne. Z jednej strony - profesjonalista, który ma na swoim koncie mnóstwo walk stoczonych w poważnych organizacjach. Z drugiej - imprezowicz, który skorzystał na byciu popularnym i pojedynkuje się w freak-fightowej organizacji. To jednak tylko pozory. Trzeba pamiętać, że Kasjusz Życiński ma za sobą sportową przeszłość - w czasach juniorskich był dobrze rokującym pięściarzem. Jest to też jeden z powodów, dlaczego w łatwy sposób “rozprawia się” z kolejnymi przeciwnikami w Fame MMA, którzy w porównaniu do Don Kasjo nie mają doświadczenia, a także nie posiadają odpowiedniego “zaplecza technicznego”.

Kto wygra walkę Parke - Kasjo? Typy bukmacherskie wielu osób kierowane są w stronę Irlandczyka. My jednak nie jesteśmy tego pewni. Uważamy, że w tym starciu może zdarzyć się wszystko - tym bardziej, że np. warunki fizyczne będą po stronie Polaka. Warto też dodać, że sam Kasjusz jest pewny swoich umiejętności - co podkreślił w jednym z materiałów na żywo, który był realizowany przez organizację Fame.

Mam dużo mocniejszy cios niż Mateusz Gamrot, więc zobaczymy. Kondycyjnie dobrze stoi. Wszystkiego nie będę negował. To też jest fajne, bo ja lubię narzucać na siebie presję. To jest fajne wyzwanie, bo ja też słynę z dobrej kondycji. Jak to się skończy przed czasem to raczej w końcówce, bo nawet jakbym miał go rozj**ać w 1 czy 2 rundzie to ja też lubię robić show. Pobawię się, pomęczę go, a w końcówce go usadzę na dupę. - Don Kasjo przed walką z N. Parke, źródło transkrypcji: MMA PL

Nasz typ na walkę Kasjo - Parke to rozstrzygnięcie przez decyzję sędziów. Jak widzicie, “nie idziemy” w kierunku klasycznego obstawiania zwycięzcy pojedynku, a w stronę zakładów dodatkowych. Jeśli jednak mielibyśmy typować - proponowalibyśmy grę na wygraną Kasjusza.

6. Norman Parke vs Don Kasjo: transmisja walki, gdzie oglądać?

Podobnie, jak wszystkie inne walki podczas Fame MMA 10, starcie Normana Parke z Kasjuszem Życińskim obejrzycie na platformie Fame MMA TV. Jak jest to w zwyczaju, transmisja będzie prowadzona w systemie Pay Per View. Koszt dostępu do live streama z walki Parke - Kasjo (a także pozostałych pojedynków na Fame MMA) to łączna kwota 19.99 PLN.

Jeśli jesteście zainteresowani to możecie również przeznaczyć swoje pieniądze na zakłady na walkę Kasjo - Parke. Interesują Was wartości przeliczników? W takim razie musicie uzbroić się jeszcze chwilę w cierpliwość. Kursy bukmacherskie na Don Kasjo - Parke lada moment powinny pojawić się w STS i Fortunie, gdzie znajdziecie także zakłady na walki w innych organizacjach.

skomentuj Don Kasjo - Parke Kursy Bukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie