STS Jak Obstawiać

przez Kod Bonusowy z

Mówisz bukmacher, myślisz STS. To oczywiste. Punkty stacjonarne STS są zapewne bardzo dobrze znane graczom, którzy obstawiają od wielu lat. Zanim zakłady bukmacherskie online rozkwitły na dobre, to właśnie typowanie w punktach naziemnych STS było bardzo popularne. Do buka zaglądało się po drodze i często czekało w kolejce do okienka. Teraz, kiedy obstawianie w sieci daje wiele nowych możliwości, warto odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.

Dlaczego warto wybrać STS? To w pełni legalny bukmacher, uznana i pewna marka na naszym rynku. Choć ma mocną pozycję wśród rodzimych zakładów, nie osiada na laurach i cały czas pracuje nad tym, aby oferta była coraz lepsza.

Jeżeli nie mieliście wcześniej styczności z obstawianiem w internecie, bądź to będą Wasze pierwsze kroki z STS online, to dobrze trafiliście. Oczywiście nawet jeśli wiecie sporo na temat STS jak obstawiać – mamy wiele ciekawych kwestii, na które warto zwrócić uwagę.

1. Rejestracja w STS

STS max bonus (maksymalny bonus online)
STS Kod promocyjny grudzień 2022
BCVIP
Idź do STS
STS Kod promocyjny styczeń 2023
BCVIP
Idź do STS
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Obstawianie STS zaczynamy oczywiście od założenia konta w STS. Rejestracja przebiega standardowo, jeżeli mieliście już do czynienia z bukmacherem online, to nic Was tu nie zaskoczy i nie powinno spowodować szczególnych trudności. Przejdźmy jednak przez proces rejestracji STS krok po kroku.

Aby zarejestrować się w STS, wystarczy kliknąć w nasz link. Przeniesie on Was bezpośrednio do formularza rejestracyjnego w serwisie bukmachera. Dzięki temu w pierwszej fazie będziecie musieli podać tylko e-mail, hasło oraz numer telefonu. Pole z kodem promocyjnym zostanie wypełnione automatycznie, dzięki czemu otrzymacie ekskluzywny bonus dostępny tylko dla naszych graczy – o nim jednak za chwilę.

Po wpisaniu niezbędnych informacji, należy zaznaczyć odpowiednie pola (m.in. o skończeniu 18 lat) i można przejść dalej. Tutaj wypełniamy dane osobowe, czyli standardowo będzie to nazwisko oraz imię, nasz numer pesel. Cały proces trzeba potwierdzić kodem SMS, dlatego warto pamiętać, aby nie podawać fałszywego maila czy numeru telefonu – będą one potrzebne aby potwierdzać działania na koncie gracza. Po wypełnieniu wszystkich pół i kliknięciu „zarejestruj”, na adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem weryfikującym. Po tym nasze konto będzie już aktywne.

2. Typowanie w STS z kodem bonusowym

Należy jednak pamiętać, aby koniecznie skorzystać z naszego linku, lub po prostu wpisać nasz kod bonusowy do STS, który brzmi: BCVIP. Dlaczego? Tylko dzięki niemu otrzymacie ekskluzywny bonus powitalny. Jak działają bonusowe kody u bukmacherów, dowiecie się z naszego tekstu, a bonusowe kody na zakłady możecie również wyszukać w łatwy sposób z poziomu strony głównej.

Po skorzystaniu z promocji dostępnej dla naszych graczy, zamiast standardowego bonusu w kwocie do 1560 PLN, otrzymacie aż do 1660 PLN na zakłady. W skład pakietu powitalnego od STS wchodzą między innymi: bonus od pierwszych trzech depozytów aż do 1500 PLN, zakład 100 PLN bez ryzyka oraz 60 PLN za wykonanie dodatkowych zadań - a to wszystko z kodem BCVIP. Co więcej otrzymacie dzięki wpisaniu "promocyjny STS kod"? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

3. Jak obstawiać w STS przez internet

Jeśli zastanawiacie się natomiast - STS jak się obstawia – przychodzimy z pomocą. To oczywiście nic skomplikowanego. Rejestrujecie się używając naszego kodu, logujecie się i można od razu grać. Z poziomu strony głównej znajdziecie najpopularniejsze zakłady na dziś. Warto zwrócić uwagę, gdyż zakłady specjalne po wyższych kursach znajdziecie właśnie tu. Często w STS kursy w tej sekcji są znacznie wyższe, dzięki czemu możemy wygrać jeszcze więcej.

Gdy już macie interesujące Was wydarzenie i zdarzenie - wybieracie odpowiedni typ, stawkę i gotowe. Można kompletować kupon. A jeśli chcecie zagrać na kuponie akumulowanym, należy go wybrać i po prostu na tej samej zasadzie co w wcześniej należy wybrać kolejne zdarzenia, aż uznacie, że teraz kupon jest kompletny.

Jeśli natomiast szukacie konkretnej dyscypliny, której nie możecie znaleźć na stronie głównej, to w lewym panelu bocznym macie do wyboru polecane wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższym czasie, a poniżej wszystkie wydarzenia z kursami z podziałem na dyscypliny. Wystarczy wybrać to co nas interesuje i sprawdzić, czy kursy STS na interesujące nas starcie są już dostępne. Wśród dostępnych dyscyplin znajdziecie mnóstwo możliwości, od piłki nożnej, gdzie dostępna jest nawet liga Wysp Owczych, po mniej oczywiste wybory jak krykiet, darts czy badminton. Należy również pamiętać, że obstawianie Esportu w STS jest możliwe, tak samo jak ligi alternatywne czy ligi wirtualne.

Sporty wirtualne STS to możliwość obstawiania o każdej porze dnia i nocy. Co kilka minut startuje nowe wydarzenie w jednej z kilku dyscyplin: piłce nożnej, tenisie, koszykówce, wyścigach koni czy gonitwach psów. STS ligi alternatywne to natomiast wydarzenia trwające w pełnym wymiarze czasowym, które można obstawiać przed meczem oraz live, a wyniki generowane są na podstawie statystyk i historycznych wyników. Wybór zdarzeń jest podobny do tych z realnych wydarzeń, które są dostępne u bukmachera.

4. Rodzaje zakładów STS

No dobrze, a teraz nasuwa się pytanie, jak złożyć kupon STS? Tutaj standardowo mamy do wyboru kupony solo, ako – czyli takie gdzie wybieramy więcej niż jedno zdarzenie i kursy się kumulują oraz maxikombi. W przypadku tego ostatniego mowa o zakładach blokowych, w którym kupon może być wygrany nawet jeżeli kilka typów nam nie wejdzie. Reszta jest prosta, wybieramy odpowiednie zdarzenia i ich rozwiązanie, ustalamy stawkę, obstawiamy i czekamy na wygraną. Jeśli nasze typy oczywiście okażą się trafne.

Wielu graczy zastanawia się STS jak obstawiać 1x2 lub jak obstawić z podpórką w STS. Są co prawda wydarzenia, w których podpórki nie są dostępne, ale to raczej rzadkość. W większości przypadków obstawianie z podpórką jest możliwe – warto je jednak stosować tylko wtedy, kiedy mamy spore wątpliwości co do wyniku. Co oczywiste, kursy na typy z podpórką STS są znacznie niższe niż te na standardowe 1x2. Obstawianie 1x2 w STS to najprostszy zakład, wystarczy przy danym wydarzeniu kliknąć odpowiednią opcję i przejść do kuponu podsumowania kuponu. To naprawdę banalne.

Oczywiście w STS zakłady na żywo są również dostępne, dziś tej opcji u żadnego poważnego bukmachera po prostu nie może zabraknąć. Wobec tego obstawicie nie tylko przed meczem, ale również obstawianie live STS może przynieść Wam spore zyski, zwłaszcza jeżeli jesteście w stanie śledzić na bieżąco dane starcie i zareagować na to co się dzieje, w odpowiednim czasie.

5. Depozyt w STS – jak wpłacić pieniądze u bukmachera

Jak wpłacimy pieniądze w STS? Łatwo i szybko. Bukmacher obsługuje wpłaty aż z 26 banków, a do tego mamy dostępne płatności PayU, Blik, kartami przedpłaconymi paysafecard, a także portmonetkami internetowymi jak Neteller czy Skrill. Każdy znajdzie coś dla siebie.

6. Jak obstawiać w aplikacji mobilnej STS

Obstawianie w STS mobile app nie różni się w zasadzie od tego na stronie internetowej bukmachera. To po prostu sposób na obstawianie w każdym momencie, nawet jeżeli nie mamy dostępu do komputera. Aplikacja działa sprawnie i co ważne – jest dostępna STS apk android jak i iOS aplikacja STS, co wcale nie jest tak powszechne, nawet u dużych bukmacherów. Apka jest do pobrania ze strony bukmachera, nie znajdziecie jej w sklepie play ze względu na zasady narzucone przez Google.

7. STS obstawianie za granicą

Przebywacie za granicą i chcecie obstawiać w STS? Istnieje również taka możliwość dzięki STSbet! Czym różnią się zakłady STS za granicą od tych dostępnych w Polsce? Otrzymamy inny bonus - do 150€ na zakłady. W STSbet dostępne jest również kasyno, którego brakuje w polskiej wersji ze względu na ustawę hazardową.

Jeśli gracie w Polsce a interesuje Was bukmacher z kasynem, to rozwiązaniem jest Betgames w STS. W ramach tych zakładów obstawicie wynik danego rozdania w wojnie, pokerze czy bakaracie. A jeśli interesują Was gry na których można zarobić prawdziwe pieniądze - temat dokładnie opisaliśmy w naszym tekście.

8. Obstawianie w STS – opinie

Recenzje STS są bardzo dobre i nikogo to nie powinno dziwić. To bukmacher z solidną pozycją na rynku, który ma szeroką ofertę i ciekawy bonus powitalny. Jeśli zastanawiacie się gdzie grać, to zakłady bukmacherskie STS są jednym z najlepszych wyborów na naszym rynku. Z ręką na sercu możemy polecić ten wybór, a skoro wiecie już jak obstawiać w STS, to przypominamy tylko, aby skorzystać z naszego ekskluzywnego kodu bonusowego.

Zastanawiacie się - STS jak obstawiać żeby wygrać? Z pomocą przychodzą nasze typy bukmacherskie, które znajdziecie na portalu. To typy zarówno na dziś jak i jutro, które pomogą Wam podjąć decyzję jakie zdarzenia i wydarzenia wybrać.

skomentuj StsJakObstawiać
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie