KodBonusowy.com pl

Darmowe zakłady piłkarskie

przez Kod Bonusowy z
Darmowe zakłady piłkarskie

Legalnych bukmacherów w Polsce oferujących zakłady piłkarskie nie brakuje, a na liście zezwoleń ministerstwa pojawiają się kolejne podmioty. Oczywiście bukmacherzy na pierwszym miejscu stawiają na zakłady piłkarskie, ich brak bądź nieciekawa oferta, bez wielu lig i rozgrywek pucharowych byłby strzałem w stopę. Chcemy mieć wybór, bo to on daje większe szanse na powodzenie naszych typów.

Skoro konkurencja jest mocna, to lepiej wychodzimy na tym my – gracze. Bukmacherzy oferują różne bonusy, najczęściej w formie promocji powitalnej, dzięki której otrzymamy ustalony procent od dokonanego depozytu. W tym miejscu przypominamy o naszych kodach bonusowych, które zwiększają bazowe bonusy u bukmachera. Ale to nie wszystko, bo są też takie prezenty od bukmachera, które dostaniemy za friko. Wśród nich są darmowe zakłady piłkarskie.

Odbierz bonus w Fortunie!

1. Darmowe piłkarskie zakłady bukmacherskie – co to?

Typowanie piłki nożnej za friko to nie fikcja. Takie możliwości są dostępne u różnych bukmacherów i nie tylko. Ale co tak naprawdę rozumiemy pod sformułowaniem darmowe zakłady piłkarskie?

Oczywiście nie ma tu żadnego haczyka. Nie chodzi nam o to, że nie płacicie nic za rejestrację, czy bukmacher nie pobiera żadnych opłat. To standard. Prowizja za wpłatę czy wypłatę, a tym bardziej przy zakładaniu konta, byłby wyrokiem podpisanym na siebie przez bukmachera. Dlatego płatności są tu rozwiązane najkorzystniej jak się tylko da.

Darmowe obstawianie piłki nożnej to po prostu zakłady bez ponoszenia strat. Takie, które nawet jeżeli włożymy w nie własne środki, to w razie niepowodzenia je odzyskamy. Bukmacherzy proponują takie gratisowe typowanie w różnych formach. Jakich?

2. Darmowy typ piłkarski a zakład bez ryzyka

Zaczniemy od tego, co lubimy najbardziej, czyli gratisów w najczystszej postaci. Co otrzymamy od bukmachera absolutnie za darmo? Freebet za rejestrację. W takiej sytuacji wystarczy założyć konto w zakładach bukmacherskich, oczywiście z pomocą naszego kodu bonusowego i już po dopełnieniu formalności, możemy obstawiać. Bez depozytu. Oczywiście na przyznanie bonusu możemy poczekać kilkanaście godzin, a nawet kilka dni, ale umówmy się, dostajemy obstawianie piłki nożnej za darmo. Więc warto poczekać.

Bukmacherzy oferujący taką opcję nie są w większości jeśli chodzi o nasz rynek. Znacznie przychylniej zakłady bukmacherskie podchodzą do tak zwanych zakładów bez ryzyka czy bezpiecznych zakładów. W takiej sytuacji dla przykładu dokonujemy depozytu w kwocie 100 zł i otrzymujemy zakład bez ryzyka. Spełniając odpowiednie kryteria (zawsze najlepiej zapoznać się z nimi przed dokonaniem zakładu), możemy obstawić do 100 zł na wybrane zdarzenie lub zdarzenia i jeśli nam się nie powiedzie, otrzymamy zwrot. Taka możliwość pojawia się zazwyczaj przy pierwszym zakładzie – tak samo w przypadku Freebeta. Pozostaje jeszcze bezpieczny zakład, ale o nim w dalszej części.

3. Piłkarskie zakłady gratis u bukmacherów

Którzy legalni bukmacherzy w Polsce oferują darmowe zakłady piłkarskie? Ano mamy swoje trzy typy. Fortuna, STS i BetFan posiadają promocje, którymi warto się zainteresować. Przechodzimy do szczegółów.

3.1 Darmowe zakłady piłkarskie w Fortunie

Typowanie piłki nożnej za friko w Fortunie jest możliwe na różne sposoby. Przede wszystkim z naszym kodem bonusowym otrzymacie freebet za rejestrację w wysokości 20 zł. Zakładacie konto, czekacie na przyznanie bonusu i już. Można typować, bez depozytu. Oprócz tego otrzymacie pierwszy zakład bez ryzyka do 125 zł – tutaj już potrzebny jest Wasz wkład, ale w razie niepowodzenia, środki zostaną zwrócone na konto.

Dodatkowo warto pamiętać, że punkty FKP dostępne u bukmachera możemy wymienić na różne bonusy. I tu są darmowe zakłady bukmacherskie, gdyż możecie wybrać zakład bez ryzyka od 5 – 100 zł. Co jeszcze otrzymamy w Fortunie? Dowiecie się w naszym tekście Fortuna bonusowy kod.

Darmowe zakłady piłkarskie - bez depozytu

3.2 Darmowe zakłady piłkarskie w STS

Nieco wyższy bonus bez depozytu otrzymacie w STS. Z naszym kodem bonusowym freebet wynosi 29 zł. Jednak aby go wypłacić trzeba spełnić odpowiednie kryteria. Bonus wypłacicie po trzykrotnym obróceniu bonusem, czyli kiedy dokonamy zakładów na łącznie 87 zł. Do tego musimy pamiętać o odpowiednim kursie, który na każdym z kuponów musi wynosić przynajmniej 1,85 zł. Wyłączone z oferty są zakład bezpieczny i kupony Maxikombi.

Zakład bezpieczny i zakłady piłkarskie gratis w STS nie są tożsame, ale to na pewno opcja warta wspomnienia. Tutaj potrzebny jest nasz wkład i tym razem nie ma pewności, że środki do nas wrócą. Ale wygrywamy nawet w momencie, kiedy jeden zakład nam się nie powiedzie. Zasady? Stawka maks 250 zł, kurs przynajmniej 175, a maksymalny kurs na zdarzenie to 2,00. Interesuje Was nasz promocyjny kod w STS? Przeczytacie o nim w naszym artykule.

3.3 Darmowe zakłady piłkarskie w BetFan

W BetFan nie otrzymamy freebeta, więc aby otrzymać bonus na zakłady piłkarskie za darmo, musimy najpierw wpłacić depozyt. Jak to już zrobimy, otrzymamy zakład bez ryzyka do 100 zł. Jak działa typowanie piłki nożnej za friko w BetFan? Wpłacamy minimum 10 zł, tworzymy kupon z kursem minimum 1,14 i bez typów z oferty Matchday Boost. Jeśli takowy kupon będzie przegrany, bukmacher zwróci nam kwotę równą stawce (do 100 zł) w ciągu 48 godzin.

4. Konkurs Bonuscodes – darmowe obstawianie piłki nożnej

Wiecie już co dostaniecie od bukmacherów, a teraz mamy dla Was niespodziankę. Również i u nas możecie obstawiać piłkę nożną za darmo. Jak? W naszym Darmowym konkursie 1x2. Nic za to nie płacicie, wystarczy się zarejestrować i regularnie typować.

Co możecie zyskać? Pula nagród wynosi 185 euro tygodniowo. Każdego dnia dodajemy kolejne wydarzenia wraz z kursami i zadaniem jest przewidywanie wyników spotkań. Najlepszy typer danego dnia otrzymuje dodatkowe 5 euro. Z nami grasz zakłady piłkarskie za darmo, na prawdziwe pieniądze.

skomentuj DarmoweZakładyPiłkarskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie