KodBonusowy.com pl

Płatność BLIK u bukmachera

przez Kod Bonusowy z
Płatność BLIK u bukmachera

Czy płatność BLIK u bukmachera wygląda tak samo jak w innych miejscach lub pozostałe usługi? To, że jest to jeden z popularniejszych rodzajów dokonywania transakcji w internecie, wie praktycznie każdy, kto korzysta z płatności online. W poniższym tekście przedstawimy Wam jak działa płatność BLIKiem za zakłady bukmacherskie, a także poznacie portale, które oferują ten rodzaj transferu środków. Sprawdźcie, jak to wygląda od “podszewki”!

1. Czym jest BLIK?

BLIK jest standardem płatności mobilnych wykorzystywanym w Polsce. System ten bardzo szybko osiągnął popularność wśród użytkowników bankowych aplikacji mobilnych. Nie tylko ze względu na szybkość dokonywania transakcji, ale także na prostotę funkcjonowania BLIKa. Standard ten ma również wiele innych opcji poza płatnością za dokonane zakupy online. Dzięki BLIKowi możemy, między innymi, wypłacać pieniądze z bankomatu czy… płacić za transakcje w sklepach stacjonarnych. Można bez wahania stwierdzić, że korzystanie z BLIKa “ułatwia życie”.

2. Jaki bukmacher akceptuje płatność BLIK?

Potwierdzeniem ostatniego zdania z poprzedniego fragmentu tego artykułu może być fakt, że za trendem podążyli również przedstawiciele firm bukmacherskich, którzy zdecydowali się na wcielenie BLIKa w swoje metody płatności. Tym samym, BLIK dołączył do listy sposobów transferów środków, które są obsługiwane przez portale do obstawiania. Na naszej stronie mogliście już wcześniej przeczytać jak, i gdzie działa Skrill u bukmachera.

Oczywiście, BLIK wśród metod płatności u bukmacherów internetowych nie pojawił się od razu u wszystkich z nich. Zmiany były wprowadzane stopniowo, a obecnie BLIK u bukmachera to nie jest nowość, a wręcz obowiązek. Firmy obsługujące zakłady bukmacherskie traktują BLIK jako jedną z form przyciągania nowych klientów do swoich serwisów - tym bardziej, że bardzo duże grono korzysta z tego systemu płatności mobilnych.

BLIK jako płatność za zakłady bukmacherskie możemy zobaczyć praktycznie w każdym serwisie oferującym obstawianie zakładów wzajemnych w internecie. Wobec tego, którzy bukmacherzy akceptują wpłatę BLIK? W tym zestawieniu znajdziemy - między innymi - liderów rynku czyli firmy Fortuna oraz STS. Ponadto, BLIK funkcjonuje także u bukmacherów LVBET czy BetFan. Pozostałe, mniejsze firmy również zaopatrzyły się w obsługę tego systemu płatności mobilnych. Co ciekawe, wyjątkiem może być bukmacher forBet, który nie posiada płatności BLIK za zakłady bukmacherskie. Żeby skorzystać z BLIKa u tego bukmachera musicie wykorzystać płatności internetowe dotPay. Dopiero po wybraniu tego sposobu transferu środków, będziecie mogli wybrać BLIKa. Cóż, nie jest to z pewnością ułatwienie dla użytkowników portalu iForBet.

Zupełnie inna sytuacja jest wśród, wspomnianych już, liderów branży bukmacherskiej w Polsce. BLIK u bukmachera Fortuna oraz STS to nic nowego. Oba legalne serwisy do obstawiania proponują swoim graczom bezpośrednią wpłatę przez BLIK na konto bukmacherskie. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto, a następnie wybierzecie wpłatę pieniędzy poprzez BLIK na zakłady bukmacherskie. Następnie ustalacie kwotę, jaka ma się pojawić w waszym depozycie i akceptujecie transakcję. Tę potwierdzacie przy użyciu aplikacji mobilnej waszego banku. Uruchamiacie opcję “kod BLIK” i otrzymany, sześciocyfrowy numer/kod BLIK wpisujecie na stronie bukmachera, u którego dokonujecie wpłaty na konto depozytowe. Jak widzicie - cały proces jest bardzo prosty. Nie potrzeba wiele główkować, żeby dokonać płatności BLIK u bukmachera. Wpłacone środki możecie wykorzystać - chociażby - na zakłady na sporty zespołowe. Swoją drogą, o tym jak obstawiać mecze koszykówki, piłki nożnej czy ręcznej, również przeczytacie na portalu KodBonusowy.

3. Płatność BLIK za zakłady bukmacherskie a bonusy

Wiemy, że wiele osób zastanawia się czy korzystanie z płatności BLIK u bukmachera niesie za sobą dodatkowe korzyści w postaci bonusów bukmacherskich. Cóż, trzeba przyznać, że korzystanie z BLIKa na zakładach bukmacherskich nie przynosi Wam żadnych korzyści w postaci gwarantowanej premii w danym portalu do obstawiania. Oczywiście, dany bukmacher może uruchomić promocję czasową z tym związaną, jednak nie jest to standard, do którego powinniście być przyzwyczajeni.

Jednak trzeba przyznać, że wpłata BLIK u bukmachera może zdecydowanie ułatwić odbiór potencjalnego bonusu powitalnego. Doskonałymi przykładami serwisów, które mogą się pochwalić wysokimi premiami startowymi są - wymienione już w tym tekście - Fortuna oraz STS. Te marki są liderami rynku nie tylko pod względem bogatych ofert na obstawianie, ale także ze względu na wysokie bonusy powitalne.

Dla przykładu: w Fortunie możecie odebrać pakiet powitalny, który składa się zarówno z bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka, a także premii w ramach programu lojalnościowego. Z tego wszystkiego będziecie mogli skorzystać jeśli tylko odkryjecie kod promocyjny do tego bukmachera na naszej stronie. Hasło promocyjne od portalu KodBonusowy zostanie uzupełnione automatycznie w formularzu rejestracyjnym.

Zgarnij pakiet powitalny od bukmachera Fortuna!

Z kolei w STS kod promocyjny musicie uzupełnić ręcznie podczas rejestracji. Skorzystajcie z naszego linku aktywacyjnego, wpiszcie kod BCVIP w przeznaczonym do tego polu w formularzu dołączania do grona użytkowników STS, a otrzymacie dostęp do premii od wpłaty, a także darmowego zakładu!

Płatność BLIK u bukmacherów Fortuna oraz STS przyda Wam się w szczególności w przypadku aktywacji premii od złożonego depozytu. Tym bardziej, że dzięki płatnościom BLIKiem za zakłady bukmacherskie oszczędzacie czas, który w przypadku obstawiania na ostatnią chwilę może być na wagę złota. Zakłady powyżej / poniżej u bukmachera na minutę przed rozpoczęciem zdarzenia? Kto z grających "u buka" nie zna tego uczucia? Oczywiście to tylko przykład zdarzeń, które możecie zawierać na "ostatnią chwilę". Ten rodzaj zakładów, a także kilka innych, rozjaśniliśmy Wam w naszych artykułach.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

4. BLIK - wady i zalety korzystania

Zdecydowaną zaletą płatności BLIK u bukmachera jest szybkość przetwarzania transakcji, a także sam proces jest przeprowadzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że każda wpłata jest szyfrowana, co sprawia, że bezpieczeństwo dokonywania takiej transakcji jest bardzo duże.

Wspomnieliśmy też o tym, że BLIK należy do transakcji błyskawicznych. To bardzo pomocne w obstawianiu wydarzeń na kilka minut przed ich rozpoczęciem czy w trakcie zawierania zakładów na żywo. Jednak, żeby nie było tak kolorowo, płatność BLIK u bukmachera nie należy do idealnych. Pamiętajcie, że płatność BLIK na zakładach bukmacherskich dotyczy tylko wpłat. Wypłaty BLIK u bukmachera są niemożliwe. Przelewania wygranych pieniędzy dokonujecie wciąż na podane na swoim koncie gracza konto bankowe.

5. BLIK i zakłady bukmacherskie - para idealna

Trzeba jednak przyznać, że biorąc pod uwagę wszystkie wymienione kwestie, płatności BLIKiem u legalnych bukmacherów wyglądają bardzo dobrze. Transakcje dokonywane są szybko, przy użyciu kilku kliknięć na swoim smartfonie. Warto dodać, że w obecnych czasach - gdzie gra mobilna na zakładach bukmacherskich jest bardzo częstym zjawiskiem - to duże ułatwienie dla użytkowników. Osoby ceniące sobie wygodę, z pewnością wykorzystają BLIK na zakładach bukmacherskich. W szczególności, że płatność BLIK u bukmachera jest teraz tak łatwo dostępna.

skomentuj PłatnośćBlikUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie