LVBET Kod Promocyjny

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
lvbet kod promocji
LVBET Kod Promocyjny

Stosując w LVBet kod promocyjny BCVIP, otwieracie sobie drogę do atrakcyjnego bonusu powitalnego. Jest to pakiet obejmujący bonus na pierwsze dwa depozyty, zakład bez ryzyka, a także premię bez wpłaty. Pamiętajcie, by zastosować w LVBet kod promocyjny od serwisu KodBonusowy. Działa on na wszystkich rynkach, skąd LVBET akceptuje graczy. Otrzymany bonus możecie wykorzystać na zakłady prematch, live, sporty wirtualne oraz w sekcji esport.

LVBET Kod Promocji

Typ bonusu Opis bonusu
LVBET Kod Promocji: BCVIP
Bonus od pierwszego depozytu: Do 2000 PLN
Bonus od drugiego depozytu: Do 1000 PLN
Zakład bez ryzyka: 333 PLN
Bonus bez depozytu: 20 PLN
Sporty wirtualne: 20 PLN każdego tygodnia
Promocja dla kibiców: 50 PLN na grę

Interesuje Cię LVBET kod promocji? Dobrze trafiłeś. W naszym serwisie dowiesz się jak brzmi aktualny kod promocyjny LV BET, oraz co daje nasz kod rejestracyjny - co opisaliśmy już w skrócie we wstępiedo tego artykułu. Ponadto przybliżymy "sylwetkę" bukmachera LV bet naszym czytelnikom. Na początek najistotniejsze informacja, bo przecież z tego "zapytania" trafiliście do naszego serwisu. Otóż aktualny kod vouchera do LV BET brzmi BCVIP.

Ocena KodBonusowy
3.0 / 5
Ocena użytkowników
3.84 / 5
Twoja ocena

1. Co daje LV BET kod bonusowy ?

LVBET max bonus (maksymalny bonus online)
LVBET kod promocji październik 2020 LVBET kod promocji listopad 2020 grudzień 2020
styczeń 2021 luty 2021 marzec 2021
kwiecień 2021 maj 2021 czerwiec 2021
lipiec 2021 sierpień 2021 wrzesień 2021

Otóż rejestrując się u bukmachera z kodem BCVIP, gracz otrzyma darmowe 20 złotych bez depozytu. Jest to oferta ponad standardowa, której na próżno szukać bez użycia kodu. A więc odpowiedź na pytanie, co daje kod polecenia do bukmachera jest bardzo prosta. Darmowe 20 złotych na obstawianie. To niejedyny ekskluzywny bonus w naszym serwisie. U nas bez problemu porównasz oferty promocyjne I dowiesz się jakie są kody bonusowe do najlepszych bukmacherów.

2. Czy wpisanie kodu aktywuje bonus bez depozytu?

Tak i nie... Już wyjaśniam, bez obaw. Otóż użycie kodu BCVIP jest niezbędne aby bonus bez wpłaty otrzymać.

Druga rzecz, jaką należy zrobić, to przesłać skany dokumentów w celu weryfikacji gracza - jest to rzecz niezbędna także do pełnej aktywacji konta Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Jeżeli wykorzystałeś już bonus bez depozytu w lvbet i szukasz podobnych promocji u innych bukmacherów zerknij na naszą listę dostępnych bonusów w zakładce “wszystkie kody”. Znajdziesz tam między innymi kod promocyjny Fortuna, który zagwarantuje Ci darmowy zakład.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Zgarnij ofertę bonusową LV BET!

Czy LVBET bonus bez wpłaty można od razu wypłacić?

Niestety nie. Bonus podlega dwukrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. Zarówno bonus przy wpłacie, jak i ten bez depozytu, występują w postaci bonusu z mnożnikiem. Już wyjaśniamy na czym polega bonus z mnożnikiem, bo ta forma promocji wydaje się być mocno skomplikowana, choć wcale tak nie jest.

3. Bonus bez depozytu z mnożnikiem

Wyjaśnimy go na przykładzie naszej premii o wartości 20 złotych. Typer otrzyma bonus w wysokości wspomnianej już wcześniej jednej złotówki. Bonus z mnożnikiem należy wybrać bezpośrednio na kuponie. Opcja wniesienia zakładu z mnożnikiem pojawi w momencie, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu uruchomi wykorzystanie mnożnika razy dwadzieścia. Takie same warunki obowiązują także w przypadku bonusu przy wpłacie, o czym już za chwilę.

4. LVBET bonus przy wpłacie - LVBET Kod Promocji Com

Podczas dwóch pierwszych depozytów możemy liczyć na bonus o wartości nawet do 3000 złotych. 2000 złotych przy pierwszej wpłacie i 1000 złotych przy drugiej.

Jak odebrać bonus przy pierwszej wpłacie w LV Bet?

Po pierwsze - zarejestruj się u bukmachera przy użyciu naszego "lvbet voucher kod" BCVIP. Następnie należy wpłacić minimum 50 zł i wybrać opcję bonus z mnożnikiem. Otrzymamy premię w wysokości jednego procenta naszego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego razy sto. W kolejnym kroku na kuponie należy aktywować mnożnik kursu całkowitego ”x100”. Przygotujmy kupon (składający się z minimum 3 zdarzeń, których łączny kurs to nie mniej niż 2.50, a minimalny kurs na kuponie to 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe. Wnieś swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym i odbierz do 2000 zł przy pierwszej wpłacie!

Jak odebrać bonus w LVBET przy drugim depozycie?

Po dokonaniu pierwszego depozytu, gracz będzie mógł skorzystać z premii od drugiego depozytu. Wszystko odbywa się na tej samej zasadzie co przy pierwszej wpłacie z tą różnicą, że otrzymamy bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x50”.

5. Pozostałe promocje

Darmowe 20 złotych na sporty wirtualne każdego tygodnia!

Za każde 100 złotych postawione na Sporty Wirtualne z w danym tygodniu otrzymamy bonus 20 złotych w przyszłym tygodniu! Bonus zostanie przyznany w poniedziałek , w nowym tyg. do godziny 17.00.

50 złotych bez depozytu dla posiadaczy karnetu wybranych drużyn piłkarskich.

Jesteś kibicem Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Arki Gdynia, Wisły Płock, lub Stali Mielec? Posiadasz karnet na mecze obecnego sezonu jednej z drużyn? Odbierz swój dodatkowy bonus bez depozytu w LVBET. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na podany na KodBonusowy adres mailowy. Jak widać LVBET, tak jak sts czy forbet jest jednym z głównych sponsorów polskich drużyn piłkarskich. Jeżeli chodzi o Forbet to recenzję tego bukmachera również znajdziesz w naszym serwisie.

6. LVBET rejestracja

Sporo zostało powiedziane o bonusach przy rejestracji, natomiast wciąż nie napisaliśmy za wiele o samym procesie tworzenia konta gracza na stronie lvbet pl.

Jak zarejestrować się na LVBET?

Jest to niezwykle proste. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz portal. Będąc na stronie bukmachera klikamy przycisk zarejestruj się teraz. Zostaniemy przeniesieni na stronę główną. Po prawej stronie, w żółtej ramce zobaczymy przycisk Zarejestruj się i odbierz bonus. Klikamy w niego. Przed oczami pojawi nam się formularz rejestracyjny, który należy wypełnić w całości - upewnij się że w pole kod promocyjny automatycznie został nadpisany kod BCVIP. W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, miejscowość itp. Zostaniemy poproszeni także o podanie konta bankowego, którego używać będziemy między innymi podczas wpłat i wypłat do bukmachera. Niezbędny będzie także skan dowodu tożsamości. Bez obaw, nie bójmy się, że nasze dane wpadną w niepowołane ręce. LVBET to w 100% legalnie działający w naszym kraju bukmacher, u którego nasze dane są bardzo dobrze chronione. A przecież udostępnianie danych to niezbędna procedura, aby właśnie bezpiecznie grać w LVBET i między innymi wypłacać pieniądze.

7. LVBET legalny bukmacher

Na potwierdzenie legalności marki, jeszcze trochę suchych faktów. LVBET swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów - jej numer to PS4.6831.9.2016.EQK).

LVBET adres

Bukmacher stacjonuje pod adresem ul. Melchiora Wańkowicza 3 w Katowicach.

8. LVBET zakłady bukmacherskie online

Teraz trochę na temat samej oferty. Ta jest jedną z najlepszych wśród polskich bukmacherów online. Ogromna ilość dyscyplin do obstawiania. Każda dyscyplina została tu podzielona na najważniejsze, jak i te mnie popularne ligi. Kursy w LVBET są jednymi z najwyższych w sieci. LVBET oferuje swoim graczom, również możliwość obstawiania na żywo. Dodatkowo typować możemy tu wydarzenia nie tylko sportowe, ale i polityczne, ze świata filmy, czy też muzyki. Bukmacher oferuje ponadto zakłady na e-sport, oraz sporty wirtualne. Jednym słowem, nawet najwybredniejszy typer, będzie zadowolony z oferty jaką udostępnia swoim klientom LV BET.

9. LV BET opinie

Choć w porównaniu do Totolotka, czy STS - LVBET to nie tak doświadczony bukmacher, to od samego początku swojego istnienia zbiera bardzo pochlebne opinie od swoich użytkowników. Również i nasza opinia o LVBET jest bardzo pozytywna. I nie piszemy o tym ze względu na współpracę z bukmacherem. Uważamy, po prostu, ża na tą chwilę, LVBET to absolutne Top 3 wśród legalnie działających bukmacherów w naszym kraju.

10. Jak obstawiać w LVBET?

Zapraszamy na przyspieszony kurs, jak obstawiać w LVBET.

W pierwszym kroku wybieramy dyscyplinę jaką chcemy obstawiać. Następnie wybieramy ligę, oraz mecz. Nasz wybór pojawi się automatycznie na kuponie. W kroku trzecim wyznaczamy stawkę zakładu. Klikamy postaw i potwierdź zakład i gotowe. W następnym oknie pojawi się informacja, że kupon, bądź też kupony są przetwarzane. Po kilku sekundach otrzymamy potwierdzenie wniesienia zakładu.

Jak widać, obstawianie na LVBet nie powinno sprawić problemu, nawet tym mniej zaawansowanym graczom.

11. LVBET Mobile

W LVBet typować możemy także za pomocą urządzeń mobilnych, jak telefon czy tablet(tam również działa nasz „kod zniżki”). Oferta mobile nie różni się niczym od oferty na zakłady, jaką widzimy na naszym komputerze stacjonarnym. Typowanie mobilne, jest o tyle wygodne, że możemy wnosić zakłady z każdego miejsca w jakim się znajdujemy. Potrzebujemy do tego tylko urządzenia przenośnego typu smartfon itp. oraz dostępu do internetu.

LVBET aplikacja na Android i iOS

Oczywiście jak zakłady mobile to i własna autorska aplikacja. Z takiego założenie wyszedł lvbet i bardzo dobrze. Pobranie apki jest zupełnie darmowe i niesie ze sobą wiele korzyści.

Co daje aplikacja LVBET?

Ściągnięcie apki LVBET to między innymi:
- dostęp do pełnej ofert na zakłady, zarówno do sekcji przedmeczowej, jak i na żywo.
- Funkcja match tracker. Dostęp do błyskawicznych wpłat i wypłat.
Korzystając z aplikacji mobilnej LV BET na android i iOS typować możemy w dowolnym miejscu i czasie
. Warto wspomnieć, także o funkcji cash out, dzięki której, możemy zamknąć nasz zakład, jeszcze w trakcie trwania wydarzeń na nim umieszczonych.

12. Metody płatności u bukmachera

W LVBET dostępne są następujące metody płatności: PAYMENTICON, BLIK, DOTPAY, PRZELEWY24, TPAY, KARTY KREDYTOWE, oraz portfele internetowe jak SKRILL, czy też PAYSAFECARD. Jeżeli chodzi o paysafecard to w serwisach jak picodi czy papper można znaleźć specjalnykod promocyjny na zakup tego typu doładowań.

13. LVBET jak wypłacić?

Środki z konta gracza wypłacić możemy bezpośrednio na konto bankowe, podane podczas rejestracji.

Pamiętaj aby użyć nasz LVBET kod polecający na zakłady.

Za zakończenie, jeszcze raz przypominamy najważniejszą informację. Graczu, nie zapomnij podczas rejestracji użyć nasz LV BET kod bonusu o nazwie BCVIP. Dzięki niemu otrzymasz darmowe 20 złotych na typowanie. Nasz kod rabatowy, czy też jak ktoś woli kod premii to gwarancja najwyższego bonusu na rynku! Oczywiście należy pamiętać, że oferta bukmachera skierowana jest tylko i wyłącznie do graczy pełnoletnich (+18). Jednak dla tych, którzy chcą już teraz rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem udostępniamy nasz LVBET Kod Promocji.

14. LVBet FAQ

14.1 Czy LVBet to zaufany bukmacher?

LVBet jest zaufaną i legalną marką na polskim rynku bukmacherskim. Firma posiada licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju, więc gracze mogą korzystać z usług LVBet.

14.2 Jakie metody płatności są dostępne w LVBet?

Bukmacher LVBet oferuje wiele metod transferu pieniędzy. Zaliczają się do nich, między innymi, Przelewy24, DotPay, karty płatnicze, BLIK czy PaySafeCard.

14.3 Co zyskuje gracz dzięki kodowi promocyjnemu?

Dzięki kodowi promocji od KodBonusowy, użytkownik ma dostęp do ekskluzywnej promocji powitalnej, która obejmuje bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, nawet do 3000 PLN, zakład bez ryzyka 333 PLN, a także bonus bez depozytu, w wysokości 20 PLN. Ważna informacja: nie zapomnijcie o wypełnieniu pola "LVBet Kod Promocyjny" podczas rejestracji.

skomentuj LvbetKodPromocyjny

Komentarze (7)
kongo
kongo 2 miesiące temu
Oooo ciekawe smiley
Graj odpowiedzialnie