LVBet Aplikacja Mobilna

przez Kod Bonusowy z

LVBet Aplikacja Mobilna

Bonus: Opis:
LVBet Kod Promocji: BCVIP
Ekskluzywna premia na zakłady: Bonus do 3000 PLN od wpłaty
Premia "zakład bez ryzyka": 333 PLN
Bonus bez depozytu: 20 PLN
Bonus "Codzienny cashback": Zwrot do 50 PLN każdego dnia
Na jakie telefony jest dostępna aplikacja? Aplikacja jest obsługiwana przez urządzenia z systemem Android i iOS

Wszyscy uwielbiamy mieć, niektóre, rzeczy na wyciągnięcie ręki. Obecnie, telefony komórkowe, a właściwie - smartfony to nieodłączny element naszego życia. Korzystamy z niego do bardzo wielu czynności - nie tylko rozmów czy wymiany wiadomości tekstowych, ale także do robienia zdjęć, przeglądania internetu, sprawdzania portali społecznościowych, tworzenia notatek… Aplikacje, które możemy pobrać na nasze smartfony powstają absolutnie do wszystkiego - także do (i od) serwisów bukmacherskich! Jedną z dostępnych opcji na rynku jest aplikacja LVBet! Skąd możliwa jest aplikacja LVBet do pobrania? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

1. LVBet na telefon

LVBET max bonus (maksymalny bonus online)
LVBET kod promocji styczeń 2023
LVBET kod promocji luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Aplikacje na telefon do serwisów bukmacherskich to już teraz normalność. Dość powiedzieć, że nawet aplikacja mobilna Total Casino, czyli jedynego, legalnego, polskiego kasyna internetowego jest dostępna.

Zanim jednak przejdziemy do tego, gdzie możliwa jest do pobrania apka LV Bet, jesteśmy zobowiązani przypomnieć o bonusach, jakie czekają na Was u tego bukmachera. W LVBet dostaniecie, na start, dostęp do ekskluzywnej oferty na zakłady - bonusu nawet do 3000 PLN od depozytu! U tego bukmachera jest też możliwość otrzymania premii bez wpłaty w wysokości 20 PLN oraz zakładu bez ryzyka w kwocie 333 PLN. To wszystko na hasło BCVIP. Ten, jak i inne promocyjne kody, a także informacje, jak i kiedy z nich skorzystać, znajdziecie na naszym portalu.

Skoro przypomnieliśmy sobie i Wam, jak wykorzystać bonus w LVBet, możemy po krótce powiedzieć, czego w ogóle możecie się spodziewać w kolejnym produkcie tego bukmachera.

Trzeba powiedzieć, że aplikacja mobilna LVBet niczym nie różni się od wersji serwisu dostępnej z poziomu komputera. Oczywiście, ze względu na to, że mamy do czynienia z urządzeniem mobilnym, inne jest rozmieszczenie elementów, ale wszystko miało zostać dostosowane tak, aby było perfekcyjnie wyświetlane na ekranie naszych smartfonów. I trzeba przyznać, że producentom się to udało.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Standardowy bonus na LVBET
Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)

Aplikacja nie posiada żadnych ograniczeń jeśli chodzi o dostępną ofertę zakładów. Zakłady bukmacherskie mobile w LVBet są tak samo bogate, jak te dostępne na stronie LVBet. Aplikacja mobilna jest tak skonstruowana, że cały czas mamy do wyboru piłkę nożną, koszykówkę, tenis, siatkówkę czy hokej do codziennego obstawiania.

Należy podkreślić, że do wyboru mamy wszystkie rodzaje zakładów – nie tylko te podstawowe w formie 1X2. Możliwe jest także obstawianie zakładów live, a opcja śledzenia spotkania, razem z jego wizualizacją, z pewnością, Wam w tym pomoże. Trzeba pamiętać, że LVBet wprowadził dla swoich klientów także opcję cashoutu, czyli możliwości wcześniejszego wypłacenia pieniędzy - nawet w trakcie trwania spotkania!

Jeśli już jesteśmy przy temacie pieniędzy - aplikacja LVBet zadbała także o szybki transfer środków. Jest to możliwe dzięki usłudze Rapid PAY, która powoduje, że zarówno wpłaty, jak i wypłaty są realizowane nawet w przeciągu 10 minut od momentu realizacji transakcji.

Oprócz tego, miłośnicy sportów wirtualnych również znajdą coś dla siebie, gdyż także i ta opcja jest dostępna w mobilnej odsłonie LVBet online.

Co znajdziemy w sportach wirtualnych? Oferta tego rodzaju atrakcji jest jedną z najszerszych, dostępnych na bukmacherskim rynku – do wyboru mamy tenis, gonitwy konne, rywalizację chartów, piłkę nożną, a nawet żużel czy kolarstwo!

Aplikację od LV Bet można pobrać zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS, co też pokazuje, że bukmacher chce zadbać o wszystkich swoich klientów. Podobnie postąpił licencjonowany Betclic, co, oczywiście, jest częstą praktyką.

2. Aplikacja LVBet na Androida

Chcąc pobrać LVBet app na nasz telefon z systemem Android, musimy najpierw przejść do opcji ustawień naszego smartfona.

Chodzi o zmianę zabezpieczeń związanych z pobieraniem pliku z nieznanego źródła. Należy zezwolić na tę opcję. Wiele osób, w tym miejscu, zacznie się zastanawiać – dlaczego muszę to zrobić? Ponieważ w innej sytuacji nawet nie będziemy mieli możliwości kliknięcia opcji: „pobierz LVBet aplikacja”. Ba, nawet jej nie zauważymy. Dlaczego? Ponieważ Google Play, które jest centrum aplikacji dostępnych na urządzenia z systemem Android, ze względu na stosowane restrykcje, zablokowało możliwość dodania aplikacji LVBet do swojego sklepu.

Ma to jednak związek z ogólnymi ograniczeniami dotyczącymi aplikacji bukmacherskich, więc apka LVBet nie jest w tym przypadku jedyna.

Wracając jednak do kolejnych kroków, jakie należy wykonać. Po zastosowaniu tej czynności, wchodzimy na stronę aplikacji mobilnej od LVBet – można to zrobić przez stronę główną bukmachera – i klikamy „Pobierz aplikację”. W tym momencie, rozpocznie się proces „ściągania” aplikacji na naszego smartfona, a po jego zakończeniu należy zainstalować pobrany plik.

LVBet zastrzega, że minimalna wersja, jaka jest wymagana do poprawnej obsługi aplikacji mobilnej to system Android oznaczony numerem 5.

3. Aplikacja LVBet - iOS

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku użytkowników systemu iOS. W App Store nie uświadczymy ograniczeń takich, jak w Google Play. Wystarczy więc przejść do tej aplikacji sklepowej od firmy Apple i wpisać w wyszukiwarkę „LV BET”. Następnie, należy kliknąć w opcję „Pobierz”, a ta czynność, jak i późniejsza instalacja, rozpoczną się samodzielnie.

Wchodząc w szczegóły, dowiemy się, że minimalna wersja systemu, jaka jest wymagana do poprawnego działania aplikacji to iOS w wersji 9.0.

4. Aplikacja LVBet - opinie i podsumowanie

Krótko podsumowując produkt „LVBet aplikacja mobilna”, możemy stwierdzić, że jest to jedna z lepszych aplikacji bukmacherskich na rynku. Przyjemny design, duża intuicyjność, a także brak okrojenia możliwości serwisu, względem wersji na komputer, powoduje, że możemy się o niej wypowiadać w samych superlatywach.

Oczywiście, wielu polskich, legalnych bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które również mają duże możliwości. Należy jednak podkreślić, że LVBet także znajduje się w gronie takich marek.

Bukmacher zadbał o osoby korzystające z obu, najpopularniejszych systemów mobilnych – Androida i iOS, więc żaden z użytkowników nie będzie zawiedziony. Mówiąc szczerze, ciężko się do czegoś przyczepić.

5. Aplikacja mobilna LVBet - FAQ

5.1 Na urządzenia z jakim systemem można pobrać aplikację LVBet?

Firma zadbała o to, aby użytkownicy, zarówno systemu Android, jak i iOS mieli możliwość pobrania aplikacji na swoje smartfony.

5.2 Czy w aplikacji są dostępne sport wirtualne?

Tak, aplikacja LVBet oferuje rozgrywkę w ramach sportów wirtualnych, takich jak piłka nożna, żużel, tenis czy gonitwy konne.

5.3 Czy oferta na zakłady w aplikacji jest okrojona względem strony internetowej?

Absolutnie nie. LVBet posiada w swojej aplikacji mobilnej identyczną ofertę, jak ta, która jest dostępna na stronie głównej portalu – zarówno jeśli mamy na myśli zakłady przedmeczowe, jak i opcję obstawiania na żywo.

skomentuj LvbetAplikacjaMobilna
Komentarze (2)
laskowskaartur
laskowskaartur ponad 3 lata temu
na Androidzie też spoko, a testowałem wiele apek na androida i LVBet ma jedną z najlepszych smiley
Graj odpowiedzialnie