PZBuk Kod Bonusowy

PZBuk Kod Bonusowy

Typ Bonusu Opis Bonusu
PZ Buk Bonus powitalny: Bonus 100% do 500 PLN!
Wymagany obrót bonusu: Pięciokrotność sumy wpłaty z użyciem zakładów wielokrotnych, z kursem minimalnym 2.0.
PZBuk Kod Bonusowy: Odkryj nasz kod

Pytania typu pzbuk kiedy, czy też PZbuk co to jest, stały się nieaktualne. Jak wiemy PZbuk strona wystartowała już jakiś czas temu i należy ona do kolejnego legalnego bukmachera w naszym kraju. Skoro powiedzieliśmy już, że PZBuk to nic innego jak bukmacher, czas ustalić kolejny fakt, dotyczący kodu przy rejestracji. Otóż aby odebrać premię, nie jest wymagany jakikolwiek kod bonusowy PZBuk czy też kod premii. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera PZBuk przez nasz link, aby skorzystać z oferty promocyjnej na start. Choć ta trzeba przyznać do najwyższych nie należy, o czy w kolejnych zdaniach.

1. PZBuk bonus

PZBUK max bonus (maksymalny bonus online)
PZBUK Kod bonusowy grudzień 2022
PZBUK Kod bonusowy styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Jak już wspomnieliśmy pzbuk kod rejestracyjny nie jest nam potrzebny, aby skorzystać z bonusu. Zatem jaki bonus na start oferuje PZBuk? Jest to bonus powitalny 100% do 500 PLN, co w porównaniu do oferty Totolotka (1120 PLN przy wpłacie + 25 PLN bez depozytu, nie zapomnij użyć nasz Totolotek kod rejestracyjny), LVBET (1500 PLN przy 2 pierwszych depozytach + 20 PLN bez wpłaty), czy też Fortuny (Zakład bez ryzyka do 125 PLN do 1000 PLN od pierwszego wkładu + 20 złotych za darmo) jest po prostu ofertą słabą... Jednak jakiś tam bonus jest, więc nie ma co za dużo narzekać. Przecież premia jest gratisowa, a darmowa kasa na obstawianie zawsze się przyda.

2. PZBuk freebet

Z pewnością nie wszyscy czytelnicy naszego tekstu wiedzą czy jest freebet. Z języka angielskiego to po prostu darmowy zakład. Działa to na takiej zasadzie. Przez pewien czas w PZBuk było tak, że zakład wniesiony o wartości nie większej niż 50 złotych okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam naszą stawkę i pieniądze z powrotem trafiały na nasze konto. Nie należy mylić tej oferty powitalnej z bonusem bez depozytu. Darmową kasę na start możecie odebrać u takich bukmacherów jak LVBET, Totolotek lub STS. Popularny jest również bonus bez depozytu Fortuna.

Teraz sytuacja jest zupełnie inna. PZBuk zamienił całkowicie darmowy zakład na start na bonus powitalny 100% do 500 PLN. Jedni gracze będą szczęśliwi, inni mniej. Wszystko zależy od preferencji.

3. Jak odebrać bonus?

To bardzo proste. Zarejestruj się u bukmachera przez nasz link (żaden kod zniżki nie jest wymagany). Po czym wpłać minimum 100 zł i ciesz się otrzymanym bonusem w wysokości 100% wpłaty do 500 PLN! Warunkiem zwrócenia środków na kontu depozytowe jest obrót pięciokrotnością wysokości wpłaty, na zakładach wielokrotnych z minimalnym kursem 2.0. W przypadku spełnienia obu tych warunków, pieniądze trafią na nasze konto.

4. Zasady bonusu

W zasadzie na temat tej kwestii zostało powiedziane już wszystko. Stawiasz swoje zakłady o wartości pięciokrotności pierwszej wpłaty, a gdy wygrasz i spełnisz warunki obrotu depozytem, bonus zostanie Tobie dodany przez bukmachera na konto. Oczywiście należy pamiętać, że bonus jak i cała strona przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla graczy pełnoletnich (18+).

5. PZBuk zakłady bukmacherskie

Teraz nieco więcej o samej ofercie bukmachera i poruszani się po stronie. Na chwilę obecną mamy tu do dyspozycji 30 dyscyplin do typowania. Są to miedzy innymi piłka nożna, koszykówka, tenis, Futbol Amerykański, Hokej na lodzie, Siatkówka, Sporty Zimowe, sporty walki, Zakłady Specjalne itp. W sekcji zakłady specjalne, znajdziemy między innymi kursy na wydarzenia ze świata polityki, muzyki, filmu, czy też show biznesu. Na pierwszy rzut oka rzuca się tutaj brak sekcji Sportów Wirtualnych, co u najlepszych polskich bukmacherów jest już ofertą standardową.

6. PZBuk zakłady na żywo

Mamy tu również dostęp do sekcji zakładów live. Co oznacza, że obstawiać możemy dane wydarzenia w momencie ich trwania. Oferta zakładów na żywo w PZBuk to rynkowy standard. Niczego tu raczej nie brakuje, ale również i sekcja nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle konkurencji.

7. Jak się zarejestrować?

A więc przechodzimy na stronę bukmachera przez nasz link. Następnie klikamy duży zielony pasek z napisem Zarejestruj się. W pierwszym kroku rejestracji zostaniemy poproszeni o wpisanie nazwy użytkownika, adresu email, oraz hasło. W kroku drugim rejestracji w pzbuk, dokumenty okażą się niezbędne. Należy podać z nim imię, nazwisko, wybrać rodzaj dokumentu tożsamości, numer seryjny dokumentu, ulicę, kod pocztowy, miasto, numer telefonu, datę urodzenia, płeć, numer pesel, kraj, wybrać walutę, oraz wpisać pzbuk kod polecenia. W naszym przypadku ostatnią czynność możemy pominąć, a pole kod bonusu pozostawić puste. Rejestrując się u bukmachera przez nasz link, żaden PZBuk kod rabatowy, czy też kod vouchera nie jest wymagany. Za PZBuk kod promocyjny służy nam link z naszego serwisu. Jeżeli szukasz kodów do innych serwisów niekoniecznie bukmacherskich polecamy portal groupon, gdzie w sekcji kod zniżki znajdziesz długą listę promocji. Ok, wróćmy do rejestracji. Potwierdzamy regulaminy i klikamy Kontynuuj. W ostatnim kroku rejestracji należy ustawić limity czasu gry, oraz limit obrotu. Klikamy otwórz konto i gotowe. Na podany przez nas podczas rejestracji adres mailowy, przyjdzie link aktywujący. Klikamy w niego, logujemy się na stronie bukmachera i gramy.Tak właśnie przebiega rejestracja w PZBuk.

8. Aplikacja PZBuk

Póki co bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej, co świadczy o tym, że marka wciąż ma naprawdę wiele do zrobienia, aby równać się z tymi najlepszymi bukami, jak chociażby Totolotek, LVBET, czy Fortuna. Oczywiście PZBuk aplikacja na iOS i Android, wydaje się być tylko kwestią czasu, jednak pytanie, czy PZBuk ten czas posiada w "walce" o klienta...

Standardowy bonus na LVBET
Bonus do 3423 PLN!

9. PZBuk dokumenty - czy podawać?

Nasze dane u bukmachera są bezpieczne i bez obaw możemy uzupełnić formularz rejestracyjny. Jest to proces niezbędny, aby móc legalnie obstawiać u bukmachera, oraz przede wszystkim bezpiecznie wpłacać i wypłacać pieniądze. Pamiętajmy, że PZBuk zakłady bukmacherskie online działają w naszym kraju legalnie. Na potwierdzenie, kilka suchych faktów.

10. PZBuk legalny bukmacher

Marka PZBuk operuje na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych/bukmacherskich online. Wspomniane zezwolenie zostało wydane przez Ministra Finansów - dokładnie 28 czerwca 2018 roku. Numer licencji: PS4.6831.26.2017. Licencja ważna na okres 6 lat od jej wydania. W naszym serwisie znajdziesz pełną listę legalnych bukmacherów z dostępnymi kodami bonusowymi.

11. PZBuk opinie

Te wśród typerów z pewnością mogą być mieszane. My uważamy, że istnieją po prostu lepsze oferty. Choć oczywiście nie umniejszamy omawianej przez nas marce. Mimo wszystko bardzo niski bonus na start, brak bonusu bez depozytu, brak aplikacji, oraz średniej wartości kursy, nie pozwalają nam nazwać PZBuk topową marką w Polsce. Generalnie polecamy alternatywy w postaci Totolotka, LVBET, sts.pl, oraz Fortuny. Tam czeka na nas znacznie wyższa oferta powitalna, plus bonus bez depozytu, za samą rejestrację konta. Również oferta na zakłady jest tam bardziej rozbudowana, a kursy po prostu wyższe. Co bardzo ważna. Wszystkie wymienione przez nas alternatywy, oferują ekskluzywny bonus dla użytkowników naszego serwisu. Będąc członkiem naszego serwisu, otrzymasz wyższą premię. Oczywiście, niekiedy należy podać kod bonusowy, a te dostępne są w naszym serwisie.

12. PZBuk FAQ

12.1 Czy PZBUK to zaufana marka?

Firma PZBuk należy do grona legalnych bukmacherów na naszym rynku. Oznacza to, że, jak najbardziej, można uznać go za zaufanego “gracza”.

12.2 Jak odebrać bonus powitalny w PZBuk?

Kod promocyjny nie jest wymagany w tym serwisie. Dzięki linkowi rejestracyjnemu od KodBonusowy, gracze mają możliwość skorzystania z promocji startowej w wysokości 100% do 500 PLN od pierwszego depozytu. Mimo wszystko, nie jest to najlepsza, obecnie, oferta na rynku.

12.3 Czy istnieje darmowy zakład w PZBuk?

Od momentu wprowadzenia bonusu powitalnego 100% do 500 PLN, darmowy zakład na start nie jest dostępny w PZBuk.

skomentuj PzbukKodBonusowy
Komentarze (1)
Postklimatyczny
Postklimatyczny prawie 3 lata temu
Fajny jest ten kod na start, ma łatwe warunki do spełnienia. Wypłaty są bardzo szybkie. Dużo znaleźć tam można dyscyplin sportowych, naliczyłem, że jest ich około 29. Ładna szata graficzna, szybko można się zorientować gdzie trzeba kliknąć. PZBUK ma dużą ofertę na główne dyscypliny sportowe i szeroka oferta na pozostałe wydarzenia z całego świata. Serwis się nie zacina i plusem jest aplikacja mobilna. Ostatnio grałem w knajpie, gdy czekałem na zamówiony obiad.
Graj odpowiedzialnie