LVBET Kod Promocyjny

lvbet kod promocji

Wpisując kod promocyjny do LVBet (BCVIP) podczas rejestracji, otwieracie sobie drogę do atrakcyjnego bonusu powitalnego. Jest to pakiet obejmujący bonus na pierwsze dwa depozyty, zakład bez ryzyka, a także premię bez wpłaty. Pamiętajcie, by zastosować w LVBet kod promocyjny od serwisu KodBonusowy. Działa on na wszystkich rynkach, skąd LVBET akceptuje graczy. Otrzymany bonus możecie wykorzystać na zakłady prematch, live, sporty wirtualne oraz w sekcji esport.

LVBET Kod Promocji

Typ bonusu Opis bonusu
LVBET Kod Promocji: BCVIP
Bonus od pierwszego depozytu: Do 1500 PLN
Bonus od drugiego depozytu: Do 1500 PLN
Zakład bez ryzyka: 333 PLN
Bonus bez depozytu: 20 PLN
Sporty wirtualne: 20 PLN każdego tygodnia
Codzienny cashback: Do 50 PLN każdego dnia!
Promocja dla kibiców: 50 PLN na grę
Bezpieczny kupon +4 Cashback do 50 PLN!

Interesuje Cię kod promocji do LVBet? Dobrze trafiłeś. W naszym serwisie dowiesz się jak brzmi aktualny kod promocyjny LV BET, oraz co daje nasz kod bonusowy do LVBet - co opisaliśmy już w skrócie we wstępie do tego artykułu. Ponadto przybliżymy "sylwetkę" bukmachera LV bet naszym czytelnikom. Na początek najistotniejsze informacja, bo przecież z tego "zapytania" trafiliście do naszego serwisu. Otóż aktualny kod promocyjny do LV BET to hasło BCVIP.

1. Co daje kod bonusowy LVBet?

LVBET max bonus (maksymalny bonus online)
LVBET kod promocji grudzień 2022
LVBET kod promocji styczeń 2023
luty 2023 marzec 2023
kwiecień 2023 maj 2023
czerwiec 2023 lipiec 2023
sierpień 2023 wrzesień 2023
październik 2023 listopad 2023

Rejestrując się u bukmachera z kodem BCVIP, gracz otrzyma darmowe 20 złotych bez depozytu. Jest to oferta ponad standardowa, której na próżno szukać bez użycia kodu. Można więc stwierdzić, że odpowiedź na pytanie "co daje kod promocyjny do LVBet?" jest bardzo prosta. Darmowe 20 złotych na obstawianie. Jednak nie jest to jedyny ekskluzywny bonus, jaki możecie odebrać dzięki hasłom promocyjnym, które znajdziecie w naszym serwisie. U nas bez problemu porównacie oferty promocyjne i dowiecie się, jakie są kody bonusowe do najlepszych bukmacherów.

2. Czy wpisanie kodu aktywuje bonus bez depozytu w LVBet?

Tak i nie... Już wyjaśniamy, bez obaw. Otóż użycie kodu BCVIP jest niezbędne aby bonus bez wpłaty otrzymać.

Druga rzecz, jaką należy zrobić, to przesłać skany dokumentów w celu weryfikacji gracza - jest to rzecz niezbędna także do pełnej aktywacji konta. Bonus w LVBet będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Jeżeli wykorzystaliście już bonus bez depozytu w LVBet i szukacie podobnych promocji u innych bukmacherów, zerknijcie na naszą listę dostępnych bonusów w zakładce “wszystkie kody”. Znajdziecie tam, między innymi, kod promocyjny Fortuna, który również zagwarantuje Wam dostęp do ekskluzywnej oferty na start.

2.1 Czy bonus bez wpłaty w LVBet można od razu wypłacić?

Niestety nie. Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. Zarówno bonus przy wpłacie, jak i ten bez depozytu, występują w postaci bonusu z mnożnikiem. Już wyjaśniamy na czym polega bonus z mnożnikiem, bo ta forma promocji wydaje się być mocno skomplikowana, choć wcale tak nie jest.

3. Bonus bez depozytu w LVBet z mnożnikiem

Wyjaśnimy go na przykładzie naszej premii o wartości 20 złotych. Gracz otrzymuje bonus w wysokości wspomnianej już wcześniej jednej złotówki. Bonus z mnożnikiem należy wybrać bezpośrednio na kuponie. Opcja wniesienia zakładu z mnożnikiem pojawi w momencie, gdy kupon w LVBet będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu uruchomi wykorzystanie mnożnika razy dwadzieścia. Takie same warunki obowiązują także w przypadku bonusu przy wpłacie, o czym już za chwilę.

4. Kod promocji LVBet i bonus od depozytu

Podczas dwóch pierwszych depozytów możemy liczyć na bonus o wartości nawet do 3000 złotych. 100% do 1500 złotych przy pierwszej wpłacie i 50% do 1500 złotych przy drugiej.

4.1 Jak odebrać bonus przy pierwszej wpłacie w LV Bet?

Po pierwsze - zarejestruj się u bukmachera przy użyciu naszego "kodu promocji LVBET" - BCVIP. Następnie należy wpłacić minimum 10 zł i wybrać opcję odbioru bonusu. Po wpłacie pieniędzy, otrzymana premia znajdzie się na koncie bonusowym. Przygotujmy kupon za środki bonusowe z kursem minimalnym 1.75. Wnieś swój zakład i odbierz do 1500 zł przy pierwszej wpłacie! Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu obrotowi po wspomnianym wyżej kursie.

4.2 Jak odebrać bonus w LVBET przy drugim depozycie?

Po dokonaniu pierwszego depozytu, gracz będzie mógł skorzystać z premii od drugiego depozytu. Wszystko odbywa się na tej samej zasadzie co przy pierwszej wpłacie, z tą różnicą, że bonus od drugiego depozytu wynosi 50% do 1500 PLN, a wymagana ilość obrotów w przypadku tej składowej premii jest równa 3.

5. Pozostałe promocje od LVBet

5.1 Darmowe 20 złotych na sporty wirtualne każdego tygodnia!

Za każde 100 złotych postawione na Sporty Wirtualne z w danym tygodniu otrzymamy bonus 20 złotych w przyszłym tygodniu! Bonus zostanie przyznany w poniedziałek , w nowym tyg. do godziny 17.00.

5.2 50 złotych bez depozytu dla posiadaczy karnetu wybranych drużyn piłkarskich.

Jesteś kibicem Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Wisły Płock, lub Stali Mielec? Posiadasz karnet na mecze obecnego sezonu jednej z drużyn? Odbierz swój dodatkowy bonus bez depozytu w LVBET. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na podany na KodBonusowy adres mailowy. Jak widać LVBET, tak jak STS czy Forbet jest jednym z głównych sponsorów polskich drużyn piłkarskich. Jeżeli chodzi o Forbet to recenzję tego bukmachera również znajdziesz w naszym serwisie.

5.3 Codzienny cashback w LVBet - nawet do 50 PLN każdego dnia!

LVBet posiada również promocję "Codzienny cashback". Jak on działa? Na początku każdego tygodnia należy zgłosić chęć udziału w promocji klikając w opcję "Biorę udział". Następnie trzeba dokonać depozytu na kwotę co najmniej 50 PLN, aby odebrać do 25 PLN zwrotu za zakłady. Wpłata co najmniej 100 PLN pozwoli Wam na uzyskanie dostępu do bonusu cashback o wartości nawet 50 PLN! Tego samego dnia (co data dokonania depozytu) należy obstawić środki na ofercie zakładów sportowych. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany - otrzymasz zwrot pieniędzy na konto bonusowe!

6. Rejestracja w LVBet - jak to zrobić?

Sporo zostało powiedziane o bonusach przy rejestracji, natomiast wciąż nie napisaliśmy za wiele o samym procesie tworzenia konta gracza na stronie LVBET PL.

6.1 Jak zarejestrować się na LVBET?

Jest to niezwykle proste. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz portal. Będąc na stronie bukmachera klikamy przycisk zarejestruj się teraz. Zostaniemy przeniesieni na stronę główną. Po prawej stronie, w żółtej ramce zobaczymy przycisk Zarejestruj się i odbierz bonus. Klikamy w niego. Przed oczami pojawi nam się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić w całości - upewnij się że w pole kod promocyjny automatycznie został nadpisany kod BCVIP. W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, miejscowość itp. Zostaniemy poproszeni także o podanie konta bankowego, którego używać będziemy między innymi podczas wpłat i wypłat do bukmachera. Niezbędny będzie także skan dowodu tożsamości. Bez obaw, nie bójmy się, że nasze dane wpadną w niepowołane ręce. LVBET to w 100% legalnie działający w naszym kraju bukmacher, u którego nasze dane są bardzo dobrze chronione. A przecież udostępnianie danych to niezbędna procedura, aby właśnie bezpiecznie grać w LVBET i między innymi wypłacać pieniądze.

7. Legalny bukmacher LVBet

Na potwierdzenie legalności marki, jeszcze trochę suchych faktów. LVBET swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów - jej numer to PS4.6831.9.2016.EQK).

7.1 LVBET - adres

Bukmacher stacjonuje pod adresem ul. Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach.

8. Zakłady bukmacherskie online w LVBet

Teraz trochę na temat samej oferty. Ta jest jedną z najlepszych wśród polskich bukmacherów online. Ogromna ilość dyscyplin do obstawiania. Każda dyscyplina została tu podzielona na najważniejsze, jak i te mnie popularne ligi. Kursy w LVBET są jednymi z najwyższych w sieci. LVBET oferuje swoim graczom, również możliwość obstawiania na żywo. Dodatkowo typować możemy tu wydarzenia nie tylko sportowe, ale i polityczne, ze świata filmy, czy też muzyki. Bukmacher oferuje ponadto zakłady na e-sport, oraz sporty wirtualne. Jednym słowem, nawet najwybredniejszy typer, będzie zadowolony z oferty jaką udostępnia swoim klientom LV BET.

9. Jak obstawiać w LVBET?

Zapraszamy na przyspieszony kurs, jak obstawiać w LVBET.

W pierwszym kroku wybieramy dyscyplinę jaką chcemy obstawiać. Następnie wybieramy ligę, oraz mecz. Nasz wybór pojawi się automatycznie na kuponie. W kroku trzecim wyznaczamy stawkę zakładu. Klikamy postaw i potwierdź zakład i gotowe. W następnym oknie pojawi się informacja, że kupon, bądź też kupony są przetwarzane. Po kilku sekundach otrzymamy potwierdzenie wniesienia zakładu.

Jak widać, obstawianie w LVBet nie powinno sprawić problemu, nawet tym mniej zaawansowanym graczom.

10. Aplikacja mobilna LVBET

W LVBet typować możemy także za pomocą urządzeń mobilnych, jak telefon czy tablet (tam również działa nasz „kod promocyjny LVBet”). Oferta LVBet mobile nie różni się niczym od oferty na zakłady, jaką widzimy na naszym komputerze stacjonarnym. Typowanie mobilne, jest o tyle wygodne, że możemy wnosić zakłady z każdego miejsca w jakim się znajdujemy. Potrzebujemy do tego tylko urządzenia przenośnego typu smartfon itp. oraz dostępu do internetu.

10.1 LVBET aplikacja na Android i iOS

Oczywiście jak zakłady mobile to i własna autorska aplikacja. Z takiego założenie wyszedł LVBet i bardzo dobrze. Pobranie "apki" jest zupełnie darmowe i niesie ze sobą wiele korzyści.

10.2 Co daje aplikacja LVBET?

Ściągnięcie apki LVBET to między innymi:
- dostęp do pełnej ofert na zakłady, zarówno do sekcji przedmeczowej, jak i na żywo.
- Funkcja match tracker. Dostęp do błyskawicznych wpłat i wypłat.
Korzystając z aplikacji mobilnej LV BET na android i iOS typować możemy w dowolnym miejscu i czasie
. Warto wspomnieć, także o funkcji cash out, dzięki której, możemy zamknąć nasz zakład, jeszcze w trakcie trwania wydarzeń na nim umieszczonych.

11. Metody płatności w LVBet

W LVBET dostępne są następujące metody płatności: PAYMENTICON, BLIK, DOTPAY, PRZELEWY24, TPAY, KARTY KREDYTOWE, oraz portfele internetowe jak SKRILL, czy też PAYSAFECARD. Jeżeli chodzi o Paysafecard to w serwisach jak picodi czy papper można znaleźć specjalnykod promocyjny na zakup tego typu doładowań.

12. LVBET: jak wypłacić pieniądze?

Środki z konta gracza wypłacić możemy bezpośrednio na konto bankowe, podane podczas rejestracji.

Pamiętaj aby użyć naszego kodu bonusowego LVBet na zakłady.

Za zakończenie, jeszcze raz przypominamy najważniejszą informację. Graczu, nie zapomnij podczas rejestracji użyć naszego kodu promocyjnego do LVBet o nazwie BCVIP. Dzięki niemu otrzymasz darmowe 20 złotych na obstawianie. Nasz kod promocji do LVBet, czy też jak ktoś woli "kod bonusowy LVBet" to gwarancja otrzymania dostępu do atrakcyjnych promocji! Oczywiście należy pamiętać, że oferta bukmachera LVBet skierowana jest tylko i wyłącznie do graczy pełnoletnich (+18). Jednak dla tych, którzy chcą już teraz rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem udostępniamy nasz voucher - kod promocyjny do LVbet.

13. Recenzja LV BET - opinie, podsumowanie

Choć w porównaniu do Fortuny czy STS, LVBET nie jest tak doświadczonym bukmacherem, to od samego początku swojego istnienia zbiera bardzo pochlebne opinie od swoich użytkowników. Również i nasza opinia o LVBET jest bardzo pozytywna. I nie piszemy o tym ze względu na współpracę z bukmacherem. Uważamy, po prostu, że na tę chwilę, LVBET to absolutne top 3 wśród legalnie działających bukmacherów w naszym kraju.

14. Kod do LVBet - FAQ

14.1 Czy LVBet to zaufany bukmacher?

LVBet jest zaufaną i legalną marką na polskim rynku bukmacherskim. Firma posiada licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju, więc gracze mogą korzystać z usług LVBet.

14.2 Jakie metody płatności są dostępne w LVBet?

Bukmacher LVBet oferuje wiele metod transferu pieniędzy. Zaliczają się do nich, między innymi, Przelewy24, DotPay, karty płatnicze, BLIK czy PaySafeCard.

14.3 Co zyskuje gracz dzięki kodowi promocyjnemu?

Dzięki kodowi promocji od KodBonusowy, użytkownik ma dostęp do ekskluzywnej promocji powitalnej, która obejmuje bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, nawet do 3000 PLN, zakład bez ryzyka 333 PLN, a także bonus bez depozytu, w wysokości 20 PLN. Ważna informacja: nie zapomnijcie o wypełnieniu pola "LVBet Kod Promocyjny" podczas rejestracji.

skomentuj LvbetKodPromocyjny
Komentarze (7)
kongo
kongo ponad 2 lata temu
Oooo ciekawe smiley
Graj odpowiedzialnie