Metody Płatności U Bukmacherów Internetowych

przez Kod Bonusowy z
Metody Płatności U Bukmacherów Internetowych

Metody płatności u bukmacherów internetowych to bardzo szeroka kategoria. Portale do obstawiania starają się jak najbardziej dogodzić swoim użytkownikom, udostępniając im wiele metod wpłat i wypłat środków. Jesteście ciekawi, jakie rodzaje wpłat obsługują bukmacherzy? Jeśli tak, prześledźcie je razem z nami!

1. Bukmacherskie metody płatności

U bukmacherów znajdziecie wiele metod płatności. Sposoby wpłat można podzielić ze względu na rodzaj czy szybkość dokonania transakcji. W naszym tekście skupimy się na najpopularniejszych metodach płatności u bukmachera, które znajdziecie w najlepszych polskich portalach do obstawiania, czyli serwisach STS oraz Fortuna.

Bukmacherzy internetowi obsługują przede wszystkim karty kredytowe - na liście akceptowanych "plastików" znajdziecie VISA czy MasterCard, czyli te najpopularniejsze, wśród użytkowników wielu banków. Warto zaznaczyć, że metoda płatności kartą u bukmachera, o której pisaliśmy na KodBonusowy, cechuje się niewielkim limitem kwotowym. Dość powiedzieć, że minimalnym progiem depozytu jest “złotówka”! Jest to więc idealna opcja także do gry na niskie stawki. Najpopularniejsze sposoby wpłat i wypłat zawierają w sumie kilkanaście pozycji. Poza kartami kredytowymi możemy wymienić, między innymi, portale do obsługi szybkich płatności.

Wśród nich znajdziecie dotPay, PayU czy tPay. Można powiedzieć, że te portale pośredniczą w transakcjach na linii bank - użytkownik. W każdym z nich możemy wybrać jeden z interesujących nas serwisów bankowych (tam, gdzie mamy konto) i dokonać płatności. W przypadku PayU oraz DotPay można dostrzec jedną, małą różnicę. Pierwszy z wymienionych portali obsługuje banki, a także płatność systemem BLIK, a DotPay, oprócz banków, zaopatrzył się również w obsługę kart przedpłaconych PaySafeCard. Bukmacher STS obsługuje oba wymienione zarówno PayU, jak i DotPay. Z kolei Fortuna ma na swojej liście jedynie pierwszy z nich.

Swoją drogą - BLIK u bukmacherów jest równie często wybieraną formą płatności, co karty kredytowe. Tym bardziej, że jedyna wymagana rzecz to posiadanie aplikacji swojego banku na swoim smartfonie czy tablecie. W niej jest generowany sześciocyfrowy kod, który wystarczy wpisać w szczegółach transakcji, a system automatycznie przypisze ją do Waszego konta.

Najpopularniejsze metody wpłat i wypłat u bukmacherów to obsługa także portfeli elektronicznych. Zarówno STS, jak i Fortuna gwarantują w tym zakresie usługi Skrilla oraz Netellera, gdzie spotkacie się z 0%-prowizją. To także warto zaznaczyć - KAŻDY wybrany sposób płatności u bukmachera nie zawiera kosztów prowizji. To bardzo ważna kwestia.

Oczywiście, jeden ze sposobów na wpłatę u bukmachera online to także opcja transakcji w formie stacjonarnej - w lokalu danej firmy. Tak też możecie zrobić, jeśli chcecie mieć kasę na swoim koncie gracza. Jak najbardziej, nie jest to najwygodniejsza forma przepływu środków, jednak, co oczywiste, możliwa do wyboru.

Pamiętajcie - płatności online u bukmachera możecie dokonywać nie tylko za pomocą komputera, ale i swojego urządzenia mobilnego. Pomoże Wam w tym aplikacja do Waszego ulubionego portalu. Jaka jest najlepsza aplikacja mobilna do bukmachera? To pytanie na zupełnie inne rozważanie, na które staraliśmy się już znaleźć odpowiedź, w jednym z naszych artykułów.

2. Jak wypłacić pieniądze od bukmachera?

Po wygraniu postawionego zakładu u interesującego nas bukmachera będziemy mogli wypłacić pieniądze. Kwestia wypłat u bukmacherów jest nieco inna niż w przypadku wpłat na konto gracza. Bukmacherzy wypłacają Wam pieniądze na podane na koncie gracza numer konta bankowego.

Oba serwisy gwarantują Wam bezpieczeństwo transakcji, a także ich bezproblemowość w realizacji. Wypłaty są dokonywane, praktycznie, przez 7 dni w tygodniu - przez 24 godziny na dobę. Sam termin realizacji przelewu zależy od momentu, kiedy zlecicie jego wykonanie, jednak zarówno STS, jak i Fortuna gwarantują, że średni czas wypłaty pieniędzy to zaledwie kwadrans.

Jak najbardziej, oba portale zaznaczają również, że w niektórych przypadkach wypłaty mogą trwać 1-2 dni robocze, a wszystko zależne jest od czasu zaksięgowania transakcji na koncie bankowym.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

3. Obstawianie przez internet - wpłacaj i graj z bonusem!

Zakłady sportowe (i nie tylko) przez internet cechują się tym, że możecie otrzymać atrakcyjne bonusy powitalne. U polskich bukmacherów ta niepisana zasada również obowiązuje. W STS oraz Fortunie możecie zgarnąć atrakcyjne premie powitalne - wystarczy, że wpiszecie kody promocyjne od naszego portalu.

Poza tym, że pozwolą one Wam, między innymi, na skorzystanie z ofert, gdzie są dostępne najlepsze kursy bukmacherskie to także zyskujecie szansę na odbiór bonusu od depozytu, którego dokonacie jedną z, podanych wyżej, metod płatności. Jak obstawiać przez internet z bonusem od wpłaty?

Przede wszystkim - musicie zarejestrować się u jednego z tych bukmacherów. Podczas dołączania do portalu STS wystarczy, że wpiszecie hasło promocyjne BCVIP, a uzyskacie dostęp do atrakcyjnej, ekskluzywnej oferty powitalnej w kwocie do 1259 złotych! Jest ona złożona z 100% bonusu od wpłaty do 1230 PLN, a także darmowego zakładu o wartości 29 PLN! W standardowej ofercie możecie zdobyć, co najwyżej, 1225 złotych bonusu.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

Dla porównania - Fortuna może zaoferować Wam bonus o wartości maksymalnej 2230 złotych - bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka oraz premia bez depozytu - to wszystko znajdziecie w promocji startowej. Żeby zdobyć tę premię powitalną, wystarczy, że odkryjecie kod, który znajdziecie na naszej stronie.

Po tym, jak już odblokujecie dostęp do bonusów powitalnych, pozostaje Wam skorzystać z jednej z dostępnych metod płatności u bukmacherów internetowych. A jest ich mnóstwo. Bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

skomentuj MetodyPłatnościUBukmacherówInternetowych
Komentarze (2)
Tragivan1955
Tragivan1955 ponad 2 lata temu
@Gist1946 ja tam korzystam z Fortuny i też nie narzekam. Też mają dużo metod płatności do wyboru, a w tym najważniejsze - płatność kartą i BLIK. Super opcje:)
Graj odpowiedzialnie