Darmowe Typy Bukmacherskie Tenis

Darmowe Typy Bukmacherskie Tenis Darmowe typy bukmacherskie tenis fortuna

Tenis to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dyscyplin w świecie zakładów bukmacherskich. Ze względu na dwudrogowy sposób obstawiania wyników, kursy są tutaj odpowiednio niższe, niż np. w piłce nożnej. Mimo to, codzienne typy na tenis biją rekordy popularności wśród graczy, którzy po weekendzie chcą odpocząć od innych dyscyplin. To jedna z zalet zakładów na tenis. Niemal codziennie możemy liczyć na bogatą ofertę kilkudziesięciu, a nawet kilkuset spotkań.

1. Na czym polega obstawianie tenisa?

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które wpływają na obstawianie tenisa. Jak już wspomnieliśmy, są to zakłady dwudrogowe, w których nie wyróżniamy opcji remisowej. W związku z tym, typerzy muszą liczyć się z nieco niższymi kursami. Możemy także zauważyć, że typowanie tenisa przez doświadczonych graczy dzieli się na dwa sposoby.

Pierwszy polega na wyszukiwaniu valuebetów, czyli zakładów, w których szanse jednego z zawodników są znacznie większe, niż wskazuje na to kurs. Innymi słowy, polujemy na wysokie kursy powyżej 2,00. Ogromną popularnością cieszą się również darmowe typy bukmacherskie na tenis na zakłady wielokrotne. Na jednym kuponie umieszczamy kilku faworytów, w taki sposób, aby uzyskać satysfakcjonujący kurs.

2. Prognozy tenisowe - na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Tenis wbrew pozorom nie należy do najprostszych dyscyplin do typowania. Gracze muszą bowiem uwzględnić kilka istotnych czynników, które wpływają na prognozy tenisowe oraz końcowe typy. Poniżej znajdziesz aspekty, na które warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy sami obstawiać tenisa:

- H2H – bilans bezpośrednich pojedynków między dwoma zawodnikami lub zawodniczkami. W ten sposób dowiesz się, kto w ostatnim meczu okazał się zwycięski.

- Nawierzchnia – na ten czynnik zwracamy uwagę także przy ustalaniu statystyk H2H. Jedni tenisiści czują się lepiej na nawierzchniach ziemnych, podczas gdy inni uwielbiają korty twarde. Mamy również szybkie korty trawiaste wymagające dobrego serwisu i gry z woleja. Statystyki zawodnika na danej nawierzchni pozwalają łatwiej określić prawdopodobne typy tenisowe na dziś, jutro czy każdy inny dzień.

- Turnieje poprzedzające wielki szlem – najważniejszymi trofeami w świecie tenisa są turnieje wielkoszlemowe: Australian Open, US Open, Roland Garros oraz Wimbledon. Należy zachować dużą ostrożność wybierając topowe typy tenisowe, obstawiając turniej poprzedzający wielkiego szlema. Wielu czołowych zawodników odpada już w pierwszych rundach, aby szybciej udać się na miejsce rozgrywania ważniejszego dla nich turnieju.

- Punkty rankingowe – to kolejny czynnik powiązany z poprzednim. Dlaczego zawodnik startuje w mniej popularnym turnieju, gdy zaraz zaczyna się wielki szlem? Ponieważ tenisiści muszą bronić punktów rankingowych zdobytych w poprzednim sezonie. Jeśli rok temu doszedł do finału danej imprezy, a w kolejnej edycji odpuścił występ, strata punktowa jest ogromna.

To tylko niektóre z istotnych czynników, które są uwzględniane przez ekspertów w kontekście typów na tenis. W praktyce należy interesować się sportem i śledzić formę czołowych zawodników. Jeśli jesteś jedną z takich osób, nie musisz wpisywać w wyszukiwarce hasła „darmowe typy bukmacherskie tenis”, bo będziesz w stanie wygenerować je samodzielnie! Do treningu można wykorzystać różnego rodzaju konkursy typerskie. Na KodBonusowy nie znajdziesz, co prawda możliwości typowania tenisa, ale sądzimy, że idealną opcją na podszkolenie się w tej kwestii jest nasz konkurs typerski za darmo. Można w nim przewidywać mecze piłki nożnej w formule 1X2.

W kontekście obstawiania, ważne są także doniesienia medialne, np. o stanie zdrowia. Krecz (przerwanie meczu z powodu kontuzji) w pierwszym secie jest uważane przez bukmacherów za wydarzenie anulowane. Gracz otrzymuje zwrot środków. Jeśli jednak pierwszy set się zakończył i mamy wynik 1:0, wielu bukmacherów uznaje taki stan rzeczy za wystarczający do tego, aby rozliczyć nasze typy tenisowe. Należy o tym pamiętać.

3. Gdzie znaleźć darmowe i profesjonalne typy bukmacherskie na tenis?

Jeśli jednak nie chcesz tracić czasu, zawsze możesz poszukać takich typów w internecie. Czy istnieje w tenisie coś takiego jak typy na dziś, na jutro czy inne dni tygodnia? Oczywiście. Najcenniejszym źródłem informacji są oczywiście fora oraz ligi typerskie, w których bez trudu znajdziemy typy na tenis – na dziś czy jutro. Nie masz pomysłu na stworzenie kuponu i chcesz wziąć typy tenisowe za darmo od innego gracza? Wielu z nich ma propozycje na różne turnieje. Znajdziemy zarówno typy bukmacherskie na tenis na Wimbledon, ale i na mniejsze rodzaje zmagań.

W takim razie sprawdź statystykę yield danego gracza. To współczynnik, który określa stosunek wygranych do obstawionych zakładów. Dodatni yield wskazuje, że typy ekspertów na tenis zwykle kończą się zyskiem w perspektywie długoterminowej, nawet jeśli skuteczność trafień nie jest wysoka. To właśnie yield informuje nas o tym, czy profesjonalne typy bukmacherskie na tenis przyniosą nam oczekiwane wyniki.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Obstawiaj tenisa z bonusem w LVBet!

4. Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na tenis?

O tym, czy obstawianie tenisa będzie dla nas satysfakcjonujące, wpływa również wybór odpowiedniego bukmachera. Do wyboru mamy kilkanaście firm działających zgodnie z licencją Ministra Finansów. Jeśli szukasz bukmachera z bogatą ofertą bukmacherską, a także ciekawymi bonusami i promocjami, z czystym sumieniem możemy polecić marki Fortuna oraz LVBet. Dzisiaj, obstawiając tenisa u dobrego bukmachera, automatycznie uzyskujesz lepsze wyniki.

W serwisie bukmacherskim Fortuna, gracz może otrzymać ekskluzywny bonus po wpisaniu kodu promocyjnego, który można znaleźć na naszym portalu. W ten sposób, nowy klient otrzyma premię depozytową 100% do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, a także pierwszy zakład bez ryzyka na kwotę 125 PLN. Za sprawą większego kapitału, łatwiej wykorzystasz najlepsze typy na tenisa i będziesz mógł zagrać o znacznie większe wygrane.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus startowy od Fortuny!

Drugim bukmacherem odznaczającym się świetną ofertą na tenis jest LVBet. Tutaj z kolej gracze mogą otrzymać bonus 1500 PLN do dwóch pierwszych wpłat (1000 PLN przy pierwszej oraz 500 przy drugiej). Ponadto, użytkownicy którzy wykorzystają kod bonusowy JOHNNYBET przy rejestracji, mogą otrzymać ekskluzywną premię bez depozytu o wartości 70 PLN. To kolejne udogodnienie, dzięki któremu obstawisz pierwsze typy na tenis bez ryzyka strat.

Serwisy LVBet i Fortuna to topowe marki na polskim rynku bukmacherskim. Bez wątpienia są to jedne z najlepszych miejsc na betowanie meczów przez internet.

5. Typy na tenis – podsumowanie

Jeśli chcesz rozpocząć obstawianie tenisa, koniecznie sprawdź – nawet dziś - profesjonalne typy tenisowe dostępne na forach oraz ligach typerskich. Nie zapomnij również o wyborze odpowiedniego bukmachera, takiego jak Fortuna oraz LVBet. W ten sposób. typy na tenisa na jutro przyniosą Ci znacznie lepsze wyniki.

O większy kapitał zadbasz z ciekawymi promocjami i bonusami. Warto również pamiętać, że gracz nastawiony na regularne zyski, powinien bazować także na swojej wiedzy. Dobre typy tenisowe na jutrzejsze lub dzisiejsze spotkania to duże wsparcie. Jednak poznanie techniki samodzielnego analizowania meczów tenisowych może bardzo pomóc. W ten sposób możesz tworzyć własne, a co najważniejsze – darmowe typy bukmacherskie na tenis.

skomentuj DarmoweTypyBukmacherskieTenis

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie