KodBonusowy.com pl

Ligi Alternatywne Kursy Bukmacherskie

przez Kod Bonusowy z
Ligi Alternatywne Kursy Bukmacherskie

Zastanawialiście się, co obstawiać podczas kwarantanny? Jeśli jesteście regularnie grającymi użytkownikami na zakładach bukmacherskich, to na pewno przeszło Wam choć raz przez głowę to pytanie. Oczywiście, jedną z dostępnych opcji są niszowe ligi. Dla przykładu - na naszej stronie szczegółowo opisaliśmy zakłady i kursy na ligę białoruską. Ktoś inny powie - można przecież grać na sportach wirtualnych. Obie opcje są prawdziwe, jednak bukmacherzy STS, BetFan oraz Fortuna proponują teraz jeszcze coś innego - Ligi Alternatywne! Zakłady bukmacherskie w tej sekcji prześwietlimy w poniższym artykule. Na czym one polegają? Co zawierają na ligi alternatywne kursy bukmacherskie? Sprawdźmy!

1. Gdzie znajdziemy ligi alternatywne? Wirtualny sport w STS, BetFanie oraz Fortunie

Alternatywne ligi wirtualne są pomysłem bukmachera STS. Jednak można było się spodziewać, że wraz z upływem czasu do STS dołączą także inne serwisy. W tym momencie, oprócz Star-Typ Sport taki rodzaj rozrywki oferują również bukmacherzy BetFan oraz Fortuna.

W serwisie tych "buków" mamy dostępne specjalne kategorie zakładów bukmacherskich oznaczone symbolem (V). Jak zapowiadają bukmacherzy, jest to kolejna gałąź sportów wirtualnych dostępnych w tych portalach, jednak rozgrywane są one w nieco innej formie. Jakiej? Zapraszamy do dalszej części artykułu. Oczywiście, niezależnie od tego sposoby na obstawianie wirtualnych meczów są podobne. Co nieco o tym już napisaliśmy, w jednym z artykułów, na naszej stronie.

2. Na czym polegają alternatywne ligi wirtualne?

Tak, jak napisaliśmy wyżej, w STS, BetFanie oraz Fortunie można obstawiać ligi wirtualne w najpopularniejszych rozgrywkach sportowych. Ligi alternatywne są symulowane przez system. Jak podkreśla bukmacher, do analizy wykorzystywane są specjalne wyliczenia uwzględniające aktualną formę drużyn czy statystyk ostatnich, bezpośrednich spotkań. Ponadto, mecze są symulowane w czasie rzeczywistym. Wszystko to wpływa na realizm symulowanych wyników, jakkolwiek abstrakcyjnie mogłoby to brzmieć.

3. Jakie ligi są dostępne w ramach sportów alternatywnych?

Bukmacherzy zapewniają możliwość obstawiania najpopularniejszych rozgrywek. Dzięki temu, w ramach zakładów bukmacherskich na ligi wirtualne możemy realizować typy na ligę angielską, francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką, rosyjską, turecką oraz włoską. Jesteśmy jednak przekonani, że wraz z upływem czasu, piłkarskich opcji do wyboru będzie jeszcze więcej.

Warto też dodać, że cały czas dodawane są kolejne dyscypliny do grona turniejów wirtualnych. Wszystko zaczęło się od wspomnianych zakładów na piłkę nożną. Teraz można już obstawiać także turnieje tenisowe. Warto śledzić serwisy każdego bukmachera na bieżąco, żeby sprawdzać, jakie zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne są dostępne w ofertach tych portali.

4. Co możemy obstawiać w ramach lig wirtualnych?

Bukmacherzy zapewniają szeroką kategorię zakładów na sporty wirtualne. Zarówno STS, jak i BetFan oraz Fortuna umożliwiają obstawianie w formie pre-match oraz jako zakłady bukmacherskie live, które są dostępne dla określonych spotkań. Jeśli nie wiecie, jak działa obstawianie na żywo - wystarczy przeczytać nasz artykuł. Wracając jednak do tematu.

Zakłady na ligi wirtualne obejmują te same zdarzenia, co w przypadku prawdziwych spotkań. Można obstawiać liczbę bramek, jaka padnie w spotkaniu, liczbę goli zdobytą przez dany zespół, rzuty rożne, kartki, handicapy czy dokładny wynik. Opcji jest naprawdę mnóstwo, co sprawia, że obstawianie lig wirtualnych pozwala nam zapomnieć o braku zakładów bukmacherskich na realne mecze piłkarskie.

Aktualny terminarz spotkań, które możecie obstawiać znajduje się w sekcji lig alternatywnych. Alternatywne mecze piłkarskie mogą być zatem ciekawym urozmaiceniem.

5. Obstawiaj ligi wirtualne z bonusem!

Co ważne - w każdym, z wymienionych portali, jest dostępny bonus powitalny. Dzięki niemu, każdy nowy gracz, który dołącza do społeczności tych bukmacherów może już na starcie, choć trochę, ułatwić sobie korzystanie z portalu, a co za tym idzie: zwiększyć swoją potencjalną wygraną.

Zacznijmy od STS. W standardowej ofercie, każdy użytkownik, który dołącza do tego bukmachera ma okazję zgarnąć do 1225 PLN bonusu powitalnego.

Złożony jest on z premii od wpłaty - 100% do 1200 złotych, a także freebetu w kwocie 25 PLN. Jednak, warto w tym miejscu przypomnieć o kodzie promocyjnym do portalu STS od KodBonusowy. Hasło promocyjne BCVIP pozwoli Wam na uzyskanie atrakcyjnej, ekskluzywnej premii powitalnej.

KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

Dzięki wpisaniu tego kodu podczas rejestracji, zdobywacie okazję do zgarnięcia nawet 1259 PLN w ramach dodatkowych środków! Oferta bonusu na start zostaje powiększona do kwoty 1230 złotych, a freebet do 29 złotych! Mogłoby się wydawać, że nie są to duże różnice, jednak w ostatecznym rozrachunku - uwzględniając późniejsze warunki obrotu przyznanym bonusem - ta różnica może być kolosalna. Warto o tych kwestiach pamiętać.

Jeśli więc zdecydujecie się na grę w STS - nie zapomnijcie o kodzie promocyjnym do STS od naszego portalu - może on Wam pomóc na początku przygody z tym bukmacherem. To jeden też z niewielu portali, który posiada w ofercie powitalnej freebet za rejestrację. Pozostałe serwisy także opisaliśmy na KodBonusowy.

Bonusy mają w swojej ofercie także BetFan oraz Fortuna. Pierwszy z tych bukmacherów proponuje nowym użytkownikom premię o wartości nawet 3100 złotych - bonus do 3000 PLN od pierwszych trzech depozytów, a także zakład bez ryzyka do 100 złotych. Żeby skorzystać z tej promocji, wystarczy wpisać podczas rejestracji w BetFan kod promocyjny KBVIP.

Wpisz kod i odbierz premię w BetFanie!

Natomiast, żeby zdobyć kod promocyjny do Fortuny, wystarczy, że użyjecie opcji “Odkryj kod” na naszej stronie. Aktywowanie tego przycisku zapewni Wam jednoczesne przeniesienie do ekranu rejestracji tego bukmachera. Jak się dobrze przyjrzycie - kod w formularzu zostanie wypełniony za Was automatycznie. Bonus na start w Fortunie to kwota do 2230 złotych! Jest to oferta ekskluzywna - w standardowej promocji możecie zyskać, co najwyżej, 2220 PLN.

Zgarnij bonus na start od Fortuny!

6. Podsumowanie, czyli czy warto grać na ligach wirtualnych

Zakłady bukmacherskie na ligi wirtualne to nic innego jak kolejny rodzaj obstawiania. Jedyna różnica polega na tym, że nie są to mecze rozgrywane w rzeczywistości, a na wirtualnej murawie. Na ligi alternatywne kursy bukmacherskie są prezentowane w takiej samej formie jak na prawdziwe wydarzenia.

Podobnie, jak w realnym świecie, wpływ na wynik lig alternatywnych może mieć wiele czynników, co zakłady na alternatywne mecze piłkarskie uwzględniają. Przed, jak i w trakcie trwania spotkań, możecie sprawdzać aktualne kursy na alternatywne ligi wirtualne, co również dodaje całemu obstawianiu “smaczku”.

Wydaje się, że jest to - jak sama nazwa wskazuje - dobra alternatywa dla prawdziwych spotkań. Jeśli szukacie ciekawego i nowego sposobu na obstawianie zakładów bukmacherskich, alternatywne ligi wirtualne są dla Was.

skomentuj LigiAlternatywneKursyBukmacherskie
Komentarze (2)
Parturly
Parturly prawie 4 lata temu
Oferta STS na alternatywne sporty wymiata! Mają super wybór meczów:D
Graj odpowiedzialnie