KodBonusowy.com pl

Turnieje FIFA 20 Zakłady Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Turnieje FIFA 20 Zakłady Bukmacherskie

Wśród gier komputerowych najpopularniejsze do obstawiania są Counter Strike oraz League of Legends. To nie ulega wątpliwości. Czasami jednak brakuje grania na zakładach na piłkę nożną. Z pomocą mogą przyjść wtedy zakłady bukmacherskie na turnieje FIFA 20. Esportowa wersja piłki nożnej cieszy się dużą popularnością - szczególnie wśród samych graczy. Użytkownicy portali bukmacherskich również coraz chętniej spoglądają na obstawianie meczów FIFA 20. O tym jak wyglądają zakłady bukmacherskie na esport już pisaliśmy, ale czy wiecie jak obstawiać mecze FIFA 20? Czy są jakieś sprawdzone sposoby? Czas nieco bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu!

1. Gry z serii FIFA - lider wirtualnej piłki nożnej

Trzeba napisać wprost - przez wiele lat, prym na rynku gier komputerowych o piłce nożnej wiódł główny rywal kanadyjskiego EA Sports, czyli KONAMI. Azjatycki producent serii Pro Evolution Soccer miał zdecydowanie więcej fanów niż FIFA. W Polsce, dużą popularność "PESowi" przyniosło wydanie wersji oznaczonej numerem 6, w której głosu komentatorom użyczyli Mateusz Borek oraz Roman Kołtoń.

“FIFA” długo nie potrafiła nawiązać równej walki z PES-em. To jednak zaczęło się powoli zmieniać po wprowadzaniu kolejnych poprawek do silnika gry. Na konsolach zmiany były wprowadzane zdecydowanie szybciej, podczas gdy na “peceta” pierwsze różnice można było zaobserwować dopiero w 2010 roku. FIFA 10 była ostatnią, w “starym wydaniu”, na komputery osobiste.

Przewaga Pro Evolution Soccer malała od tego momentu z każdym rokiem, a w ostatnich latach dominacja zdecydowanie już należy do gier spod stajni EA Sports.

Oczywiście, w obu grach powstają drużyny esportowe, które coraz chętniej są tworzone także przez profesjonalne kluby piłkarskie. Wszystko w celu, co oczywiste, promowania własnej marki. Tym bardziej, że obecnie duża grupa młodych ludzi z zapaleniem ogląda poczynania swoich esportowych idoli na turniejach transmitowanych w serwisach streamingowych.

Odbierz premię powitalną od Fortuny!

Esport, jak i sama FIFA, coraz śmielej zaczął wchodzić także do Polski. Niektóre turnieje i mecze są transmitowane przez TVP Sport. Powstała nawet narodowa drużyna esportowa, z ukierunkowaniem na gry z serii FIFA. To pokazuje jak dużą popularnością cieszy się ten wirtualny rodzaj rozgrywki.

Można powiedzieć, że FIFA - wśród popularności zawodów esportowych - znajduje się obecnie na 3. miejscu. Jednak, gdy bierzemy pod uwagę tylko jej rywalizację z PES-em - od kilku lat pozostawia swojego rywala w tyle.

2. Jak obstawiać online mecze FIFA Ultimate Team?

Najpopularniejszym trybem rozgrywki jest Ultimate Team. Polega on na stworzeniu własnego zespołu i rozwijanie go - poprzez kupno nowych kart-zawodników czy zarabianiu wirtualnych pieniędzy (coinsów) na rywalizacjach z innymi graczami z całego świata. Dostęp do tego trybu ma każdy, kto posiada połączenie z internetem i grę z serii FIFA. Oczywiście, działa to na korzyść w kwestii popularności tego trybu rozgrywki.

Mecze FIFA 20 przez internet są najchętniej rozgrywane właśnie w tym trybie. W nim mamy do czynienia także z większością rywalizacji na (a praktycznie wszystkie) turniejach esportowych.

Wiele osób chce obstawiać mecze FIFA Ultimate Team, ale nie do końca wie, jak to zrobić. Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób? Tak, jak w przypadku standardowych zakładów bukmacherskich, istnieje ryzyko. To normalne zakłady bukmacherskie, tyle, że rozstrzygnięcia dokonują się w świecie wirtualnym, a nie na boisku czy korcie tenisowym.

Zgarnij bonus na start w BetFanie!

Warto jednak śledzić poczynania konkretnego gracza - jego wyniki w ostatnich meczach czy turniejach. Pozwala to zminimalizować ryzyko porażki. Oczywiście, są gracze, którzy zyskują w zakładach na mecze FIFA 20 rolę faworytów, przez co kursy na zwycięstwo takiego gamera są odpowiednio niższe.

Należy jednak pamiętać, że tutaj także mogą zdarzyć się niespodzianki. Gracze, niejednokrotnie, narzekają na tzw. “handicap”, czyli działania wynikające bardziej z silnika gry i algorytmu, które mogą mieć wpływ na końcowy rezultat. Należy mieć to na uwadze. Jednak zazwyczaj, gdy typujecie mecze najlepszych graczy na świecie, niespodzianki nie mają miejsca. Zdecydowanie mniej tu losowości niż, na przykład, w sportach wirtualnych. O tym jak obstawiać wirtualne mecze także przeczytacie na KodBonusowy.

3. Obstawianie meczów FIFA 20 - kto je umożliwia?

Kursy na turnieje FIFA 20 znajdziecie u topowych, polskich bukmacherów internetowych. Oczywiście, do tego grona zaliczają się STS, BetFan czy Fortuna. W przypadku większości turniejów FIFA 20 obstawianie meczów jest tam możliwe. Ba, możecie to zrobić z naprawdę atrakcyjnymi premiami startowymi. Wystarczy, że podczas rejestracji wykorzystacie kody promocyjne, oferowane przez nasz portal. Szczegóły z nimi związane znajdziecie poniżej:

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Wymienione promocje należą do najwyższych na rynku. Ponadto, każdy z serwisów należy do grona zaufanych marek, które cieszą się popularnością wśród wielu użytkowników. Są to legalne miejsca do obstawiania zakładów bukmacherskich, a to przecież jedna z najważniejszych kwestii.

W tych portalach możecie bez problemu typować mecze FIFA 20, a także pozostałych “dyscyplin” esportowych. Serwisy te, w niektórych przypadkach, umożliwiają obstawianie nie tylko w systemie trójdrogowym, ale i proponują zakłady dodatkowe - na ilość bramek czy to, w ilu meczach rozstrzygnie się rywalizacja w systemie np. Best of 3.

Zakłady na turnieje FIFA Ultimate Quaran-Team, FIFA Liga Pro czy turnieje ESL - to wszystko znajdziecie u wspomnianych "buków". Kategorii zakładów jest nieco mniej niż w przypadku, wspomnianych już, sportów wirtualnych. Jednak nie ma co się oszukiwać - na sporty wirtualne zakłady bukmacherskie dają zdecydowanie większe pole manewru. Szczegóły na ich temat znajdziecie w jednym z artykułów na naszym portalu.

4. Czy warto obstawiać mecze FIFA 20 u bukmachera?

Wszystko zależy od tego, czy śledzicie mecze FIFA na bieżąco. Jeśli w wolnym czasie oglądacie turnieje, znacie się na grze - wiecie, która formacja oraz zawodnicy są w danym momencie najlepsi, a być może sami w nią gracie - na pewno nie jest to zły pomysł. Tym bardziej, że to zakłady bukmacherskie jak każde inne.

Jeśli nie ma w tym momencie niczego innego wartego obstawiania, to dlaczego nie spróbować swoich sił? Na turnieje FIFA 20 zakłady bukmacherskie to dość obszerna kategoria. Czy jednak istnieje konkretna odpowiedź na pytanie: jak obstawiać mecze FIFA 20? Przede wszystkim - rozsądnie. Tego należy się trzymać w przypadku wszystkich zakładów bukmacherskich.

skomentuj TurniejeFifa20ZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie