KodBonusowy.com pl

Metody płatności u bukmacherów internetowych 2024

przez Kod Bonusowy z
Metody płatności u bukmacherów internetowych 2024

Jakie są najlepsze metody płatności u bukmacherów internetowych? Portale do obstawiania starają się jak najbardziej dogodzić swoim użytkownikom, udostępniając im wiele metod wpłat i wypłat środków. Jesteście ciekawi, jakie wpłaty i wypłaty obsługują bukmacherzy? Jeśli tak, prześledźcie je razem z nami!

1. Metody płatności u bukmacherów online

U bukmacherów znajdziecie wiele metod płatności. Sposoby wpłat można podzielić ze względu na rodzaj czy szybkość dokonania transakcji. W naszym tekście skupimy się na najpopularniejszych metodach płatności u bukmachera, które znajdziecie w topowych polskich portalach do obstawiania, czyli serwisie STS.

Bukmacherzy internetowi obsługują przede wszystkim karty kredytowe - na liście akceptowanych "plastików" znajdziecie VISA czy MasterCard, czyli te najpopularniejsze, wśród użytkowników wielu banków. Warto zaznaczyć, że metoda płatności kartą u bukmachera, o której pisaliśmy na KodBonusowy, cechuje się niewielkim limitem kwotowym. Dość powiedzieć, że minimalnym progiem depozytu jest “złotówka”! Jest to więc idealna opcja także do gry na niskie stawki. Najpopularniejsze sposoby wpłat i wypłat zawierają w sumie kilkanaście pozycji. Poza kartami kredytowymi możemy wymienić, między innymi, portale do obsługi szybkich płatności.

Wśród nich znajdziecie dotPay, PayU czy tPay. Można powiedzieć, że te portale pośredniczą w transakcjach na linii bank - użytkownik. W każdym z nich możemy wybrać jeden z interesujących nas serwisów bankowych (tam, gdzie mamy konto) i dokonać płatności. W przypadku PayU oraz DotPay można dostrzec jedną, małą różnicę. Pierwszy z wymienionych portali obsługuje banki, a także płatność systemem BLIK, a DotPay, oprócz banków, zaopatrzył się również w obsługę kart przedpłaconych PaySafeCard. Bukmacher STS obsługuje oba wymienione zarówno PayU, jak i DotPay.

Swoją drogą - BLIK u bukmacherów jest równie często wybieraną formą płatności, co karty kredytowe. Tym bardziej, że jedyna wymagana rzecz to posiadanie aplikacji swojego banku na swoim smartfonie czy tablecie. W niej jest generowany sześciocyfrowy kod, który wystarczy wpisać w szczegółach transakcji, a system automatycznie przypisze ją do Waszego konta. Jesteście ciekaw jak ten proces przebiega krok po kroku? Jeśli tak, polecamy sprawdzić jak działa płatność BLIKiem u bukmachera - o tym również przeczytacie na KodBonusowy.

Najpopularniejsze metody wpłat i wypłat u bukmacherów to obsługa także portfeli elektronicznych. Zarówno STS, jak i inni topowi bukmacherzy gwarantują w tym zakresie usługi Skrilla oraz Netellera, gdzie spotkacie się z 0%-prowizją. To także warto zaznaczyć - KAŻDY wybrany sposób płatności u bukmachera nie zawiera kosztów prowizji. To bardzo ważna kwestia.

rodzaje płatności u bukmachera STS jest jednym z bukmacherów, którzy umożliwiają wpłaty i wypłaty na wiele sposobów!

Oczywiście, jedna z metod płatności u bukmacherów to także opcja transakcji w formie stacjonarnej - w lokalu danej firmy. Tak też możecie zrobić, jeśli chcecie mieć kasę na swoim koncie gracza. Jak najbardziej, nie jest to najwygodniejsza forma przepływu środków, jednak, co oczywiste, możliwa do wyboru.

Pamiętajcie - płatności online u bukmachera możecie dokonywać nie tylko za pomocą komputera, ale i swojego urządzenia mobilnego - niezależnie od tego czy szukacie bukmachera z DotPay, PayU czy innymi metodami płatności. Wpłaty u bukmacherów mogą być dokonywane na wiele sposobów i z wielu urządzeń!

2. Jak wypłacić pieniądze od bukmachera?

Po wygraniu postawionego zakładu u interesującego nas bukmachera będziemy mogli wypłacić pieniądze. Kwestia wypłat u bukmacherów jest nieco inna niż w przypadku wpłat na konto gracza. Bukmacherzy wypłacają Wam pieniądze na podane na koncie gracza numer konta bankowego.

Oba serwisy gwarantują Wam bezpieczeństwo transakcji, a także ich bezproblemowość w realizacji. Wypłaty są dokonywane, praktycznie, przez 7 dni w tygodniu. Sam termin realizacji przelewu zależy od momentu, kiedy zlecicie jego wykonanie, jednak zarówno STS gwarantuje, że średni czas wypłaty pieniędzy to zaledwie kwadrans.

Jak najbardziej, oba portale zaznaczają również, że w niektórych przypadkach wypłaty mogą trwać 1-2 dni robocze, a wszystko zależne jest od czasu zaksięgowania transakcji na koncie bankowym.

3. Obstawianie przez internet - wpłacaj i graj z bonusem!

Zakłady sportowe (i nie tylko) przez internet cechują się tym, że możecie otrzymać atrakcyjne bonusy powitalne. U polskich bukmacherów ta niepisana zasada również obowiązuje. W STS możecie zgarnąć atrakcyjne premie powitalne - wystarczy, że wpiszecie kody promocyjne od naszego portalu.

Poza tym, że pozwolą one Wam, między innymi, na skorzystanie z ofert, gdzie są dostępne najwyższe kursy bukmacherskie to także zyskujecie szansę na odbiór bonusu od depozytu, którego dokonacie jedną z, podanych wyżej, metod płatności. Jak obstawiać przez internet z bonusem od wpłaty?

Przede wszystkim - musicie zarejestrować się u jednego z tych bukmacherów. Podczas dołączania do każdego z tych portali wpiszcie proponowane przez nas kody bonusowe, a to sprawi, że otrzymacie dostęp do różnego rodzaju bonusów! Poniżej możecie sprawdzić polecanych przez nas bukmacherów.

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Po tym, jak już odblokujecie dostęp do bonusów powitalnych, pozostaje Wam wykorzystać dostępne metody płatności u bukmacherów internetowych - a jest ich mnóstwo i jesteśmy pewni, że bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

skomentuj Metody płatności u bukmacherów internetowych 2024
Komentarze (2)
Tragivan1955
Tragivan1955 ponad rok temu
@Gist1946 ja tam korzystam z Fortuny i też nie narzekam. Też mają dużo metod płatności do wyboru, a w tym najważniejsze - płatność kartą i BLIK. Super opcje:)
Graj odpowiedzialnie