Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie

Wyobrażacie sobie, że w 2020 roku na rynku pojawia się serwis z zakładami online, ale w jego ofercie nie widnieją jakiekolwiek promocje bukmacherskie - na start oraz dla stałych klientów? No właśnie, to nie do pomyślenia. W tym tekście chcemy szerzej opisać, na jakie bonusy bukmacherskie można aktualnie liczyć w różnych firmach. O premiach powitalnych powiemy przede wszystkim w kontekście trzech naszym zdaniem wiodących serwisów w Polsce - LVBet, Fortuny i STS. Wspomnimy też co nieco o Totolotku.

Zobaczmy więc, co słychać u bukmacherów, czy wymagają od nas jakichś kodów bonusowych i czym różnią się promocje u buków.

1. Zakłady bukmacherskie bonus za rejestrację

Zacznijmy od kwestii zasadniczej: co otrzymacie za założenie konta w jakimś serwisie. Przygotowaliśmy dla was opis trzech wyróżniających się na polskim rynku ofert powitalnych. Co ważne, każda z nich dzięki użyciu naszego kodu promocyjnego może zostać powiększona.

Co oferują bonusy bukmacherskie na start? Czy są to tylko premie depozytowe, czy bonusy bukmacherskie bez depozytu również występują? Szczegóły na ten temat znajdziecie w kilku punktach poniżej. Każdy z nich to wytłumaczenie, jak działają startowe promocje na zakłady bukmacherskie we wspomnianych już we wstępie serwisach.

1.1 Bonusy bukmacherskie - LVBet

Ten bukmacher bonus na start da wam za samo to, że się tu zarejestrujecie. Ale jeśli konto założycie sobie mądrze, to możecie być na tym dodatkowo wygrani. Przejdźcie do formularza rejestracyjnego przez naszą stronę i wpiszcie w odpowiednim polu: JOHNNYBET. Co wam to da? Ano 20 zł bez depozytu więcej niż w standardzie!

Cały wasz bonus prezentować się będzie tak:

- premia do 1500 zł po wpłatach (działa to tak: otrzymujecie 1% pierwszego depozytu jako premię, a do tego mnożnik kursu całkowitego x100, a także 1% drugiego depozytu w bonusie i mnożnik x50; dalej tworzycie kupon (po jednym do wymienionych depozytów) i aktywujecie na nim posiadany w danym momencie mnożnik – kupon musi mieć 3 zdarzenia i kurs łączny minimum 2.50; stawiacie zakłady i jak traficie, to możecie zgarnąć łącznie do 1500 zł),

- 50 zł bez depozytu dla posiadaczy karnetów na mecze niektórych drużyn,

- ekskluzywnie w naszej ofercie wspomniane 20 zł bez wpłaty.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z promocji LVBet!

1.2 Bonusy bukmacherskie - STS

Jeśli zarejestrujecie się z kodem BCVIP, także możecie otrzymać bonusy u bukmachera STS. W tym przypadku można liczyć zarówno na premię od wpłaty, jak i promocje bukmacherskie bez depozytu. Jakie?

Jeśli chodzi o pierwszą z wymienionych ofert - jest to bonus 100% do 1230 PLN od pierwszej wpłaty. Warto wspomnieć, że w standardowej promocji jest to maksymalna kwota 1200 PLN. Oczywiście, wysokość przyznanej premii zależy od wysokości waszego pierwszego depozytu, jaki złożycie na koncie gracza.

W przypadku drugiej z premii - gracz za rejestrację z naszym kodem otrzymuje freebet jako premia bez depozytu w kwocie 29 PLN. Bonusy u polskich bukmacherów w formie freebetu często są określane, mimo wszystko, jako depozytowe, co w rzeczywistości można nazwać zakładem bez ryzyka.

W STS tak nie jest. Po rejestracji, bukmacher zasila nasze konto bonusowe kwotą 29 PLN i mamy to do przeznaczenia na darmowy zakład. To duży plus.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Odbierz premię od STS!

1.3 Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Nie bądźcie zdziwieni – bukmacherzy promocje konstruują wedle różnych schematów. Żeby otrzymać powiększoną premię w Fortunie, musicie odkryć pole z kodem znajdujące się na naszej stronie i potem upewnić się, że na pewno jest wprowadzony w formularzu do rejestracji.

Oferta Fortuny składa się z trzech elementów:

- pierwszy zakład bez ryzyka do 125 zł (dzięki naszemu kodowi bonus jest większy o 125 zł),

- do 1000 zł przy pierwszym zasileniu konta wpłatą,

- za darmo 20 zł bez konieczności deponowania pieniędzy.

Co sądzicie? Tak wyglądają najlepsze bonusy bukmacherskie na rynku. Widać wyraźnie, że można na start dostać całkiem sporo pieniędzy.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz bonus w Fortunie!

1.4 Bonusy bukmacherskie - Totolotek

Bonusy powitalne u bukmacherów są wszędzie. Także w Totolotku. Co prawda, oferta jest trochę gorsza niż w przypadku LVBet, Fortuny czy STS, ale warto co nieco o tym wspomnieć.

Możecie liczyć na 100% premii do 1000 zł przy depozycie.

2. Pozostałe bonusy na zakłady bukmacherskie

Oczywiście premie powitalne nie zamykają wam drogi do innych bonusów. W tej części tekstu zabraliśmy dla was garść informacji na ten temat. Zobaczcie, jak kreatywne oferty są dziś dostępne na rynku. W nawiasie przy każdej opcji dopisaliśmy nazwę serwisu, w którym daną premię możecie znaleźć.

Inne promocje na dozwolone zakłady bukmacherskie w Polsce umieszczamy pod spodem.

- Specjalne oferty związane z wydarzeniami sportowymi – na pewno dobrze wiecie, jak to działa. Zbliża się mundial lub start polskiej ligi, to bukmacherzy przygotowują premie powiązane z popularnymi zdarzeniami. Przykładem takiej akcji jest Ekstraklasowy Ekspert+ (Fortuna), czyli zwiększony bonus dodawany do jednego z niestandardowych typów kuponów.

- Gram Grubo (Totolotek) – waszą zmorą jest oczywiście podatek, bo przecież nikt nie chce, żeby 14% z wygranych było odprowadzane do skarbówki… W Totolotku wymyślili, że jak spełnicie określone wymogi kuponu (np. stawka minimalna 100 zł, kurs minimalny kuponu na poziomie 2.00, zakład postawiony w piątek), to możecie zgarnąć wygraną powiększoną właśnie o te 14%!

- Multikozak (LVBet) – jeżeli lubicie grać akumulatorami, to to jest opcja dla was. Stawiacie kupon multi i w zależności od liczby zdarzeń na nim (łączny kurs kuponu nie mniejszy niż 3,00), bukmacher dorzuci wam jakiś większy procent do wygranej – nawet 25% przy kuponie z minimum 8 zdarzeniami. Maksymalnie można dostać w tej ofercie aż 1000 zł.

- Bezpieczny Kupon 5+ (LVBet) – stawiacie kupon kombi 5+ (to od liczby zdarzeń na nim umieszczonych, minimalny kurs łączny 3.00) i możecie dostać w związku z tym zwrot, jeżeli jedno zdarzenie okaże się nietrafione (50 zł w postaci bonusu, przyznawane co poniedziałek).

Kupon gratis (STS) – wspomnieliśmy, że promocje w serwisach z zakładami to nie tylko bonusy na start. U bukmacherów możecie dostać premię także za częstą grę. Dla przykładu - jeśli w STS postawicie 4 kupony, każdy za 11 PLN, otrzymacie bonus o wartości właśnie 11 PLN! Możecie je wykorzystać, na przykład, na obstawianie wydarzeń sportowych czy betowanie CS:GO.

- u niektórych bukmacherów spotkacie również bonusy urodzinowe! To kolejny rodzaj premii, jaki coraz częściej spotkacie w serwisach z zakładami.

3. Koniecznie zaglądajcie do zakładki „Promocje”

Wszystkie szczegóły dotyczące bonusów bukmacherskich znajdziecie w zakładce „Promocje” (lub „Bonusy”). Każdy serwis ma taką podstronę przygotowaną, żeby ułatwić graczom dostęp do tych informacji. Pamiętajcie, żeby być na bieżąco z promocjami, bo one naprawdę ułatwią wam typerskie życie.

Wszystkie opisane powyżej oferty to tylko czubek promocyjnej góry lodowej. Można na bonusach naprawdę nieźle zarobić, chociaż to też nie jest tak, że bukmacherzy są instytucjami charytatywnymi i chcą coś dawać całkowicie za darmo. Żeby wypłacić przyznaną w premii kasę trochę się napocicie. Ale jak wam się powiedzie, nie będziecie narzekać!

skomentuj BonusyBukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie