LVBET Fame MMA 5 Kursy bukmacherskie

LVBET Fame MMA 5 Kursy bukmacherskie

22 czerwca 2019 roku odbyła się czwarta gala spod szyldu organizacji Fame. Fani walk freaków od razu zaczęli się zastanawiać, kiedy Fame MMA 5 się odbędzie. Kolejne gale Fame MMA cieszą się, coraz większą, popularnością, szczególnie wśród młodego pokolenia. Osoby związane ze światem showbusinessu, youtuberzy, patostreamerzy… osób, które chcą wziąć czynny udział w Fame MMA przybywa, z edycji na edycję. Czy to dobrze? Dla włodarzy, z pewnością. To też idealna okazja, dla typerów, na grę na zakładach bukmacherskich. Gdzie można rozpocząć obstawianie Fame MMA 5 i jakie są najlepsze typy na Fame MMA 5?

1. Poprzednie gale

Zanim rozpoczniemy typowanie Fame MMA 5, należy prześledzić, jak wyglądały Fame MMA wyniki poprzednich eventów. Pierwsza gala odbyła się w czerwcu 2018 roku w Koszalinie. Już wtedy, przeprowadzono transmisję w formie PPV. Zawodnikami, którzy wzięli wtedy udział w walkach byli, między innymi, Adrian „Polak” Polański, Dawid „Ambro” Ambroziak czy jeden z właścicieli organizacji Fame, Michał „Boxdel” Baron. Ten ostatni jest znany szerszej publiczności jako twórca na platformie YouTube. Poza nim, gale promowane są przez - jednego z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu Warsaw Shore - Wojtka „WG” Golę.

Wydarzenie, z miesiąca na miesiąc, zdobywało coraz większą rzeszę fanów. Organizatorzy zdecydowali się więc na przeprowadzenie drugiej gali, już kilka miesięcy później. W Poznaniu, w sierpniu 2018 roku, odbyła się kolejna edycja Fame MMA. Ponownie, udział w niej wziął Adrian Polański, a do rywalizacji stanęli, ponadto, Dawid Malczyński, Marek „AdBuster” Hoffman, Amadeusz „Ferrari” Roślik czy Piotr „Bonus BGC” Witczak – czyli osoby związane, przede wszystkim, ze światem internetu.

Punktem kulminacyjnym popularności eventów Fame MMA została gala nr 3. W łódzkiej Atlas Arenie doszło, po raz pierwszy, do starcia kobiet. W klatce, zmierzyły się Marta „Linkimaster” Linkiewicz oraz Monika „Esmeralda” Godlewska. Pierwsza z nich, znana jest z imprezowego stylu życia, a w tym ze zdradzania „pikantnych” szczegółów z tychże imprez. „Esmeralda” swoją popularność zdobyła poprzez występy w polskiej edycji programu „Ex na plaży”, a także przez, zdecydowanie nieudane, a następnie wrzucane do sieci, występy wokalne. Napięcie, między obiema paniami, dało się wyczuć już podczas konferencji prasowych, w trakcie których, niejednokrotnie dochodziło do spięć. Walkę ostatecznie wygrała Linkiewicz, która znokautowała swoją rywalkę.

Jednakże, pojedynków z podtekstami, podczas Fame MMA 3 było o wiele więcej. Szymon „Isamu” Kasprzyk mierzył się z Danielem „DeeJayPallasidem” Pawlakiem, a Piotr „Bonus BGC” Witczak walczył z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem. Tak naprawdę, każde ze starć miało swoją otoczkę, i faktycznie, pomiędzy rywalami, dało się odczuć niechęć, a czasami nawet nienawiść.

Gala numer 3 to także kontrowersje. Największą z nich była decyzja o wygranej Adrian „Polaka” Polańskiego w walce z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Uczestnik „Ex na plaży”, a także ostatniej edycji „Warsaw Shore”, był zdecydowanie lepszy w przekroju całej walki z „Polakiem” - i widzieli to (prawie) wszyscy – zarówno osoby zgromadzone w łódzkiej hali, komentatorzy, jak i widzowie śledzący galę na FameMMA.TV. Innego zdania byli jednak sędziowie, którzy nieoczekiwanie orzekli zwycięstwo Polańskiego. Spotkało się to z ogromną krytyką większości osób, które śledziły trzecią galę Fame MMA. Ostatecznie, Życiński złożył odwołanie, które zostało rozstrzygnięte na jego korzyść. „Don Kasjo” został uznany za zwycięzcę walki, a sam Polański nie zamierzał kłócić się z wynikiem apelacji.

Podczas czwartego wydarzenia spod znaku Fame MMA, również nie brakowało „gorących” momentów. Było ich jednak o wiele mniej, niż w przypadku trzeciej gali. Nie oznacza to jednak, że nic ciekawego się nie działo. Po raz kolejny, doszło do starć „gwiazd” internetu czy raperów. W starciach, które były określane jako największe konflikty wygrali Adrian „Polak” (z Amadeuszem „Ferrarim”), „Don Kasjo” Życiński (z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem) oraz Filip „Filipek” Marcinek (z Łukaszem „Tombą” Imiełowskim). Ponadto, po raz drugi byliśmy świadkami walki kobiet – Marta Linkiewicz mierzyła się z „Sexmasterką”, która od dłuższego czasu jest znana jako „Lil Masti”. Aniela „Lil Masti” Bogusz pokazała, że doświadczenie sportowe przydaje się w walkach na Fame MMA i znokautowała Linkiewicz. Wobec tego, Bogusz została pierwszą posiadaczką kobiecego pasa organizacji Fame MMA.

2. Kiedy następna gala?

Po tym, jak Bogusz wygrała walkę na Fame MMA 4, ludzie zaczęli zastanawiać się, z kim na Fame MMA 5 Lil Masti się zmierzy. Wiemy też, na że na Fame MMA 5 Mini Majk zawalczy z Lordem Kruszwilem. Czy będzie to walka wieczoru? Już wiemy, że nie. Ten przywilej należy do IsAmU i Rafonixa.

Wiemy już też Fame MMA 5 kiedy się odbędzie. W końcu podano, że najbliższa edycja została zaplanowana na 26 października 2019 roku. Oprócz terminu, fani, którzy czekali na Fame MMA 5 bilety chcieli również wiedzieć gdzie Fame MMA 5 się odbędzie. I to również już znamy. Na arenę zmagań wybrano ERGO Arenę. Jak widzicie, warto śledzić na bieżąco KodBonusowy, aby nie przegapić najnowszych informacji na temat Fame MMA 5.

3. Zakłady na Fame MMA 5

Gdy już pojawi się oficjalna cała Fame MMA 5 karta walk, dostępne będą również LVBET Fame MMA 5 kursy bukmacherskie na wyniki tych pojedynków. Kursy na Fame MMA 5 znajdziemy na stronie oficjalnego partnera gali, czyli - jak łatwo się domyślić - LVBet. W tym miejscu, pragniemy przypomnieć, że dzięki specjalnemu kodowi od KodBonusowy, możecie skorzystać z ekskluzywnej oferty bonusowej do 1500 PLN od pierwszej wpłaty, a także otrzymać 70 PLN bez depozytu! To wszystko jest możliwe przy wpisaniu hasła JOHNNYBET. Warto o tym pamiętać, zawierając nasze Fame MMA 5 zakłady bukmacherskie, ponieważ, dzięki temu nasze wygrane mogą być jeszcze okazalsze.

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Odbierz bonus od LVBet!

Jeśli chodzi o Fame MMA 5 typy na zakłady to zawsze warto się zastanowić, co przemawia za danym zawodnikiem czy zawodniczką. Szczególne znaczenie mają walory fizyczne – wzrost, waga – a także przeszłość sportowa, jeśli takową dana osoba posiada. Są to detale, które mogą wpłynąć na końcowe Fame MMA 5 typowanie, a właściwe na to czy Fame MMA 5 obstawianie zakończy się dla nas wygraną pieniędzy.

LVBet, z pewnością, przygotuje także opcję Fame MMA 5 zakłady live dla osób, które na bieżąco będą śledziły galę.

4. Transmisja Fame MMA 5

Podobnie, jak w przypadku poprzednich eventów, relacja będzie dostępna w pakiecie Fame MMA 5 PPV. Tak jak zawsze, Fame MMA 5 transmisja będzie dostępna na stronie FameMMA.TV. Należy przy tym pamiętać, że jest to jedyne miejsce, gdzie można będzie legalnie obejrzeć Fame MMA 5 na żywo.

skomentuj LVBET Fame MMA 5 Kursy bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie