Którego bukmachera wybrać?

przez KodBonusowy z by KodBonusowy
Którego bukmachera wybrać?

Szeroki wybór bukmacherów na polskim rynku sprawia, że gracze bez trudu mogą wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Dużym plusem jest możliwość posiadania konta u kilku bukmacherów jednocześnie, co umożliwia zbudowanie większego kapitału. Postanowiliśmy sprawdzić aktualną sytuację i odpowiedzieć na pytanie, którego bukmachera wybrać z myślą o satysfakcjonujących zakładach sportowych.

1. Jak wybrać bukmachera, który spełni nasze oczekiwania?

Bardzo często otrzymujemy pytania o treści: którego bukmachera polecacie? Rozwijający się w Polsce rynek sprawia, że gracze mają już do wyboru kilkanaście różnych serwisów. A to dopiero początek, ponieważ w ciągu najbliższych 2-3 lat lista może być nawet dwa razy dłuższa.

To oczywiście dobra informacja dla graczy, gdyż duża liczba operatorów ułatwia znalezienie oferty dostosowanej do swoich potrzeb. Dużym plusem jest możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych bonusów powitalnych.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 200 PLN + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 210 PLN! + do 2000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz premię na start od Fortuny!

Zatem którego bukmachera wybrać? Warto zagwarantować sobie satysfakcjonującą grę. W tym celu, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników: ilość wydarzeń oraz wysokość kursów, dodatkowe funkcje ułatwiające obstawianie, atrakcyjny bonus powitalny, promocje dla stałych klientów, a także ogólną przejrzystość oraz działanie interfejsu. Na naszej stronie przeczytacie artykuły o tym, gdzie najlepiej obstawiać mecze i inne wydarzenia - nie tylko sportowe.

Na dobrą sprawę, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, u jakiego bukmachera najlepiej grać w trosce o pozytywne wyniki. Każdy gracz ma indywidualne preferencje i to od nich powinien uzależnić wybór najlepszego serwisu.

2. Atrakcyjne bonusy powitalne - na co zwrócić uwagę?

Jedną z podstawowych kwestii jest oczywiście bonus powitalny. Najlepszy bukmacher na początek powinien nam zaoferować atrakcyjną ofertę, która ułatwi obstawianie pierwszych zakładów.

Należy pamiętać o zasadzie, że największy bonus nie zawsze jest najlepszy. W grę wchodzi bowiem warunek obrotu, a zatem zapis w regulaminie, który informuje nas o łącznej kwocie, za którą powinniśmy obstawić zakłady, żeby umożliwić sobie wypłacenie otrzymanych środków.

Gracze powinni zatem uwzględnić nie tylko sumę bonusu, ale również poziom trudności warunku obrotu. Najlepsi bukmacherzy oferują nam kilka prezentów. Który bukmacher ma najlepszy bonus? Dobrym przykładem są marki Fortuna oraz STS.

W tych serwisach, użytkownik otrzymuje bonus bez depozytu za samą rejestrację. To świetny sposób, żeby bezpiecznie zapoznać się z wybranym serwisem. Następnie, otrzymujemy prezent za dokonanie pierwszej wpłaty: premię powitalną, a także zakład bez ryzyka. Dzięki temu, budujemy większy kapitał, który umożliwi nam komfortowe obstawianie zakładów sportowych.

3. Promocje dla aktywnych klientów

Niezwykle istotnym czynnikiem są również promocje dla stałych klientów serwisu. Często pytacie, jakiego bukmachera polecamy w perspektywie długoterminowej. Istotnym czynnikami są: program lojalnościowy, który nagradza aktywną grę, turnieje oraz dodatkowe eventy dla typerów, a także promocje do wykorzystania przy popularnych wydarzeniach sportowych.

Rozbudowana i wszechstronna oferta skierowana do stałych klientów powinna być ważnym czynnikiem w procesie decydującym o tym, jakie zakłady bukmacherskie wybrać. Duża konkurencja na rynku sprawia, że legalni bukmacherzy muszą stale polepszać swoją ofertę.

4. Dodatkowe funkcje ułatwiające grę

Jak już mówiliśmy, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwana i preferencje każdego z graczy, niemożliwa jest jednoznaczna odpowiedź na pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher. Warto jednak najlepiej uwzględnić obecność dodatkowych funkcji, chociażby takich jak cashout, czyli możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem wydarzenia.

Jaki bukmacher proponuje nam taki luksus? M.in. STS oraz Fortuna. Kolejną ważną funkcją jest szybka rejestracja, czyli możliwość założenia konta bez podawania danych z dowodu osobistego. To ważne, gdy zależy nam na czasie i chcemy szybko obstawić dane wydarzenie u nowego bukmachera. Formalności możemy dopełnić później.

Biorąc pod uwagę, że coraz większa liczba graczy decyduje się na obstawianie zakładów z poziomu smartfona, kolejny ważny czynnik to wygoda oraz szybkość korzystania z aplikacji mobilnej. Jaki bukmacher jest najlepszy pod tym względem? Tutaj zdania są podzielone, ponieważ każda aplikacja jest inna i trafia w różne gusta graczy. Gdybyście jednak chcieli poznać apki do obstawiania meczów, wydarzeń rozrywkowych czy politycznych - zawsze możecie przeczytać jeden z naszych artykułów na ten temat.

5. Najlepsi bukmacherzy w Polsce 2020

Do dyspozycji naszych czytelników postanowiliśmy oddać dwa serwisy, które naszym zdaniem mogą się obecnie pochwalić najbardziej rozbudowaną ofertą, a także wysokim bonusem na start. Mamy nadzieję, że poniższe marki pomogą Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, które zakłady bukmacherskie wybrać, aby uzyskać najlepsze warunki obstawiania.

- STS, czyli największy bukmacher w naszym kraju. Rejestrując się w tym serwisie z pomocą kodu promocyjnego BCVIP, otrzymasz dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej. Na dobry początek zgarniesz freebet bez depozytu o wartości 29 PLN. Następnie, przy pierwszej wpłacie w serwisie otrzymasz premię 100% do 1230 PLN. Wybierając STS możesz zdobyć nawet dodatkowe 1259 PLN na dobry początek. Ponadto, czeka na Ciebie szereg promocji dla aktywnych graczy.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
KB Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1230 PLN + 29 PLN freebet
Zgarnij bonus powitalny od STS!

- Drugą marką, godną polecenia, jest Fortuna. Ten bukmacher również przygotował imponującą ofertę powitalną dla nowych graczy. Bonus powitalny składa się z trzech elementów: bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN (w ramach programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus), pierwszego zakładu bez ryzyka o wartości 210 PLN, a także premii powitalnej 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie. W sumie, może to być 2230 PLN na obstawianie ulubionych wydarzeń sportowych.

Gdybyście szukali, który bukmacher bez depozytu pozwoli Wam grać (oczywiście, z bonusem), zawsze możecie przejrzeć artykuły na temat innych marek, jakie opisaliśmy na Kodbonusowy. Jednak podane przez nas - STS i Fortuna - uważamy za absolutny top.

6. U jakiego bukmachera najlepiej grać?

Mamy nadzieję, że powyższe rady pozwolą znaleźć Wam odpowiedź na pytanie, którego bukmachera internetowego wybrać. Zawsze kierujcie się własnymi oczekiwaniami i dokładnie analizujcie, jaki bukmacher oferuje Wam oczekiwane warunki obstawiania zakładów.

Pamiętajmy, że o atrakcyjności danego serwisu nie decyduje wyłącznie bonus powitalny. Musimy wziąć pod uwagę także jakość oferty oraz obecność interesujących nas wydarzeń. O tym, jakiego bukmachera wybrać, decyduje również oferta dla stałych klientów oraz dodatkowe i innowacyjne funkcje.

skomentuj KtóregoBukmacheraWybrać?

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie