Chorwacja - Czechy Kursy Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Chorwacja - Czechy Kursy Bukmacherskie

Czas na kolejne zmagania w ramach 2. kolejki piłkarskich mistrzostw Europy 2020! Chorwacja zagra 19 czerwca z Czechami! Czy są już dostępne kursy na Chorwacja - Czechy? Prześledźmy najważniejsze informacje związane z zakładami bukmacherskimi na mecz Chorwacja - Czechy na Euro 2020!

1. Chorwacja - eliminacje do Euro 2020

Gracze Zlatko Dalicia znaleźli się w grupie E eliminacji do Euro 2020. Chorwaci mierzyli się z Walią, Słowacją, Węgrami oraz Azerbejdżanem. Wicemistrzowie świata zgromadzili 17 punktów na 24 możliwe do zdobycia. Złożyło się na to: 5 wygranych, 2 remisy oraz 1 porażka.

Co ciekawe, jeden z remisów zanotowali w spotkaniu z Azerbejdżanem, który dzięki temu uzyskał jedyne “oczko” w całych kwalifikacjach. Gracze Zlatko Dalicia podzielili się punktami również w meczu z Walią, swoją jedyną porażkę ponieśli przegrywając 1:2 z Węgrami. Stało się to w drugim meczu kwalifikacyjnym Chorwatów.

Ostatecznie, "Vatreni" wyprzedzili drugich Walijczyków o trzy “oczka” i pewnie awansowali na turniej główny z pierwszego miejsca w swojej grupie kwalifikacyjnej do Euro 2020.

2. Czechy - eliminacje do Euro 2020

Czesi spotkali się w grupie eliminacyjnej do Euro 2020, między innymi, z Anglikami, z którymi będą rywalizować także podczas turnieju głównego. Reprezentacja prowadzona przez Jaroslava Silhavy'ego, podobnie jak Chorwaci, znalazła się w grupie 5-zespołowej.

W 8 meczach udało im się zgromadzić 15 punktów. Czesi wygrali 5 spotkań, a w 3 ponieśli porażkę. Jednej z nich doznali w ostatnim meczu eliminacyjnym, kiedy to wynik nie miał już wpływu na końcową klasyfikację. Czesi przegrali wówczas z Bułgarią 0:1.

Jedną z największych niespodzianek eliminacji była wygrana Czechów w meczu z Anglikami. Dla Synów Albionu była to jedyna porażka w całych kwalifikacjach. Czesi wygrali w “rewanżowym” meczu z graczami z Wysp 2:1.

Co prawda, Anglicy zdobyli pierwszego gola - a dokonał tego Harry Kane, wykorzystując rzut karny. To jednak na nic się zdało. Kolejne dwa, decydujące ciosy należały do Czechów. Bramki Brabeca oraz Zdenka Ondraska, który swego czasu występował na boiskach polskiej Ekstraklasy, przesądziły o wygranej ekipy Silhavy'ego.

3. Chorwacja - Czechy H2H

Po rozpadzie Czechosłowacji, obie reprezentacje mierzyły się ze sobą jedynie trzykrotnie. Za pierwszym razem, w 1996 roku, padł remis 1:1. W kolejnym rozegranym spotkaniu - z 2011 roku - górą byli Chorwaci, wygrywając 4:2. W ostatnim z tych trzech spotkań, które zostało rozegrane pięć lat później padł remis 2:2. Mecz z 2016 roku - podobnie jak najbliższa rywalizacja - odbył się w ramach mistrzostw Europy. Jak będzie tym razem?

4. Kiedy i gdzie zostanie rozegrany mecz Chorwacja - Czechy?

Mecz odbędzie się 19 czerwca 2020 roku o godzinie 18:00 na Hampden Park. Szkocki obiekt będzie gościł piłkarzy Zlatko Dalicia i Jaroslava Silhavy’ego w ramach spotkania 2. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Europy 2020.

5. Chorwacja - Czechy Zakłady bukmacherskie online

Gdzie znajdziemy zakłady na Chorwacja - Czechy na ME 2020? Wybór wydaje się być prosty. Atrakcyjne na Chorwacja - Czechy kursy bukmacherskie znajdziemy w serwisach STS oraz Fortuna. Nie dość, że u obu bukmacherów możemy zrealizować typy na Chorwacja - Czechy po atrakcyjnych przelicznikach, to jeszcze macie możliwość zgarnięcia atrakcyjnej premii na start!

W STS wystarczy wpisać kod BCVIP, a do Fortuny odkryć hasło promocyjne, które jest dostępne na naszej stronie. W tym pierwszym przypadku, spowoduje to uruchomienie bonusu, który może przyjąć wartość nawet 1259 złotych! Jest on złożony z bonusu od pierwszej wpłaty - 100% do 1230 PLN, a także darmowego zakładu o wartości 29 złotych.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

W Fortunie możemy liczyć na premię o wartości do 2230 złotych - bonus 100% do 2000 PLN od pierwszej wpłaty, zakład bez ryzyka w kwocie 210 PLN, a także dodatkowe 20 złotych w ramach punktów programu FKP.

Jak natomiast wyglądają, wspomniane przez nas, kursy na Chorwacja - Czechy? Nie trudno się domyślić, że ekipa wicemistrzów globu jest faworytem tego starcia. Kurs na ekipę Zlatko Dalicia to 2.05. Dla porównania - Czesi mogą liczyć na przelicznik 3.95. Kurs na remis znajduje się pomiędzy podanymi dwiema wartościami. Stawiając "złotówkę" na remis można wygrać 3.20 (stan wszystkich podanych kursów aktualny na dzień 12.03.2020).

Jak widać, bukmacherzy mają swojego, zdecydowanego faworyta tego meczu i jest nim ekipa wicemistrzów świata z 2018 roku.

6. Typy na Chorwacja - Czechy od KodBonusowy

Wiemy już, gdzie jest dostępne obstawianie meczu Chorwacja - Czechy na mistrzostwa Europy 2020. Jednak warto też zadać sobie pytanie - jaki jest najlepszy sposób na typowanie spotkania Chorwacja - Czechy?

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2230 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2220 PLN

Czy istnieją sprawdzone typy na Chorwacja - Czechy? Nie do końca. Uważamy jednak, że kurs na Chorwację jest na tyle atrakcyjny, że ten kto ma chęć, może bez problemu skierować się w stronę tej opcji i postawić na wygraną drużyny Zlatko Dalicia.

7. Transmisja z Chorwacja - Czechy. Gdzie obejrzeć mecz?

Spotkanie Chorwatów z Czechami, podobnie jak całe Euro 2020, będzie transmitowane przez Telewizję Polską. Publiczny nadawca zapewnia realizację transmisji z całego turnieju.

Wobec tego, live stream z meczu Chorwacja - Czechy znajdziemy na stronie internetowej TVP SPORT. Mecz drugiej kolejki fazy grupowej ME 2020, Chorwacja - Czechy zaplanowano na 19 czerwca 2020 roku na godzinę 18.

skomentuj Chorwacja-CzechyKursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie