KSW 52 Zakłady bukmacherskie

KSW 52 Zakłady bukmacherskie

Jak już wiemy, gala KSW 52 została zaplanowana! Kolejna już edycja eventu spod szyldu Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 7 grudnia 2019 roku, a na arenę zmagań wybrano Arenę Gliwice! Mimo, że do samej gali zostało jeszcze trochę czasu, już teraz pragniemy Wam przedstawić najważniejsze informacje z nią związane! Najważniejsze - z punktu widzenia zakładów bukmacherskich. Poznajcie kursy bukmacherskie na KSW 52, oferowane zakłady, a także nasze typy na KSW 52!

1. KSW 52 - gdzie i kiedy się odbędzie?

Po tym, jak edycja 50. i 51. zostały zaplanowane poza granicami Polski - odpowiednio w Londynie oraz Zagrzebiu - czas na to, aby KSW powróciło do naszego kraju. KSW 52, tak jak wspomnieliśmy we wstępie, odbędzie się w Gliwicach, na tamtejszej hali Arena Gliwice. Event odbędzie się 7 grudnia 2019 roku, a godzina rozpoczęcia wydarzenia to 19:00.

2. Co działo się na poprzednich galach?

Tuż po tym, jak została zakończona gala numer 50, włodarze federacji KSW powiadomili kibiców o tym, że znamy już dokładne daty KSW 51 oraz 52. Eventy spod tego szyldu zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko kibiców, ale także największych mediów.

Gale, z edycji na edycję, zyskują na, i tak już ogromnej, popularności, co tylko pokazuje, jak dobrze zarządzane jest to przedsięwzięcie. Zdarzają się jednak też momenty słabsze, często nawet nie wynikające z bezpośredniej winy organizatorów. Do takich należy zaliczyć sytuację, która powstała przed galą KSW 50.

Jubileuszowa edycja, która została zaplanowana na londyńskim Wembley, miała być wielkim wydarzeniem. I jak najbardziej była, lecz wiele osób stwierdziło, że nie w takim stopniu, jakiego wszyscy oczekiwali. W ostatniej chwili, zmianie uległa karta walk - ze względu na liczne kontuzje, odniesione przez zawodników, którzy oczywiście mieli podczas tej gali wziąć udział.

Ostateczny „rozkład jazdy” na KSW 50 poznaliśmy bardzo późno, dopiero kilka dni przed planowaną galą. Jak najbardziej, wysoki poziom sportowy zrekompensował te problemy, a trzeba też przyznać, że włodarze federacji bardzo szybko potrafili znaleźć potrzebne zastępstwo i osiem zaplanowanych walk doszło do skutku.

Warto mieć też na uwadze takie sytuacje i na bieżąco śledzić informacje związane z KSW 52. Tym bardziej, jeśli chcemy rozpocząć obstawianie KSW 52.

2.1 Wyniki KSW 50

Oczywiście, KSW 50 to nie tylko problemy, ale również - tak jak pisaliśmy - wysoki poziom sportowy. Najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem było starcie o pas wagi ciężkiej, w którym to Phil de Fries pokonał Luisa Enrique. W innej mistrzowskiej walce, Tomasz Narkun wygrał przez poddanie z Przemysławem Mysialą, a tymczasowy pas wagi lekkiej powędrował do Normana Parke’a.

W pozostałych walkach wygrali: Roberto Soldić, Damian Janikowski, Jason Radcliffe, Dricus De Plessis, a w pojedynku kobiet zwyciężyła Aleksandra Rola.

3. Karta walk KSW 52

Wiemy już, kto walczy na KSW 52. Od pewnego czasu, wszystkie walki na KSW 52 są znane. Kibice zastanawiali się, czy i kiedy do „klatki” powróci Mamed Chalidow. I jak na zawołanie - na KSW 52 Mamed będzie obecny!

Standardowy bonus na LVBET Bonus do 1500 PLN + 50 PLN bez Depozytu (dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych drużyn Ekstraklasy)
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Bonus do 1500 PLN + 70 PLN bez Depozytu!
Skorzystaj z bonusu powitalnego od LVBet!

I tak, Mamed Chalidow będzie rywalizował w kategorii do 85 kg z, dobrze znanym kibicom KSW, Scottem Askhamem. Kolejnym przeciwnikiem Damiana Janikowskiego będzie Szymon Kołecki, a Karolina Owczarz stanie do walki z Aleksandrą Rolą. Natomiast Michał Michalski stoczy pojedynek z Albertem Odzimkowskim (kategoria do 77,1 kg).

Gala rozpocznie się od pojedynku Włodarek - Marović, a tuż po nich, do oktagonu wejdą Maciej Kazieczko i Michael Dubois. Ciekawie zapowiada się również starcie Artur Sowiński kontra Vinicius Bohrer.

W klatce spotkają się również Grzegorz Szulakowski oraz Shamil Musaev, a także Salahdine Parnasse i Ivan Buchinger.

4. Obstawianie KSW 52

Gdzie najlepiej zabrać się za KSW 52 obstawianie? W tym celu, proponujemy Wam, byście zrealizowali swoje KSW 52 typy w serwisie LV Bet lub Fortuna. To tam znajdziecie najwyższe KSW 52 kursy. Obaj bukmacherzy są jednymi z najlepszych na rynku i możecie im zaufać - zarówno w kwestii bogatej oferty (nie tylko na KSW 52), ale też atrakcyjnych bonusów powitalnych. A skoro o nich mowa…

W LVBet, za pierwsze dwie wpłaty, możecie zgarnąć premię nawet do 1500 PLN. Do tego - otrzymujecie bonus bez depozytu w wysokości 70 PLN! Jak skorzystać z tej promocji? To proste! Wystarczy, że do rejestracji w LV Bet użyjecie naszego linku, a następnie wpiszecie w polu “Kod promocji” hasło JOHNNYBET.

Standardowy bonus na Fortuna Pierwszy zakład bez ryzyka 100 PLN + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
BC Exclusive
Bonus z KodBonusowy Pierwszy zakład bez ryzyka 125 PLN! + do 1000 PLN od pierwszego wkładu + Darmowe 20 PLN bez depozytu
Odbierz premię na start od Fortuny!

Z kolei, Fortuna ma dla Was ofertę powitalną w postaci bonusu 100% od pierwszej wpłaty - nawet do kwoty 1000 złotych! Ponadto, legalny bukmacher Fortuna zapewnia Wam zakład bez ryzyka do 125 PLN! To także, podobnie jak w LVBet, oferta ekskluzywna - tylko dla graczy naszego portalu. Żeby ją uzyskać, wystarczy, że odkryjecie kod dostępny na KodBonusowy i przy użyciu naszego odnośnika, zarejestrujecie się na stronie Fortuny.

Skoro już wiemy, gdzie realizować zakłady na KSW 52, warto zadać inne pytanie - czy już są dostępne na KSW 52 zakłady bukmacherskie? Odpowiedź brzmi: tak. Kursy na KSW 52 znajdziecie obecnie w serwisie Fortuna. Jesteśmy jednak pewni, że już niedługo dołączy do tego grona także LVBet. Przeliczniki na potwierdzone już walki prezentujemy poniżej:

5. KSW 52 transmisja: w TV, live stream w internecie

Transmisja KSW 52 będzie tradycyjnie dostępna na oficjalnej stronie gali - KSWMMA.com. Dostęp do niej będzie można wykupić również przy użyciu tego portalu. Oznacza to, że na KSW 52 PPV także będzie funkcjonować.

Oczywiście, relacja telewizyjna z KSW 52 najpewniej też zostanie przeprowadzona. Jeśli tak się stanie, to prawdopodobnie zadba o to Cyfrowy Polsat, gdzie także w systemie Pay-Per-View obejrzycie zmagania zawodników i zawodniczek podczas wydarzenia w Gliwicach.

Start KSW 52 zaplanowano na 7 grudnia 2019 roku. My, tak jak i Wy, nie możemy się już tego doczekać.

skomentuj KSW 52 Zakłady bukmacherskie

Polecane artykuły:
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie