KodBonusowy.com pl

Nowi Bukmacherzy Online

przez Kod Bonusowy z
Nowi Bukmacherzy Online

Czy znamy listę firm, które mogą być określane jako nowi bukmacherzy online? Jak najbardziej. Czy ją Wam przedstawimy w tym artykule? Owszem. Co jakiś czas internauci wyszukują informacji na temat nowych legalnych zakładów bukmacherskich online w Polsce. Nie może to dziwić, tym bardziej, że z każdym miesiącem czy rokiem przybywa firm, które uzyskują licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej na terenie RP. Którzy nowi bukmacherzy online mogą być “atrakcyjnym” miejscem do gry na zakładach? Sprawdźmy!

1. Co zrobić, by zostać nowym legalnym bukmacherem online?

Żeby zostać nowym bukmacherem w Polsce, zainteresowana firma musi przejść przez szereg formalności związanych z zarejestrowaniem działalności. Otrzymanie licencji Ministerstwa Finansów - czy to na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet czy też w sposób stacjonarny - wymaga spełnienia wielu warunków. Poza rzeczami oczywistymi, czyli koniecznością firmy zarejestrowanej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej czy obecnością w strukturach spółki rady nadzorczej, marka musi spełnić też pewne wymagania finansowe.

Podstawowym jest posiadanie kapitału zakładowego w wysokości minimum 2 milionów złotych. Ponadto, samo uzyskanie licencji bukmacherskiej w Polsce wymaga kolejnego wkładu “gotówki” przez zainteresowaną firmę. Wysokość kwoty, jaką dany podmiot będzie musiał wydać zależy od rodzaju licencji, jaki chce uzyskać. Jeśli jest to licencja na prowadzenie działalności w trybie stacjonarnym jest to minimum (około) 100 tysięcy złotych. W przypadku licencji na prowadzenie zakładów przez internet, każdy nowy legalny bukmacher online musi liczyć się z dodatkowym wydatkiem co najmniej 400 tysięcy złotych. Wydatki, jakie trzeba uwzględnić przy chęci zdobycia licencji sprawiają, że na polskim rynku funkcjonuje zaledwie kilkanaście firm hazardowych.

2. Nowy bukmacher w Polsce 2024 - lista firm

Przechodząc do najważniejszej informacji tego artykułu, czyli listy nowych legalnych bukmacherów online w tym roku, przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie podmiotów, które planują uruchomić swoją działalność. Nie jest ona bardzo długa, jednak znajduje się na niej kilka pozycji.

Nowi bukmacherzy online 2024 w Polsce

  • BestBet
  • OK Bet
  • GO Bet
  • Mr Bet
  • Fuksiarz

Mimo, że każda z wymienionych wyżej firm posiada już licencję na prowadzenie zakładów, żaden z legalnych, nowych bukmacherów online jeszcze nie wystartował w tym roku. Kiedy wystartuje Fuksiarz? A może prędzej doczekamy się uruchomienia strony OKBet lub GO BET? Nowi bukmacherzy online zawsze są bardzo wyczekiwani przez społeczność grającą na zakładach. Nie oznacza to jednak przecież, że użytkownicy portali hazardowych pozostają z niczym. Wciąż mogą liczyć na sprawdzonych graczy na rynku bukmacherskim. Na których warto zwrócić uwagę? Niektórzy szukają serwisu tak, aby spotkać najlepsze zakłady bukmacherskie na żywo. Inni celują w ofertę pre-match czy bonusy na start. O wszystkich tych kwestiach przeczytacie w dalszej części naszego materiału.

3. Nowy bukmacher online - bonusy na start

Zanim przejdziemy do kwestii związanych z zaufanymi bukmacherami na polskim rynku hazardowym, warto wspomnieć, co najpewniej znajdziecie w bonusach u nowych bukmacherów online. W ramach promocyjnych pakietów powitalnych, najczęściej spotykanym rodzajem premii jest bonus od pierwszego depozytu. W większości przypadków możecie liczyć na podwojenie wysokości waszej pierwszej wpłaty na konto gracza w danym portalu bukmacherskim.

U nowych bukmacherów online - również w 2024 roku - zobaczycie zapewne również bonus bez wpłaty. Nowe legalne firmy bukmacherskie także i w ten sposób starają się przyciągać kolejnych użytkowników. Trzeba przyznać, że proponowanie darmowych pieniędzy na start jest dobrym sposobem na pozyskanie klientów, ponieważ użytkownicy nie odczuwają wówczas ryzyka związanego z potencjalną utratą gotówki. W ramach bonusu bez depozytu u nowych bukmacherów internetowych dostajecie zazwyczaj kasę na pierwszy zakład, tak zwany, freebet. Nie oznacza to jednak, że zawsze tak jest. Nieco rzadziej (ale jednak) spotkacie się też z dwoma, trzema czy nawet pięcioma darmowymi kuponami.

Niezależnie jednak od rodzaju premii, z której skorzystacie, musicie liczyć się z tym, że czeka Was obrót bonusem na zakładach bukmacherskich, którego sposób jest zawsze dokładnie opisany w regulaminie promocji.

Gdy jednak u nowego bukmachera internetowego nie znajdziecie freebetów, możecie być niemal pewni, że w zamian za to firma zaoferuje Wam bonus typu cashback. U nowych bukmacherów - jak i u doświadczonych graczy na rynku zakładów wzajemnych - polega to na zwrocie gotówki do określonej kwoty. Na przykład: jeśli Wasz pierwszy zakład u nowego bukmachera online okaże się przegrany - jedyne co stracicie to podatek wniesiony przy zawieraniu kuponu. Taka forma promocji u nowych legalnych bukmacherów internetowych jest również uważana za bardzo atrakcyjną.

Wymienione wyżej bonusy są najczęściej spotykane u nowych bukmacherów online - nie tylko w 2024 roku, ale i było tak też w poprzednich latach. Oczywiście, nie są to jedyne bonusy dostępne na nowych zakładach bukmacherskich. Premie obejmują niejednokrotnie także drugi czy trzeci depozyt albo konkretne wydarzenia. Wystarczy śledzić serwisy interesujących Was bukmacherów - wówczas będziecie na bieżąco ze wszystkimi ofertami. Innym wyjściem, do czego zachęcamy, jest częsta lektura portalu KodBonusowy. Zawsze staramy się przekazywać Wam najświeższe informacje ze świata rynku hazardowego.

4. Jeśli nie nowi bukmacherzy to którego wybrać?

Pamiętajcie, że nowi bukmacherzy online to nie wszystko. Nie ma znaczenia czy interesuje Was nowy bukmacher z bonusem bez depozytu czy od wpłaty, czy jesteście zainteresowani po prostu szeroką ofertą zakładów - zawsze możecie skłonić się w kierunku sprawdzonych graczy “na rynku”. Zapewnią oni Wam nie tylko wysokie premie, ale i mnóstwo rodzajów zakładów bukmacherskich do wyboru.

Istnieją w Polsce firmy, które od wielu lat znajdują się na ustach większości użytkowników portali do obstawiania. Mowa - co oczywiste - o Fortunie oraz STS. Zarówno pierwsza, jak i druga firma to niekwestionowani liderzy rynku bukmacherskiego w Polsce.

Fortuna oraz STS już od kilkunastu lat oferują swoje usługi milionom graczy nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach - nie tylko stacjonarnie, ale i co oczywiste - także w internecie. Mimo wielu lat doświadczenia, Fortuna oraz STS nie zwalniają tempa i co chwile starają się jak najbardziej zadowolić swoich użytkowników - zarówno stałych graczy, jak i nowych. Jednym ze sposobów są bonusy na start. Nowi bukmacherzy niejednokrotnie nie są w stanie zbliżyć się do wyżej wymienionej dwójki - także w kwestii poziomu oferowanej premii.

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Ponadto, na portalu KodBonusowy znajdziecie kody promocyjne, które sprawią, że otrzymacie dostęp do ekskluzywnych bonusów w tych serwisach. W STS wystarczy, że użyjecie kodu BCVIP podczas wypełniania pierwszego kroku w formularzu rejestracyjnym. Z kolei żeby zgarnąć kod promocji do Fortuny, musicie aktywować nasz link - w ten sposób odkryjecie interesujące Was hasło promocyjne.

Ekskluzywne bonusy w Fortunie oraz STS to nie tylko promocje na start, ale i wiele ofert ograniczonych czasowo. Wspomnieliśmy, że dorównanie obu tym firmom jest trudne, jednak nie jest to oczywiście niemożliwe. W tej kwestii, nowi bukmacherzy online zawsze mają przed sobą bardzo trudne zadanie i niewiele firm temu z pewnością jemu podoła.

skomentuj NowiBukmacherzyOnline
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie