Puchar Narodów Afryki 2019 Kursy

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Puchar Narodów Afryki 2019 Kursy

Nie tylko Europa oraz Ameryka Południowa będą rozgrywały swoje mecze w czerwcu. W drugiej połowie tego miesiąca rozpocznie się także kolejna edycja Pucharu Narodów Afryki. Pomimo wielu zawirowań, związanych z organizacją zawodów, uda się je doprowadzić do skutku. Najlepsze 24 drużyny „Czarnego Lądu” zmierzą się w turnieju o mistrzostwo Afryki. Kto wygra? Jakie są najlepsze kursy na Puchar Narodów Afryki 2019? Gdzie, już teraz, możliwe jest obstawianie Pucharu Narodów Afryki 2019? Poznaj najlepsze Puchar Narodów Afryki 2019 typy na zakłady!

1. Puchar Narodów Afryki 2019 - kto gospodarzem?

Początkowo, jako organizatora wydarzenia wybrano Kamerun. Jednakże, zła sytuacja polityczna, a także duże opóźnienia w przygotowaniach, zdecydowały o tym, że odebrano mu prawo do organizacji zawodów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, że… zmiana gospodarza nastąpiła niespełna pół roku przed turniejem! A należy pamiętać, że Kamerun został wybrany w… 2014 roku. Wybór musiał być dokonany w trybie awaryjnym. Ostatecznie zdecydowano, że Puchar Narodów 2019 zorganizuje Egipt. Spotkało się to z dużym zaskoczeniem ekspertów, ponieważ w poprzednich latach, również na egipskiej ziemi, dochodziło do incydentów na stadionach.

2. Kiedy Puchar Narodów Afryki 2019 się rozpocznie?

Znamy oczywiście już Puchar Narodów Afryki 2019 termin rozpoczęcia imprezy? Turniej wystartował oficjalnie 21 czerwca. Jest rozgrywany na sześciu egipskich obiektach. Finał, podobnie jak mecz otwarcia, odbędzie się w Kairze. Ostatnie spotkanie turnieju zostało zaplanowane na 19 lipca. Tytułu bronić będzie reprezentacja Kamerunu.

3. Puchar Narodów Afryki 2019 Eliminacje

Puchar Narodów Afryki 2019 terminarz został ustalony tak, że kwalifikacje do Pucharu Narodów Afryki 2019 trwały dwa lata: od marca 2017 roku do marca 2019 roku. Podzielone były na dwie fazy – rundę wstępną (eliminacyjną) oraz fazę grupową. Do głównej fazy kwalifikacji przystąpiło 48 zespołów, które zostały rozdzielone na dwanaście grup, liczących po cztery zespoły. Z każdej z nich, awans na imprezę główną uzyskały po dwa zespoły. Co ciekawe, w przeciwieństwie do kwalifikacji do mistrzostw Europy, w strefie CAF gospodarz turnieju również bierze udział w tych zmaganiach. Oznaczało to, że w grupie, w której występował organizator, trzy drużyny walczyły tylko o jedno miejsce premiowane awansem.

Zapytacie – dlaczego nie napisano „Kamerun”? Otóż, kiedy kraj ten stracił prawo organizacji turnieju, automatycznie odebrano mu gwarantowany start. W ten sposób, „immunitet”, w postaci zapewnionego awansu, zapewniła sobie reprezentacja Egiptu.

Za niespodziankę eliminacji można uznać brak awansu drużyny Gabonu (w składzie z Pierrem-Emerickiem Aubameyangiem), a także brak premiowanego miejsca dla Burkiny Faso. W trakcie eliminacji, z powodu zawieszenia przez międzynarodową federację, zdyskwalifikowana została reprezentacja Sierra Leone.

4. Jak prezentują się grupy Pucharu Narodów Afryki 2019?

Zanim przystąpiono do losowania grup, 24 zespoły podzielono na 4 koszyki. Tym samym, zostały one przydzielone do sześciu grup. Dwa pierwsze miejsca awansują bezpośrednio do 1/8 finału. Z drużyn, które zajęły trzecie miejsce w swoich grupach, utworzona została tabela, według której kolejne cztery zespoły znalazły się w najlepszej „szesnastce” turnieju.

Grupa A: Egipt, DRK, Uganda, Zimbabwe.

Grupa B: Nigeria, Gwinea, Madagaskar, Burundi.

Grupa C: Senegal, Algieria, Kenia, Tanzania.

Grupa D: Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej, RPA, Namibia.

Grupa E: Tunezja, Mali, Mauretania, Angola.

Grupa F: Kamerun, Ghana, Benin, Gwinea Bissau.

Najciekawiej prezentowała się grupa D, w której zagrały trzy silne reprezentacje – Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz RPA. Czekała na nas, wyrównana i zażarta, rywalizacja o pierwsze miejsce w tym zestawieniu. Wydawało się też, że mimo wszystko Namibia będzie musiała zadowolić się ostatnim miejscem i zakończy zmagania po rozgrywkach grupowych.

W pozostałych grupach faworyci również byli klarowni. Jednakże, tak jak mówi Dariusz Szpakowski, futbol niejednokrotnie uczył i uczy pokory, oraz tego, aby nie ferować wyroków przed końcowymi wynikami. Zastanawiano się więc - czy Puchar Narodów Afryki 2019 przyniesie niespodzianki już w pierwszym etapie turnieju?

5. Puchar Narodów Afryki 2019 Zakłady bukmacherskie przez internet

Typowanie Pucharu Narodów Afryki 2019 najlepiej rozpocząć, tradycyjnie, od przeglądu miejsc, gdzie będziemy mogli tego dokonać. W tym momencie obstawianie Pucharu Narodów Afryki 2019 jest możliwe w LVBet, Fortunie oraz Totolotku.

Przypomnijmy, że dzięki BonusCodes możecie skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego u każdego z tych bukmacherów. W LVBet wystarczy, że podczas rejestracji użyjecie naszego kodu JOHNNYBET, dzięki któremu uruchomicie na swoim koncie ofertę VIP.

6. Typy na Puchar Narodów Afryki 2019

Aby mieć pewność, że nasze zakłady mają szansę powodzenia, przy obstawianiu rozstrzygnięć w tym turnieju należałoby spojrzeć na zwycięzców w ubiegłych latach. Tak, jak pisaliśmy wcześniej, edycję z 2017 roku wygrała reprezentacja Kamerunu. Co ciekawe, w finale mierzyli się z gospodarzami tegorocznych zawodów – Egiptem. „Nieposkromione Lwy” pokonały „Faraonów” 2:1. Oba te zespoły są najbardziej utytułowanymi w Pucharze Narodów Afryki. Egipt wygrywał imprezę 7-krotnie, przy dwóch zwycięstwach mniej kadry Kamerunu. Na trzecim miejscu, z dorobkiem czterech zwycięstw, znajduje się Ghana.

W tej chwili, w mamy dostępne Puchar Narodów Afryki 2019 kursy na zwycięzcę całego turnieju oraz poszczególne mecze.

Kogo zatem, wspomniani wyżej, bukmacherzy widzieli, przed turniejem, jako faworyta do końcowego zwycięstwa? Największe szanse, zdaniem „buków”, miała reprezentacja gospodarzy, czyli Egipt. Stawiając „złotówkę” na kadrę „Faraonów” można było zainkasować 5-krotność tej kwoty. Następna w „kolejce” była reprezentacja Senegalu, czyli rywal polskiej reprezentacji na zeszłorocznym Mundialu w Rosji. Przelicznik na wygraną Sadio Mane i spółki również wynosił 8.0. Podium zestawienia, tego bukmachera, uzupełniała Ghana (9.0). Wśród reprezentacji, które „mieściły się” w kursach poniżej 10.0 znajdowało się jeszcze Wybrzeże Kości Słoniowej (9.0).

Najmniej cenione były umiejętności piłkarzy Tanzanii (251.0), Madagaskaru (251.0) czy Namibii (również 251.0). Ponadto, w ofercie LVBet można było typować także rozstrzygnięcia końcowe w poszczególnych grupach.

Obecnie, kursy, na wygraną w turnieju, prezentują się następująco:

Kto wygra Puchar Narodów Afryki 2019?
Kurs
Scroll Down To See More
Senegal Obstawiaj z Totolotek
Kurs 1.80
Obstaw
Algieria Obstawiaj z Totolotek
Kurs 1.90
Obstaw
Ostatnia aktualizacja: 1563525174

7. Zakłady live na Puchar Narodów Afryki 2019

Śledzenie afrykańskiego czempionatu niesie ze sobą wiele korzyści. Widz, nie tylko będzie mógł zobaczyć jak prezentują się najlepsi zawodnicy z tego kontynentu, ale regularnie sprawdzane Puchar Narodów Afryki 2019 wyniki mogą spowodować, że łatwiej będzie nam zabrać się za Puchar Narodów Afryki 2019 obstawianie. Zakłady na żywo będą, prawdopodobnie, prowadzone przez każdego z bukmacherów, którzy zdecydują się ostatecznie na powiększenie swojej oferty o mecze tego turnieju. Dla osób, które planują oglądać PNA 2019 wydaje się to idealnym rozwiązaniem na zaspokojenie swoich typerskich potrzeb.

8. Puchar Narodów Afryki 2019 w TV

Niestety, polskie stacje telewizyjne zdecydowały się, że nie zostanie zrealizowana Puchar Narodów Afryki 2019 transmisja na żywo, w którejkolwiek z nich. Wiemy jednak, że piłkarscy fanatycy zawsze znajdą sposób, aby na bieżąco śledzić to, co będzie się działo na egipskich boiskach.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu artykułowi, łatwiej będzie wam zabrać się za Puchar Narodów Afryki 2019 typowanie. Życzymy Wam samych wygranych kuponów! Z fartem!

skomentuj PucharNarodówAfryki2019Kursy

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie