Adam Kownacki - Chris Arreola Kursy

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Adam Kownacki - Chris Arreola Kursy

3 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku Adam Kownacki zmierzy się z doświadczonym Chrisem Arreolą. Najbliższy rywal "Baby Face" to trzykrotny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej. 38-letni Arreola zapowiedział, że ewentualna porażka z Polakiem, będzie oznaczała dla niego zakończenie pięściarskiej kariery. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie, a wygrana z Amerykaninem jeszcze bardziej przybliży Kownackiego do pojedynku o tytuł mistrza świata. Zakłady bukmacherskie na Kownacki – Arreola, już teraz typować można u bukmachera LV BET, za pośrednictwem serwisu BonusCodes.

1. Kownacki - Arreola zakłady online z bonusem

Każdy typer, który zarejestruje się na LV BET.pl przy użyciu kodu promocyjnego JOHNNYBET, otrzyma darmowe 20 złotych na obstawianie. Przechodząc na stronę bukmachera, bezpośrednio przez nasz link, kod rejestracyjny LVBET zostanie wpisany automatycznie. Bonus bez depozytu, wykorzystać można na dowolne zakłady z oferty bukmachera, w tym także na Kownacki - Arreola obstawianie.

2. Kownacki - Arreola kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Polak. Kurs na Kownackiego to zaledwie 1.01. Za każdą postawioną złotówkę na Arreolę, bukmacher zapłaci 9.20. Jak widać, na wygranej Adama Kownackiego nie da się za wiele zarobić. Dlatego też polecamy typować wygraną Kownackiego przed czasem, bądź też pokusić się o wytypowanie konkretnej rundy w której zakończy się pojedynek. Oprócz wspomnianych typów, obstawiać możemy wygraną jednego z zawodników na punkty. Kursy na takie rozstrzygnięcie są wyższe w porównaniu do zakładów na 1x2.

3. Kownacki - Arreola typy

Zabierając się za Kownacki - Arreola zakłady bukmacherskie, warto być pewnym swoich typów. W końcu inwestujemy w to własne pieniądze. Zatem jakie typy na Kownacki vs Arreola? Polecamy obstawiać wygraną Polaka przed czasem. Taki właśnie jest nasz typ na sierpniowy pojedynek. Adam Kownacki jest idealnym momencie swojej sportowej kariery i bardzo prawdopodobne jest, że potyczka z Amerykaninem, będzie ostatnim pojedynkiem "Baby Face", przed walką o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Z kim konkretnie? Najbardziej prawdopodobne wydaje się być starcie z Deontay’em Wilderem. Arreola z kolei swoje najlepsze momenty pięściarskiej kariery ma już za sobą i wielkimi krokami zbliża się sportowej emerytury. "Koszmar" jak nazywany jest Amerykanin, miał już swoje 3 szanse na tytuł mistrza świata i żadnej z nich nie wykorzystał. Teraz przyszedł czas na Adama Kownackiego.

4. Adam Kownacki - Chris Arreola transmisja walki

W Stanach Zjednoczonych transmisję z gali przeprowadzi telewizja FOX. Jak będzie w Polsce? Która polska telewizja pokaże starcie Kownacki - Arreola w tv? Nie znamy jeszcze żadnych konkretów. Nie zostało doprecyzowane, czy pojedynek dostępny będzie w systemie PPV, czy też w otwartej telewizji. Bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja. Wydaje się, że prawa do transmisji nabędzie TVP.

Jeżeli tylko nasze przypuszczenie się potwierdzą, od razu poinformujemy o tym w naszym tekście. Być może również, któryś z legalnych bukmacherów przeprowadzi darmową transmisję online. W tym kierunku z kolei najbliżej marce STS, która w swojej ofercie ma mnóstwo transmisji live z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Na zakończenie dwa zdania o zakładach bukmacherskich na Kownacki - Arreola. Te najlepiej obstawiać u bukmachera internetowego LV BET. Marka posiada jedną z najszerszych ofert na zakłady na boks, wśród wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Do tego dochodzi specjalny darmowy bonus o wartości 20 złotych, za rejestrację w LV BET z kodem JOHNNYBET.

skomentuj Adam Kownacki - Chris Arreola Kursy
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie