Totolotek Kod Rejestracyjny

Totolotek Kod Rejestracyjny

Totolotek Kod Rejestracyjny

Typ bonusu Opis bonusu
Totolotek Kod Rejestracyjny: JB720
Zakłady oferta ekskluzywna: Bonus: 1120 PLN
Bez Depozytu oferta ekskluzywna: 25 PLN za darmo

Totolotek to jeden z pierwszych, legalnie działających bukmacherów w Polsce. Marka może pochwalić się ponad dwudziestoletnią tradycją i siecią prawie 300 punktów naziemnych, "rozstawionych" w różnych Polskich miastach. W roku 2013 bukmacher otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów online. Teraz pora na najistotniejszą informację w naszym tekście. Totolotek kod rejestracyjny dla użytkowników naszego serwisu brzmi JB720.

Ocena BonusCodes
4.48 / 5
Ocena użytkowników
4.58 / 5
Twoja ocena

1. Co daje Totolotek kod promocyjny?

totolotek.com max bonus (maksymalny bonus online)
Totolotek Kod rejestracyjny wrzesień 2019 Totolotek Kod rejestracyjny październik 2019 listopad 2019
grudzień 2019 styczeń 2020 luty 2020
marzec 2020 kwiecień 2020 maj 2020
czerwiec 2020 lipiec 2020 sierpień 2020

Nasz Totolotek kod bonusu gwarantuje powiększenie bonusu w porównaniu do standardowej oferty bukmachera. Użycie naszego kodu to łącznie aż 120 złotych więcej na obstawianie.

Gdzie wpisać totolotek kod bonusowy?

Kod polecenia JB720 należy użyć podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w kroku numer 2. Kod należy wpisać w ostatniej rubryce, o nazwie kod promocyjny.

2. Czy kod rejestracyjny totolotek automatycznie aktywuje bonus?

Kody polecające to ciekawy sposób na promocje, używany przez różne platformy z grami i nie tylko. Nawet w tak popularnych serwisach jak onet znajdziesz interesujący Cię kod rejestracyjny. W totolotku kod rejestracyjny niestety nie jest nadpisany automatycznie. Aby otrzymać najwyższy bonus, należy ręcznie wpisać nasz kod do Totolotka o treści JB720.

3. Totolotek bonus

Teraz więcej o samej premii. W totolotku, możemy liczyć na dwa rodzaje premii przy rejestracji. Bonus z okazji pierwszej wpłaty, oraz bonus bez depozytu. W ofercie standardowej jest to premia 100% do 1000 złotych za pierwszy depozyt, plus 20 złotych za rejestrację. Natomiast otwierając konto w Totolotku przez nasz link i przy użyciu kodu JB720 otrzymamy 100% do 1120 złotych przy wpłacie, oraz darmowe 25 złotych za utworzenie konta. Jak widać, rejestracja z nami się opłaca. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, otrzymamy aż 125 złotych więcej na zakłady online. Jeżeli chciałbyś skorzystać z bonusu bez depozytu u innego legalnego bukmachera, zapoznaj się z naszą recenzją I dowiedz się jaki jest lvbet kod promocji.

Czy bonus można od razu wypłacić?

Oczywiście nie. Totolotek, nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Wszyscy bukmacherzy prowadzą bardzo podobną politykę bonusową, a darmowe środki przed ich wypłatą należy wcześniej obrócić. Bo jaki byłby w tym sens, gdyby otrzymany bonus można było od razu wypłacić... Bukmacherzy by nie istnieli, bo przecież w tej branży nikt chętnie pieniędzy za darmo nie rozdaje.

Standardowy bonus na Totolotek Bonus 1000 złotych przy depozycie + 20 złotych bez depozytu!
BC Exclusive
Bonus z BonusCodes Bonus 1120 zł + 25 zł bez depozytu
Skorzystaj z oferty VIP!

4. Obrót bonusu w totolotku

Jaki jest wymagany obrót bonusu w totolotku?

Aby wypłacić środki bonusowe, należy trzykrotnie obrócić naszą kwotę premii, oraz jednokrotnie kwotę pierwszej wpłaty. Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus.


Jak obrócić bonus?

Do obrotu bonusu zaliczane są tylko i wyłącznie kupony z przynajmniej jednym zakładem zawierającym kurs minimalny 2,00. Podobnie jest w przypadku kuponu zagranego za wpłatę. Powyższe warunki dotyczą promocji przy depozycie.


Jak wypłacić bonus bez depozytu?

Nasz kupon postawiony za bonus powinien posiadać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00. Bonus należy obrócić trzykrotnie. Należy pamiętać, że bonus jest ważny 30 dni od daty przyznania. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, kwota trafi na saldo główne.

5. Pozostałe promocje

Poleć przyjaciela - W skrócie. Za każdą przez nas poleconą osobę, Totolotek doładuje nasze konto bonusowe, kwotą 70 zł. Jak zachęcić znajomego do rejestracji u bukmachera? Należy w zakładce "Moje konto" wpisać adres mailowy naszego znajomego, a gdy ten zarejestruje się w totolotku i będzie aktywnym użytkownikiem, otrzymamy wspomniany bonus. Co fajne, możemy polecać dowolną liczbę swoich przyjaciół lub znajomych. Aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami na zakłady bukmacherskie sprawdź aktualne kody bonusowe i skorzystaj z ekskluzywnych promocji.

6. Totolotek konto tymczasowe

Ostatnio coraz modniejsza wśród polskich bukmacherów robi się opcja utworzenia konta tymczasowego. Jak to zrobić w totolotku? Rejestracja tymczasowa wymaga od gracza podania jedynie podstawowych danych, a uprawnia do zawierania zakładów bukmacherskich i skorzystania z oferty powitalnej (100% bonus powitalny). Konto tymczasowe można w dowolnym momencie przekształcić w konto stałe. Po przekształceniu konta otrzymamy freebet 25 PLN, który przy rejestracji konta stałego dostaniemy od razu. Podsumowując, aby otworzyć konto tymczasowe wystarczy, że zalogujemy się na Totolotek.pl za pośrednictwem naszego serwisu i po wejściu na „Moje konto” uzupełnimy brakujące dane w zakładce „Informacje o koncie”. Oczywiście podczas rejestracji należy wpisać kod vouchera JB720.

Poniżej krótki filmik jak zarejestrować się w Totolotku.

7. Totolotek zakłady bukmacherskie online

Powiedzieliśmy już sporo o bonusach dostępnych na stronie bukmachera, a także o samej totolotek rejestracja. Czas na dawkę informacji dotyczących samego obstawiania u bukmachera, oraz omówienie oferty na zakłady online. Generalnie w totolotku typować można praktycznie wszystko. Od najpopularniejszych sportów jak piłka nożna, koszykówka, czy tenis, aż po te mniej popularne, takie jak unihokej, piłka wodna czy szachy.

Oczywiście oprócz wydarzeń sportowych, obstawiać możemy tu także typy na wydarzenia ze świata polityki, muzyki, filmu, czy też z życia gwiazd. Do dyspozycji mamy także zakłady na e-sport oraz sporty wirtualne. Jeżeli chodzi o e-sport to ciekawą ofertę posiada inny polski bukmacher Star-Typ Sport. Sprawdź jaki jest kod promocyjny STS i odbierz bonus powitalny.

8. Totolotek zakłady na żywo

W zakładce "zakłady live" typować możemy praktycznie wszystkie wydarzenia, który do momentu ich rozpoczęcia widniały w ofercie przedmeczowej. Czyli dla przykładu. Obstawiając mecz Barcelona - Real, w momencie pierwszego gwizdka sędziego, zakłady na to spotkanie, znajdziemy już w ofercie live. Dotyczy to także wszystkich innych dyscyplin. Co ważne kursy live aktualizowane są z sekundy na sekundę a ich wartości są naprawdę bardzo zadawalające. Generalnie totolotek ma jedną z najlepiej rozwiniętych sekcji zakładów na żywo, spośród wszystkich legalnie działających bukmacherów w naszym kraju.

9. Totolotek mobile

W totolotku typować możemy również za pomocą urządzeń mobilnych. Jest to na tyle wygodnie, że możemy zawierać nasze zakłady gdziekolwiek jesteśmy, z miejsc gdzie nie posiadamy komputera. Potrzebne nam do tego jedynie urządzenie mobilne typu laptop, tablet, czy smartfon, oraz dostęp do internetu, co w dobie LTE nie stanowi żadnego problemu.

Totolotek aplikacja

Bukmacher posiada również własną autorką aplikację do pobrania za darmo na systemy Android oraz iOS. Aplikacja jest bardzo intuicyjna I dużo łatwiejsza w obsłudze niż na przykład apka Milenium. Opinie na temat tego polskiego bukmachera jak i aktualny kod promocyjny Milenium znajdziesz w naszym serwisie.

10. Totolotek płatności

Totolotek jak wpłacić?
Bukmacher udostępnia graczom następujące metody płatności.
- Wypłata na numer konta podany podczas rejestracji
- Przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY
- Przelew bankowy za pośrednictwem metody TPAY (Transferuj)
- Doładowanie za pomocą Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
Totolotek jak wypłacić?
Wygrane środki wypłacić można tylko i wyłącznie na numer konta bankowego podanego podczas rejestracji.
Czy można zmienić numer konta bankowego?
W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Totolotek. Po dokonaniu procesu weryfikacji nasz numer rachunku bankowego będzie mógł być zmieniony.
Jak przebiega wypłata wygranej u bukmachera?
Wypłata wygranych następuje za pomocą przelewu z rachunku bankowego Spółki tylko i wyłącznie na wskazany przy rejestracji rachunek bankowy należący do uczestnika zakładów znajdujący się w zakładce "moje dane", po zgłoszeniu przez Klienta dyspozycji dokonania wypłaty wygranej. Pewnie warto pomyśleć nad podaniem numeru konta do banku, który posiada dobre opinie. W serwisie picodi znajdziesz kategorię kod promocji do banku, w której widnieją aktuane oferty promocyjne instytucji finansowych.
Ile trwa wypłata w totolotku?
Wypłaty środków zgromadzonych na koncie gracza dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Pieniądze powinny być na koncie bankowym jeszcze tego samego dnia, bądź też dnia następnego w godzinach porannych. Uwarunkowane jest to polityką poszczególnych banków.

11. Totolotek kontakt

W celu skontaktowania się z pracownikiem bukmachera do wyboru mamy dwie opcje. Kontakt telefoniczny - Infolinia dla Klientów: 22 321 03 40, lub mailowy pomoc@totolotek.pl. Obie formy kontaktu dostępne są w tych samych godzinach. Poniedziałek 10:00-20:00. Wtorek-Piątek 9:30-20:00. Sobota i Niedziela 9:30-20:00.

12. Podsumowanie najważniejszych rzeczy

Totolotek to przede wszystkim w 100% bezpieczny i legalny bukmacher w Polsce, działający na licencji Ministra Finansów wydanej dnia 20.06.2013 roku. Numer licencji AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Pamiętaj, aby w formularzu rejestracyjnym użyć kod zniżki JB720. Nasz kod rejestracyjny totolotek aktywuje ekskluzywny bonus. Co bardzo istotne, gdy wpiszesz nasz kod rabatowy, lub jak kto woli kod premii, nazwa dowolna, otrzymasz najwyższy z dostępnych w totolotku bonus. Nie ma więc na co czekać, Totolotek Kod Rejestracyjny jest na wyciągnięcie ręki!

13. Totolotek FAQ

13.1 Czy Totolotek jest zaufanym serwisem?

Totolotek należy do zaufanych marek na polskim rynku bukmacherskich. Szeroka oferta, a także atrakcyjne promocje przyciągają wielu miłośników zakładów bukmacherskich.

13.2 Jaki jest kod promocyjny do Totolotka?

Wpisując kod od KodBonusowy, podczas rejestracji w tym serwisie, gracz otrzymuje bonus powitalny do 100% do 1120 PLN od pierwszej wpłaty, a także 25 PLN bez depozytu!

13.3 Jakie zakłady znajdują się w ofercie Totolotka?

Bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów sportowych, w tym na piłkę nożną, koszykówkę czy tenis ziemny. Ponadto, Totolotek oferuje obstawianie wydarzeń ze świata rozrywki, polityki, a także zakłady specjalne. Ponadto, gracze mogą korzystać z zakładów na żywo.

skomentuj Totolotek Kod Rejestracyjny

Polecane artykuły:
Komentarze (3)
Ostatni komentarz  Trunever76 Trunever76 fajne jest to, że można wiecej niz raz to polecic ;p 4 miesiące temu ...
Graj odpowiedzialnie