Włochy - Turcja Zakłady Bukmacherskie

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Włochy - Turcja Zakłady Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Włochy - Turcja znajdziecie już w serwisach online. Mecz otwarcia Euro 2020 zaplanowano na 11 czerwca 2021 roku na godzinę 21. Pierwsi z nich są jednymi z gospodarzy jubileuszowego Euro Czempionatu. Spotkanie na Stadio Olimpico cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, a także ekspertów piłkarskich nie tylko w Europie, ale i na świecie. Swoje zaciekawienie przejawiają też gracze związani z zakładami bukmacherskimi. Obstawianie ME 2020, jak i meczu Włochy - Turcja jest możliwe już w polskich, legalnych serwisach! Jak zatem prezentują się na zakłady bukmacherskie na Włochy - Turcja? Faworytem są Włosi (kurs 1.52). Turcja może liczyć na kurs 7.90. Przeliczniki 1X2 to jednak nie jest wszystko. Na jakie inne zakłady możecie liczyć? Przekonajmy się!

1. Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Turcja - Włochy?

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, spotkanie Turcja - Włochy na Euro 2020 zaplanowano na 11 czerwca 2021 roku. Będzie to pierwszy mecz tegorocznych mistrzostw Starego Kontynentu. Należy mieć wobec tego nadzieję, że czeka nas fantastyczne widowisko, pełne pięknych bramek. Rywalizacja rozpocznie się punktualnie o godzinie 21:00.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 2720 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 2620 PLN

2. Droga Włoch i Turcji na turniej - eliminacje do Euro 2020

Italia została jednym z tych zespołów, które nie straciły punktów w eliminacyjnej rywalizacji. Włosi rozegrali 10 spotkań i wszystkie z nich wygrali.

Podopieczni Roberto Manciniego zdobyli aż 37 bramek w kwalifikacjach, a stracili tylko 4. W grupie J grali z Finlandią, Grecją, Bośnią i Hercegowiną, Armenią oraz Liechtensteinem. Taka była też ostateczna kolejność w tym zestawieniu. Można więc uznać, że Włosi bez problemów poradzili sobie z, wyżej wymienionymi, rywalami.

Jak natomiast prezentowali się Tureccy piłkarze w kwalifikacjach do Euro 2020? Niewiele brakowało, a Turcja zajęłaby pierwsze miejsce w grupie! Ostatecznie, podopieczni Senola Gunesa musieli zadowolić się drugą lokatą.

Turcja zdobyła 23 punkty w 10 spotkaniach, co również jest bardzo dobrym rezultatem. Wyprzedzona została jedynie przez reprezentację Francji, która zgromadziła dwa “oczka” więcej. Co ciekawe, Les Bleus mieli gorszy bilans meczów bezpośrednich z Turcją w eliminacjach, ale zajęli pierwsze miejsce, dzięki brakowi potknięć w pozostałych spotkaniach.

Oprócz Turcji i Francji, w omawianej grupie znalazły się Albania, Andora, Mołdawia oraz Islandia. Na 23 punkty zdobyte przez kadrę Senola Gunesa złożyło się 7 odniesionych zwycięstw, 2 remisy raz 1 porażka. Zawodnicy 67-letniego szkoleniowca przez długi czas walczyli o pierwsze miejsce.

Czy Euro 2020 będzie turniejem, podczas którego Turcy będą powtórzą dobry występ z kwalifikacji i zawojują piłkarską Europę? Czas pokaże.

3. Włochy - Turcja H2H

W przeciwieństwie do udanych eliminacji do Euro 2020, Turcy niechętnie będą spoglądać na historię meczów bezpośrednich z Włochami.

Italia zwyciężyła w 4 z ostatnich 7 spotkań. Oprócz tego padły 3 remisy. Jak łatwo policzyć, Turcy nie odnieśli ani jednego zwycięstwa! Warto jednak nadmienić, że - z wyjątkiem pierwszego, bezpośredniego starcia z 1962 roku (6:0) - była to rywalizacja bardzo wyrównana, Żadne z pozostałych 5 spotkań, nie zakończyło się wygraną Włochów więcej niż 1 bramką! Trzeba mieć to na uwadze.

4. Włochy - Turcja Kursy bukmacherskie

Kursy na Turcja - Włochy znajdziecie już u polskich, bukmacherów internetowych. Warto więc wybrać zaufane serwisy do obstawiania Turcja - Włochy, jak i pozostałych meczów Euro 2020. Mamy tu na myśli nie tylko uczciwość i legalność danych portali, ale także ich ofertę na zakłady bukmacherskie, w tym - obowiązujące promocje powitalne. A skoro o nich mowa…

W celu uzyskania wysokich premii i gwarancji zadowolenia z zakładów, proponujemy grę w serwisach STS oraz Fortuna. W każdym z nich macie okazję zgarnąć ekskluzywną premię powitalną. W pierwszym, z wymienionych portali, na hasło BCVIP, a w Fortunie z kodem odkrytym na naszej stronie - zyskujecie dodatkową premię na start!

Zarówno Fortuna jak i STS posiadają u siebie kursy na Włochy - Turcja. Jakie więc na Włochy - Turcja zakłady bukmacherskie znajdziemy w tych portalach?

Oprócz oferty na rozstrzygnięcia 3-drogowe, znajdziemy także dodatkowe kategorie zdarzeń: bramki, handicapy, rzuty rożne czy kartki. Można więc powiedzieć, że to standardowe zakłady, jak na każdy inny mecz.

Patrząc jednak na oferty wspomnianych serwisów, od razu można zauważyć, kto jest faworytem tej rywalizacji. Kurs na Włochy to 1.52, a na Turcję 7.90. Bukmacherzy typują Italię jako zwycięzcę tego spotkania. We wspomnianych serwisach znajdziecie przeliczniki również na inne mecz mistrzostw Europy 2020 - w tym także kursy na Belgia - Rosja, który zaplanowano dzień później.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

5. Euro 2020: Typy na mecz Włochy - Turcja

Nie będzie zaskoczeniem, że - podobnie jak serwisy bukmacherskie - jako faworyta spotkania wskażemy reprezentację Włoch.

Piłkarze Roberto Manciniego pokazali w eliminacjach, że wracają do znakomitej dyspozycji. Kto wie, być może pozwoli im ona na walkę o tryumf w całej imprezie? Włosi to jedni z kandydatów do medali na ME 2020 i będą chcieli to potwierdzić już w meczu z Turcją.

Mimo tego, że ekipa Senola Gunesa świetnie zaprezentowała się podczas kwalfikacji, uważamy, że Włosi wygrają to spotkanie. Italia ma większość argumentów za sobą: publiczność, dobry bilans H2H i znakomite eliminacje. Czego chcieć więcej? Typ na Turcja - Włochy od portalu KodBonusowy jest więc jasny: to wygrana ekipy Roberto Manciniego.

6. Włochy - Turcja: transmisja w TV, live stream w internecie

Transmisja z meczu Turcja - Włochy zostanie przeprowadzona przez Telewizję Polską. Publiczny nadawca zapewni ją na kanałach: TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Ponadto, live stream z Turcja - Włochy będzie dostępny na stronie TVP Sport. Można więc powiedzieć: dla każdego, coś dobrego. Start meczu już 11 czerwca 2021 roku o 21:00.

Nie zapomnijcie, że zakłady bukmacherskie na mecz Włochy - Turcja będą również dostępne w trakcie trwania rywalizacji.

7. FAQ

7.1 Kiedy odbędzie się mecz Włochy - Turcja?

Mecz Turcja - Włochy zaplanowano na 11 czerwca 2021 roku na godzinę 21:00.

7.2 Jaki jest kurs na Włochów w meczu z Turcją?

Kurs na wygraną Włochów z Turcją wynosi w tym momencie 1.52.

7.3 Gdzie obejrzeć mecz Włochy - Turcja?

W polskiej TV, mecz otwarcia mistrzostw Europy będzie można obejrzeć na antenie TVP1 oraz TVP Sport.

skomentuj Włochy-TurcjaZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie