Sportowiec Roku 2022 Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Sportowiec Roku 2022 Kursy Bukmacherskie

“Sportowiec Roku 2022” i kursy bukmacherskie - te dwa hasła jak co roku łączą się ze sobą i powodują, że w najlepszych serwisach do obstawiania znajdziemy zakłady na to wydarzenie. Gdzie dokładnie? O tym jak zawsze przeczytacie na KodBonusowy. Jakie są kursy bukmacherskie na Sportowca Roku 2022? Faworytką bukmacherów jest Iga Świątek (1.05).

Kto wygra plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski? Wszystkie informacje związane z obstawianiem Sportowca Roku 2022 znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy!

1. Kto wygrał w poprzednim roku?

W ubiegłym roku - podobnie jak w roku poprzednim - do samego końca emocjonowaliśmy się wynikami plebiscytu na najlepszego sportowca Polski. W 2020 roku w “dwójce”, która do samego końca walczyła o zwycięstwo znaleźli się Robert Lewandowski oraz Iga Świątek. Napastnik reprezentacji Polski powtórzył ten wyczyn rok później, kiedy to tuż przed ogłoszeniem werdyktu znalazł się na scenie wraz z trzykrotną mistrzynią olimpijską w rzucie młotem, Anitą Włodarczyk. Mimo obrony tytułu, statuetka dla najlepszego sportowca roku ponownie (podobnie jak we wspomnianym 2020 oraz w 2015) powędrowała do Roberta Lewandowskiego.

2. Gala Mistrzów Sportu 2023 - kiedy i gdzie?

Oficjalna data Gali Mistrzów Sportu 2023 to 7 stycznia 2023. Już wcześniej można było spodziewać się, że odbędzie się ona w pierwszej połowie stycznia. Oznacza to, że "tradycja" zostanie podtrzymana. Podobnie jak w latach ubiegłych, plebiscyt na najlepszego sportowca Polski (2022) rozstrzygnie się w Warszawie.

3. Najlepsi Sportowcy Polski w historii plebiscytu

Najwięcej zwycięstw w historii Plebiscytu Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski ma Justyna Kowalczyk. Utytułowana narciarka triumfowała aż 5-krotnie - i to 5. razy z rzędu (2009 - 2013)! Jedno zwycięstwo mniej mają Irena Szewińska oraz Stanisława Walasiewicz. Obie lekkoatletki zanotowały po 4 wygrane. Tyle samo statuetek za 1. miejsce w Plebiscycie Przeglądu Sportowego ma na swoim koncie Adam Małysz. Na kolejnych miejscach w zestawieniu sportowców z największą liczbą wygranych edycji plebiscytu na najlepszego sportowca Polski znajdują się: Otylia Jędrzejczak (pływanie) oraz wspomniany już - Robert Lewandowski (oboje po 3 zwycięstwa).

4. Nominowani do nagrody Sportowca Roku 2022

Lada chwila zostanie przyznana nagroda dla Sportowca Roku w Polsce za 2022 rok. Nie może więc dziwić, że znamy już pełną listę nominowanych zawodników oraz zawodniczek.

Już wcześniej można było być praktycznie pewnym, że w gronie nominowanych znajdzie się miejsce dla Roberta Lewandowskiego, Igi Świątek, Bartosza Zmarzlika, Pawła Fajdka, Wojciecha Nowickiego czy kajakarek, które zdominowały multidyscyplinarne mistrzostwa Europy.

5. Zakłady bukmacherskie na Sportowca Roku 2022

Jako, że wydarzenie odbędzie się lada chwila, oczywistym jest, że znajdziecie już zakłady na Sportowca Roku 2022. Kursy bukmacherskie na najlepszego sportowca Polski 2022 znajdziecie w STS. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z obstawianiem i zastanawiacie się jaki jest najlepszy serwis bukmacherski na start, podana wyżej marka będzie jednym z tych odpowiednich wyborów.

Co jeszcze warto podkreślić w kontekście zakładów bukmacherskich na plebiscyt Przeglądu Sportowego 2022 - u bukmacherów w ramach kursów pre-match znajdziecie “jedynie” zakłady na zwycięzcę zestawienia. Trzeba jednak pamiętać, że obstawianie Sportowca Roku 2022 powinno być dostępne również w ramach zakładów na żywo. Gdy otrzymamy jakiekolwiek informacje z tym związane, jak najszybciej Was o tym poinformujemy!

6. Sportowiec Roku 2022 - typy bukmacherskie

Przygotowując typy na Sportowca Roku 2022 warto zastanowić się, którzy zawodnicy czy zawodniczki mogą pochwalić się największymi osiągnięciami na przestrzeni ostatnich 365 dni. Jako główną faworytkę plebiscytu wskazuje się przede wszystkim Igę Świątek.

Polka jest aktualnie najlepszą tenisistką na świecie, co potwierdziła wygrywając w 2022 roku dwa turnieje Wielkiego Szlema - French Open oraz US Open. Z kolei awans do WTA Finals (turnieju dla 8 najlepszych zawodniczek sezonu) zapewniła sobie już w… czerwcu. W nim odpadła w półfinale, jednak nie może to wpłynąć na końcową ocenę zakończonego już sezonu w wykonaniu Igi Świątek.

Obstawiaj kto zdobędzie tytuł Sportowca Roku 2022

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
BCVIP

Kolejny raz w gronie faworytów znajduje się również Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski zmienił tego lata niemieckie Monachium na słoneczną Barcelonę. “Lewy” po raz kolejny został też królem strzelców Bundesligi, a jego aklimatyzacja w zespole Dumy Katalonii przebiega na tyle dobrze, że jest on liderem strzelców ligi hiszpańskiej.

Można też spodziewać się, że na końcowy wynik Lewandowskiego w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski 2022 roku duży wpływ będzie miał Mundial, który zakończył się 18 grudnia.

Na wysoki wynik liczy również Bartosz Zmarzlik. Polak został w tym roku - już po raz trzeci - indywidualnym, żużlowym mistrzem świata. Jeśli nie obstawialiście zwycięstw Polaka, to na pewno warto zainteresować się dyscypliną, w której odnosi on sukcesy. Na naszej stronie znajdziecie poradnik jak obstawiać mecze żużlowe, który pozwoli wam "wkręcić się" w ten sport. W najlepszej “10” nie powinno także zabraknąć jednego z siatkarskich wicemistrzów świata czy Pawła Fajdka, który wywalczył 5. tytuł mistrza świata w rzucie młotem. Sądzimy również, że w czołówce rankingu pojawią się Mateusz Ponitka (koszykówka) czy kajakarki - Karolina Naja oraz Anna Puławska.

Biorąc jednak pod uwagę osiągnięcia głównych faworytów, naszym zdaniem największe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek - i taki jest też nasz typ na Najlepszego Sportowca Polski 2022.

7. Gdzie obejrzeć Galę Mistrzów Sportu 2023? Transmisja w TV

Przez długi czas to Telewizja Polska była odpowiedzialna za transmisję z wyboru najlepszego sportowca Polski. Zmieniło się to jednak kilka lat temu, kiedy to prawa do relacjonowania Gali Mistrzów Sportu przejęła Telewizja Polsat i przewidywaliśmy, że w tym roku będzie podobnie - tak też się stanie. Widzowie będą mogli rozsiąść się wygodnie w swoich fotelach i oglądając wydarzenie, obstawiać komfortowo na swoim telefonie. Ranking najlepszych aplikacji bukmacherskich na urządzenia mobilne, które wam to umożliwią, znajdziecie na naszej stronie KodBonusowy.

8. Najlepszy sportowiec Polski 2022 - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

8.1 ❓ Kiedy Bal Mistrzów Sportu 2023?

Bal Mistrzów Sportu - po Gali, na której poznamy najlepszych sportowców Polski 2022 roku - odbędzie się w 7 stycznia 2023. Sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

8.2 ❓ Kto jest faworytem do tytułu Najlepszego sportowca Polski 2022?

W gronie faworytów wymienia się przede wszystkim Igę Świątek, Roberta Lewandowskiego oraz Bartosza Zmarzlika.

8.3 ❓ Gdzie obstawiać najlepszego sportowca Polski 2022?

Kursy bukmacherskie na Sportowca Roku 2022 znajdziecie już w STS.

skomentuj SportowiecRoku2022KursyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie