PashaBiceps - Owca WK Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z by Kod Bonusowy
PashaBiceps - Owca WK Kursy Bukmacherskie

W lutym odbędzie się kolejna gala spod szyldu High League, a jednym ze starć, które bardzo interesuje kibiców jest PashaBiceps - Owca WK: kursy bukmacherskie na ten właśnie pojedynek znajdziecie już w topowych portalach z zakładami. Kto jest faworytem? Zakłady bukmacherskie na walkę Pashy z Owcą WK wskazują na zwycięstwo esportowca. Kurs na wygraną Pashy to 1.50. Dla porównania - przelicznik na Owcę wynosi 2.41. Oczywiście, kursy to nie wszystko. Tym bardziej, że w walkach freak fightowych bardzo często dochodzi do niespodzianek. A jak będzie w tym przypadku? Zapraszamy do zapoznania się z analizą jednej z głównych walk na karcie High League 2.

1. Kiedy odbędzie się walka Pasha vs Owca WK?

Tak, jak wspomnieliśmy, starcie pomiędzy Jarosławem “Pashą” Jarząbkowskim, a Michałem “Owcą WK” Owczarzakiem odbędzie się podczas gali High League 2. Event zaplanowano na 5 lutego 2022 roku. Pojedynek Pashy z Owcą to walka wieczoru podczas wydarzenia, którego miejscem zmagań będzie Tauron Arena w Krakowie.

2. “PashaBiceps” vs “Owca WK” - przedstawienie zawodników

Wszyscy Ci, którzy na bieżąco interesują się tym, co dzieje się w internecie, z pewnością znają obie postaci. Swego czasu, Jarosław “Pashabiceps” Jarząbkowski był jednym z najlepszych zawodników na świecie w grze Counter Strike. Pasha jako członek m.in. Virtus.pro wygrywał najważniejsze, międzynarodowe turnieje. Aktualnie, nadal pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych esportowców na całym świecie. W tym momencie, Jarząbkowski prowadzi obozy esportowe, a także zajmuje się streamowaniem na platformie Twitch.

Z kolei Michał Owczarzak od początku do końca był (i jest) związany ze sportem. “Owca” jest jednym z członków ekipy Warszawskiego Koksa - grupy ludzi związanych ze sportami sylwetkowymi. Ekipa WK posiada kanał w serwisie YouTube, który przez kilka lat swojej działalności zdołał dotrzeć do ponad miliona odbiorców. “Owca WK” na swoich kanałach społecznościowych, a także w serwisie YouTube prezentuje materiały związane właśnie z szeroko pojętymi sportami sylwetkowymi.

3. PashaBiceps vs Owca WK Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Pasha vs Owca znajdziecie już u liderów rynku bukmacherskiego w Polsce. Jako że Fortuna jest oficjalnym partnerem wydarzenia High League 2, zrozumiałe jest, że to w tym serwisie, jako pierwszym, pojawiły się kursy na walkę Pasha - Owca WK. U drugiego z liderów rynku, czyli w STS na ten moment nie znajdziecie kursów na opisywane wydarzenie. Gdy to się zmieni - jak najszybciej przekażemy Wam tę informację.

Wracając jednak do Fortuny i tego jak użyć kod promocyjny online.Rejestrując się w tym serwisie z naszym kodem promocyjnym, możecie zgarnąć ekskluzywny bonus na start w wysokości nawet 2720 PLN! Składają się na niego: cashback do 600 PLN, VIP bonus od depozytu do 2100 PLN, a także premia 20 PLN bez wpłaty. Żeby zdobyć kod promocyjny do Fortuny, wystarczy, że klikniecie w link aktywacyjny, który znajdziecie - między innymi - w tym artykule.

W Fortunie spotkacie się szeregiem kursów na walkę PashaBiceps vs Owca. Co prawda, na tę chwilę dostępne są kursy bukmacherskie na starcie Pashy z Owcą jedynie w wariancie 1X2, jednak można się spodziewać, że zakłady na ten pojedynek nie będą się ograniczały tylko do nich.

Jeśli mówimy o zakładach na walkę Pashy z Owcą WK na zwycięzcę tego pojedynku, tak jak już napisaliśmy we wstępie do tego artykułu, kursy faworyzują Jarosława Jarząbkowskiego. W tym momencie, przelicznik na jego zwycięstwo wynosi 1.50. Dla porównania, kurs na wygraną Owcy to 2.41 (stan na 29.12.2021).

4. Typy bukmacherskie na walkę PashaBiceps vs Owca WK

Gdyby ktoś nie znał obu zawodników, a jedynie przeczytał informacje o tym, czym się zajmują - dla tej osoby faworyt byłby tylko jeden: Michał Owczarzak. Wydawałoby się to przecież oczywiste: dlaczego esportowiec miałby mieć szansę z osobą, która od kilkunastu lat jest związana ze sportami sylwetkowymi? W przypadku Pashy jest jednak zdecydowanie inaczej.

Mimo tego, że jest esportowcem, bardzo dużo swojego czasu poświęca “realnemu” sportowi. Jarząbkowski niejednokrotnie podkreślał, że sport jest bardzo ważną częścią jego życia. Co najważniejsze, nie zamyka się tylko na jedną, określoną gałąź sportu, lecz stara się rozwijać w różnych formach aktywności. Wystarczy spojrzeć na sylwetkę Jarosława Jarząbkowskiego. Cóż, Pasha nie wygląda jak “stereotypowy” esportowiec.

Warunki fizyczne Pashy i Owcy są bardzo podobne, więc w tej sytuacji ciężko byłoby napisać, że któryś z nich ma znaczną przewagę nad drugim. Obaj zawodnicy wiedzą, że czeka ich ciężka przeprawa. Zanim jednak dojdzie do starcia na macie, zarówno Pasha jak i Owca muszą zadbać o odpowiednie nastawienie psychiczne przed tą walką. “Owca” opowiadał o tym w wywiadzie na kanale YouTube - “Koloseum”:

Wyobrażam sobie jedynie, że "Pasha" ląduje na macie. O moje odpowiednie nastawienie dba trener Zbigniew Raubo. Codziennie mam pranie mózgu. To już nie jest zabawa. Zabawą może być gra w koszykówkę, na komputerze, bieganie. Ale sztuki walki to poważna sprawa. Skoro rywal może mnie uderzyć na sto procent, to ja też muszę być na to gotowy. Czy będzie krwawa bitka? Kurczę, nie muszę chyba odpowiadać na to pytanie. - Owca WK, Super Express

Ważną informacją jest też fakt, że walka odbędzie się w boksie, w małych rękawicach - a nie w klasycznym MMA. To sprawia, że pojedynek powinien być jeszcze bardziej wyrównany, więc jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się, jak obstawiać walki bokserskie online to koniecznie sprawdź nasz artykuł z podpowiedziami. Wracając do głównego tematu, na tę chwilę, nie pokusimy się o proponowanie jednego z dostępnych zakładów 1X2. Ze swojej strony polecamy poczekać na ofertę zakładów bukmacherskich na walkę PashaBiceps - Owca WK na zdarzenia dodatkowe. Nasz typ na walkę Pasha vs Owca to minimum 3 rundy pojedynku.

5. Transmisja walki Pasha vs Owca. Gdzie obejrzeć? Live stream

Transmisja walki PashaBiceps - Owca WK, podobnie jak całe wydarzenie High League 2, będzie transmitowane na oficjalnej platformie tego wydarzenia. Oznacza to, że jedyna opcja transmisji z tej walki, jak i gali, to live stream. Pasha vs Owca - ten pojedynek elektryzuje nie tylko fanów obu osobistości, ale i całego środowiska freak fightowego. Przypomnijmy, że starcie Pashy z Owcą to walka wieczoru podczas High League 2.

6. Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca WK” Owczarzak - FAQ

6.1 ❓ Kiedy Pasha walczy z Owcą

Walka Pashy z Owcą została zaplanowana na 5 lutego 2022 roku. Będzie to main event gali High League 2.

6.2 ❓ Kto jest faworytem walki Pasha - Owca

Faworytem bukmacherów jest Jarosław Jarząbkowski. Kurs na wygraną Pashy to 1.50.

6.3 ❓ Gdzie znaleźć zakłady na walkę PashaBiceps vs Owca WK

Na całą galę, a także na walkę PashaBiceps - Owca WK kursy bukmacherskie znajdziesz w Fortunie, która jest oficjalnym partnerem wydarzenia.

skomentuj PashaBiceps - Owca WK Kursy Bukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie