TOTALbet Kod Promocyjny

TOTALbet Kod Promocyjny

TOTALbet Kod Promocyjny

Typ Bonusu Opis Bonusu
Bonus powitalny na zakłady: 100% aż do 500 PLN
Bezpieczny Zakład: Zwrot pieniędzy (minimalna stawka kuponu 10zł)
Totalbet Kod Promocyjny: Użyj naszego linku

Aby odebrać TOTALbet bonus powitalny przy rejestracji, nie jest wymagany żaden kod polecenia. Wystarczy rejestracja u bukmachera przez nasz link, aby skorzystać z premii dla nowych graczy. W dalszej części tekstu więcej informacji o marce, czym jest TOTALbet, oraz jak wypada na tle, innych konkurencyjnych marek.

Ocena BonusCodes
1.5 / 5
Ocena użytkowników
1.96 / 5
Twoja ocena

1. TOTALbet bukmacher co to takiego?

totalbet.com max bonus (maksymalny bonus online)
Totalbet Kod bonusowy wrzesień 2019 Totalbet Kod bonusowy październik 2019 listopad 2019
grudzień 2019 styczeń 2020 luty 2020
marzec 2020 kwiecień 2020 maj 2020
czerwiec 2020 lipiec 2020 sierpień 2020

Total bet jest legalnym polskim bukmacherem, udostępniającym zakłady internetowe swoim klientom. Sama marka powstała w 2017 roku, a zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów w internecie otrzymała dnia 22.03.2018 roku. Numer zezwolenia to PS4.6831.15.2017. Zezwolenie ważne jest przez 6 lat od momentu jego otrzymania. Adres siedziby mieści się w Warszawie, przy ulicy Jubilerskiej 10. Telefon kontaktowy do firmy to 22 611 61 99.

2. TotalBet zakłady internetowe

TOTALbet to w miarę nowa marka wśród polskich bukmacherów internetowych. Pomimo nikłego doświadczenia, oferta na typowanie wygląda tutaj całkiem przyzwoicie. Do dyspozycji mamy przeszło 30 kategorii do obstawiania. Od tych najpopularniejszych jak piłka nożna, koszykówka, oraz tenis, aż po te mniej "oblegane" przez typerów dyscypliny sportu, jak krykiet, waterpolo, czy darts. Oczywiście każda dyscyplina podzielona jest na poszczególne sekcje. Dla przykładu, typując piłkę nożna, obstawiać możemy rozgrywki międzynarodowe jak Mistrzostwa Świata, czy Mistrzostwa Europy, a także rozgrywki klubowe, takie jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Angielska Premier League, czy Polska Ekstraklasa. Oczywiście są to tylko pierwsze z brzegu przykłady. Oprócz najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich, znajdziemy tu także kursy na niszowe ligi, jak litewska, peruwiańska itp. Typować możemy ponadto różne szczeble rozgrywkowe, a więc nie tylko 1 ligi, ale i rozgrywki, 2, 3, a w niektórych przypadkach i 4 ligowe. I tak w większości dziedzin sportowych.

Oprócz wydarzeń typowo sportowych, TOTALbet oferuje kursy na wydarzenia polityczne, ze świata muzyki, filmu, czy też show biznesu.
Co do samych wartości kursów, te są ok, choć trzeba przyznać otwarcie, że do najwyższych w sieci nie należą.

3. TOTALbet esport

Bukmacher spory nacisk położył na ofertę esportową. Możemy tu obstawiać między innymi zakłady na Counter Strike'a, Dota 2, League of Legends, Star Craft, Rainbow Six Siege, oraz PUBG. Ponadto TOTAL bet oferuje osobną zakładkę o nazwie Virtuals. W niej znajdziemy ofertę na obstawianie wirtualnych rozgrywek z dziedzin: piłka nożna (liga, puchary), psy, konie, żużel, motocykle. Oczywiście przy typowaniu tak zwanych wirtuali, należy pamiętać, że inwestujemy środki w zakłady losowo generowane przez komputer. Tu żadna wiedza analityczna się nie przyda.

4. TOTALbet mobile

Rzecz jasna w Totalbet typować możemy również za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Również rejestracja konta u bukmachera za pośrednictwem telefonu, czy też tabletu jest jak najbardziej możliwa. Podczas zakładania konta gracza z opcji "mobile", także nie jest wymagany żaden kod rejestracyjny. Generalnie, czy rejestrujemy się z telefonu, czy urządzenia desktopowego, aby odebrać bonus nie jest wymagany jakikolwiek kod promocyjny do totalbet. Wróćmy jednak do samej oferty mobilnej bukmachera. Oprócz możliwości typowania z przeglądarki googlowskiej na naszym urządzeniu mobilnym, bukmacher przygotował własną apkę do pobrania. Jest to duży plus, bo na przykład inny polski bukmacher Superbet nie posiada takiego udogodnienia, a obstawiać można jedynie w punktach stacjonarnych.

TOTALbet aplikacja Totalbet swoją aplikację rekomenduje w następujących słowach: Szybko, wygodnie, mobilnie. I trzeba przyznać, że coś w tym jest. Mamy możliwość typowania gdziekolwiek jesteśmy dzięki aplikacji mobilnej TOTALbet na smartfony i tablety. Pobierając apkę zyskamy dostęp do pełnej oferty prematch i live, a także dodatkowe bonusy. I teraz o bonusach właśnie nieco więcej.

5. Totalbet bonus przy depozycie

W TOTALbet możemy liczyć na bonus przy pierwszej wpłacie o wartości 100% do 500 złotych. Co ciekawe, promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana stanie się jeszcze bardziej prawdopodobna.


Jak odebrać totalbet bonus?
Zarejestruj się u bukmachera przez nasz link, bez konieczności użycia jakiegokolwiek kodu zniżki. Następnie dokonaj depozytu, a TOTALbet przyzna Ci bonus 100% od wpłaty! Jak już wspomnieliśmy, maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.
Jak aktywować bonus?
Aby aktywować bonus, należy dokonać obrotu całym depozytem. Zagrać minimum 2 różne kupony, każdy o kursie minimalnym 2,00. Po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytu, możemy obstawiać z konta bonusowego.

6. Czy bonus w TOTALbet można od razu wypłacić?

Nie. Aby przelać środki z konta bonusowego na nasze konto bankowe, należy obrócić je sześciokrotnie po kursie min. 2,00. Nasz kupon, aby zaliczał się do obrotu bonusu, powinien posiadać min. 3 zdarzenia z minimalnymi kursami 1,20.
Jak wypłacić bonus z TOTALbet?
Nasze konto gracza jest podzielone na dwa salda. Jedno saldo pokazuje stan konta głównego. Natomiast drugie pokazuje stan konta bonusowego. Gdy obrócimy bonus z salda bonusowego, trafi on na nasze konto główne. Wypłata jest możliwa na konto bankowe, serwis współpracuje z najpopularniejszymi jak Santander, Millenium, Wbk czy Pekao http://pekao.com.pl/.

7. Totalbet bonus bez depozytu

Niestety oprócz bonusu przy wpłacie, bukmacher nie oferuje już bonusu bez wpłaty w postaci freebetu o wartości 25 złotych dla nowych użytkowników. Jednak taką kwotę na start możesz otrzymać wpisując kod bonusowy STS w trakcie rejestracji. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla Totalbet.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
BC Exclusive
Bonus z BonusCodes Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
STS!

8. Totalbet jak odebrać freebet?

Na ten moment bukmacher nie oferuje bonusu bez depozytu, także żaden TOTALbet kod bonusowy nie jest wymagany. Przy rejestracji konta wymagana jest natomiast weryfikacja dokumentów, zarejestruj się przez nasz link i przejdź pełną weryfikację konta.
Jak zagrać za freebet?
Gdy tylko bonus pojawi się w ofercie bukmachera, od razu was o tym poinformujemy. Wyjaśnimy również jakie warunki należy spełnić, aby wypłacić pieniądze z freebetu.

9. TOTALbet opinie

Pomimo, że to bardzo młody bukmacher na polskim rynku zakładów online, to opinie graczy o TOTALbet są podzielone. Jedni uważają, że oferta jest wystarczająca i chwalą sobie fakt, że aby otrzymać bonus, nie jest wymagany żaden kod polecający. Drudzy z kolei uważają, że jest to po prostu rynkowy średniak. I my bardziej przychylamy się do tej drugiej opinii. Może inaczej, uważamy, a nawet jesteśmy o tym przekonani, że na polskim rynku legalnych bukmacherów online, istnieją gracze mocniejsi jak np Totolotek, LVBET, STS czy Fortuna. W naszym serwisie bez problemu porównasz oferty powitalne i kody zniżkowe do wszystkich legalnych bukmacherów.

10. TOTALbet zakłady bukmacherskie online - alternatywy

Za takie marki, uważamy chociażby Totolotek, oraz LVBET, którzy dla użytkowników naszego serwisu przygotowały unikalne bonusy, wyższe w porównaniu do oferty standardowej. W tym przypadku, będzie nam potrzebny kod bonusu. I tak nasz kod premii do Totolotka to JB720, natomiast kod vouchera do LVBET w przypadku naszej społeczności to JOHNNYBET. Zatem co daje nasz kod rabatowy? W przypadku Totolotka możemy liczyć na premię przy depozycie o wartości 100% do 1120 złotych, plus bonus bez depozytu o wartości 25 złotych. Pamiętaj, że aby otrzymać nasz VIP bonus w totolotku, należy zarejestrować się u bukmachera przez nasz link i w formularzu rejestracyjnym użyć kodu JB720.

Standardowy bonus na Totolotek Bonus 1000 złotych przy depozycie + 20 złotych bez depozytu!
BC Exclusive
Bonus z BonusCodes Bonus 1120 zł + 25 zł bez depozytu
BONUS VIP!

W przypadku LVBET, po wpisaniu hasła: JOHNNYBET, otrzymamy bonus przy 2 pierwszych wpłatach do 1500 złotych (1000 złotych przy 1 wpłacie i 500 złotych przy drugiej wpłacie), oraz darmowe 20 złotych bez depozytu za rejestrację. Jak widać, Totolotek, oraz LVBET oferują znacznie większy bonus w porównaniu z TOTALbet Tak więc, może zamiast wybierać TOTALbet Kod Promocyjny warto skorzystać z lepszej oferty?

11. TOTALbet FAQ

11.1 Czy TotalBet to zaufany bukmacher?

TotalBet należy do grona polskich, legalnych bukmacherów internetowych. Oczywiście, każdy nasz rodak może skorzystać z jego oferty. Należy jednak pamiętać, że konkurencja, w niektórych aspektach, przewyższa tę markę.

11.2 Jak wykorzystać kod promocyjny w TotalBet?

Aby skorzystać ze specjalnej promocji powitalnej w TotalBet, nie jest wymagany kod promocyjny. Wystarczy skorzystanie z odnośnika rejestracyjnego od KodBonusowy, a po poprawnym przeprowadzeniu procesu rejestracji, gracz otrzyma dostęp do bonusów.

11.3 Czy TotalBet posiada aplikację mobilną?

Tak, i należy przyznać, że jest to duże ułatwienie dla graczy. Każdy miłośnik zakładów bukmacherskich może, dzięki aplikacji mobilnej, korzystać z TotalBet, z dowolnego miejsca na ziemi.

skomentuj TOTALbet Kod Promocyjny

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie