Typy na dziś

Jest wiele metod obstawiania zakładów bukmacherskich. Niektórzy grają zachowawczo, inni lubią ryzykować, żeby mieć szanse na szybkie i wysokie wygrane, jeszcze inni szukają podpowiedzi u bardziej doświadczonych typerów. Prawda jest taka, że nie ma jednej, zawsze niezawodnej metody gry na zakładach sportowych. Nie ulega natomiast wątpliwości, że każdemu bez wyjątku graczowi przydają się analizy bukmacherskie, dające szanse na ocenę, które z zakładów to typy dnia, pewniaki.

W tym tekście nieco więcej powiemy o mechanice obstawiania meczów. Ale zaczniemy nieco przewrotnie od wątku bonusowego. On bardzo precyzyjnie wiąże się z tematyką naszego serwisu. Poza tym wybór premii powitalnej to w pewnym sensie jedna ze strategii obstawiania – przecież dobieramy bonus w taki sposób, żeby grało się nam jak najłatwiej.

1. Typy na dziś z bonusami startowymi

Nie ma właściwie już dzisiaj na rynku serwisu, który nie oferowałby premii powitalnej swoim użytkownikom. Kluczowa sprawa z waszego punktu widzenia, to tak wybrać serwis bukmacherski, żeby w ręce wpadła wam promocja w kształcie dopasowanym do waszych indywidualnych potrzeb. No bo ktoś ucieszy się z wyższej premii bez depozytu, a ktoś ze zwrotu na pierwszym zakładzie.

Wyselekcjonowaliśmy dla was z polskiego rynku 3 oferty. Chcemy wam je w tym tekście polecić. Jesteśmy przekonani, że to świetni bukmacherzy w ogóle, nie tylko na gruncie bonusów powitalnych. W każdym z nich znajdziecie top typy dnia na dziś, a także szereg innych promocji, dostępnych na późniejszym etapie korzystania z serwisu.

1. LVBet

Zacznijmy od LVBet. U tego bukmachera musicie zarejestrować się z kodem JOHNNYBET. To ważne, bo dzięki hasłu z vouchera standardowa promocja w tym serwisie zostanie nieco podbita. Szykujcie się na promocję obejmującą pierwszy depozyt – maks. 1500 zł w ramach premii, a także 70 zł bez depozytu – 50 zł, jeśli jesteście posiadaczami karnetów wybranych drużyn i jeszcze 20 zł jako gratis w porozumieniu z nami. Z innych ofert po założeniu konta pamiętajcie m.in. o reload bonusie w wysokości 50% do aż 800 zł.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Odbierz bonus w LVBet!

2. Fortuna

Kolejna ciekawa oferta. W Fortunie proces zakładania konta wygląda tak, że musicie najpierw odkryć na naszej stronie kod bonusowy (zwróćcie uwagę, jest specjalne pole do tego). A potem przejść przez link do rejestracji i użyć otrzymanego hasła w odpowiednim miejscu formularza. Bonus w tym serwisie wygląda nieco inaczej, niż wyżej opisany. Dostaniecie 125 zł w formie zakładu bez ryzyka, 100% do 1000 zł jako bonus po wpłacie oraz jeszcze 20 zł bez depozytu. Jeśli się zastanawiacie, czy to dużo, czy mało, to zwróćcie uwagę, że w wersji bez kodu zakład bez ryzyka sięga tylko 100 zł. Czyli z kodem jest dobrze.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Skorzystaj z promocji w Fortunie!

3. Totolotek

No i jeszcze Totolotek. Tutaj również mamy swój kod promocyjny. Tym razem jest on taki: JB720. Z promocją dostaniecie łącznie 1120 zł na zakłady (podwojenie depozytu) i jeszcze 25 zł bez wpłaty, czyli bonus całkowicie za darmo. W podstawowej odsłonie serwisu – powtarzamy: bez kodu – premia jest o 1120 zł niższa przy depozycie i o 5 zł w opcji bez niego.

Standardowy bonus na Totolotek Bonus 1000 złotych przy depozycie + 20 złotych bez depozytu!
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus 1120 zł + 25 zł bez depozytu
Promocja powitalna jest także w Totolotku!

2. Top typy dnia na dziś

Duża liczba graczy szuka w internecie pomysłów na darmowe typy bukmacherskie na dziś. Pamiętajcie jednak, że sami bukmacherzy często podsuwają wam najlepsze pomysły do obstawiania. Robią to albo reklamując jakieś zdarzenia na głównej stronie, albo dając preferencyjne warunki kursowe. Świetnie widać to na przykładzie piłki nożnej.

Całkiem fajnie prezentuje się to np. w Totolotku, gdzie na spisie zakładów bukmacherskich, umieszczonym po lewej stronie, można trafić na sekcję „Oferta specjalna”. A w niej na zakładkę „Mega Kursy”. No a jak w nią klikniemy, to znajdziemy wyselekcjonowane zdarzenia. W momencie pisania tego tekstu są to np. właściwie same pewniaki na dziś tylko piłka. Kursy na faworytów na całkiem rozsądnym poziomie, wahające się od 1.37 do 1.60. Oczywiście każdego dnia zestaw może być inny, ale naprawdę warto być z tą częścią Totolotka na bieżąco.

Zresztą nie tylko ten serwis tak ma. Zerknijmy jeszcze do Fortuny. Tutaj w spisie zakładów widnieje część „HIT DNIA”. Po kliknięciu rozwinie się menu z podziałem na dyscypliny. Czyli macie część „typy na dziś piłka nożna”. No i w niej zakłady, które Fortuna uznała za warte uwagi i przypisała do nich atrakcyjne kursy.

Szukajcie różnych takich podpowiedzi, bukmacherzy przecież znają swoje oferty najlepiej. Kto więc, jeśli nie oni, najlepiej was przez nie poprowadzi. I pamiętajcie, że mogą to być typy bukmacherskie dnia na dziś piłka nożna, koszykówka, tenis itp. – niezależnie od dyscypliny, którą jesteście zainteresowani, na pewno coś tam dla siebie wygrzebiecie.

3. Konkurs w KodBonusowy

Na koniec jeszcze informacja o opcji, którą mamy dla was przygotowaną w naszym serwisie. „Darmowy Konkurs 1X2” – taki tytuł nosi ta zabawa. Waszym zadaniem jest wytypowanie wyników kilku podanych przez nas zdarzeń. Pula nagród to 150€ każdego miesiąca. Żeby wejść do gry, trzeba kliknąć przycisk „Dołącz do konkursu”. Potem obstawić tych parę podanych przez nas meczów. Miejsce w rankingu zadecyduje, czy dostaniecie nagrodę, czy nie. Wspomniane 150€ jest dzielone na 7 sum. Dla zwycięzcy jest 50€, a dalej kolejno 35€, 20€, 15€ i 3x po 10€.

Czyli proponujemy wam zabawę w typy dnia – wybieramy kilka zakładów i prosimy o ich obstawienie. Żadnych pieniędzy w to nie wkładacie, wiec możecie tylko zyskać.

skomentuj TypyNaDziś

Polecane artykuły:
Powiązane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie